Esileht Pereelu ja suhted Kas teie mehed on oma isade moodi?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas teie mehed on oma isade moodi?

Postitas:

Minu mees on oma isa koopia nii välimuselt kui käitumiselt. Kui mõtlen oma venna ja oma isa peale siis on nad välimuselt sarnased aga iseloomult üsna erinevad. Isa on selline naistemees olnud terve elu, vend \”ühenaisemees\”. 😀

Mõtlen siin, et huvitav, kui paljud isad ja pojad siis on sarnased ja, et kas minu pojad kasvavad samuti oma isa sarnasteks. Loomulikult ei ole asi nii mustvalge ja inimesed on ikkagi kõik eraldiseisvad isiksused AGA ikkagi ma märkan sarnasusi tihedamini kui erinevusi.

Paljud sarnased käitumismallid tulenevad ilmselt ka kasvatusest? Näiteks lohaka isa poeg, kes kunagi oma ema ei aita, sest tema isa ei aita oma naist, võtab vist tihtipeale sellise käitumise omaks ning õigustabki hilisemas elus oma hoolimatust sellega, et on nii harjunud.

Millised kogemused on teil? Ja kas tahaksite, et teie poegadest kasvaksid oma isa moodi mehed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll isiklikult pole kohanud oma äia, kuid juttude järgi võin täheldada küll, et sarnasusi on küll.

Ise tahaks et head omadused ikka oleks minu lapsel ka enda isalt omandatud, kuid samas tahaks et ta oleks individuaal ja endamoodi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe isale meeldib juua tihti ja palju, samas minu mees ei joo mitte kunagi, isegi lahjat mitte.

Samas on ta isal mingi kogumismaania, köik kola tuleb alles jätta ja mu mees ise ka vihkab seda omadust oma ise juures. Kahjuks pean tunnistama, et ka tal on väga raske kolast loobuda, tahes tahtmata on meie kelder üsna sarnane juba tema isa kodule 😀

Niiet midagi ikka hakkab tahes tahtmata külge.

Välimus on sama. Pikkus, laius, juuksepiir, naeratus, silmad-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on v2limuselt t2pselt oma isasse,aga iseloomult t2ielik vastand.Eks see s6ltub kasvatusest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe vanaemad ja ema väidavad, et mees on olemuselt hoopis oma vanaisa moodi. Ta oli rohkem vanaisa laps ka väiksena, eks loomuomadused on külge jäänud. Isaga on nad väga erinevad ja seetõttu on neil raske ka omavahel mõnikord suhelda.
Laste puhul ma ei oskagi öelda. Ma tahaks, et nad päriksid endale üle oma isa aktiivsuse, töökuse, suhtlemisoskuse, kodanikualgatusvõime. Samas ma tahaks loota, et lapsed on täiskasvanuna paremad rahaga majandajad, paremad ajaplaneerijad, et nad õpivad ka väärtustama puhkust ja ma loodan, et nad ei saa kunagi teada, milline elupõletaja nende isa nooruses oli 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on nii oma isa kui ema moodi. Mu mehel on haritud vanemad, nad on koos olnud üle 40 aasta ja nad andsid oma pojale hea lastetoa.

Jah, mulle meeldiks küll, kui ka minu pojast kasvaks oma isa moodi mees, kellele lähedased võivad alati loota. Kes on ustav. Kes on oma tegemistes sihikindel, töökas ja seepärast ka edukas.
Paraku näen, et poeg on pärinud minult paar vastupidist omadust:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse et naine võtab mehe kas oma isa sarnase( kui tal oli oma isaga lähedane suhe) või siis täiesti vastupidise(kui tal ei olnud oma isaga lähedane suhe) Õnneks on elus nii, meest saab valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks osa pere hajumusi on ikka kokkulepe ka. Lapsepõlvekodus võib olla tavaks ühteviisi elu, aga kui abielludes lepitakse kokku teistlaadi elukorralduse osas, siis kaotab lapsepõlvekodu kord oma mõju. Kui mees oma naist armastab, siis petmine ei tule kõneallagi. Nii et see kui isa ei armasta oma naist, ei tähenda seda, et poeg võtab naise keda ta ei armasta. Sama on ka kodutöödega. Kui kodus ei pea midagi tegema, see ei tähenda sugugi et kui oma pere on, et mees siis kõik naise kanda jätab. Aga eks eeskuju on kõige võimsam kasvastusmeetod. Kõige lihtsam on teha nii nagu vanemad ees teevad. Muutus vajab juba pingutust ja igaüks pingutuseks valmis ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei – nii minu esimene kui ka praegune abikaasa olid/on hoopis oma ema moodi. Nii välimuselt kui ka iseloomult.
Poega mul pole, nii et ei saa ka seda öelda, kas poeg oleks oma isa või hoopis minu moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda, kuna äi suri kui mu abikaasa oli 15-aastane. Kirjelduste ja juttude järgi on küll. Samas on üsna hirmus kui minu poeg oleks oma isa moodi, ehk siis minu eksabikaasa moodi. Tema oli minu suur eksitus, olen süüdi ja nüüd püüan parandada niipalju kui suudan eeskujuga ja minu abikaasa oma eeskujuga. Temalt on poeg ka väga palju õppinud õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimuselt minu mees on küll oma isa moodi. Aga iseloom … noo tema peres sellise iseloomuga ei ole kedagi, see on tema enda oma vist …

Ja minu endine abikaasa oli välimuselt vanematest täiesti erinev ja iseloomu poolt oli nagu tema ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimust ei oska kommenteerida.
Küll aga ütleb mu kaasa, et tal on okas hinges isa külmuse ja lapsega tegelematuse pärast. Ütleb, et tundis suurt puudust isa julgustavatest sõnadest, isa oli temaga mõttetult karm.

Ta ise on meie tütardele parim sõber, kogu aeg nunnutab, hellitab, mängib nendega. On minuga vaheldumisi söötnud neid, vahetanud mähkmeid, olnud öösiti haige lapsega üleval… Nii et selle koha pealt täiesti vastupidine oma isale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mees, kes meenutab mulle väga mitmes asjas minu oma isa nii imelik kui see pole.

Kindlasti on mu mees ka omaenda isa moodi, aga mina mõtlen, et issand kui imelik, et mul on sama iseloomuga mees nagu mu isa on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie mehed on oma isade moodi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.