Esileht Pereelu ja suhted Kas teie tutvusringkonnas on kõõrdsilmseid inimesi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kas teie tutvusringkonnas on kõõrdsilmseid inimesi?

Postitas:

Küsimus siis selline, kuna endal on see probleem olemas:S. Olen väga õnnetu selle üle ning seda on ka ühe korra opiga korrigeeritu aga kuna silm näeb väga kehvasti, siis on see kahjuks tagasi tulnud. Kuidas sellistesse inimestesse teie tutvusringkonnas suhtutakse? See probleem on minu enesehinnanguga teinud suure laastetöö. Ma kardan inimestele otsa vaadata, sest mulle tundub, et kõik just ainult seda näevadki mu juures. See silm ei ole nii hull, aga natuke fookusest välja vaatab küll, see sõltub ka kõik olukorrst, kuidas ja kuhu vaadata.
Palun süstige mulle enesekindlust ning öelge, et ka teisi on sama probleemiga:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 14:22; 29.03 15:00; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakene, sa ei pea üldse muretsema, see ei tee sinust halvemat inimest! Mul on suured kõrvad, pidevalt juuste vahelt väljas ja siis teised nöögivad, aga olen sellega harjunud ja naeran juba ise ka enda üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 14:29; 29.03 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sünnist saati see viga, et üks silm vaatab sinna kus jumal juhatab (närv jäädavalt kahjustatud ja silm ei näe midagi), reageerib valgusele või krt teab millele ja siis vaatabki kuhu tahab:)
Mina näiteks ise tean oma probleemi ja siis ei ole ka mingi suur silma vaataja ja asja, aga ega teadlikult päris ei väldi ka, no mida ma teha saan. Mind ei ole kunagi teadlikult muidugi sellepärast ka mõnitatud, koolis/lasteaias. Kõige valusam kogemus sellega oli siis kui laps sündis ja ise niigi millegipärast kartsin temal sama viga, kuigi reaalselt ei ole see päritav, aga siis tulid sugulased katsikule ja siis tädipoeg küsis teiste ees kõva häälega, kas laps vaatab ikka otse. Vot see ainuke seik mis pani mind mõtlema, et täiskasvanud inimesed on vahel ikka nii mõtlematud. Okei läks nüüd seletamiseks. Tegelikult tahtsin veel seda lisada, et olin mehega juba 3 aastat koos, kui tema näiteks teada sai, et ma ühest silmas pime ja aeg-ajalt silm trikke viskab:) Aga peale seda sugulase sõnavõttu, rääkisin oma sõbrannadega ja asja ja näiteks nemad väitsid, et pole minul seda viga tähele pannudki, ma arvan, et see kõik on meil endil peas kinni, kui tead et viga küljes siis eeldad ja paaniliselt kardad, et kõik teised ka ainult seda märkavad. Ära muretse, sinus on kindlasti palju muudki mida märgata:) Päikest ja elame veel:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, mina olen küll näinud aga tead praegu ei tule isegi meelde, kelle tuttavatest just on. Sest noh ma ei pane seda sedasi ju üldse tähele.
Tead, mina olen 5 sõrmega ja mu tuttavad/sõbrad unustavad selle koguaeg ära, mu abikaasa ka unustab selle ära ja toob mulle ikka kahvli kõrvale ka noa. Mind ei defineerita puude järgi ja sind ei teata silma järgi vaid ikka sinu enda järgi ja sinu jutu ja oleku järgi. Võta nüüd rahulikult, üks silm siia või sinna poole vaatamas, jeerum, pooltel inimestel on hambad risti rästi, mõtled sa neist kuidagi pahasti või vaatad koguaeg neile suhu?
Aa, tuli meelde, mu tore lahe sugulane on nats kõõrdis silmaga….vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskord nägin mänguväljakul kohe näga kõõrdsilmset tüdrukut. Ise oli avatud ja tuli suhtlema. Natuke kurb oli, et silmad kohe täitsa ise suundades vaatasid.

Panen ka tähele kui täiskasvanutel see viga on, aga ega ma tõesti sellest miskit ei arva. Endal kõrvad laiali ja lõug liiga taga. Sõbrad ikka olemas.
Üks sõber kokutab, aga mis siis…
Loomulikult paneme inimese füüsilisi puudusi tähele, aga pigem paneb halvasti arvama räpakas välimus ja mustad riided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile! Rääkisin kunagi ka oma mehele, et ühest silmast näen väga kehvasti ning et see silm ka trikitab, kuigi on korra noa all käinud. Mees vaatas imestunud pilguga ja ütles, et tema pole märganudki. Arvasin, et ta teeb nalja mu üle, sest ise peeglisse vaadates panen seda alati tähele. Aga ilmselt ongi asi selles, et ma ise tean, et mul see probleem on. Loomulikult ma ei mõtle ühestki inimesest halvasti, kes on ,,defektiga,, , sest inimeses on palju muid toredaid külgi. Mind on aga väga palju noritud, just kangete prillide tõttu, ilmselt see mu enesehinnangut laastanud ongi. Ükskord rääkis mu tuttav kõva häälega ja sellisel mõnitaval moel, et tema käest oli üks noormees teed küsinud ning ta silm vaatas kõõrdi ning siis tema targutas, et nii raske on selliste inimestega suhelda, sest ei tea kuhu silma talle vaadata.See jättis mõru maigu mulle temast ning enam temaga ka ei suhtle. Seepärast ei meeldi mulle pildistamine ning väldin piltidele sattumist, sest kardan et rikun pildi oma sõnakuulmatu silmaga ära. Tahaksin teha perepilti aga ma ei taha, et mu probleem mulle iga päev vastu vaatab. Teinekord saab ka silma kenasti fookusesse aga ma ei tea millal selline õnnelik kord juhtuda võib ning sellepärast väldin piltidele sattumist. Sain natuke oma murest rääkida ning üritan ka oma enesekindlust tagasi saada, teades et ka teisi inimesi on sama probleemiga.Tänaval ma ju neid inimesi ei näe, sest ma ei taha inimestele otsa vaadata.Ärge arvake, et mu kupli all miskit halvasti on:). Tegelikult olen ma sõbralik ning aktiivne inimene aga teinekord tuleb selline kurbusehetk peale ja tahaks rääkida oma murets…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 14:22; 29.03 15:00; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vaatab ka üks silm aeg-ajalt juba lapseeast viltu, eriti kui silmad on väsinud (koostan päev läbi inimestele arvutis dokumente ja konsulteerin neid ka). Eks mind ikka ennast häirib vahel – kui vahel mõni võõras inimene minuga rääkides järsku üle õla pilgu heidab, et vaadata, kas mina näen midagi tema seljataga. Siis ma tean, et ju mul see üks silm jälle trikke tegi. Õnneks ei juhtu seda väga tihti.
Ise märkan küll, kui kellelgi on sama probleem, mis minul ja kui tegemist on lapsega, on mul temast hirmus kahju. Lapsepõlves ikka paar poissi õuepeal narrisid mind kõvasti, kutsusid kõõrdilmaks ja siis nii mõnigi kord nutsin selle asja pärast kodus. Seda viga korrigeeriti 2 operatsiooniga ka, aga see tuli üsna varsti jälle osaliselt tagasi ja aeg-ajalt silm nagu vajub ära…

Siiski ei ole mul sellepärast mitte midagi elus tegemata jäänud. Ma olen juba üle kümne aasta õnnelikus abielus, mul on väga hea mees ja laps, palju toredaid sõpru.
Erinevatel inimestel on erinevad mured, kõikidel lihtsalt ei paista need mured kohe niimoodi võõrale välja, kui meie silm(ad).
Päikest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed ja nende märkamised :). Mina olen see, kellel kõrvad laiali. Mu mees seda ei näe. Kord värvisin endal ühe silma tugevalt ära, pliiats ja lauvärv, ikka täismäng. Teise jätsin niisama ja küsisn mehelt, kuidas ma välja näen. Mees uuris igalt poolt ja ütles täiesti siiralt, et ilus nagu alati, ta ei näe midagi valesti olevat 😀

Veidi kõõrdi vaatajaid on televisioonis ka või näitleja. Aga no näed, mul isegi ei meenu, see on nii ebaoluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 14:29; 29.03 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ja mu paaril tuttaval on laiks silm. et veidi vaatab fookusest körvale. aga mitte palju ja suurt ei häiri ja ei ole väga märgatav. aga kui sa kannad öigeid prille v läätsi siis peaks too laisk silm sul saama sama koormuse mis teine ja ei tohiks laisaks kätte minna ju. vbl sul on valed prillid vmt? noorena väga pödesin, nyyd enam mitte. ju sinus on ikka midagi enamat ka kui too laisk silm:):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka, aga ausalt öeldes pole see mul viimastel aastatel meeldegi tulnud. Lapsena hoidsin pead ka viltu selle silma pärast, iga pildi peal vahin vähe imelikult. Aga see on hiljem välja kasvanud. Leidsid ka probleemi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul pole isiklikult tuttavat kes kõõrdi vaataks, aga vahel ikka mõni juhtub nägemisulatusse.. nt klienditeenindaja. minul jälle kuigagi imelik nagu ei julge viisakalt otsa vaadata nagu tavaliselt, äkki mõtleb et vahin nagu halvasti… tegelikult ju mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perepildist:
räägi fotograafile oma mure ära, ta kas oskab teid kõiki niimoodi pildile seada, et su omapära varju jääb, või teeb asja pärast photoshopiga korda.
ega siis selle pisiasja pärast saa pilt tegemata jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sama nagu üle-eelmisel Käol. Mind ei häiri, aga ma ei julge otsa vaadata kõõrdsilmsele inimesele, sest kardan teda solvata, kui vaatan valesti.
Öelge, kas te tunnete, kui teile otsa vaadates sihitakse nö valet silma? Ma ei tea kunagi kuhu täpselt vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll. Poleks iial arvanud, et see mingi probleem võib olla. Minujaoks on ikka inimene oluline. Vaat kui isiksus vildakas on, siis ei aita mingi korralik silmavaade ka. Ikkagi ei suhtleks. Ja eks sul on hea filter enda käest nüüd võtta. Kas sa tahad suhelda kellegagi, kes suhtleb sinupärast ainult sinu väljanägemise pärast ? Kõigiga nagunii ei sobi. Hoia neid, kes sul olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul ja mu paaril tuttaval on laiks silm. et veidi vaatab fookusest körvale. aga mitte palju ja suurt ei häiri ja ei ole väga märgatav. aga kui sa kannad öigeid prille v läätsi siis peaks too laisk silm sul saama sama koormuse mis teine ja ei tohiks laisaks kätte minna ju. vbl sul on valed prillid vmt? noorena väga pödesin, nyyd enam mitte. ju sinus on ikka midagi enamat ka kui too laisk silm:):)[/tsitaat]

kui see laisk silm ikka ei näe, siis ei aita prillid – no lihtsalt ei näe ja kõik ning kui ei näe, siis see silm lihtsalt ei tööta kaasa. mul sügisel opile minek ees (esimene op), see nn laisk silm näeb 30% ja ükski prill seda paremaks ei tee, lihtsalt pingutatakse siis lihast. aga ma ei mäleta et mind kunagi narritud oleks (va 1 kord täiskasvanud naabrimees – siinkohal mõtlemisainet jälle täiskasvanutele, enne mõelge mida lapsele, ka võõrale lapsele ütlete), olen juba 100 a õnnelikus abielus (lapsena olin kindel, et mind kui prillikandjat ei taha kunagi ükski mees) ja lastel on silmad vägagi korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neid tutvusringkonnas lausa mitmeid ja üks lausa klaassilmaga. Aga see ei tee neist küll halvemaid inimesi. Nendega harjutakse ja neid ei panda kõvalolijate poolt ka enam tähele. Pea püsti ja see väike asi pole põdemist väärt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tutvusringkonnas ei ole kõõrdsilmseid inimesi, aga meenus üks õppejõud. Tema puhul oli see natuke häiriv, sest kunagi ei saanud aru, kellele ta parajasti otsa vaatas, kui seminaris küsimusi küsis. Samas oli see hea viis kõiki valvel hoida 🙂
Aga ära üldse põe, meil igaühel on oma puudused ja vead. Kusjuures kõige rohkem häirivad need meid endid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel väga heal sõbrannal on see väike probleem. Üks silm töötab ilusti, kuid teine vaatab konstantselt välisnurka. Mind ei häiri absoluutselt ning nagu näha siis teda ka mitte. Mehed on ka alati tal järel jooksnud 🙂

Kuid küsimus neile, kes teavad – kas mingi operatsiooniga saab silmi n-ö otse vaatama? Täitsa huvi pärast küsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on ka veidi kõõrdi, aga eriti ei kurvasta, sest mul mitu hullemat probleemi nagu suur ülekaal ja depressioon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Teemaalgataja.
Minupuhul ei ole abi prillidest, ega läätsedest, sest see silm näeb vaid 1%.
Operatsiooniga saab silma küll õigeks aga kui silm teisest ikka oluliselt kehvemini näeb, siis on väga suur tõenäosus, et ta vajub ikka tagasi ning lihased muutuvad taas nõrgaks. Mina oma igapäevaelus kasutangi vaid 1-te silma.
Tegelikult küsiksin ma seda, et miks mind miinustatakse? Inimesed ise on ju teinud minust sellise ebakindla inimese, kes selle asja pärast põeb, kohe väga. Loomulikult ei tee see minust halvemat inimest aga ebakindlust tekitab küll. Keda ei ole narritud, see inimene ka ilmselt ei põe sellepärast aga mind on ikka väga kõvasti noritud lapsepõlves ning kahjuks on see jätnud sügava jälje minu psühhikale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 14:22; 29.03 15:00; 02.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu postitus sulle enesekindlust ei lisa…aga mul on tutvusringkonnas kõõrdsilmseid inimesi ja mina ei tunne end mugavalt neile silma vaadates…suheldes pööran pilgu mujale või vaatan kuidagi otsa talle, aga mitte silma…Mul ei ole nende inimeste vastu midagi….aga lihtsalt ei suuda noh…
Mul ei ole ka puudega inimeste vastu midagi, aga kui nad mulle tänaval vastu tulevad, siis ei oska ma kuhugi vaadata, tekitab ebamugavust, samuti ka kõõrdsilmadega kahjuks…Ma olen vist ise imelik, aga ma lihtsalt ei saa…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh, ja mina olen just vaadanud mõnda inimest, kes niimoodi natuke viltu vaatab, et see nii armas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema oli eluaeg kõõrdsilmne. Ühe silmaga ei näinud ta üldse midagi. Mingil ajal tehti op ja sätiti see mittenägev silm otseks. Vahel vaatas, eriti väsinuna, siiski ikka pisut viltu aga see küll mitte kedagi ei häirinud. Mina ei saa ausalt öeldes üldse aru inimestest, kellele teiste inimeste VÄLIMUS mingi probleemi tekitab või ette jääb. Sellised inimesed ei ole üldse väärt, et nende peale mõeldakski.
Ema piltidel oli vahel näha, et silm vaatab viltu, aga neid me albumisse ei pannud. Tänapäeval, kus kõik pildistavad digifotokaga, pole see absoluutselt üldse mitte mingi probleem – teed võtteid senikaua, kui silm satub otse vaatama.
Nii et ära muretse, kullake, see ei ole üldse mingi mure. Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et Sul kergem oleks, siis üks maailma seksikaim, ilusaim ja ägedaim naine kõõritab ka – saksa päritolu supermodell ja saatejuht Heidi Klum:).
Eesti kuulsustest kõõritab Evelin Võigemist.
Vaatamata sellele väikesele puudele on nad superlahedad naised ja saavad elus kenasti hakkama.
Muideks, ka mina kõõritan, kui silmad väga väsinud on … omapära, mis teha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav kõõritab.
Üks on puhta pime.
Ühel on kaks sõrme puudu.
See pole küll puue, aga üks on liliput.

Absoluutselt ebaolulised tühiasjad, mis inimesega suhtlemist ja läbisaamist vähimalgi moel ei sega.
Enesehinnangut ära küll alla lase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks kõige ilusamat naist, keda tunnen, on kõõrdsilmsed. Nende puhul see ei häiri, nad on sellegi poolest väga hurmavad ja huvitavad. Mitte kuidagi ei arva, et nad veidrad on seetõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sünnist saadik ühest silmast nagu puudega. Et siis vasakule ma vaadata ei saa ühe silmaga. Ja siis ongi nii, et kes minust vasakul on neile otsa ei vaata, kes põhjust ei tea siis mõtlevad et mats olen. Suvel on hea päikseprillidega varjata siis tunnen vabalt. Opp on ka tehtud aga aja see midagi kasuks ei tule, mul ei saa ravida seda.
Osad tuttavad teevad üllatunud nägu ja ütlevad et ei ole midagi aru saanud, teised märkavad kohe (just siis kui peol või kuskil olen, joogine ja palju õmberringi toimumas siis vist lihtne märgata). Jah ja otse on ka küsitud, mõjub väga enesehinnangule mis on niigi madal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:29; 06.04 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on: 1 on respekteeritud ja viisakas noormees, rasketest oludest pärit ning end yles töötanud; 2 naist on kriminaalkorras karistatud kurjategijad, neid ma siiski oma tutvusringkonda ei loe, ag alihtsalt tean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Et Sul kergem oleks, siis üks maailma seksikaim, ilusaim ja ägedaim naine kõõritab ka – saksa päritolu supermodell ja saatejuht Heidi Klum:).
Eesti kuulsustest kõõritab Evelin Võigemist.
Vaatamata sellele väikesele puudele on nad superlahedad naised ja saavad elus kenasti hakkama.
Muideks, ka mina kõõritan, kui silmad väga väsinud on … omapära, mis teha:)[/tsitaat]

Merle Palmiste kõõritab samamoodi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

endine spice girl kõõritab ka kusjuures. See tumedanahaline, melanie b vist oli ta nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:29; 06.04 16:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie tutvusringkonnas on kõõrdsilmseid inimesi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.