Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )

Teema: Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?

Postitas:
Kägu

Hämmastav, kuidas te selle muretsemise juures üldse funktsioneerite. Et mees võib üldse toast või teie juurest lahkuda. On 8 tundi tööl, te olete muretsemisega juba surnd.

Sul analüüsivõime on täiesti puudulik? Suhe on kahe inimese vaheline koostöö, kus üksteisega arvestatakse. Ega mu mees ei peagi minuga arvestama ja mind teavitama oma käikudest, aga mina ei pea ka temaga suhtes olema kui ma ei taha. Nii lihtne ongi. Kui see mees soovib olla minuga suhtes siis peab ta ka minuga arvestama. Korterikaalsaste aeg jäi kooliaega ja sellest ma enam huvitatud pole.

Absull ei saa aru. Tõesti ei saa.

Kas mees siis teavitab või küsib luba? Milles see “arvestamine” seisneb? Et mees ütleb, et ta läheb pärast tööd poodi ja sa ütled, ei lähe, sa pead minuga arvestama.

Te ei oska seda värki üldse selgitada ega pühjendada.

Millest sa aru ei saa? Eesti keelest? Mis loa küsimisest sa nüüd jaurama hakkasid? Kust see keelamine mängu tuli? Kas sul on luulud?

Suhtes olemine ei ole kellelegi kohustuslik ja kui see sulle üle võimete on, siis mitte keegi ei sunni sind selles osa võtma.

See kägu on ise ka suhtes ja tema mees järelikult nii ei käitu. Siis loeb siit, kuidas teiste omad käituvad ja imestab siin omaette.

Lisa 20 avatud kontorit, ühistransport, poeskäigud, ehk tuhanded pealtkuulatud vestlused.

Ei toimu selliseid vestlusi inimeste vahel. Isegi vastabiellunyd mehed ei räägi naisega “kallis, mis ma poest toon”.

Ma võiks sulle näidata tuhandeid messengeri sõnumeid, kus mu abikaasa minu käest küsib, kas mul on poest midagi vaja. Samamoodi küsin mina tema käest, kui parasjagu poest läbi käin. Ja kohe kindlasti pole meil mingi eriline ja teistmoodi suhe kui teistel keskmistel peredel. Ära tuututa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos lisaga “kallis”?

Tahan tõesti näha

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos lisaga “kallis”?

Tahan tõesti näha

Kas sa tõesti saed praegu sõna “kallis” pärast? No annab ikka olla nii piiratud. Kas tõesti on see niivõrd imestusväärne, et mees ütleb oma naisele kallis? Ehk peaksid ka oma mühaka äkki mõne päris mehe vastu vahetama? Ma ei kujuta ette, milline oss see mees on, kelle jaoks on sõna “kallis” niivõrd kujutlematu.

Jah, mu mees kasutab aegajalt ka sõna kallis, kasutab ka muid sõnu, mis tõenäoliselt sinu tolguse sõnavarasse ei kuulu. Jah, sul on õigus, et päris iga kord ei kasuta ta lauset “kallis, kas sa ka poest midagi soovid?”. Vahel on see ka lihtsalt “kas sul on poest midagi vaja?”.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saen?

Vaata, kui inimesed valetavad ühe asja kohta, valetavad nad ka teiste asjade kohta.

Minu töökohas pidime me ühe uurimuse kalevi alla panema. Interjvueeriti kümmet paari, mehi-naisi eraldi. Vastustes teisepoolele teada ei antud.

Küsimus oli, kes algatas lapsesaamise. Naine, mees, ühiselt.

9 naist ütlesid, et ühiselt, 1 naine, et naine.

Kümme meest vastas, et naine.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saen?

Vaata, kui inimesed valetavad ühe asja kohta, valetavad nad ka teiste asjade kohta.

Minu töökohas pidime me ühe uurimuse kalevi alla panema. Interjvueeriti kümmet paari, mehi-naisi eraldi. Vastustes teisepoolele teada ei antud.

Küsimus oli, kes algatas lapsesaamise. Naine, mees, ühiselt.

9 naist ütlesid, et ühiselt, 1 naine, et naine.

Kümme meest vastas, et naine.

Nii, ja mis sa sellega öelda tahad? Et ma kujutan endale ette seda, et mu mees mulle kallis öelnud on?

Uurisid 10. paari ühe küsimusega ja nüüd oled inimeste spetsialist?

Ma nüüd panin oma messengeri vestluse, mis mul oma abikaasaga on, otsingusse sõna “kallis” ja alates eelmise aasta detsembrist on ta mulle kirjutanud sõna kallis 81 korda. Sõna “armas” on ta kasutanud 14 korda. Sõna “kullake” 89 korda. Rohkem märksõnu mul ei tule praegu pähe mida otsida.

Astu oma piiratud maailmas korraks välja ja näe, et kõik polegi tolgused su ümber.

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saen?

Vaata, kui inimesed valetavad ühe asja kohta, valetavad nad ka teiste asjade kohta.

Minu töökohas pidime me ühe uurimuse kalevi alla panema. Interjvueeriti kümmet paari, mehi-naisi eraldi. Vastustes teisepoolele teada ei antud.

Küsimus oli, kes algatas lapsesaamise. Naine, mees, ühiselt.

9 naist ütlesid, et ühiselt, 1 naine, et naine.

Kümme meest vastas, et naine.

Teiste paaride käitumine ei ütle midagi sinu paarissuhte kohta. Samahästi võiks uurida, kes kui mitu korda nädalas seksib, mitu last, kaua abielus, üldse koos. Täiesti mõttetu analüüs sinu poolt.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos lisaga “kallis”?

Tahan tõesti näha

Kas sa tõesti saed praegu sõna “kallis” pärast? No annab ikka olla nii piiratud. Kas tõesti on see niivõrd imestusväärne, et mees ütleb oma naisele kallis? Ehk peaksid ka oma mühaka äkki mõne päris mehe vastu vahetama? Ma ei kujuta ette, milline oss see mees on, kelle jaoks on sõna “kallis” niivõrd kujutlematu.

Jah, mu mees kasutab aegajalt ka sõna kallis, kasutab ka muid sõnu, mis tõenäoliselt sinu tolguse sõnavarasse ei kuulu. Jah, sul on õigus, et päris iga kord ei kasuta ta lauset “kallis, kas sa ka poest midagi soovid?”. Vahel on see ka lihtsalt “kas sul on poest midagi vaja?”.

…piiratud? Tolguse?? Ei pea siis halvasti ütlema hakkama kui sinu mees mingeid asju teeb ja teisel tekkis küsimus. Ps. Ei ole see kellega vaidled.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos lisaga “kallis”?

Tahan tõesti näha

Kas sa tõesti saed praegu sõna “kallis” pärast? No annab ikka olla nii piiratud. Kas tõesti on see niivõrd imestusväärne, et mees ütleb oma naisele kallis? Ehk peaksid ka oma mühaka äkki mõne päris mehe vastu vahetama? Ma ei kujuta ette, milline oss see mees on, kelle jaoks on sõna “kallis” niivõrd kujutlematu.

Jah, mu mees kasutab aegajalt ka sõna kallis, kasutab ka muid sõnu, mis tõenäoliselt sinu tolguse sõnavarasse ei kuulu. Jah, sul on õigus, et päris iga kord ei kasuta ta lauset “kallis, kas sa ka poest midagi soovid?”. Vahel on see ka lihtsalt “kas sul on poest midagi vaja?”.

…piiratud? Tolguse?? Ei pea siis halvasti ütlema hakkama kui sinu mees mingeid asju teeb ja teisel tekkis küsimus. Ps. Ei ole see kellega vaidled.

Tal ei tekkinud küsimusi, vaid ta nimetas kõiki neid naisi valetajateks, kelle mees neile “kallis” ütleb. Kas see ei ole siis piiratud maailmavaade?

Ja no vabandust küll, aga mees, kes oma naisega nagu semuga suhtleb ongi minu silmis tolgus, mölakas, oss jne. Ma ei laseks oma standardeid mitte kunagi nii alla, et elada koos sellise mühakaga, kelle jaoks sõna “kallis” midagi imestusväärset oleks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See elukene on niigi nii kammitsetud ja ühistest tegevustest-toimetamistest ja kohustustest punnis, et eraldi nagu sellist kursishoidmisetoimingut nagu polegi. Aga kui jooksvalt midagi ette tuleb ja inimene on eemal, siis mõistagi helistab või midagi. Sest no teab ju, et oodatakse. Ja meil on see algusest peale paigas, et muretsema pole teisi vaja panna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te vaidlete selle trolliga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Mehed ei käitu nii. Fundamentaalselt ei käitu.

Paremal juhul tuleb kõne, kle, mis sealt poest on vaja on. Aga ei teavitata pidulikult, et lähen poodi või olen poes.

Häid muinaslugusid ikka räägite.

Muidugi käituvad. Ega sinu jaoks terve maailm poleks muinasjutt, kui sul oleks vähegi mingeid kogemusi inimestega 🙂 Inimestega, kes pole mudamatsid, näiteks. Ja kes sinust hoolivad.

Ma pole esimeses kooselus ja ikka – kõik on küsinud. Muidugi mitte iga päev, sest mees ju teab, kas eile poes käidi või ei ning kui midagi erilist silma ei hakka, siis mis seal küsida.

Ja täpselt nii mu mees ka helistab – “kuule, ma olen siin selles poes lõunasööki ostmas ja siin on veisekeelt (või midagi muud), sa ükspäev ütlesid, et tahaksid. Kas võtan? MItu? Ja mida veel?”.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te vaidlete selle trolliga.

Olen eelmine kirjutaja. Troll on see jah ja temaga vaielda on tõesti lollus, sry. Ma lihtsalt ei keskendunud, et see hull jälle välja kargab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, et osad nii trigeriks lähevad, kui mõista antakse, et mees, kes oma käikudest koguaeg ette kannab ei pruugigi hea mees olla.

Minu kogemus ütleb ütleb seda, et naised valetavad oma suhted ja mehe paremaks kui reaalsus, kogemus teab ka seda, et mehi, kes annavadki oma käikudest teada, ala jäävad ööseks sõbra poole, kuigi tegelikult naistesse minnakse jne.

See, et messengeris öeldakse “kallis” miljon korda on imelik lihtsalt. Ära leierdatud ja kaotanud selliselt oma väärtuse.  Aga säärane sidesõna näitab muidugi mehe truudust mõne arvates.
Loodan, et selliste oma kõigist käikudest teaada andvate meeste naised samamoodi kõigist oma käikudest teada annavad.

Hea, et ei anta veel teada, millal wc-sse minnakse. Muidu saab seal infarkti ja arstiabi võib hiljaks jääda.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, et osad nii trigeriks lähevad, kui mõista antakse, et mees, kes oma käikudest koguaeg ette kannab ei pruugigi hea mees olla.

Minu kogemus ütleb ütleb seda, et naised valetavad oma suhted ja mehe paremaks kui reaalsus, kogemus teab ka seda, et mehi, kes annavadki oma käikudest teada, ala jäävad ööseks sõbra poole, kuigi tegelikult naistesse minnakse jne.

See, et messengeris öeldakse “kallis” miljon korda on imelik lihtsalt. Ära leierdatud ja kaotanud selliselt oma väärtuse. Aga säärane sidesõna näitab muidugi mehe truudust mõne arvates.

Loodan, et selliste oma kõigist käikudest teaada andvate meeste naised samamoodi kõigist oma käikudest teada annavad.

Hea, et ei anta veel teada, millal wc-sse minnakse. Muidu saab seal infarkti ja arstiabi võib hiljaks jääda.

Me ei räägi ju praegu meeste truudusest, võimalikest tagamõtetest ega sellest, mida on imelik öelda oma naisele, mehele või mida ei ole imelik öelda. Me räägime sellest, kas kaaslane peaks kaaslast suhtes olles oma käikudest teavitama või mitte. Kalli inimese kalliks nimetamine küll imelik ei ole.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider, et osad nii trigeriks lähevad, kui mõista antakse, et mees, kes oma käikudest koguaeg ette kannab ei pruugigi hea mees olla.

Minu kogemus ütleb ütleb seda, et naised valetavad oma suhted ja mehe paremaks kui reaalsus, kogemus teab ka seda, et mehi, kes annavadki oma käikudest teada, ala jäävad ööseks sõbra poole, kuigi tegelikult naistesse minnakse jne.

See, et messengeris öeldakse “kallis” miljon korda on imelik lihtsalt. Ära leierdatud ja kaotanud selliselt oma väärtuse. Aga säärane sidesõna näitab muidugi mehe truudust mõne arvates.

Loodan, et selliste oma kõigist käikudest teaada andvate meeste naised samamoodi kõigist oma käikudest teada annavad.

Hea, et ei anta veel teada, millal wc-sse minnakse. Muidu saab seal infarkti ja arstiabi võib hiljaks jääda.

Ilmselt oled sa ise mees, kui sellist teksti kirjutad ja nii mõtled.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

See, et messengeris öeldakse “kallis” miljon korda on imelik lihtsalt. Ära leierdatud ja kaotanud selliselt oma väärtuse. Aga säärane sidesõna näitab muidugi mehe truudust mõne arvates.

Loodan, et selliste oma kõigist käikudest teaada andvate meeste naised samamoodi kõigist oma käikudest teada annavad.

Hea, et ei anta veel teada, millal wc-sse minnakse. Muidu saab seal infarkti ja arstiabi võib hiljaks jääda.

Kas me ei või siis oma suhtes suhelda sedasi nagu meile meeldib ja sobib. Kas see, et sinu jaoks see sõna kaotab mingi teatud korra tagant oma tähenduse, juhtub see kõigil nii? Me oleme olnud suhtes 14a ja sellest abielus 11a. Minu jaoks ei ole need sõnad kaotanud oma tähendust. Sina ela nii agu sa tahad, eks. Ma vaidlesin siin hoopis teisel teemal, nimelt üks väitis, et ükski mees ei ütle mitte kunagi nii. Õpi loetust aru saama.

Jah, muidugi ütlen ma oma mehele, kuhu ma lähen. Minu arust on see nii loogiline ja teistega arvestav käitumine. Sa kõnnid lihtsalt kodust välja, ilma et miskit ütleks? Sa ei ütle, kui sa kauemaks jääd kui tavaliselt? Et siis teab su kaaslane arvestada, et sind pole? Ei? Ei ütle, et kuule, ma lähen poodi, kas sul on ka midagi vaja? Ma lähen täna peale tööd sõpradega välja, ei tea millal jõuan?

Sorri, aga minu jaoks pole selline asi üldse suhe vaid kaks korterikaaslast koos elamas ja nagu ma varem siin ka seda ütlesin, ei ole ma sellisest suhtest huvitatud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et ei anta veel teada, millal wc-sse minnakse. Muidu saab seal infarkti ja arstiabi võib hiljaks jääda.

See meenutas mulle ühte lapsepõlvemälestust aastakümnete tagant. Olime tädi pool külas ja tädimees kommenteeris, kuidas tädi oma käikudest teada annab: “Kui ta õue hakkab minema, siis ta ütleb, et “Ma lähen aiamaale” või “Ma lähen kanade juurde”, kui ta WC-sse läheb, siis ütleb, et “Ma lähen sinna”.” Aga see oli selline heatahtlik torisemine, tädi ja tädimees said omavahel täitsa hästi läbi. Sageli ongi ju naised verbaalsemad, panevad rohkem sõnadesse nii oma tundeid kui oma plaane. Pikematest ja kaugematest käikudest andis tädimees ise ka alati teada, olgugi et mitte kuuri või kempsu minekust – see on perekonnaliikmete vaheline elementaarne suhtlus. Kui kellegi meelest ei ole, siis tuleb tal oma perekond luua inimesega, kes arvab samamoodi (ja nagu siit foorumist ilmneb, siis selliseid naisi just väga palju ei ole).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesest pole kunagi mitte keegi nii palju hoolinud, et temalt küsida, kas poest on vaja midagi tuua, siis ta loomulikult ei usugi seda.

Kui inimest pole keegi mitte kunagi nii paljukestki austanud, et teatada, kui komandeering pikemaks venib või muidu pole plaani mitu päeva koju tulla, siis loomulikult ta kinnitab endale, et nii ongi normaalne. Ta ei saa ju endale tunnistada, et temas on asi. Ta pole elus kelleski äratanud soovi teda austada, armastada ning temast hoolida. Kui ta seda endale tunnistaks, oleks tal väga-väga valus.

Seetõttu käibki ta ringi endale sugereeritud suhtumisega, et kõik olukorrad ja suhted, kus mees naisest hoolib, on muinasjutt. See on ju tema vaates võimatu!

Mul on temast kahju 🙁 Aga vähem sõnakas võiks ta küll ta olla. See sisemine valu, üksindus ja soov olla kui mitte armastatud, siis vähemalt austatud, on asendunud vihaga nende vastu, keda austatakse. Mina tema asemel tegeleks, ükskõik kui valus see ka pole, küsimusega, miks teda keegi iial nii palju pole austanud ega temast hoolinud, et küsida kasvõi, et kas käin poest läbi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesest pole kunagi mitte keegi nii palju hoolinud, et temalt küsida, kas poest on vaja midagi tuua, siis ta loomulikult ei usugi seda.

Kui inimest pole keegi mitte kunagi nii paljukestki austanud, et teatada, kui komandeering pikemaks venib või muidu pole plaani mitu päeva koju tulla, siis loomulikult ta kinnitab endale, et nii ongi normaalne. Ta ei saa ju endale tunnistada, et temas on asi. Ta pole elus kelleski äratanud soovi teda austada, armastada ning temast hoolida. Kui ta seda endale tunnistaks, oleks tal väga-väga valus.

Seetõttu käibki ta ringi endale sugereeritud suhtumisega, et kõik olukorrad ja suhted, kus mees naisest hoolib, on muinasjutt. See on ju tema vaates võimatu!

Mul on temast kahju ???? Aga vähem sõnakas võiks ta küll ta olla. See sisemine valu, üksindus ja soov olla kui mitte armastatud, siis vähemalt austatud, on asendunud vihaga nende vastu, keda austatakse. Mina tema asemel tegeleks, ükskõik kui valus see ka pole, küsimusega, miks teda keegi iial nii palju pole austanud ega temast hoolinud, et küsida kasvõi, et kas käin poest läbi.

Tegu on ju mehega. Tõenäoliselt ta siis ise käitubki nii, nagu tema arvab õigem olevat. Naist kalliks ei nimeta, muidu leierdab ära, poodi minnes sealt ei helista et küsida, kas on midagi vaja ja naisele aru ei anna, kus käib.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu on ju mehega. Tõenäoliselt ta siis ise käitubki nii, nagu tema arvab õigem olevat. Naist kalliks ei nimeta, muidu leierdab ära, poodi minnes sealt ei helista et küsida, kas on midagi vaja ja naisele aru ei anna, kus käib.

Päriselt? Ah, okei. Kahju. Ma seni olen üldiselt alati inimesi austanud. Naisena oleks see troll kuidagi arusaadav, kuigi hale, aga mehena on see mõeldamatult tülgastav. Vuih. Aga ma ei imesta. Igasuguste töllidega on mõned naised nõus suhtlema, isegi seksima. Ka selline pott leiab kaane, kuigi ilmselt sama räpase – vuih.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see on elementaarne kui üksteisele teada antakse käikudest, mis pole tavapärased. Ja seda mitte seetõttu, et nuhime üksteise taga vaid me armastame ja austame teineteist ja me ei soovi oma kaaslast muretsema panna. Kui elada lihtsalt korterikaaslasega koos, kellega koos üüri makstakse, siis pole tõesti vaja teavitada, kuhu ma lähen aga suhte puhul ei tuleks see kõne allagi. Kui mees juba mitmeid kordi nii käituks, siis ausalt, mina ei viitsiks üldse oma aega raisata mehe peale, kellele mina nii tähtsusetu ja tühine olen, et tähelegi ei panda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu on ju mehega. Tõenäoliselt ta siis ise käitubki nii, nagu tema arvab õigem olevat. Naist kalliks ei nimeta, muidu leierdab ära, poodi minnes sealt ei helista et küsida, kas on midagi vaja ja naisele aru ei anna, kus käib.

Päriselt? Ah, okei. Kahju. Ma seni olen üldiselt alati inimesi austanud. Naisena oleks see troll kuidagi arusaadav, kuigi hale, aga mehena on see mõeldamatult tülgastav. Vuih. Aga ma ei imesta. Igasuguste töllidega on mõned naised nõus suhtlema, isegi seksima. Ka selline pott leiab kaane, kuigi ilmselt sama räpase – vuih.

Teed sama, mida see troll. Troll huvitub kägude elust, äkki toksib ühe käega kirjutada ja sind huvitab tema sugu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed sama, mida see troll. Troll huvitub kägude elust, äkki toksib ühe käega kirjutada ja sind huvitab tema sugu.

Ei, mina ei uurinud tema sugu ega ühegi käo sugu. Mulle väideti, et ta on mees. Avaldasin seepeale imestust ja oma kahetsustunnet, kui see nii peaks olema. Ära nüüd sina seda soo teemat üles venitama hakka, minu jaoks on see lõppenud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed sama, mida see troll. Troll huvitub kägude elust, äkki toksib ühe käega kirjutada ja sind huvitab tema sugu.

Ei, mina ei uurinud tema sugu ega ühegi käo sugu. Mulle väideti, et ta on mees. Avaldasin seepeale imestust ja oma kahetsustunnet, kui see nii peaks olema. Ära nüüd sina seda soo teemat üles venitama hakka, minu jaoks on see lõppenud.

Minule selline mees meeldib, näitab, et iga naise maitse on erinev.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa “ajab asju” nii nagu talle sobib – tööpäeva õhtud ja nädalavahetused käib, kus tahab ja kellega tahab.  Ütlebki nahaalselt, et läheb asju ajama, teda ei huvita oma teismelised lapsed. Pärast tuleb välja, millisele meelelahutusele jälle pere raha on laristanud, rääkimata sellest et tööst vaba aeg võiks olla perega läbi arutatud ja mingidki ühised plaanid peetud ja ellu viidud. Aga mees käib kodus nagu tasuta hotellis, mitte midagi teha ei suvatse, ainult nõudmised. Perega ühiselt midagi teha ei taha (looduses matkamine ja seenel/marjul käigud, kodu remont, laste õpetamine ja koolitöödega abistamine, teater, kino, külaskäigud jms). Toetavat ja mõistvat partnerit pole temast enam ammu, kahju et ta ka oma isarolli ei viitsi täita …..

Väga masendav seis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui mees jälestab seenelkäiku ja sinu sugulaste külastamist, peaks ta sinu tahtmisel seda ikka sunniviisiliselt tegema?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui mees jälestab seenelkäiku ja sinu sugulaste külastamist, peaks ta sinu tahtmisel seda ikka sunniviisiliselt tegema?

Ma pole see, kellelt küsid.

Ükskõik kui palju see sulle ei meeldi, aga igasuguses paarisuhtes (ema-laps, isa-laps, mees-naine jne) on teinekord vaja kompromisse teha. Pisikesi ja suuremaid. Jah, loomulikult ei pea end kogu aeg teise tahtmise järgi painutama, aga sõna kompromiss seda ka ei tähenda.

Niisugust suhet, mida sina kommenteerisid, kus mehele ei sobi kohe ÜKSKI ühistegevus oma teismeliste (!) lastega, ei kujuta hästi ettegi. Või tahad sa öelda, et on okei, kui mees jälestab mõtet, et viiks oma tiinekad kalale, muuseumi, kasvõi kinno, parki, koertenäitusele…kuhu iganes? Et kui mees ei taha oma lastega midagi koos teha, ta lausa jälestab seda, siis ongi ta õige mees, tõeline isane? Või ma sain sinu küsimuse tagamõttest valesti aru?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, inimene ei pea tegema kompromisse asjade osas, mida ta jälestab. Ka mitte suhtes. Siis on suhtes lihtsalt inimesed, kes on pidevalt rahulolematud, valetavad teineteisele, ja lõpuks jälestavad üksteist.

Tead, lapsed saavad väga hästi tegeletud ka iseendaga. Kinos ja trennis käiakse sõpradega. Kui leitakse ühisosa, nagu jalka vaatamine või kalalkäik, on tore, aga see eelnev naine ei räägi sellest. Tema arust peab mees tegema lastega koos seda, mida naine tahab, olenemata sellest, mida asjaosalised ise tahavad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, inimene ei pea tegema kompromisse asjade osas, mida ta jälestab. Ka mitte suhtes.

Jah? Mina olen isegi oma mehe oksekausse tühjendanud, kui tal toidumürgitus oli. Jälestan okset ja öökisin nagu tiisikuses eesel, aga tegin selle kompromissi.
Ka ei usu ma, et mu mees nautis väga minu vanatädi matustel käimist. Ta polnud teda isegi kunagi näinud, aga minu jaoks oli tädikene väga oluline. Tema jaoks oli see kompromiss, kompromiss minuga matustele tulemise ja oma sõpradega hobitegevuspäevale minemise vahel.
Ka ilmselgelt ei nautinud ta mu pikaks ja kollaseks kasvanud varbaküünte lõikamist, kui pärast mitut kuud kipsi ja titaanvardaid ma enam teisiti ei saanud ja varvasteni ei ulatunud ja pediküürija juurde lamavas asendis ka kuidagi ei saanud. Vaevalt, et ta poleks midagi meeldivamat suutnud leida samal ajal teha, kui minu menstruatsioonisidemeid vahetada – vat ei saanud ise. Ju see ikka kompromiss oli – kas vahetada naise sidemeid või minna meestega jalkat vaatama.

Aga kui sa nii soovid, siis loodan, et sinu heaolu või kasvõi hea tuju pärast keegi eales oma mugavustsoonist välja ei tuleks. Seda siis sulle ka soovin, kui sa kord seda ihaled.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pead sellisrid asju kompromissiks? Et te arutate, kuhu oksendada ja kes peab kaussi tühjendama? Võite ju koristusfirma kutsuda.

Tead, mina olin küll ebsmeelidvalt üllatunud, kui mingi lehma lellepoeg mu ema matustele tuli. Vaevalt tal mingi lein oli, toodi kohale, kui suguvõsa kokkutulekule.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?