Esileht Lapse ootamine Kas teil ka kripeldab?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas teil ka kripeldab?

Postitas:

Et kas beebi on ikka elus kõhus…
Mul on vere- ja uriiniproovid alles 10 päeva pärast ja UH, kus tehakse need tähtsad testid 29. juulil. Kuidas küll senikaua kindlust saada, et kõik okei? Kui tihti te käite näiteks seal tasulises UH-s kontrollimas? Ma ei tea, kas peaks minema igaks juhuks.
Mul küll mingit verd ei tule ega määri, aga saan aru, et halvad asjad võivad juhtuda ka ilma selleta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisipäeval tegin viimase hcg määramise, mis oli kenasti tõusnud 1800 kanti. Ämmaka juurde sain aja aga alles 30.juuliks. Paraku ei olnud neil mulle varasemaks aega anda ja siis saigi kokku lepitud, et kuna ma ei taha pmst kuu aega niisama oodata, siis käin 29. nädalal ikkagi ka Fertilitases vastuvõtul, et vaadata kas südametöö on olemas. Hcg määramist vms lisa UH vahepeal teha ei plaani (äkki see liigne, ilma otsese vajaduseta UH-ga torkimine pole ka hea). Samas tuleb tunnistada, et muidugi ma muretsen, et kas kõik on ikka ok (mul eelmine aasta oli peetumine) ja kas areng ikka toimub jne, aga üldiselt püüan end ikkagi korrale kutsuda, sest ülemõtlemine ei muuda midagi paremaks. Püüan olla realist – kui midagi pahasti minema peab, siis ta nii ka läheb ja seda ei saa ära hoida. Teine asi on muidugi siis kui tekivad teravad valud alakõhtu ja/või hakkab n-ö värsket verd määrima – siis muidugi lähen valvetuppa kontrolli.

Ehk et ei tohi üle mõelda, tuleb elada hetkes. Senikaua kuni midagi halvasti ei ole, on järelikult kõik hästi 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 15:01; 05.07 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 29 nädalal juba liigutused ei anna märku, et kõik korras?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 29 nädalal juba liigutused ei anna märku, et kõik korras?

Tekkis sama küsimus. Mul 23+3 ja trall käib mõnuga juba mitu nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 29 nädalal juba liigutused ei anna märku, et kõik korras?

Sorry ????
Pidasin silmas 29. kalendrinädalat (ehk ülejärgmist nädalat) mitte 29. rasedusnädalat ????????????

Ülejärgmiseks nädalaks peaks olema ca 7 nädalat rasedust ja loodan südametöö ära näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 15:01; 05.07 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal ei ole ju 29-sas nädal, vaid uh on sellel kuupäeval. Kas siis KV või LA. Seega alles veidi üle 10 nädala.

Eks mul ka ikka kripeldas, kuna esimene katkes. Aga liigutusi hakkasin tundma 17.ndal nädala. LA ajaks olid mingid liigutsed tuntavad aga mitte pidevalt wga igapäevaselt.
Üritasin lihtsalt positiivselt mõelda ja päev korraga ikka elada. Kui aga kõht lausa iga päev silmnähtavalt kasvas ja liigutused aina tugevamaks ja regulaarsemaks muutusid, olin ise ka vähem mures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka ülejärgmine nädal ämmakas, lähen esimest korda ja selleks ajaks peaks olema 7 nädalat. Loodan ka et kõik ilusti ja näen südametööd.

Ega isegi vahepeal taben end muremõtetelt, aga püüan neist hoiduda, sest ega praegu ei ole ka ekstra muretsemisest kasu.

Hetkel veel iiveldust pole tulnud, aga rinnad on hellad ja ka alaseljavalu on tekkinud. Kohati on ka kõhus selline suruv, kiskuv tunne, aga mitte koguaeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese raseduse ajal muretsesin kogu aeg ja helistasin ämmaka nõuandeliinile ???????? rahulikumaks muutusin siis, kui iga päev liigutusi tundsin. Päris südamerahu sain siis, kui laps sündinud oli ???? aga siis tulid juba teised mured ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see algusaeg on tõesti kõige rõvedam, sest muudkui oota ja looda parimat. Alguses on isegi ämmaka juures UHs käies ajutine leevendus murele, sest täna on kõik okei ja syda lööb, aga homme võib olla juba finito. Nii lihtlabaselt, kui see ka ei kõla, aga see aeg tuleb lihtsalt yle elada ja syya kõike head ja tervislikku. Pealegi mingil hetkel võib syda nii pahaks minna, et midagi sees ei pysi eriti. Aga kasvav embryo/beebi tahab ju vitamiine ja mineraale.

Enne liigutusi saab kindlust ka koduse doppleriga. Aga seda mitte jah päris esimestel nädalatel. Täiesti alguses saab veretestiga kontrollida, et HCG kasvab ikka nii, nagu peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kas teil ka kripeldab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.