Esileht Beebi ja mitmikud Kas teie läheksite nohuga õue, kui on -10 C?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas teie läheksite nohuga õue, kui on -10 C?

Postitas:
Kägu

Laps 5kuune. Öösel algas nohu. Muidu on nohuga ju hea õue minna, teeb hingamise lahti jne. Aga kui on nii külm?
Muid haiguse sümptomeid lapsel pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas teie läheksite nohuga õue, kui on -10 C?

Läheksin küll, aga kauem kui tund ei oleks temaga õues.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka läheks ja käisingi. Lapsel ka nohu.
Ma olen kuulnud, et külm teeb nohule head:)) No, et alandab limaskestade turset või mida iganes:))
Aga ma alati kraadin enne…palavikuga ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie algstaadiumis nohuga ei ole käinud, sest paari päeva jooksul on alati nohule midagi lisandnud… lõppstaadiumis nohuga (kui muid sümptomeid pole), oleme nii külmaga küll käinud, väga hästi on mõjunud.

Please wait...
Postitas:
krikens

Meil laps kaheksa kuune. Oli nohu ja nohust tingitud kõha. Arst lubas olla õues üle -10ga kõige rohkem 30 min.

Eelmine laps magas õues iga ilmaga. Märtsist hakkas üks kõha teise otsa. Olime ka haiglas. Üheks võimalikuks põhjuseks peeti just seda, et magas iga ilmaga õues. Üle 10 kraadine külm nõrgestab lapse hingamisteesid.

No võta nüüd kinni, mis õige. Ise olin tookord veel jube õnnelik, et laps nii palju värskes õhus, aga lõppkokkuvõttes tegin talle sellega veel halba.

Nüüd igaljuhul selle lapsega õues 30 minutit kui väljas üle 10 kraadi külma.

Please wait...
Postitas:
krikens

Meil laps kaheksa kuune. Oli nohu ja nohust tingitud kõha. Arst lubas olla õues üle -10ga kõige rohkem 30 min.

Eelmine laps magas õues iga ilmaga. Märtsist hakkas üks kõha teise otsa. Olime ka haiglas. Üheks võimalikuks põhjuseks peeti just seda, et magas iga ilmaga õues. Üle 10 kraadine külm nõrgestab lapse hingamisteesid.

No võta nüüd kinni, mis õige. Ise olin tookord veel jube õnnelik, et laps nii palju värskes õhus, aga lõppkokkuvõttes tegin talle sellega veel halba.

Nüüd igaljuhul selle lapsega õues 30 minutit kui väljas üle 10 kraadi külma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jalutama läheks natukeseks (pool tundi või nii), aga õue magama ei jätaks.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Beebi ja mitmikud Kas teie läheksite nohuga õue, kui on -10 C?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.