Esileht Pereelu ja suhted Kas teie sugulased on kenad?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas teie sugulased on kenad?

JuKui püüate puhtobjektiivselt hinnata, kas teie (lähi)sugulased on välimuselt ilusad? Kui mina vaatan oma emapoolset ja isapoolset liini, siis pean tunnistama, et meil küll kummaski sugupuus eriliselt kenasid inimesi ei ole, kõik on sellised hästi tavalised (mina mõistagi kaasa arvatud!). Koledad ka ei ole, aga oleme sellised keskmised.   Naised kipuvad natuke prisked olema, juuksed on meil küll see-eest päris ilusad. Mehed on lihtsalt sellised hästi tavalised, šatäänide juuste, heledate silmadega, enamasti keskmist kasvu.

Imestan aga seda, et mu täditütred on jutu sees tihti ühest või teisest sugulasest rääkides maininud, et näeb teine nii kena välja – no et ikka head geenid meil. Ja et lapsed ka meil ikka nii kenad. Ma ei tea, kas see on selline pooleldi naljaga öeldud lause või nad tõesti näevadki me sugulasi kenamatena kui mina – ilu on teatavasti vaataja silmades. Üks tädipoeg sai mõnda aega tagasi lapse ja sugulased siiski kiitsid lapse pilti vaadates, et nii ilus

laps – täpselt isa moodi. No tita on muidugi kena, aga minu meelest isa moodi välja nägemine küll mingi ilunäitaja ei ole, sest lapse isa näeb täitsa tavaline välja. Eks see selline viisakusfraas ole, aga ma ei tea, miks peab pidevalt rõhutama, et oleme välimuselt ilusad. Mina adekvaatselt hinnates ei näe ilu kuskil 🙂

+12
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pane pildid üles, vaatame, hääletame ja anname objektiivse hinnangu 😀

Tegelt nii armsasti kirjutad, sellised naiselikud mõtisklused (Y)

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me leppisime suguvõsas kokku, et oleme ainult koledad. Lihtsamad matused/pulmad ja muu jura.
Ja meil suguvõsas titasid ei sünni, ainult beebsud.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema poolelt jookseb kokku ta ema liin, mis pigem on selline keskpärane, pole kole aga mitte midagi erilist. Samas ema isa liinis on väga ilusad inimesed, sihvakad ja saledad ja põhjamaiste näojoontega. Isa poolel ka pigem keskpärasus, pole päris matsakad maainimesed aga silma ka keegi väga ei paista. Ja selle kombinatsiooni tulemus olen mina, tõeline matsakas maanaine.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vaata oma sugulasi selle pilguga.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt suhtun inimestesse kui komplekti  erinevatest omadustest, sugulased sellised normaalsed inimesed kõik. Aga ühe sugulase puhul võin küll öelda, et suht kole mees välimuselt, aga iseloom on super: fantastiline huumorimeel,  sõbralik, hea suhtleja, muidu asjalik  ja töökas, kokkuvõttes väga sümpaatne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, meie suguvõsa inimesed on minu meelest kenad, aga paraku on meil “lüheldased” ja suht matsakad geenid. Ma olen oma 172 cm, 70 kilo ja 48 eluaastaga jätkuvalt pikim ja saledaim naine lähisuguvõsas. Ka noored pole seda pikkust ületanud. Teisalt mu tütred on napsanud peenemat konti ja näojooni ämma suguvõsast. Paljud sugulased on lapsena olnud peenikesed, aga täisealiseks saades kaalus kõvasti juurde võtnud. See ka ei aita just ilule kaasa… ega ka tervisele üldse. Eks asi ole nii toitumises kui ka liikumises.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi sellise nurga alt järele mõelnud 🙂 Tavalised inimesed kõik, umbkaudu keskmiselt kenad, naised ja ka mehed noorena lausa ilusad (mõni asi on ju geenidega ka hea, nt ühel vanaisal olid surmani süsimustad paksud juuksed ja oma hambad suus, seega pojad kiilaspäisuse pärast kannatama vast ei peaks, ja isagi oli noorena üle küla ilus poiss, vanaema pidi tüdrukuid kaikaga eemale ajama). Aga ega ma sellistele pahaks ka ei paneks, kui teised leiavad, et terve suguvõsa on haruldaselt kenad. Ju nad peavad siis sind ka ilusaks, kuna oled nende sugulane 😛 las olla siis, halvem ju kui halaks, kui koledad on kõik sugulased.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitav teema järele mõelda 🙂

Isa on ilus pikk tumedate lokkidega mees (oli nooremana). Aga sugulastega ei saa võrrelda, isa on oma suguvõsa ainus esindaja. Teadmata isaga vallaslaps. Vanaema oli ka küllalt pikka kasvu ja tumeda peaga, aga näojooned on isal palju kenamad.

Ema poolt on sellised keskmised eestlased. Ema kaks venda on lühikesepoolsed, alla keskmise pikkusega. Kartulikoore juustega. Ümarate nägudega ja kartulininadega. Noorelt kiilanevad. Mis on positiivne, et ema suguvõsas on saledad inimesed! Onude pojad on isadesse, mittemidagiütleva välimusega. Küll aga on meie suguvõsa naiste noorem generatsioon ilusam. Mina olen saanud isalt ilusad paksud juuksed ja emalt saleduse geeni. Ühe onu tütred on väga ilusad, sellised veidi Kristiina Ehini tüüpi haldjaliku olemisega. Teise onu tütar on küll oma isa suguvõssa ja pigem keskpärane.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JuKui püüate puhtobjektiivselt hinnata, kas teie (lähi)sugulased on välimuselt ilusad?

Taandan oma vanemate ja vanavanemate vanuse sinna 35 eluaasta kanti.

Ema oli habras pisike blondiin, kelle kehv iseloom paistis näost juba. Isa oli üle linna kaunismees, keda küttis ikka mitu naist korraga igal ajahetkel.

Emapoolne vanaema oli nii pisike naine, et (nõrganärvilised jätavad selle lause vahele) tema keharaskus ei suutnud seebitatud poomisnöörigi kinni tõmmata ja pärast paari ebaõnnestunud poomiskatset enda uputamiseks kasutas ta üht (!) telliskivi. Emapoolne vanaisa oli tüüpiline nohikunägu. Pisike, targa silmavaatega, tumedamat verd.

Isapoolsed vanemad ei ole teada. St sünnivanemad ei ole teada, liiguvad jutud, et üks oli sakslane ja teine juut. Leidlaps.

Meie naisliini naised on kõik hädas väga madala kehakaaluga. Nii madalaga, et see pole enam ilus.
Mu õde on näost kaunitar, aga kehakaal on nagu minulgi liiga madal. Tema on 1.75 pikk ja kuskil seal 48-52 kilo juures. Mina olen lühem ja veel kergem 🙁

Mu kaks venda on pikad (1.92 kanti) ümmarguste nägudega nn mõmmikud – alati nagu oleks naeratus suul ja silmad pärani. Mitte saledad, mõne ülekiloga. Ehk siis minu silmis väga nägusad mehed. Mõlemad on ka väga targad ja see paistab nii silmadest kui ka kehahoiakutest välja ka võhivõõrastele.

Minu ja abikaasa lapsed on kõik pigem mehesse. Tüdruk seni püsib normaalses kaalus, näeb välja nagu…äkki ukrainlanna oma käsivarrejämeduse kuldpruuni patsi ja kõrgete põsesarnadega. Ja poisid on nagu kaks hispaanlast – tumedad, keskmist kasvu (ca 1.84), liikuvad ja üliaktiivsed. Ehk imelik.öelda, aga minu meelest on kõik väga kenad ja mina kahtlemata kõige inetum kogu kambast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suguvõsas on pigem tavalised, kartulikarva juustega, hallide silmadega, keskmist kasvu, keskmise kehaehitusega, pigem jämedamate näojoontega inimesed nii isa kui ema poolt. Mõni on muidugi kenam kui teine, aga midagi välimuses silmapaistvat pole. Mehed on pigem lühikest kasvu. Naised natuke trullakamad. Isa poolt on paljud sugulased musikaalsed. Ema poolt on paljudel väga hea juuksekasv, kaasa arvatud mu vanaemal, emal ja minul, no ikka kartulikoorekarva juuksed, mitte midagi eksootilist, aga väga paksud ja ka vanemas eas veel tugevad-tihedad.

See-eest mu mehe suguvõsas, tema kaasa arvatud, ollakse nii tema ema kui eriti isa poolt väga ilusad. Mehe isa suguvõsas, kui üldistada, ollakse pikad, sihvakad, väga ilusate peente näojoontega, aga boonusena ka väga pikaealised ja terved, kaua nooruslikud. Samuti on mehe isapoolne suguvõsa minu meelest erakordselt intelligentne ja haridust väärtustav, ka vanem generatsioon maailmaasjadega kursis, hea peaga, kiired, nutikad mõtlejad. Mehe ema suguvõsa on samuti täis keskmiselt kenamaid inimesi, sellised hästi harmooniliste näojoontega, väiksed ja sportlikud on paljud neist, aga võib-olla tervikuna ei mõju nad siiski nii ilusatena kui mehe isa liin.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jäma selle ilu ja seksikusega pidevalt on. Kui inimesi niimoodi lahterdada, mis sellest elust nõnda välja tuleb- ei midagi. Täitsa lõpp kus mul on vedanud- koledaid inimesi kordagi kohanud ei ole, lolle ka mitte.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et kõik need suguvõsad, kus inimesed ikkagi paljunevad, on täiesti ok välimusega.

Ei tea ühtegi peletiste suguvõsa, mille kohta saaks öelda, et kõik on koledad.

Üldiselt on iluvaataja silmades ja need su sugulased võivadki siiralt arvata seda, et mingi tädipoeg või onu on päris ilus mees, kuigi sina arvad, et ta on keskmine.

Ma elasin üksvahe mitu aastat koos ühe meesmodelliga, kõik muudkui ahhetasid, et issand kui ilus mees. Mina vaatasin, et huvitav, mida nad küll näevad, mu meelest oli mees täiesti tavaline harju keskmine, lihtsalt pikka kasvu. No ma olin temaga lihtsalt harjunud, iga päev pendeldab silme ees, siis tundubki normaalne, mitte kuidagi üleliia eriline või minestamapanevalt kaunis.

Mõnikord suhtleme siiamaani, ta käib endiselt ka modelliks, kuigi on juba 50+ vanuses.

Ma ise olen selline, et pigem kole. Laps on mul küll minust ilusam 😀 Aga no puht subjektiivne arvamus, mis mõne teise inimese silmis võib olla hoopis midagi muud. Mõni peab ilusaks, teine koledaks, no jumal nendega. Peaasi, et ise endaga rahul olla oskad ja mingitele iluvigadele ei keskendu. Välimusest lähtuva ebakindlusega võib probleeme olla ka väga ilusatel inimestel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa poolt suguvõsa naised on kõik imeilusad. Ei vanane ka nagu üldse. Kuni 50 on silmapaistvad kaunitarid, edasi lihtsalt kenad. Iga kord, kui mõne pereliikme juubel või matused on, imestan silmad peast, et kuidas nii saab. Käisin just külas oma 70 aastasel tädil, no tõeliselt kaunis naine ikka veel. Kahjuks mina olen ema suguvõsa moodi, kes pole eriti ilusad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulased on täita ok, kenad. Vanaisa noorena oli väga hea välimusega, onu ka temasse. Vanaema oli väga armas.

Huvitav on vaadata, et mees ja tema õde on täpselt oma emasse. Kuigi võiksid olla rohkem oma isasse. Sarnased ninad, ütleme nii. Mehe õetütred on üks oma emasse ehk vanaemasse, teine oma isasse e õemehesse. Isasse läinu on tunduvalt ilusam. Eks ta nii ole, et loterii allegrii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmapaistvalt kena välimusega pole ühtegi näinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on küll palju ilusaid inimesi. Minust kahjuks see ilu mööda läinud. Tõenäoliselt olen oma emapoolse vanaema (kes tõesti oli üsna robustsete näojoontega) suguvõsasse. Seda suguvõsaliini ma ei tea, sest vanaema oli venelane, pere ainuke laps ja kaotas oma vanemad väikse lapsena.

Isa poolt sugulased enamuses spetsiifiliselt sarnaste näojoontega, kõik on neis kaunis. Isa oli mul ka ilus mees. Lapsena oli täitsa nõme isaga kusagil käia. Nt seisime kuskil järjekorras ja naised konkreetselt hakkasid talle külge lööma. Laps kõrval ka ei olnud takistuseks.

Ema mul oli üsna tavaline, kuid siiski omapärane – lokkis blondid juuksed ja kassirohelised silmad. Rohelised silmad ka ainuke asi, mis ma temalt pärinud olen. Aga see ka nüüd vanemas eas on mul isa helehalli sisse visanud.

Õnneks on mul 1 poeg (20-a) minu isa suguvõsasse. Nii ilus ei ole, kui mu isa oli, kuid siiski vägagi kaunis vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jah on küll palju ilusaid inimesi. Minust kahjuks see ilu mööda läinud. Tõenäoliselt olen oma emapoolse vanaema (kes tõesti oli üsna robustsete näojoontega) suguvõsasse. Seda suguvõsaliini ma ei tea, sest vanaema oli venelane, pere ainuke laps ja kaotas oma vanemad väikse lapsena.

Isa poolt sugulased enamuses spetsiifiliselt sarnaste näojoontega, kõik on neis kaunis. Isa oli mul ka ilus mees. Lapsena oli täitsa nõme isaga kusagil käia. Nt seisime kuskil järjekorras ja naised konkreetselt hakkasid talle külge lööma. Laps kõrval ka ei olnud takistuseks.

Ema mul oli üsna tavaline, kuid siiski omapärane – lokkis blondid juuksed ja kassirohelised silmad. Rohelised silmad ka ainuke asi, mis ma temalt pärinud olen. Aga see ka nüüd vanemas eas on mul isa helehalli sisse visanud.

Õnneks on mul 1 poeg (20-a) minu isa suguvõsasse. Nii ilus ei ole, kui mu isa oli, kuid siiski vägagi kaunis vaadata.

Nii tõetruuna ja värvikana kõlav kirjeldus, et tahaks nüüd pilte vaadata????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt sellised keskmikud 🙂  Paar omapära nagu oleks.

Ema isapoolses suguvõsas on meeste keskmine kasv Eesti keskmisest kõrgem. Emaema suguvõsas on suurem osa naisi pisikesed ja blondid, väga heleda nahaga ja laulavad eranditult kõrge ja ilusa häälega (need blondid pisikesed siis, mina olen alt). Vanaisapoolsel I suguvõsa kokkutulekul oli jube hea olla  – olin oma 178 cm kõigist meestest lühem, pooled naised olid üle 170 cm, meeste enamus üle 190cm. Juuksevärv blondist tumepruunini. Silmad kõigil heledad. Väga terava huumorimeelega.

Vanaemapoolsel suguvõsa kokkutulekul olin ma jälle naistest kõige pikem, pisikesi blonde hästi heleda nahaga naisi ja keskmist kasvu mehi oli palju. Kõik siniste silmadega. Juuksevärv blondist tumedama kartulikooreni.

Isa emapoolses suguvõsas on pikakasvulised, suht tugeva kondiga naised. Mehed jälle eesti keskmist kasvu. Kõrgete põsesarnadega, juuksed samuti blondist pruunini. Silmad heledad. Mitte eriti musikaalsed, aga vist on nii, et kõik täisealised on kõrgharidusega või õpivad kõrgkoolis.

Isa isapoolses suguvõsas keskmine kasv, reljeefsed näojooned, sh ninad (õnneks sirged ja klassikalised), kõrged põsesarnad, suur ja kõrge laup, väike lõualuu, pigem sale kehaehitus ja sinised silmad. Juuksevärv kartulikoorest mustani. Väga musikaalsed.

Nelja erineva suguvõsa ühine tunnus on heledad silmad. Hallid, sinised, rohelised. Ma ei tunne ühtki oma veresugulast, kes oleks nt pruunide silmadega.

Noored on üldiselt kõik ilusad. Lapsed on väikelapseeas kõik heledate juustega. Minu vanemad olid noortena ka mõlemad väga kaunid, vanemas eas kahjuks enam mitte.

On uuritud neid 4 sugupuud päris mitme sajandi taha. Kõikide esivanemad on eestlastest pärisorjad olnud nii Eesti- kui Liivimaal.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamjaolt normaalsed, aga keppi saavad vähem kui mina. Naised tahavad mehelikku meest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemad olid ilmselt ilusad inimesed. Paaril korral juhtusin lapsena pealt kuulma vanemate sugulaste juttu enda kohta umbes nii,  et Mari ja Jüri on mõlemad piltilusad inimesed, kuidas see tütar neil küll nii erinev on,  ehk kasvab veel välja…  Ja ema matustel (suri varastes 40ndates) ütles  üks muldvana sugulane peielauas, et Mari võttis kogu ilu endale ja viis hauda kaasa, tütrele ei jäänud grammigi.

Aga tundub küll, et enamus sugulasi on kenad – saledad, tihedad juuksed, korrapärased näojooned.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie sugulased on kenad?