Esileht Kodunurk Kas teie saate viinamarju ja mandariine süüa?

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Kas teie saate viinamarju ja mandariine süüa?

Postitas:
Kägu

kuidas kube kärab.

Iuuuu! Täitsa onu Heino (või tädi Asta). Mul ka üks keskealine kolleeg kipub sellest stiilis rääkima, `a la kommenteerib mõne kuulsa paari lapsesaamist: “Näe, Kati ja Mati on kebernitskit/krõpsu teinud”. No päriselt ei julge sõna “seks” välja öelda?
See “kube kärab” on samasse liigasse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei häiri, kuigi ma oma lapsega väga palju pudikeelt ei harrastanud. Osad sõnad on lapsele alguses keerulisemad, kasvõi näiteks koer. Mu laps ütles väiksena pidžaama asemel džaama. Banaan oli tal balmaan ja spagetid pasgetid. Rääkisime vahepeal kodus kõik niimoodi, kuigi eks ma ikka aeg-ajalt ütlesin, et tegelikult see on spagett, mitte pasgett jms. Aga kikusid me peseme kõik ja suvel veame bassu õue peale. Ja kui kõtu tühjaks läheb, otsime njämmi.

Nii armas. Minu tütar ütles väiksena: ma ambrastan sind.

Perekoolikad arvavad vist, et kui lastel laps lasta olla, siis jäävadki pudikeelt kasutama.

Ei jää!

No aga jäävad ju, kui mõni siiamaani mandudest räägib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei häiri, kuigi ma oma lapsega väga palju pudikeelt ei harrastanud. Osad sõnad on lapsele alguses keerulisemad, kasvõi näiteks koer. Mu laps ütles väiksena pidžaama asemel džaama. Banaan oli tal balmaan ja spagetid pasgetid. Rääkisime vahepeal kodus kõik niimoodi, kuigi eks ma ikka aeg-ajalt ütlesin, et tegelikult see on spagett, mitte pasgett jms. Aga kikusid me peseme kõik ja suvel veame bassu õue peale. Ja kui kõtu tühjaks läheb, otsime njämmi.

Nii armas. Minu tütar ütles väiksena: ma ambrastan sind.

Perekoolikad arvavad vist, et kui lastel laps lasta olla, siis jäävadki pudikeelt kasutama.

Ei jää!

No aga jäävad ju, kui mõni siiamaani mandudest räägib.

Igasugune pudi- ja titekeel on armsad ainult oma vanematele. Võõrast inimest kellegi lapse valestiöeldud sõna ajab lihtsalt õlgu kehitama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas kuidas üks väike sõnake, mis kellelegi väidetavalt ei meeldi, käod pöördesse ajas. Aina korrutavad. Ikka ilus sõna vist, ha-ha

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lihtsalt õlgu kehitama.

varem tõstsid ikka kulme igas teemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iga kell eelistan seda, kui keegi ütleb ‘kuidas kube kärab’ selle asemel, kui räägitakse estonglishit või pikitakse jutu sisse venekeelseid vandesõnu

eestikeelsed pudikeelsed lühendid ei häiri samuti, häirib kantseliit, mida siin perekooliski on palju.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hullult kilode viisi süüa, tekib varem või hiljem allergia, sest allergeenid ju kuhjuvad organismis.

TA kirjutas ühest või kahest ja nüüd juba kilod. Mis sellise kõiges äärmustesse kihutava häire nimetus on?

Teemas oli mitmeid, kes kirjutasid, et söövad kilode viisi. Kas ainult TA-ga tohib siin arutleda?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas kuidas üks väike sõnake, mis kellelegi väidetavalt ei meeldi, käod pöördesse ajas. Aina korrutavad. Ikka ilus sõna vist, ha-ha

Sa ei saa ikka üle, et su mandu vähe intelligentsemale seltskonnale infantiilne tundus?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas kuidas üks väike sõnake, mis kellelegi väidetavalt ei meeldi, käod pöördesse ajas. Aina korrutavad. Ikka ilus sõna vist, ha-ha

Sa ei saa ikka üle, et su mandu vähe intelligentsemale seltskonnale infantiilne tundus?

Intelligentne inimene ei hõõru oma “intelligentsust” teistele igal võimalikul ja võimatul juhul teistele nina alla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Intelligentne inimene ei hõõru oma “intelligentsust” teistele igal võimalikul ja võimatul juhul teistele nina alla.

Ei hõõrugi “oma” ega tee seda “igal võimalikul ja võimatul juhul”. Nii et leia parem argument.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas kube kärab.

Iuuuu! Täitsa onu Heino (või tädi Asta). Mul ka üks keskealine kolleeg kipub sellest stiilis rääkima, `a la kommenteerib mõne kuulsa paari lapsesaamist: “Näe, Kati ja Mati on kebernitskit/krõpsu teinud”. No päriselt ei julge sõna “seks” välja öelda?

See “kube kärab” on samasse liigasse.

Nõus, et “kube kärab” on väga vulgaarne, aga kellegi lapsesaamist kommeteerida, et “näe, need on omavahel seksi teinud” kõlab ka väga labaselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennäe, kohe mitu teemat! Eks kordan siin ka (kohe näha, kui pole jupp aega perekoolis käinud).

Nüüd nii ei mõju, aga kui vanasti viinamarju sõin suurema koguse oli kõht lahti. Mitte ühegi teise toiduainega sellist mõju pole.

Viinamarju leotan nüüd vees pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Kodunurk Kas teie saate viinamarju ja mandariine süüa?