Esileht Pereelu ja suhted Kas teie lapsed tassivad ilma luba küsimata kodus olevaid asju kooli….

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Teema: Kas teie lapsed tassivad ilma luba küsimata kodus olevaid asju kooli….

Postitas:

Kas teie lapsed tassivad ilma luba küsimata kodus olevaid asju kooli (algklass), lasteaeda, huviringidesse? Näiteks mänguasju, ehteid jne.

Mis moodi kontrollite ja väldite probleemi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.08 20:04; 15.08 00:08; 15.08 09:41; 15.08 12:32; 15.08 12:57; 15.08 13:19; 15.08 13:28; 15.08 13:51; 15.08 18:47; 15.08 18:53; 15.08 19:10; 17.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, lasteaias mu laps ei käigi ja kooli lihtsalt ei võeta ülearuseid asju kaasa. huviringidesse läheb otse koolist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tassin ise ka ehteid tööle kaasa – üks käevõru ja kõrvarõngad olid täna näiteks.
ma ei saa hästi probleemist aru – laps võib oma ehteid ainult kodus kanda? mis nende mõte siis on? või tassib sinu kulla minema?
mänguasjad on lapse omad ja sina käsutad, mida ta nendega teha võib?
minu 6-aastase asjad on tema omad, kui ära kaotab, siis uut asemele ei saa. ja arvestab ilusti sellega. kui ma talle midagi ostan/kingin, siis on need asjad tema omad ja ta ise otsustab, mida nendega teeb (on ka oma asju sõbrannadele ära andnud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 23:47; 15.08 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus kindel reegel: Kodust asju kaasa ei veeta. Midagi soovib võtta, siis peab asjad koos ülevaatama ja laps peab suutma ära põhjendada, milleks konkreetset asja vaja on.

Viimasel ajal laps on salaja, keeldudest hoolimata kulinaid või mänguasju kaasa võtnud. Mõtlesime mehega, mis nüüd peale hakata? Mida me valesti teeme? Kuidas lapsele selgeks teha, et tema käitumine võrdub valetamise ja varastamisega!

Öörahu algab meie kodus klo 19.00, kindel päevarütm jne. ka. nädalavahetustel. Selles osas reeglite järgimisega probleeme ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.08 20:04; 15.08 00:08; 15.08 09:41; 15.08 12:32; 15.08 12:57; 15.08 13:19; 15.08 13:28; 15.08 13:51; 15.08 18:47; 15.08 18:53; 15.08 19:10; 17.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasteaeda ja kooli ei võeta ülearuseid asju kaasa. Punkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on reegel, et kaasaskantavad asjad peavad olema _kaasaskandja omad_ ja vastutus asjade tervise ja olemasolu eest lasub ainult lapsel endal. sellest reeglist saab aru nii lasteaialaps kui ka koolilaps.

ma ei näe üleüldse põhjust, miks laps peab küsima või põhjendma oma isikliku petshopi või bakugani kaasa tassimist. selle pärast, et ema on hüpersuperkontrollifriik?

probleem oleks juhul kui:
1. laps tassib kaasa talle mittekuuluvaid asju
2. kaasa võetavate asjade hulk on selline, et tarvilikud asjad ei mahu ära või kott on liiga raske.

viimasel kahel juhul on kindasti kasvatuses puudujääke, millega oleks viimane aeg tegeleda.

PS: kuidas su laps õpib vastutust ja iseseisvust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on kodus kindel reegel: Kodust asju kaasa ei veeta. Midagi soovib võtta, siis peab asjad koos ülevaatama ja laps peab suutma ära põhjendada, milleks konkreetset asja vaja on.

Viimasel ajal laps on salaja, keeldudest hoolimata kulinaid või mänguasju kaasa võtnud. Mõtlesime mehega, mis nüüd peale hakata? Mida me valesti teeme? Kuidas lapsele selgeks teha, et tema käitumine võrdub valetamise ja varastamisega!

Öörahu algab meie kodus klo 19.00, kindel päevarütm jne. ka. nädalavahetustel. Selles osas reeglite järgimisega probleeme ei ole.

[/tsitaat]

öörahu algab 19.00?suvel ka või? vaene laps. pol ime, et kõiki sinu reegleid ei jõua järgida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 09:18; 15.08 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

öörahu algab 19.00?suvel ka või? vaene laps. pol ime, et kõiki sinu reegleid ei jõua järgida. [/tsitaat]

Jah, aastaringselt. Peres kolm last ja kõigile kehtivad samad reeglid.
Mees arvab, et laps tuleks politseisse viia ja korralikult \”ehmatada\”, sest valetamisele ja varastamisele me kumbki ei soovi läbi sõrmede vaadata. Mina veel asjaga nii kaugele ei soovi minna. Mees usub, et probleem on tõsine ja aastatega süveneb.
Kas laps võib reegleid eirama hakata puhtast trotsit?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.08 20:04; 15.08 00:08; 15.08 09:41; 15.08 12:32; 15.08 12:57; 15.08 13:19; 15.08 13:28; 15.08 13:51; 15.08 18:47; 15.08 18:53; 15.08 19:10; 17.08 20:12;
To report this post you need to login first.

Jah, võtab küll vahel midagi kaasa: raamatu või väikese lemmikmänguasja või käevõru. Ta on minust paremini kursis, kas õpetaja lubab oma asjadega mängida ja millal-kus seda teha võib. Neil on klassis ühes nurgas kokkulükatud lauad mängude jaoks, riiul juturaamatute jaoks ja koolis on ju vahetunnid selleks olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 09:52; 15.08 13:44; 15.08 14:16; 15.08 16:08; 16.08 09:18; 17.08 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, aastaringselt. Peres kolm last ja kõigile kehtivad samad reeglid.
Mees arvab, et laps tuleks politseisse viia ja korralikult \”ehmatada\”, sest valetamisele ja varastamisele me kumbki ei soovi läbi sõrmede vaadata. Mina veel asjaga nii kaugele ei soovi minna. Mees usub, et probleem on tõsine ja aastatega süveneb.
Kas laps võib reegleid eirama hakata puhtast trotsit?

[/tsitaat]

Vaene laps… ja mis ta varastas enda asju siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma ei näe probleemi, miks ei tohi laps oma mänguasja vöi ehteid kooli viia? Kui läheb kaduma, siis läheb ja öpib ise oma veast.
Meil näiteks tüdrukutel ja poistel on omad mängud pauside ajal. Igal aastal on mingi uus mood ja mall- kusjuures alati mingid minividinad/loomad/nukud, mis pole kallid.
Pauside ajal omavahel mängimine ja mänguasjade vahetamine ongi ju köige parem söbrunemise viis, kas pole?
Pealegi, kui teised viivad, kas vaene laps vaatab siis körvalt, kui teised omavahel mängivad vöi uurivad ehteid?
Minu enda söbranna poiss on kade viima mänguasju kooli, aga teisteomadega mängida tahab- jälle probleem ja suured tülid poiste vahel.[/tsitaat]

Oma asjadega eputamine ja asjade abil sõprade ostmine on kõige HALVEM sõbrunemise viis.
Mulle absoluutselt ei meeldi see nõme komme, kus lapsed oma varandust kooli ja lasteaeda kaasa veavad. Laste vahel tekib täiesti mõttetu võistlus, kellel on rohkem ja kallimad asjad. Lisaks veel need igal aastal vahelduvad moed ja brändid, millele siin juba vihjati – ühel aastal on moes petshopid, teisel hellokittyd, kolmandal pollypocketid, poistel bakuganid jne. Ja vanem muudkui ostku neid mõttetuid kärakaid – on küll kallis. Väikeste laste jaoks on mänguasjakultus sama, mis täiskasvanutele kasiinosõltuvus.
Ja ehted – no ei ole normaalne, kui lasteaia-või algklassitüdrukud ennast igapäevaselt kulinaid täis riputavad. Vahel ehetega mängida on normaalne, aga mingi pidev ehtimine-meikimine ja sõbrannadega kulinate võrdlemine näitab, et tüdruku kasvatuses on midagi olulist puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, aastaringselt. Peres kolm last ja kõigile kehtivad samad reeglid.
Mees arvab, et laps tuleks politseisse viia ja korralikult \”ehmatada\”, sest valetamisele ja varastamisele me kumbki ei soovi läbi sõrmede vaadata. Mina veel asjaga nii kaugele ei soovi minna. Mees usub, et probleem on tõsine ja aastatega süveneb.
Kas laps võib reegleid eirama hakata puhtast trotsit?

[/tsitaat]
Püha taevas. Millal need lapsed oma vanematega üldse mõnusalt aega veedavad, kui ammu enne kanu magama aetakse?
Politseisse viimise jutt on täiesti haige. Te oletegi kaks kontrollifriiki ilmselt. Kas lapsed tulevikus teid armastavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Püha taevas. Millal need lapsed oma vanematega üldse mõnusalt aega veedavad, kui ammu enne kanu magama aetakse?
Politseisse viimise jutt on täiesti haige. Te oletegi kaks kontrollifriiki ilmselt. Kas lapsed tulevikus teid armastavad?[/tsitaat]

ma olen absoluutselt nõus selle kommentaariga. pakun, et vähemalt 1 lastest lahkub sellest reeglitega kodust võimalikult varakult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 09:18; 15.08 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luba küsimata pole võtnud ja kaasavõetavad esemed ei ole ka probleeme tekitanud.
Kaasavõtmiseks peab olema sihtkoha tingimused ka täidetud. Näiteks lasteaias oli tingimus – 1-2 asja sõltumata suurusest. Samuti oli läbi räägitud, millal ja mis tingimustes sobib kaasavõteva esemega mängida, millal võiks ta olla kapis, et ei segaks sealseid tegevusi. Ja kaasavõetava eseme kadumine, katkiminek rohkemate lastega jagamisel ei tohiks olla suureks probleemiks vanemale ja lapsele endale(st rahaliselt kalleid asju kaasa ei võeta ja kergelt pisividinateks laguneva asja kaasavõtmine sõltus enda asjade hoidmisest ning suutmisest taluda ka mõningaid väiksemaid \”kadusid\”).
Enda mängimislõbust oluliseimgi oli minu lapse sõprade seas just sõbrale oma vidina andmine mängimiseks (ei ostetud sõpru, vaid mängitigi koos ja omavahel lepiti kokku, kes mida kaasa võtab sõbra või enda rõõmustamiseks). Lihtsalt keelamine oleks teinud olemise lapse jaoks mõttetult kurvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on kodus kindel reegel: Kodust asju kaasa ei veeta. Midagi soovib võtta, siis peab asjad koos ülevaatama ja laps peab suutma ära põhjendada, milleks konkreetset asja vaja on.

Viimasel ajal laps on salaja, keeldudest hoolimata kulinaid või mänguasju kaasa võtnud. Mõtlesime mehega, mis nüüd peale hakata? Mida me valesti teeme? Kuidas lapsele selgeks teha, et tema käitumine võrdub valetamise ja varastamisega!

Öörahu algab meie kodus klo 19.00, kindel päevarütm jne. ka. nädalavahetustel. Selles osas reeglite järgimisega probleeme ei ole.

[/tsitaat]

Mis erilisi ehteid see lasteaialaps siis kannab? Või võtab vanemate omi? See on küll pahasti.

Mulle tundub, et lapsel on tunnustusest puudus. Asjade kaudu püüab ta kaaslaste tähelepanu, saab veidi oma egokest upitada, \”lahe\” olla.
Mõtle, teemaalgataja, millal sa viimati last kiitsid, tunnustasid, ergutasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, aastaringselt. Peres kolm last ja kõigile kehtivad samad reeglid.
Mees arvab, et laps tuleks politseisse viia ja korralikult \”ehmatada\”, sest valetamisele ja varastamisele me kumbki ei soovi läbi sõrmede vaadata. Mina veel asjaga nii kaugele ei soovi minna. Mees usub, et probleem on tõsine ja aastatega süveneb.
Kas laps võib reegleid eirama hakata puhtast trotsit?

[/tsitaat]

See on ikka libateema eksole?

Muidu on tegu küll psühhopaatidest vanematega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, aastaringselt. Peres kolm last ja kõigile kehtivad samad reeglid.
Mees arvab, et laps tuleks politseisse viia ja korralikult \”ehmatada\”, sest valetamisele ja varastamisele me kumbki ei soovi läbi sõrmede vaadata. Mina veel asjaga nii kaugele ei soovi minna. Mees usub, et probleem on tõsine ja aastatega süveneb.
Kas laps võib reegleid eirama hakata puhtast trotsit?

[/tsitaat]
appppi, vaesed lapsed :(:(:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja elab ilmselt mujal kui Eestis. Eestis pole kool veel alanud ja selliseid probleeme pole veel tekkida saanudki. Mis riigiga on tegemist ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet, mis riik. Õudne mõelda, kuidas lapsi ahistatakse.
Vanad lapsed on? Vanemad lapsed peavad ka kl. 19 voodisse minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kassandra kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oma asjadega eputamine ja asjade abil sõprade ostmine on kõige HALVEM sõbrunemise viis.
Mulle absoluutselt ei meeldi see nõme komme, kus lapsed oma varandust kooli ja lasteaeda kaasa veavad. Laste vahel tekib täiesti mõttetu võistlus, kellel on rohkem ja kallimad asjad. Lisaks veel need igal aastal vahelduvad moed ja brändid, millele siin juba vihjati – ühel aastal on moes petshopid, teisel hellokittyd, kolmandal pollypocketid, poistel bakuganid jne. Ja vanem muudkui ostku neid mõttetuid kärakaid – on küll kallis. Väikeste laste jaoks on mänguasjakultus sama, mis täiskasvanutele kasiinosõltuvus.
Ja ehted – no ei ole normaalne, kui lasteaia-või algklassitüdrukud ennast igapäevaselt kulinaid täis riputavad. Vahel ehetega mängida on normaalne, aga mingi pidev ehtimine-meikimine ja sõbrannadega kulinate võrdlemine näitab, et tüdruku kasvatuses on midagi olulist puudu.
[/tsitaat]
100% nõus sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klo 19 magama sellepärast, et äratus on klo 5.30

Tänan vastuste eest, kuid leian siiani, et mul peab olema täpne ülevaade, mida laps kodust ära viib. Võetakse kaasa SALAJA mänguasju ja omi kulinaid, patsikumme, raamatuid jne. Korduvalt on räägitud, et koduseid asju ei tassita kaasa. Esiteks segavad igasugused kulinad lapse keskendumist, teiseks kaotatakse ära.
Mis moodi ma last usaldan, kui ta teeb ristivastupidi. Kuna ta teeb seda salaja, siis võrdub see teema meie selja tagant varastamisena.

Mehega mõlemad töötame, lapsed on eralasteaias alustanud alla 1 aastastena. Meid lihtsalt kurvastab see tekkinud olukord… Tunnen isegi hirmu selle ees, et laps peaks koju tooma mõne kolme

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.08 20:04; 15.08 00:08; 15.08 09:41; 15.08 12:32; 15.08 12:57; 15.08 13:19; 15.08 13:28; 15.08 13:51; 15.08 18:47; 15.08 18:53; 15.08 19:10; 17.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Klo 19 magama sellepärast, et äratus on klo 5.30

Tänan vastuste eest, kuid leian siiani, et mul peab olema täpne ülevaade, mida laps kodust ära viib. Võetakse kaasa SALAJA mänguasju ja omi kulinaid, patsikumme, raamatuid jne. Korduvalt on räägitud, et koduseid asju ei tassita kaasa. Esiteks segavad igasugused kulinad lapse keskendumist, teiseks kaotatakse ära.
Mis moodi ma last usaldan, kui ta teeb ristivastupidi. Kuna ta teeb seda salaja, siis võrdub see teema meie selja tagant varastamisena.

Mehega mõlemad töötame, lapsed on eralasteaias alustanud alla 1 aastastena. Meid lihtsalt kurvastab see tekkinud olukord… Tunnen isegi hirmu selle ees, et laps peaks koju tooma mõne kolme

[/tsitaat]

ilmselt olete mõlemad end segi töötanud.
vaesed lapsed, ma ütlen. kui laps kolme toob, siis üritate ta mõneks ajaks trellide taha pista? või sõjaväkke saata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 12:35; 15.08 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Klo 19 magama sellepärast, et äratus on klo 5.30

Tänan vastuste eest, kuid leian siiani, et mul peab olema täpne ülevaade, mida laps kodust ära viib. Võetakse kaasa SALAJA mänguasju ja omi kulinaid, patsikumme, raamatuid jne. Korduvalt on räägitud, et koduseid asju ei tassita kaasa. Esiteks segavad igasugused kulinad lapse keskendumist, teiseks kaotatakse ära.
Mis moodi ma last usaldan, kui ta teeb ristivastupidi. Kuna ta teeb seda salaja, siis võrdub see teema meie selja tagant varastamisena.

Mehega mõlemad töötame, lapsed on eralasteaias alustanud alla 1 aastastena. Meid lihtsalt kurvastab see tekkinud olukord… Tunnen isegi hirmu selle ees, et laps peaks koju tooma mõne kolme

[/tsitaat]

Sorry, aga loetu põhjal ei tundu te ise ka mingid superinimesed ja -vanemad olevat, et siin lastele nii palju ettekirjutusi teha. Lapsed on juba imikueas lasteaeda virutatud, õhtul aetakse juba kanadega magama ja hommikul kappavad vanemad varakult tööle – napi koos olemise aja jooksul toimub ilmselt põhiliselt kärkimine, keelamine, sõimamine. Mis kuradi armastavast ja lähedasest peresuhtest siin juttu saab olla? Lastel on tõesti ilmselt tunnustuse- ja lähedusevajadus ka täitsa rahuldamata, ja kui ta tõesti võtab vahel mingi mängukarukese või ilusa patsikummi kaasa, et oleks mingi turvaline tuttav ja tore asi päevas, siis hiljem kodus jälle röögitakse ta peale ja ähvardatakse politseiga. No pole ime, et sellises olukorras trots ei teki vanemate vastu.

Väga masendav lapsepõlv – oma kasvatuse ja elukorralduse puudujääkide kompenseerimiseks võiksite laste elu pigem lõbusamaks teha kui seda nende jaburate reeglitega veel hullemaks ajada. Lapsed peavad ilmselt teie töö pärast hommikul nii vara tõusma, õhtul ei saa nad iialgi eakaaslastega õues mängidagi. Kui sellise perekonna vanemad oma lastega politseisse ilmuksid, siis ma mundrimeeste asemel saadaks mingid nõustajad või lastekaitsetegelased teie kodust olukorda kontrollima. No ikka absoluutselt õnnelik olen, et mul teiesuguseid vanemaid ei olnud. Psühhoterroristid ja kontrollifriigid, kel tegelikult pole elus oma lastega jaoks eriti palju aega olnud. Lapsed on nagu mingid tarbeesemed, kes on selle pärast olemas, et kõigil korralikel keskklassi inimestel on. Ja käituma peavad nad täpselt nii, nagu üks tarbeese käituma peab – mingid kõrvalekalded või individuaalsused ei tule kõne allagi.

Krt kuidas ajas vihaseks see teema! Vaesed lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.08 12:50; 15.08 13:15; 15.08 13:32; 15.08 14:10; 15.08 14:28; 15.08 18:58; 15.08 19:23; 16.08 23:05; 17.08 00:56; 17.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga MIKS sa ei luba lapsel omaenda mänguasja kooli/lasteaeda kaasa võtta? Kui koolis/lasteaias lubatakse? Siis ei peaks laps seda salaja tegema.
Ega siis koolis ka pidevalt keskenduda ei ole vaja, vahepeal puhatakse ja mängitakse. Kui oma asja kaasa võtab, vastutab ise selle eest, et see ära ei kaoks. Kui asi kaob, siis kannatab ju ka laps ja mitte sina.
Ja ma ei saa aru, kas sa tõesti pead lapse mänguasju, kulinaid ja raamatuid tegelikult enda omadeks? Lapse käitumise võrdsustamine vanemate tagant varastamisega on ikka arulageduse tipp.
Ma ikka väga loodan, et tegemist on libateemaga. Või kui ei, siis ehk kirjeldad meile, perekooli psühhoanalüütikutele, millised reeglid sinu enda lapsepõlves kehtisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, aastaringselt. Peres kolm last ja kõigile kehtivad samad reeglid.
Mees arvab, et laps tuleks politseisse viia ja korralikult \”ehmatada\”, sest valetamisele ja varastamisele me kumbki ei soovi läbi sõrmede vaadata. Mina veel asjaga nii kaugele ei soovi minna. Mees usub, et probleem on tõsine ja aastatega süveneb.
Kas laps võib reegleid eirama hakata puhtast trotsit?

[/tsitaat]

appikene, missugune viiburi sõjakool teil kodus on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Klo 19 magama sellepärast, et äratus on klo 5.30

Tänan vastuste eest, kuid leian siiani, et mul peab olema täpne ülevaade, mida laps kodust ära viib. Võetakse kaasa SALAJA mänguasju ja omi kulinaid, patsikumme, raamatuid jne. Korduvalt on räägitud, et koduseid asju ei tassita kaasa. Esiteks segavad igasugused kulinad lapse keskendumist, teiseks kaotatakse ära.
Mis moodi ma last usaldan, kui ta teeb ristivastupidi. Kuna ta teeb seda salaja, siis võrdub see teema meie selja tagant varastamisena.

Mehega mõlemad töötame, lapsed on eralasteaias alustanud alla 1 aastastena. Meid lihtsalt kurvastab see tekkinud olukord… Tunnen isegi hirmu selle ees, et laps peaks koju tooma mõne kolme

[/tsitaat]

no viimase lause järgi on aru saada, et tegemist on provokatiivse libaga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu suutsim ma esmase emotsiooni pealt isegi juba vihastada- \”Kuidas te saate väita, et meie kasvatusmeetmed on valed jne..\” Täna on mul vaba päeva ja ma tõsiselt mõtlen meie pere asjade üle. Tunnistan, kommentaarid on läinud hinge ja kerge süütunne on tekkinud. See oli hea kommentaar, kus väideti, et lapsel on äkki tunnustuse puudus, mis on tingitud meist endist. Krrrr!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.08 20:04; 15.08 00:08; 15.08 09:41; 15.08 12:32; 15.08 12:57; 15.08 13:19; 15.08 13:28; 15.08 13:51; 15.08 18:47; 15.08 18:53; 15.08 19:10; 17.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

dziises, kupli all küll midagi logiseb. Vaesed lapsed. Kui nad vähegi suudavad isemõtlemist säilitada, siis on nad esimesel võimalusel kodust kaugele põgenenud.
Kas imelik ei ole lastele nii rangeid piire seada? See ei aita ju lapsi. Lapsi peaks suunama, neil peaks olema mingigi võimalus ise otsuseid teha. Kohutav on selline keelamine ja käsutamine pidevalt, absoluutselt ei poolda vabakasvatust, aga see, mis siin kirjas on ju ahistamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema ja mitte väga vaimukas. Sama kirjastiili on siin ka varem esinenud ka mingite jaburate üllitistega. Loodan, et saad oma haige rahulduse kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Libateema ja mitte väga vaimukas. Sama kirjastiili on siin ka varem esinenud ka mingite jaburate üllitistega. Loodan, et saad oma haige rahulduse kätte.[/tsitaat]

Tundub jah libateema. Ja tore oleks, kui oleks. Eriti viitab libateemale see eralasteeaia sissetoomine – teema seisukohast ebaoluline fakt ja ongi mõeldud teemaalgataja eriti jubedas valguses näitamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.08 12:50; 15.08 13:15; 15.08 13:32; 15.08 14:10; 15.08 14:28; 15.08 18:58; 15.08 19:23; 16.08 23:05; 17.08 00:56; 17.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie lapsed tassivad ilma luba küsimata kodus olevaid asju kooli….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.