Esileht Beebi ja mitmikud kas teie vaktsineeriksite allergilist last?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas teie vaktsineeriksite allergilist last?

Postitas:

nimelt mul lapsuke varsti aastane ja natukene allergiline,aga ei tea mille suhtes. diagnoos on atoopiline dermatiit. 1 aastaselt on vaja teha vaktsiin, aga ma kahtlen kuidagi…kas te olete teinud? mütlen lükata edasi suveaega, siis on päikest ja palju õhku kehale, juhul kui peaks dermatiit ägenema. meil muidu peale vaktsineerimisi on ägenenud,.. mida te arvate, mida peaks tegema? kas vaktsineerimise mõju kahaneb kui nats edasi lülkkata? just lugesin ka et leetrite puhand on euroopas:S hirmus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 22:23; 11.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su last polegi konkreetse vaktsiiniga veel kordagi vaktsineeritud, siis kuidas saab \”vaktsineerimise mõju\” edasilükkamise korral kahaneda? Nii kaua, kui sa ei vaktsineeri, ei ole ju üldse mingit mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerin kuna kardan palju hullemaid haigused kui ekseem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ka AD ja lisaks muna vastu allergia. Märtsis peaks tegema 1a vaktsiini aga lükkan selle suvesse edasi. Enne vaktsineerimist lasen allergoloogil uued testid ka teha. Ülejäänud vaktsiinid on kõik tehtud aga mure just selle 1a vaktsiiniga ,kuna see sisaldab muna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaktsineeriks.

Viimasele: nii väikesel ei pruugi allergiatestid objektiivsed olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime 3 päeva peale esimest viisikvaktsiini üllatuse osaliseks – lapsel tekkis väga tugev ekseem. Samal nädalal tekkisid ka toiduallergiad (lillkapsas, porgand, kala, rapsiõli) ja ema pidi need toiduained oma toidust välja jätma.

Enne vaktsineerimist oli lapse nahk täiesti puhas ja pehme, ka polnud ühtegi toiduallergiat.

Vaktsineerimine tõi kaasa kohutava ekseemi, mille kontrolli alla saamine võttis kaks kuud. Perearst väidab, et vaktsineerimisel ja 3 päeva hiljem esimest korda ilmunud ekseemil pole mitte mingisugust seost. Seda on raske uskuda, sest lapse ema ja isa päritoluperedes ei ole allergiaid, astmat, heinanohu.

Järgmised vaktsineerimised oleme edasi lükanud ja ei tea, kas julgemegi üldse vaktsineerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie saime 3 päeva peale esimest viisikvaktsiini üllatuse osaliseks – lapsel tekkis väga tugev ekseem. Samal nädalal tekkisid ka toiduallergiad (lillkapsas, porgand, kala, rapsiõli) ja ema pidi need toiduained oma toidust välja jätma.

Enne vaktsineerimist oli lapse nahk täiesti puhas ja pehme, ka polnud ühtegi toiduallergiat.

Vaktsineerimine tõi kaasa kohutava ekseemi, mille kontrolli alla saamine võttis kaks kuud. Perearst väidab, et vaktsineerimisel ja 3 päeva hiljem esimest korda ilmunud ekseemil pole mitte mingisugust seost. Seda on raske uskuda, sest lapse ema ja isa päritoluperedes ei ole allergiaid, astmat, heinanohu.

meil oli täpselt sama. 1 kuu vaktsineerimise järgselt tekkis lapsel 3 päeval lööve näole ja hakkaski allergia pihta:S perearst ütles ka et ple seost, aga ise ka ei usu. sest enne seda oli kõik väga korras. puhas ja sile nahk, mina sain kõike süüa, ei mingit muret.

aga jah vaktsineerida tuleb ikkagi, ainult et aja mõttes peaks vist ikkagi suvesse jätma, siis saab nahk päikest kui midagi väga hirmsat on.

Järgmised vaktsineerimised oleme edasi lükanud ja ei tea, kas julgemegi üldse vaktsineerida.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 22:23; 11.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ka AD tõttu 1-aasta vaktsiin tegemata ja lükkasin selle edasi lausa peaaegu 2 aasta võrra. Laps läheb 2013 sügisel lasteaeda ja vaktsiini lasen ära teha 2013 kevadel või suve alguses, et ikka enne lasteaeda tehtud saaks. Muud vaktsiinid oleme kõik õigel ajal teinud. Kuna mul kohe-kohe ka teine beebi sündimas, siis kahe pisikesega eriti rahvarohketes kohtades nagunii ei käi ja oleme rohkem kodused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atoopilise dermatiidiga lapsi ei tohiks tegelikult üldse vaktsineerida. Vene ajal näiteks jäeti ükskõik millise allergiaga lapsed vaktsineerimata, meil aga ei huvita kedagi.
Mina ei vaktsineeriks, las laps kasvab ja tee endale parem selgeks haiguste levikuteed, sümptomid, ravivõimalused ja tõenäosus haigestumiseks. Leetrid, mumps ja punetised on haigused, mis ei vaja isegi mitte ravi – nö tavalised lastehaigused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud kas teie vaktsineeriksite allergilist last?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.