Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teil läheb ka süda pahaks, nähes töökuulutustes lauset algusega

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Kas teil läheb ka süda pahaks, nähes töökuulutustes lauset algusega

Postitas:
Kägu

“otsitakse särasilmset….” – teades meie palku? Mis see tähendama peaks?

Minu jaoks tähendab see kuulutus seda, et otsitakse kedagi noort ja entusiastlikku, kellele meeldib suhelda ja sebida, kuid kes pole ilmtingimata kuigi haritud ja seega ei soovi ehk ka suurt palka. Minu gümnaasiumis käiv tütar vastab sellele kirjeldusele, ta töötab suvel osalise ajaga klienditeenindajana miinimumpalga eest ühes söögikohas ja on väga rahul. Usun muidugi, et pärisinimestel ja täistööajaga see silm seal väga kaua ei säraks küll, õppivale noorele kooli kõrvalt ja suvel on aga ideaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätk eelmisele kommentaarile (Rimi USALDUS kandidaadile😁):

Meie usaldame Sulle:

* positiivsete ostuelamuste loomise klientidele

* klientide teenindamise müügisaalis ja kassas

* kaupade ettevalmistamise müügiks ja müügisaali paigutamise

* kaupade müümise ja arveldamise klientidega

* müügisaali korrashoiu tagamise

Erilist tänu usalduse eest tekitab viimane punkt…

Kuhu jäi kliendi posti külge aheldamise usaldamine?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus, et tavatöötajale ei ütle oluliselt midagi “arenev ettevõte” ja “pingetaluvus.”
Juhtidele (direktorite tasandil ja ma arvan, et ka keskastmetasandil) ütleb see palju. Ma vaatan alati esimesena, kas ettevõte päriselt ka areneb (mitte ainult kuulutuses). Arenev ettevõte tähendab, et sul ei hakka igav ja sul on võimalus ettevõtet arendada,teha suuri projekte. Muidugi tavatöötaja jaoks need huvitavad projektid on jälle “appi, mis te jälle muudate, palun ei.” Paraku äri nii ka ei toimi.

See tähendab, et tavatöötajate-spetsialistide kuulutusi tuleks muuta ikkagi vastavalt neile, sest neile ei lähe korda arenev ettevõte, pingetaluvus jne. Personalijuhid panevad ikka kõik ühe puuga: vahet pole direktor, laotöötaja. Paraku neile tuleb erinevas stiilis läheneda ja direktori kuulutus ei sobi veidi muudetuna laotöötajale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Pingetaluvus/stressitaluvus”

Ma küsiks töövestlusel, et mida on tööandja selleks ette võtnud, et töö oleks vähem pingeline, stressirohke.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See jah huvitav, et tänapäeva tööjõu tingimustes ei ole paljud väljaõppinud personalivärbajad aru saanud, et tänapäeval tuleb ka töökohta turundada, vajalikule töövõtjale see koht maha müüa parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Pingetaluvust eeldav töökoht ei kõla atraktiivselt. Eesti tööturg konkureerib täna kogu maailmaga ja kui peale Eestis olemise sel firmal ja paljudel teistel firmadel midagi pakkuda ei ole, rändab lõpuks ka kõige kohahoidlikum mujale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline sõnastus on pigem märk sellest, et tekst on suurt mõtlemata kuskilt kopeeritud. Mida tegelikult pakutakse ja keda otsitakse, selgub ikka kohapeal.

Kui töö ise on selline, mis mulle sobib või minu väljaõppele vastab, siis kandideerimata selle “särasilmse” pärast ei jätaks. Eks see on ka tööandjale võta-või-jäta-otsus. Kui ma ise olen loomult rahulik ja kaalutlev, aga oma tööd teen hästi ja olen oma erialal aastaid tegev olnud, siis vaevalt, et tööandja mind kui kandidaati selle pärast kohe kõrvale lükkab, et ma energiast ja rõõmust ei pakata (seda “särasilmust” ei oskaks ma kuskilt otsast teeselda).

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teil läheb ka süda pahaks, nähes töökuulutustes lauset algusega