Esileht Ilu ja tervis Kas teie lõpetaksite kohe pillide võtmise,kui teil määrima hakkab? ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas teie lõpetaksite kohe pillide võtmise,kui teil määrima hakkab? ?

Postitas:
Kägu

Kas Teie lõpetaksite kohe pillide (YAZ pillid ),võtmise kui hakkaks määrimine. Mul juba nädal määrib(esmaspäeval helistan arstile),ja arvan,et lõpetan päeva pealt võtmise. Kuidas on teie kogemused? Muidu arsti aeg on 2 aprill.Kas ma peaks lõpetama,või peaks tabletilehe lõpuni võtma? Tänan,kes vastavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas teie lõpetaksite kohe pillide võtmise,kui teil määrima hakkab? ?

Minul määris vaid esimene kuu ja võtsin ikka ilusti lõpuni, määrimine tekkis teisel nädalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul määris ka esimesl kuul kui alustasin mingi 3 korral(3-4päeva kõikidel kordalel.) Võtsin nedasi ja nüüd päevad korras ja kuus korra ja õigel ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustamisega võibki ju määrimine kaasneda. Loe infoleht ikka korralikult läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei alusta seda võtmist.Olen seda võtnud juba 8 kuud,enne määrimist pole olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei jätaks pooleli, aga konsultatsioonile läheksin küll esimesel võimalusel ehk et kaaluksin tasulisele konsultatsioonile minemist, mis võimaldaks aja saamise kiiresti.

Kui arstile aega ei saa nii kiiresti, siis küsi spetsialistilt nõu esialgu e-maili teel. Nt meelespea.net pakub võimalust tasuta naistearstilt nõu küsida: http://www.meelespea.net/ee/sos/kusi

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Kas teie lõpetaksite kohe pillide võtmise,kui teil määrima hakkab? ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.