Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas teie kõhubeebid reageerivad helidele?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kas teie kõhubeebid reageerivad helidele?

Postitas:

Ma olen kuulnud ja lugenud igasuguseid jutte sellest, et lapsed juba kõhus kuulevad hääli. minu laps reageerib puudutustele, sellest saan kohe aru. mu ema räägib, et kui tema mind ootas, siis iga kord olin kõvasti liigutanud kui muusika kõvasti mängima pandi nt. kas teie lapsed ka reageerivad helidele? mina enda kõhubeebiga pole küll kordagi märganud, et ta kuidagi märku oleks endast andnud mingi kindla hääle pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 25+ nädalate paiku, kui ta veel aktiivsemalt siputas, siis reageeris küll rääkimise peale (kui kellegagai suhtlesin). Aa… ja emal on mul taksikoer, kes hirmsat moodi klähvib. Kui ema juures olen käinud ja kutsu haugub siis tita ka justkui võpatab alati haukumise peale . Vähemalt saan alati siis mingi müksu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, reageerib küll. Ma lasen talle igal õhtul ühest mänguasjast kindlat muusikat. Kui ta on parasjagu üleval, siis ta uinub selle peale. Kui ta samal ajal magab kui talle seda muusikat lasen, siis ärkab kohe üles (enam ta teda sellega üles ei aja, kui on juba tuttu jäänud, siis las magab 😀 )

Alles üleeile sai veidike tikksaega midagi lõigatud. Tikksaag teeb ikka kohutavalt kõva müra. Nii kui see käima pandi, nii oli pisike kõhul plaksti üleval.
Sama on juhtunud ka nõusid pestes. Kui pisike magas sel ajal ja mul kogemata taldrik teise taldriku peale kukkus, ikka kõva kolinaga, siis ta ehmus lausa sellest. Kohe käis üks suur müks kõhus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muusika peale hakkab siputama ja viimasel ajal on lisandunud müksimine alati, kui kraanist vett lasen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul reageerib siis kui soolikad häält teevad,siis ta nagu võpatab,vahel temast nii kahju:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas teie kõhubeebid reageerivad helidele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.