Esileht Pereelu ja suhted Kas teie mees/armuke tahab teid seksi või teie iseloomu pärast?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Kas teie mees/armuke tahab teid seksi või teie iseloomu pärast?

Postitas:

Päris nõme oleks tühjendusobjekt olla.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 19:15; 12.08 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas me peaks rääkima vaid liibanoni plahvatusest või Bideni protsentidest?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iseloom on sitt aga keha on hea

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees keha, armuke iseloomu pärast, kuigi keha jumaldab ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ütles hiljuti,kui meil oli järjekordne tüli teemal, miks me üldse ei seksi, et ega ta minuga sellepärast ei abiellunud. Iseloom on mul ka kehv. Nii et müstika, miks me üldse koos oleme.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kummagi pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on mõlemaga rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi saab ta vähe ja iseloom on mul kehv. Krt seda teab, miks ta minuga koos on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tõesti ei tea. ära ta ka ei lähe, ehkki paneb kõrvelt kogu aeg. ju siis need teised on veel hullemad.
üks armuke oli tal selline, kes püsis kaua pildil tänu mehe tervise üle kaeblemise ärakuulamisele ja tema hüpohondria tagaõhutamisele. ausalt, nende kirjavahetus oli nagu digilugu, mitte armastajate sõnumid – oi mul täna põlv nii valutab, kuidas sinu allergiaga on jnejne. tipp oli see, kui mees kõhuhädadest rääkides armukesele oma hommikuse väljaheite värvi kirjeldas.
ma ise põlgan hüpohondriat, pean seda manipuleerimiseks, aga näed, mõni oskab seda ka ära kasutada.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 09:36; 07.08 18:04; 07.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nõme oleks tühjendusobjekt olla.

Sind siis seksi pärast ei taheta?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nõme oleks tühjendusobjekt olla.

Sulle vist üldse ei meeldi seks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lausa tahaksin, et mees mind seksi pärast ka tahaks, aga tema seksisoov on paraku tunduvalt väiksem kui minul. Ma üldiselt väga ei taha teada, kas ja miks mu mees minuga koos elab, ei maksa oma illusioone asjata rikkuda. Temast on väga raske aru saada ning mulle vahel pillatud lausetest tundub, et mulle ei meeldiks teada, miks mees minuga elab. Pakun et see ei ole teps mitte minu kütkestav isiksus, särav intelligents ja õrnad tunded. Pigem on see minu söögitegemisoskus, see, et mina kogu maja korras hoian ja enamiku lastega tegelemise enda peale võtan. Need viimased on asjad, mis ei ole üldse omadused, milles ma hea tahan olla, sest need on tüütud tegevused (v.a. mõistlikul määral lastega tegelemine). Ma ei tunne mingeid tundeid, kui mulle öeldakse, et sa teed hästi süüa, mida öeldakse sageli. Salamisi ma tahaksin olla see, kellega on huvitav juttu rääkida, kelle arvamuse vastu huvi tuntakse.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 16:11; 07.08 16:39; 14.08 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi saab ta vähe ja iseloom on mul kehv. Krt seda teab, miks ta minuga koos on.

Harjumusest ja mugavusest. Aga ma väga ei hüppaks – lõpuks lähevad ka kõige mugavamad mehed siiski naiste juurde, kes neile midagi pakuvad ka.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 16:26; 07.08 16:57; 08.08 10:53; 08.08 11:00; 08.08 14:11; 09.08 09:59; 14.08 11:54; 14.08 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tõesti ei tea. ära ta ka ei lähe, ehkki paneb kõrvelt kogu aeg. ju siis need teised on veel hullemad.

üks armuke oli tal selline, kes püsis kaua pildil tänu mehe tervise üle kaeblemise ärakuulamisele ja tema hüpohondria tagaõhutamisele. ausalt, nende kirjavahetus oli nagu digilugu, mitte armastajate sõnumid – oi mul täna põlv nii valutab, kuidas sinu allergiaga on jnejne. tipp oli see, kui mees kõhuhädadest rääkides armukesele oma hommikuse väljaheite värvi kirjeldas.

ma ise põlgan hüpohondriat, pean seda manipuleerimiseks, aga näed, mõni oskab seda ka ära kasutada.

Tekib küsimus, miks sina mehega koos elad, sa ju ei armasta. Või lihtsalt mugav ja uut suhet niikuinii ei otsi? Minul on vähemalt illusioon, et mees mind minu soovitud asjade pärast armastab, aga sul puudub ka illusioon.

Iseenesest tundub sinu puhul see armuke mehel päris meeldiv lahendus, saab kusagil oma vingumise ära vingutud ja on kodus tunduvalt parem kaaslane (või ei?). Muidu oleks sellise mehega päris karm koos elada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 16:11; 07.08 16:39; 14.08 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi saab ta vähe ja iseloom on mul kehv. Krt seda teab, miks ta minuga koos on.

Harjumusest ja mugavusest. Aga ma väga ei hüppaks – lõpuks lähevad ka kõige mugavamad mehed siiski naiste juurde, kes neile midagi pakuvad ka.

Ei paku nad midagi, minnakse hoopis uuemat otsima.

Ikka selliseid otsitakse ja leitakse, kellega mingi ühisosa. Kas klapib hästi seks, tehakse ühiselt sporti või tegeletakse mõne muu hobiga. Või on lihtsalt samal lainel inimene, kellega tore aega veeta ja juttu ajada.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 16:26; 07.08 16:57; 08.08 10:53; 08.08 11:00; 08.08 14:11; 09.08 09:59; 14.08 11:54; 14.08 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi saab ta vähe ja iseloom on mul kehv. Krt seda teab, miks ta minuga koos on.

Harjumusest ja mugavusest. Aga ma väga ei hüppaks – lõpuks lähevad ka kõige mugavamad mehed siiski naiste juurde, kes neile midagi pakuvad ka.

Ei paku nad midagi, minnakse hoopis uuemat otsima.

Ikka selliseid otsitakse ja leitakse, kellega mingi ühisosa. Kas klapib hästi seks, tehakse ühiselt sporti või tegeletakse mõne muu hobiga. Või on lihtsalt samal lainel inimene, kellega tore aega veeta ja juttu ajada.

No eks senise kaaslasega on ju ka mingi ühisosa, ega muidu neist paar poleks saanud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 09:36; 07.08 18:04; 07.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tõesti ei tea. ära ta ka ei lähe, ehkki paneb kõrvelt kogu aeg. ju siis need teised on veel hullemad.

üks armuke oli tal selline, kes püsis kaua pildil tänu mehe tervise üle kaeblemise ärakuulamisele ja tema hüpohondria tagaõhutamisele. ausalt, nende kirjavahetus oli nagu digilugu, mitte armastajate sõnumid – oi mul täna põlv nii valutab, kuidas sinu allergiaga on jnejne. tipp oli see, kui mees kõhuhädadest rääkides armukesele oma hommikuse väljaheite värvi kirjeldas.

ma ise põlgan hüpohondriat, pean seda manipuleerimiseks, aga näed, mõni oskab seda ka ära kasutada.

Tekib küsimus, miks sina mehega koos elad, sa ju ei armasta. Või lihtsalt mugav ja uut suhet niikuinii ei otsi? Minul on vähemalt illusioon, et mees mind minu soovitud asjade pärast armastab, aga sul puudub ka illusioon.

Iseenesest tundub sinu puhul see armuke mehel päris meeldiv lahendus, saab kusagil oma vingumise ära vingutud ja on kodus tunduvalt parem kaaslane (või ei?). Muidu oleks sellise mehega päris karm koos elada.

Ega ei ole mingit illusiooni jah, aga põhjust, miks ta ikka mu juures on ka ei tea. Olen isegi küsinud, aga selget vastust ei saanud. Miks ma ise ära ei lähe on juba teemast välja ja ei hakka siinset solkima. Minu jaoks oli see hüpohondria takkaõhutamisega armukese kinnihoidmine muu traagika kõrval lihtsalt homeeriliselt naljakas, sp kirjutasin.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 09:36; 07.08 18:04; 07.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga elab laste pärast. Seksida ei soovi tema juba ammu.
Kahju. Minul (püsi)armukest ei ole, tema kohta ei oska öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhjust, miks ta ikka mu juures on ka ei tea. Olen isegi küsinud, aga selget vastust ei saanud.

Sama siin. Ma olen otse küsinud, mida ta minust tahab, kuna selge, et see ei ole seks (mida mina tahan rohkem kui tema), minu majapidajannaoskused (mina huvitun korrast ja puhtusest enam kui tema), söögitegemisoskused (sageli teeb ta omale ise süüa, meile meeldivad üsna erinevad asjad), koostöö (oleme küll paar projekti koos teinud, kuid kuna ta ei oska läbi rääkida, siis mul on meeldivam koostööd teistega teha ja talle tema projektid soolona jätta). Meil on ühiseid huvisid ja hobisid, kuid neid saab ka üksi harrastada. Nii et ei tea, miks ta minuga on. Seda miks mina temaga olen, ma tean, aga siin lahkama ei hakka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 10:18; 12.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks senise kaaslasega on ju ka mingi ühisosa, ega muidu neist paar poleks saanud.

Paari minnakse tihti väga noorelt, kui isiksused ei ole veel väljagi kujunenud. Või siis lapse pärast jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 16:26; 07.08 16:57; 08.08 10:53; 08.08 11:00; 08.08 14:11; 09.08 09:59; 14.08 11:54; 14.08 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tõesti ei tea. ära ta ka ei lähe, ehkki paneb kõrvelt kogu aeg. ju siis need teised on veel hullemad.

üks armuke oli tal selline, kes püsis kaua pildil tänu mehe tervise üle kaeblemise ärakuulamisele ja tema hüpohondria tagaõhutamisele. ausalt, nende kirjavahetus oli nagu digilugu, mitte armastajate sõnumid – oi mul täna põlv nii valutab, kuidas sinu allergiaga on jnejne. tipp oli see, kui mees kõhuhädadest rääkides armukesele oma hommikuse väljaheite värvi kirjeldas.

ma ise põlgan hüpohondriat, pean seda manipuleerimiseks, aga näed, mõni oskab seda ka ära kasutada.

Tekib küsimus, miks sina mehega koos elad, sa ju ei armasta. Või lihtsalt mugav ja uut suhet niikuinii ei otsi? Minul on vähemalt illusioon, et mees mind minu soovitud asjade pärast armastab, aga sul puudub ka illusioon.

Iseenesest tundub sinu puhul see armuke mehel päris meeldiv lahendus, saab kusagil oma vingumise ära vingutud ja on kodus tunduvalt parem kaaslane (või ei?). Muidu oleks sellise mehega päris karm koos elada.

Ega ei ole mingit illusiooni jah, aga põhjust, miks ta ikka mu juures on ka ei tea. Olen isegi küsinud, aga selget vastust ei saanud. Miks ma ise ära ei lähe on juba teemast välja ja ei hakka siinset solkima. Minu jaoks oli see hüpohondria takkaõhutamisega armukese kinnihoidmine muu traagika kõrval lihtsalt homeeriliselt naljakas, sp kirjutasin.

Püüad halva mängu juures kõigest väest head nägu teha? Tegelikult kumab sellest tehtult “homeeriliselt naljakast” suhtumisest läbi lihtsalt üks enese lohutamine. Elad koos mehega, kes sind ei austa.
Tean isegi selliseid, kes oma mehe armukest kõigiti halvustada ja naeruvääristada üritavad, tegelikkuses on naeruväärne see naine ise. See, kuidas meeleheitlikult hoitakse kinni “abielus olemise” staatusest, mis sest, et tegelikkuses on see kaunis staatus juba 10+ aastat tagasi mehe poolt täis lastud.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 16:26; 07.08 16:57; 08.08 10:53; 08.08 11:00; 08.08 14:11; 09.08 09:59; 14.08 11:54; 14.08 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga poolhuumoriga oleme ikka püüdnud seda teemat rääkida, et “milleks sul mind vaja on ” jne. Tema ütleb – seks ja söök. Viimastel aastatel on juurde lisanud ka, et sa oled ju lapsed üles kasvatanud, sama hea, kui ise. (meil on viis last).

Päris hale

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 16:26; 07.08 16:57; 08.08 10:53; 08.08 11:00; 08.08 14:11; 09.08 09:59; 14.08 11:54; 14.08 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga poolhuumoriga oleme ikka püüdnud seda teemat rääkida, et “milleks sul mind vaja on ” jne. Tema ütleb – seks ja söök. Viimastel aastatel on juurde lisanud ka, et sa oled ju lapsed üles kasvatanud, sama hea, kui ise. (meil on viis last).

Päris hale

No lase olla siis hale, siin oli tarvis lühikirjeldust, mitte sisutihedat selgitust. Mina lõõmavat armastust ei eeldagi peale 34 aastat kooselu. Ja oligi arvata, et ega suurem osa inimesi ei oska juurde mõelda sellise asja sisu nagunii. Laste pärast paari ei läinud ja mees oli 30+, kui kokku saime, ei olnud verinoor, kedagi kinni ei hoia.

Kas mees oli juba suhte alguses sama mühaka olemise ja ütlemisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 16:26; 07.08 16:57; 08.08 10:53; 08.08 11:00; 08.08 14:11; 09.08 09:59; 14.08 11:54; 14.08 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nõme oleks tühjendusobjekt olla.

Minu mees tahab minuga koos olla (või mida sa tahtmise all silmas pidasid) minu nutikuse, ustavuse ja hea huumorisoone pärast. Üsna kindlasti ei asu see, mille pärast mees mind enda naiseks ikka veel pärast neid aastaid tahab, ei mu jalgevahel ega mu rinnal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et mu mees tahab mind nii hea iseloomu kui ka seksi pärast. Mõlemad on hea suhte toimimiseks olulised.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind siis seksi pärast ei taheta?

Sulle vist üldse ei meeldi seks.

On vaieldamatult kindlaks tehtud, et üliintelligentsetel ja sügavalt loomingulistel naistel seksivärk eriti hästi välja ei tule. Nad on oma mõtetes selajal igalpool mujal kaunites kohtades kui et selle higise rümba poolt pealesurutud nühkimise juures.
Teisalt jälle looduslastel on loomuomane ööpäevaringne tõmme suguliste vahekordade järele ja nad väga vabalt saavad rahuldust ka eemaletõukavate isaste käest

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On vaieldamatult kindlaks tehtud, et üliintelligentsetel ja sügavalt loomingulistel naistel seksivärk eriti hästi välja ei tule. Nad on oma mõtetes selajal igalpool mujal kaunites kohtades kui et selle higise rümba poolt pealesurutud nühkimise juures.

Tõsiselt või? Ma pole selliseid uuringuid lugenud – hakkan otsima. Kui see asi tõele vastab, siis on siin erandeid ka – mina näiteks. Vaidlen vastu ka pealesurutud nühkimise osas – kui nühkija oskab naise kehast huvitavaid ja põnevaid tundeid/reaktsioone välja võluda, siis on see ikka väga loominguline tegevus. Loominguline ka naise jaoks, sest igakord on huvitav – mis tunne seekord tuleb, jne. Iga nühkimine tõesti ei huvita.
Mulle meeldib oma mehe higine rümp.
Loomingulisele naisele omaselt on mul ülisitt iseloom ja tõenäoliselt mees tahab mind seksi pärast ikkagi rohkem. Ma olen seksi osas suht haruldane eksemplar.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 14:37; 13.08 11:30; 13.08 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On vaieldamatult kindlaks tehtud, et üliintelligentsetel ja sügavalt loomingulistel naistel seksivärk eriti hästi välja ei tule. Nad on oma mõtetes selajal igalpool mujal kaunites kohtades kui et selle higise rümba poolt pealesurutud nühkimise juures.
Teisalt jälle looduslastel on loomuomane ööpäevaringne tõmme suguliste vahekordade järele ja nad väga vabalt saavad rahuldust ka eemaletõukavate isaste käest

Kui stereotüüpne üldistav arvamus.
Esimest korda kuulen ka mina sellist juttu. Ma ei usu, et intelligentsusel ja loomingulisusel seksuaalsuse ja libiidoga olulist seost oleks.
Väita, et intelligentsetel inimestel on alati madal libiido – vaevalt. Loominguinimestel madal libiido – ei usu. Kunstnikud just sageli vabameelsemad kõiges.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:28; 11.08 23:51;
To report this post you need to login first.

mina tõesti ei tea. ära ta ka ei lähe, ehkki paneb kõrvelt kogu aeg. ju siis need teised on veel hullemad.

üks armuke oli tal selline, kes püsis kaua pildil tänu mehe tervise üle kaeblemise ärakuulamisele ja tema hüpohondria tagaõhutamisele. ausalt, nende kirjavahetus oli nagu digilugu, mitte armastajate sõnumid – oi mul täna põlv nii valutab, kuidas sinu allergiaga on jnejne. tipp oli see, kui mees kõhuhädadest rääkides armukesele oma hommikuse väljaheite värvi kirjeldas.

ma ise põlgan hüpohondriat, pean seda manipuleerimiseks, aga näed, mõni oskab seda ka ära kasutada.

Ära ei lähe,sest nii on mugav. Ei tähenda,et Sa parem oleksid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnistan ausalt, et minu jaoks on inimese välimus ja seksikus olulisemad kui iseloom ja see, mida ta mõtleb. Loomulikult armudes on esimene soov ära proovida seks.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 23:31; 12.08 00:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie mees/armuke tahab teid seksi või teie iseloomu pärast?