Esileht Pereelu ja suhted Kas teie mees, elukaaslane on nii viisakas, et

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kas teie mees, elukaaslane on nii viisakas, et

Postitas:

Kui aastaid tagasi oma mehega tutvusin, siis ta alati avas mulle autoukse(avab siiani), sellest aasta või rohkem aega hiljem ütles mu 6-aastane tütar mulle: “Kui mees avab ukse, siis ta armastab naist!”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Meil nii kas kasvatamatud lapsed, et kogu energia läheb nende lauda saamisele. Kui neid ei pea mingil põhjusel kamandama, siis naidime võimalust rahulikult maha istuda. Ma ei tunne puudust ka. Mu sõbrannal on mees, kes aitab mantli selga ja pakub istet, aga kodus on sõnatu või tujutu. Sellised viisakused tema puhul tunduvad nii mõttetud, sest muu kõik on suur 0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt eriline rüütel pole (tubli siiski), kuid käisime hiljuti ühes kallis kohas söömas ja siis tõmbas ta tõesti mulle tooli välja. Ma olin veidi jahmunud, sest sellist nalja pole ta minu mäletamist mööda varem teinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu abikaasa on viisakas ja tore suhtleja, oskab vastavalt olukorrale käituda, aga no see toolivärk … Me ilmselt tunneme üksteise seltskonnas end nii vabalt, et seda, et ta mulle laua alt tooli välja tõmbaks ja pepu alla suraks, ma temalt küll ei oota. Mõnikord nalja pärast on seda teinud, aga see pigem huumor. Ausalt öelda, et saa ma selle tooli daamile pakkumise asjast üldse aru. Väga ebamugav ju, kui keegi su selja taga tooliga asjatab, istud, siis hakkad niikuinii tooli endale sobivasse kohta sättima. Võib-olla oli sel kunagi ka praktiline põhjus, ma ei tea, äkki daamide kleitide pärast, või jäänuk veel vanemast ajast, kui ülikutele kõik ette-taha ära tehti. Ma parem naudin oma mehe seltskonda niisama, kui et sellisele asjale üldse tähelepanu pööran, et kas nihutab mulle tooli või mitte.

Ma hindan oma mehe juures tema rahulikku meelt, huumorikat suhtumist, seda, et ta ka ärritavas olukorras rahulikuks jääb ja suudab kohe hakata lahendusi otsime, ei vingu ega tänita vmt. Selline toolide nihutamine ja muu demonstratsioon avalikus kohas on asi, mida kõige selle kõrval väga tähtsustada ei oskaks, selline üsna mõttetu peenutsemine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelner tõmbab tooli välja. Ukse avab portjee. Autoukse avab juht.
Ms ei tea, kus urgastes teie käite.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvi, veini, teed. Jälle rääkimist, naeru, küsimusi, suudlusi, seksi.
Ma väga tahaks loota, et see ka nüüd nii on, et esimene öö lõppeb pea magamata kui päike kõrgel.

Jaa, ja erineva mehega neli korda aastas, aasta aasta järel… MIKS sellised mehed siis hommikul enam ei kõlvanud, kellega selliseid öid sai veedetud?

“Minu ajal” veedeti ka esimene öö koos magamata, aga ka seksimata. Tehti kõike seda muud, mis sa nimetasid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.08 10:21; 17.08 11:23; 17.08 11:26; 17.08 11:44; 17.08 11:46; 17.08 11:48; 17.08 12:11; 17.08 12:15; 18.08 00:11; 18.08 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvi, veini, teed. Jälle rääkimist, naeru, küsimusi, suudlusi, seksi.

Ma väga tahaks loota, et see ka nüüd nii on, et esimene öö lõppeb pea magamata kui päike kõrgel.

Jaa, ja erineva mehega neli korda aastas, aasta aasta järel… MIKS sellised mehed siis hommikul enam ei kõlvanud, kellega selliseid öid sai veedetud?

“Minu ajal” veedeti ka esimene öö koos magamata, aga ka seksimata. Tehti kõike seda muud, mis sa nimetasid.

Nojah. Esimese öö all pidasin ma silmas esimest ööd seksiga. Muidu elu ju koosneski suhtlemisest ja erinevate inimeste ja seltskondadega sai pidevalt hommikuni istutud.

Miks nad siis hommikul pärast seksiööd enam ei kõlvanud? Kes mille pärast. Mõni ütles raundude vaheliste vestlusvoorude 🙂 vahel midagi, mis mu tule koheselt kustutas ja millest polnud varem kunagi juttu tulnud (a la oma ema kohta “pean hommikul vanamoori juurde jõudma, see lollakas ei saa ise kapiuksega hakkama” või “oled täitsa tihke tots voodis, kui veel veits maha võtaks” või “aga too mulle miskit süüa voodisse, sa naine ju” – need on umbmäärased näited, saad aru küll). Mõni lõhnas lähedalt ebameeldivalt. Mõnel olid voodis teistsugused eelistused kui mul. Mõnel oli aluspesu määrdunud. Mõni raius ainult iseenda eest. Mõni hakkas rääkis voodis sellest, et üle 30-se naise keha on kole ja sünnitanud naistega ei kavatse ta iial magada. Peamiselt mulle sobimatu seksuaalkäitumine, mida ju sõpruse raames ette ei näe. Ka mingid suhtumised, millest varem ehk polnud juttu tulnud. Ühesõnaga sain ma aru, et siin ühist tulevikku pole. Ja loomulikult sattus ka selliseid partnereid, kellega lõpuks voodisse minnes selgus, et mina ei sobi talle. Minu mingid kombed ei meeldinud või soovid või peletas teda mingi minu vahepausidel lobisedes öeldud poolik lause. Näiteks et mulle ei meeldi tema lemmiksport või lemmikmuusika vms. Misiganes – kõik inimesed ei peagi ega saagi sobida ja poolikult sobivat mõned ei taha. Näiteks mina.

Mõnele annad veel teise katse, aga kui siis ka see kordub, siis milleks? Naisel on õigus ja lausa kohustus valida oma lastele väärikas isa.

Ja milleks astuda suhtessse, kui näiteks ei soovi elus hapukoorega määritud fallost lakkuda, mis teisele väga meeldib või ennast voldikestest näpistada lasta või juustesse ejakuleerida lasta või üldse hakata elama töö- või naistepõlgajaga.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 10:16; 17.08 11:37; 17.08 11:58; 17.08 12:47; 18.08 10:48; 18.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sina naisena pakud oma mehele kolmekäigulist lõunat iga päev, pesed ta pesu, triigid ta särgid, tassid talle sussid kohale, valad talle õhtul klaasikese viskit, et ta saaks lõõgastuda?

Seda siis eeldusel, et mees peab kogu peret ülal, mis see muidu teemasse puutub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need on umbmäärased näited

Lugesin su juttu ja, käsi südamel, mul on siiralt hea meel, et kogu mu senise ca 50-aastase elu jooksul pole mulle ainsatki sellist voodikaaslast sattunud. Ju mul on siis rohkem vedanud, ei tekkinud vajadust sellise kaadri seast valida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.08 10:21; 17.08 11:23; 17.08 11:26; 17.08 11:44; 17.08 11:46; 17.08 11:48; 17.08 12:11; 17.08 12:15; 18.08 00:11; 18.08 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin su juttu ja, käsi südamel, mul on siiralt hea meel, et kogu mu senise ca 50-aastase elu jooksul pole mulle ainsatki sellist voodikaaslast sattunud. Ju mul on siis rohkem vedanud, ei tekkinud vajadust sellise kaadri seast valida.

Ega mulgi oleks olnud hea meel leida kohe esimesel seksuaalsuhte korral mees, kelle juures miski ei häiri ja keda minu juures miski ei häiri – nagu sinul läks. Kindel, et selline abielu siis ka püsib. Palju edasisi kauneid aastaid teile!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 10:16; 17.08 11:37; 17.08 11:58; 17.08 12:47; 18.08 10:48; 18.08 18:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie mees, elukaaslane on nii viisakas, et