Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teil ID-kaardiga logimine toimib?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas teil ID-kaardiga logimine toimib?

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas, mul u tund tagasi ei lasknud swedi, aga nt Eliisi sain sisse logida, nüüd ei saa enam sinna ka ja Stuudiumisse samuti mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei toimi, tahtsin samuti pangas ülekannet teha. Kõrini hakkab juba sellest saama. Paroolikaardid, kui “väga ebaturvalised”, kaotati ära ja nüüd pea igapäevane jama juba selle ID värgiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul 11 aeg sain vabalt töötukassasse, panka seb ja maksuameti lehele. Polnud mingit probleemi. Varsti login uuesti töötukassa lehele sisse avaldust esitama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina saan sisse nii Swedi kui SEBi, aga makseid kinnitada saan ainult Swedis. Olen proovinud mitme päeva jooksul paarkümmend korda SEBis toiminguid teha – no ei õnnestu. Swedis pole probleemi, seega minu viga ei saa olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile ei saanud terve päev id-kaardiga kuskile. Mõtlesin, et arvuti on katki läinud, et id-kaardi lugeja pesa ei toimi enam, et kaarti ei loe. Laenasin mehelt juhtmega lugejat, siis korraks toimis, aga pärast jälle jamas ka see. On tõesti kõrini. Eelmise kaardi pidin välja vahetama, sest vigane kaart oli. Meedias oli ka juttu sellest, et teatud ajavahemikel tehtud kaardid vigased ja saab uued. Siis eelnevalt olen jamanud id-kaardi programmiga, et see on närvidele käinud. Koguaeg üks jama kaardiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli päeval probleem swediga, sinna ei saanud smartIDga sisse, aga samal ajal LHVsse sai. Swedis tavaline ID kaart õnneks toimis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen viimastel päevadel korduvalt sisse loginud nii Swedi, SEBi kui mujale (riigiportaal, digilugu) ja pole mingeid probleeme olnud. Loginud olen ka erinevatel meetoditel, nii ID kaardi, mobiil-ID kui Smart ID-ga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

umbes keskpäevast peale id-kaart arvuti küljes: käinud päeva jooksul korduvalt pankades, maksuametis, osta.ee-s, moodles, õisis, riigiportaalis, digiloos ja digiregistratuuris.
sisselogisprobleeme pole olnud,
vaid õis mingil hetkel päeval venis veidi rohkem kui tavaliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Win 10+Chrome, ei ole häireid esinenud. Ka emta.ee-s mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan hoopis mobiili-id ja sellega ei senini mitte kordagi probleeme olnud. Lisaks palju mugavam.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Eile oli seb-s kõvasti jukerdamist, aga pealelõunal juba toimis. Täna tundus ok olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile ōhtul 10-11 vahel käisin Seb lehel. Kōik toimis mingeid probleeme polnud. Ahhjja mingit jama küll ajas ala vali konto ja siis teavitas, et ma kontrolliks ōigusi teise panga kontole pääsemiseks. Mul aga polegi teist kontot. Ilmselt probleemid selle uue teenuse juurutamisest. SEB ju pidi uue teenuse turule tooma, et saad näiteks Swedpangas olevat oma konto seisu ka vaadata ja ma ei tea, kas siis tehinguid ka teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Swedis oli pikemat aega probleem, nüüd jälle saab, teistes kohtades ei olnud üldse mingit muret. Järelikult nii lugeja kui kaart töötasid. Üksikuid kohti on olnud, kuhu vahepeal saab ja siis jälle mitte. Kui sama minuti sees midagi muutmata saab logida mitmesse kohta, siis loogiline, et lonkab selle süsteem kuhu ei saa.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teil ID-kaardiga logimine toimib?