Esileht Väikelaps kas teie lapsed kakavad lasteaias?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: kas teie lapsed kakavad lasteaias?

Postitas:

Üks tuttav rääkis mulle kogu aeg et tema laps ei kaka kunagi lasteaias. Mina mõtlesin veel et eriti imelik. Nüüd minu laps on kuu aega lasteaias käinud ja esimesd päevad vist harjumusest kakas, kuid nüüd olen aru saanud et ei kaka samuti. Ta siiani sünnist saadik hommikune kakaja olnud, et iga hommik peale sööki. Nüüd kakab õhtul koju tulles. Vahel siis ka mitte, on juhuseid kui jätab üldse vahele või kakab lausa öösel kui ta pissile tõstan potile. Kuskilt kuulsin et kui laps hakkab lasteaias kakama siis on ta lasteaiaga harjunud, või jääbki nüüd nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 22:00; 26.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei kaka üldiselt üldse väljaspool kodu. Lasteaias on ta nii vähe käinud, et seal ta ka ei kaka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu poiss küll harjunud pole lasteaiaga aga kakada talle meeldib seal, just sellepärast, et on väike suurte inimeste pott ja pärast peab poti ise ära puhastama.
Äkki teda segatakse ja ei saa rahus hädal käia, ma vist küsiks kasvataja/õpetaja käest kas privaatsus on tagatud.
Ja no inimene muutub ajaga ehk lihtsalt ongi nüüd õhtune kakaja. Ma lapselt küsiks peale aias käiku kas kakal käis ja kui ei siis pakuks kruusi keefiri ja küsiks kas läheb kakale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 5a vist ka eriti tihti ei kaka seal, kuigi ammuilma harjunud ja kolmandat aastat lasteaias. Kuna kõhukinnisusega probleeme pole, ei tee numbrit sellest kakamisest/mittekakamisest. Tavaliselt käib õhtul kodus. Ise eelistan ka seda kodus teha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei kaka kumbki kaksikutest lasteaias.
Nii lihtsalt on ja kuni nad ise ei oska kenasti pühkida (poiss harjutab ja saab juba hakkama küll), ei loodagi ma seda.
Ükskord üks lastest ei suutnud vaeseke kannatada ja kakas vahetult enne minu järele minemist natuke püksi. Siis rääkisime sellest ja ta ütles, et ta ei julge õpetajatele öelda.
Muidugi rääkisime sellest õpetajatega privaatselt, aga ega lapse sisetunnet ei saa ümber muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel vahet pole, kui kakahäda siis läheb kohe ka wc-sse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vastus algataja küsimusele on, et \”jah, vahel ikka\”. Laps 4a. Tal kindlat aega pole selleks, käib vahel kodus, vahel lasteaias ja vahel ka 2x päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk saab kohe 6, lasteaias kolmandat aastat ja pole kunagi lasteaias kakanud. Pole vist väga vaja ka olnud, ju ta läheks kui ikka tõsine häda oleks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 2,8 a poiss käinud 6 kuud sõimes ja pole seal kordagi kakanud, teeb õhtuti kodus.Kaldun avama, et seal ei julge ja hoiab kinni, mis muidugi hea asi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps 7a, lastehoius/aias käinud juba 5a ja kordagi pole seal kakanud, kakab alati õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suurem laps kakab ainult kodus, väiksem väga harva lastehoius, paar korda on juhtunud.
mees käib ka ainult kodus tualetis, ei tea, mis teema see meie maja meestel on.
ise koledates mustades tualettides ei käi, nt. lauluväljaku tualetti lähen äääärmisel vajadusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures minu mees käib ka ainult kodus:) Ise endal pole sellega kunagi probleemi olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 22:00; 26.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem laps tänaseks juba 11, kuid tema ei kakanud lasteaias mitte kunagi. Õhtul koju jõudmine oli alati nö viimase piiri peal, et kohe laseb ennast täis 🙂 Samas ta ka nuttis 4 aastat järjest igal hommikul, kui ma ära läksin.
Väiksem on sõimes ja kasutab veel mähkmeid ja ei tee kakamisel vahet, kus ta parasjagu asub. Ja väiksem ei nuta ka ühelgi hommikul.

Kas sel kõigel ka mingi seos on, ei oska öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka pole seda kunagi lasteaias teinud. Privaatne toiming, ilmselt seetõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem ei kakanud lasteaias mitte kunagi, algul olin mures, siis harjusin. Tagantjärgi oli väga mugav, et kodus potil käis. Pisemaga pidevad probleemid, ise pühkimine on nagu on ega eriti ei oska. Kasvatajat appi kutsuda ta ei julge. Nii ongi alukad mitte kergelt määrdunud vaid vahel väga väga kakased, nahk punetab, põletikud jm hädad 🙁

Aga ma olen ise ka kodust tüüpi, lapsest saati. Ehk need meie lapsepõlve rõõmud, kus kooli WC kabiini uksest ja paberist võis vaid und näha, hea kui prill-laud oli ja vett sai tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4 aastane tütar ka ei kaka lasteaias. Õhtul kodus teeb seda aga kaks korda vähemalt :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.Minu poiss ei kaka lasteaias.
ma arvasin,et olen ainuke sellise probleemiga.
Ütleb ei taha ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed ei ole käinud nr 2 hädal ei lasteaias ega käi ka nüüd koolis.
see on VÄGA terve nähe, ütles mu väga hea sõber- psühholoog. ja küsis, kas ma ise käin tööl või lennujaamas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps kas teie lapsed kakavad lasteaias?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.