Esileht Väikelaps kas teie poistel on sõimes sukkpüksid jalas?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: kas teie poistel on sõimes sukkpüksid jalas?

Postitas:

Mina ise paneksin hea meelega sõimes sees olles lapsele sokid jalga ja siis õueminekuks sukkpüksid. Kuna lapsi palju siis õpetaja ütles, et kui laps ise oskab sukkpükse panna, siis jah, aga nemad ei pane. Et siis on 2 varianti kas laps on terve päev nende sukkpükstega teiste pükste all või käib ka õues sokkidega. Soovitas et ma paneks lühikesede püksid sukkpükste peale. No need suveomad ei sobi ju üldse ja mingist paksust riidest pükse mul ei ole. Tüdruktel vt-n on hea, panevad seeliku peale ja siis nii ongi.Kuidas teie olete olukorra lahendanud? Kas sokkidega külm õues ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:48; 20.01 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on lasteaias ruumis nii palavad, et sees sukkpükstega olemine on mõeldamatu – sokkides on nii poisid kui tüdrukud. Ja sõimekatel aitavad õpetajad õue minemise ajaks sukkpüksid jalga ajada. Nii totrat juttu ma pole veel kuulnud, et õpetajad järsku lihtsalt ei pane. Küll aga soovitan sul soetada hoopis retuusid või nö pikk aluspesu, selle tõmbab sokkidega jalga kui õue minek ja on soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal on samuti sukkpüksid jalas ja nende peal lühikesed püksid. Natuke naljakas on, aga usun, et kõigil osapooltel on nii kõige mugavam. Sõimelapsed üldiselt ei rahmelda ka niipalju ringi, et toas väga palav hakkaks. Sokid vastu kombekat hakkab kindlasti külm, v.a. muidugi kui mingi soe aluskombe panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss oli sukkpükstega ja seal peal olid siis õhukesed pooletoobised suvepüksid. päris pikki ja paksemaid pükse ei tahtnud panna, sest palav hakkab ja lühikesed püksid sukkpükste teal on minu jaoks suht tobe, aga need pooletoobised nii väga ei häirinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka õpetajate palvel sukkpüksid jalas. Vahest ongi vaid sukkpüksid ja pikem pluus. Seda siis, kui on jalas musta värvi autopildiga sukakad. Aga õhukesi suvepükse panen ka peale. Meil laps ise ei riietu, nii et tulen õpetajatele vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil palus kasvataja ,et parem oleks sõimelaps saata sukapüksid+lüh.põksid, et kui talvel välja lähevad ,ei ole vaja palju riideid vahetada. Ja ma saan sellest täitsa aru. Lapsi on palju, ja hakkavad higistama. Algul tundus see naljakas stiil mulle, kuid tegelikult pole hullu midagi. Kui kevad jälle tuleb ,hakkab tavaliste pükstega käima.
Pealegi mulle on oluline ,et mu laps oleks korralikult riides õue minekul, st ka seda ,et lapsel oleksid jalad soojad, ja kui kasvataja unustab nt tavaliste pükste sääred soki sisse panna(keegi ei garanteeri ,et need seal ka püsivad), siis jääb ju jalg paljaks ja laps saab paremini külma.
Ärge kartke neid sukapüksi+pükste kombinatsiooni nii väga. 🙂 Meil käivad rühmas teised poisid ka samamoodi riides ,niiet meil pole probleemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiii, kui margised te olete- kohe saate perekooli mammide käest sugeda. Sukkpüksid ja poisil jalas- nõme ju!
Aga see selleks- mul käib ka poiss sukkpükstega lasteaias. Mul on pigem valus vaadata neid lapsi, kes teksadega sõime tuuakse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ainult sukkpükstega ja enamus teisi poisse ka.Sõimerühm siis.Lühikesi pükse ei pane peale sellepärast, et minu laps ei saa nii kiiresti 3 paari pükse alla kui pissile läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:30; 21.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss ka ise ei oska riietuda ja terve tema sõimerühma poisid (ainult üks erand on, tema alati teksades) ja tema kaasa arvatud kannavad toas sukapükse ja peal lihtsalt pluusi. On mugav ja soe. Õue minnes tõmbavad kasvatajad lihtsalt kombe peale. Kui magama lähevad, võetakse sukad ära ja poisid on alukate ja pluuside väel.

Minu arust pole midagi \”koledat\” selles. Ka osad plikad on sedasi pluusikese ja sukapükste väel.

Milleks sinna otsa panna veel mingeid pükse?! Laps läheb ju hauduma. Kujutage ette-aluspüksid, sukapüksid ja veel mingid püksid: kolm paari pükse toas teineteise peal! Ma ise tunneks ennast sellise kubujussina väga ebamugavalt.

Ja mis veel-poisile (2,7) meeldivad oma lohede ja autodega sukapüksid nii väga, et tahab ka vabal päeval kodus nendega ringi silgata.

Muidugi siis kui ta ise oskab ennast riietada, hakkab käima sokkide ja mugavate dressipükstega, aga praegu pisikesena las olla lapsel mugav ja kasvatajatel lihtsam. Lihtsalt sokkid kombeka all on ilmselgelt vähe praeguste ilmadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul muidu on ka villane aluskombe, aga ise kardan ka et sokke ei tõmmata äkki pükste peale ja siis ehk külm, või saab jalg üldse märjaks. Päris sukkpükste ja pluusiga mulle tundub tobe, lasp saab juba varsti 3a-ks. Meil on õhukesed teksad peal ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:48; 20.01 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oma sõimepoisile lindexist, küll jah tüdrukute osakonnast vist, musta värvi retuusid. Väga mugavad – nii lapsele kui kasvatajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sõimes öeldi, et neil lapsed sukkpükstes ei ole. Varem oli poiss sukkpükste väel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka see sukkpüksimood sugugi ei meeldi, mida lasteaias harrastatakse, aga noh, ega ma ette ei teadnud, et mu laps hakkabki üldse lasteaias nagu kaltsakas ringi käima. Panen mingid suvalised riided selga, millest kahju ei ole, sest pidevalt kaob midagi, aetakse sööki peale jne, mood on seal viimane asi, millele mõelda. Peaasi, et on mugav ja soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sukkpükstes ja meie rühmas pole ka ükski teine poiss sukkpükstes. On puuvillaste dressipükstega, millele õue minnes kombekas peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on dressipükstes ja seal all korralikud põlvikud. Ei mingeid sukakaid, õue minnes läheb kombekas toariiete peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ikka sukkpüksid ja pikem pluus. Ruumid palavad ei ole, konditsioneer reguleerib ruumide soojust ja püsivalt on umbes 21-22 kraadi sooja.
Aga ma ei mõista miks kasvatajad lapsi siis ei aita, et ka ilma sukkpüksteta lapsed saaksid soojemalt riietatult õue minna, mitte sokkidega?
Minu lapse lasteaias kõik kasvatajad aitavad lapsi riidesse, ka 4-5 aastaseid.
Kuid samas ma kuulsin oma tuttavalt, et tema alla 3.aastane laps peabki oskama ennast ise riidesse panna, kasvataja oli öelnud, et kui ei saagi ennast riidesse ise siis ei jõuagi koos teistega õue. Ja pidi olema nii, et teised mängivad õues ja võibolla 1-2 last panevad ennast alles ise riidesse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poistele ei tohiks kindlasti 3 paari (aluspüksid,sukapüksid,lühikesed püksid)jalga panna kui on soe.Poiste munandid peavad olema jahedas mitte inkupaatoris.Liigne soe võib tekitada tulevikus suguvõimetust.Tuleb see aastake silm kinni pigistada ja lasta lihtsalt pluusi ja sukapükstega rühmas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsel on ikka sukkpüksid ja pikem pluus. Ruumid palavad ei ole, konditsioneer reguleerib ruumide soojust ja püsivalt on umbes 21-22 kraadi sooja.
Aga ma ei mõista miks kasvatajad lapsi siis ei aita, et ka ilma sukkpüksteta lapsed saaksid soojemalt riietatult õue minna, mitte sokkidega?
Minu lapse lasteaias kõik kasvatajad aitavad lapsi riidesse, ka 4-5 aastaseid.
Kuid samas ma kuulsin oma tuttavalt, et tema alla 3.aastane laps peabki oskama ennast ise riidesse panna, kasvataja oli öelnud, et kui ei saagi ennast riidesse ise siis ei jõuagi koos teistega õue. Ja pidi olema nii, et teised mängivad õues ja võibolla 1-2 last panevad ennast alles ise riidesse…[/tsitaat]

Aitavad küll kasvatajad lapsi. Sõimelapsed pannakse meil ikka kõik ise riidesse,sest nad ju ise tegelikult ei oska. Aga ma mõtlen just sellest vaatenurgast, et kui rühmas on ikka palju lapsi ,siis seni kuni ühte riietatakse (vahetatakse püksid teiste vastu jne) ,sel ajal ju teised higistavad oma riietes.
No igalühel oma arvamus, aga ma tõesti pooldan seda ,et lapsed saaksid rutem õue ja pole see sukapükste kandmine midagi nii jube. Kes see vaatab teie lapsi seal niiväga? Teised 2-3 aastased ja kasvatajad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:05; 20.01 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda lapsel on dressipüksid+sokid-need siis jäävad kombeka alla ka. Ekstra ostsin lasteaia jaoks dressipükse, millel allääres soonik-nii ei tõuse sääred üles.
Teine variant on lapsele osta retuusid/soe pesu. need on piisavalt ümber, et ei tõuse kohe kindlasti mitte üles. ja jalga panna on neid ka kõvasti lihtsam kui sukkpükse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss on 3- aastane. sel aastal on tal hoopis pikad aluspüksid, mis ise jalga tõmbab teksade asemele kui õue läheb. eelmisel aastal , sõimes olid küll sukapüksid õue minekuks, ju siis aidati.
st soovitan ka siis retuusid või pikad aluspüksid osta, meil olid esimesed 90 suurusele, ostsime prismast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda neid sukapüksi probleeme. Mul 2 koolipoissi kes ka peale kooli \”unustavad\” sukapüksid jalga ja siis ollaksegi kodus sukapükste ja särgiväel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see teema vist ei lõppe iial siin….:):):)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:30; 21.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, 5-aastasel on sukkpüksid + õhemad lühikesed püksid. Ja on samuti õuemineku pärast, et ei peaks nende jalgapanekuga vaeva nägema. Võiksid ju olla dressipüksid, aga ma poloe kindel, kas kasvatajad panevad õuepükstel kummid saapa alla ja kui sukkpükse poleks, siis äkki püksisääred tõusevad üles ja jalasääred siis paljad. Pärast magamist ei pane enam sukkpükse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Väikelaps kas teie poistel on sõimes sukkpüksid jalas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.