Esileht Hobinurk kas teil on hobisid?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: kas teil on hobisid?

Postitas:

millised on teie hobid ning kui kaua olete hobiga tegelenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevad käsitööliigid, aga tegelen nendega nn hooajati- sügisel/ talvel koon või heegeldan, õmblemine on küll jäänud tahaplaanile, huvitavate roogadega mässan ka rohkem talvel. Nüüd olen avastanud endale erinevates stiilides õnnitluskaartide tegemise (välja kasvas see tahtmine teha seda liiki asju, meie töökoha sünnipäevadestendi tegemisest). Olen lausa sõltuvuses erinevate tehnikate kasutamisest, erinevate vahendite ostmisest. Arenedes kavatsen ka osta juba natuke asjalikumaid abivahendeid. Ma küll ei turusta oma tehtut, vaid teengi oma tuttavatele ja pereliikmetele, kui nad minult nn tellivad. Praegu on käsil laste sünde tähistamise kaardid (mitte katsikule minekuks). Meie tutvusringkonda on tabanud beebide sündide hooaeg 😀 . Ja töökaaslased on ka viimasel ajal avastanud mu tehtu ning tellivad kaarte. Teen rõõmuga ja ise kogu protsessi nautides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorilaul, laulan kahes kooris. Fotograafia, ornitoloogia. Sporti teen ka kõvasti, viimati avastasin lohesurfi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorilaul juba aastaid. Natuke fotograafia. Ja viimasel ajal olen järjest enam sõrme andnud autoga metsas ja mudas müttamisele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õmblemine. rõivad, sh ülerõivad, mitte nt lapitehnika v kardinad ja seda aastast 1985.
ka kogun Burdasid (on tellitud koju aastast 2008) – suur kogu kõik numbrid aastast 1997 + vanemaid üksiknumbreid 70nendatest ja 80nendatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fotograafia hetkel kõige huvipakkuvam, aiandus, ravimtaimed nendest lihtsamate ravimite tegemine. tervisesport- ujumine, rulluisutamine talvel suusatamine jne. Tulevikus tahaks purjetamisega tegeleda, olen teinud käsitööd ja kogun retro kangaid äkki tuleb õmblus tuhin peale. Loen, eriti on luule meeldima hakanud. Meeldib puiduga tegeleda, lihvimine, koorimine ja lõpuks värvimine. Need polegi otseselt hobid vaid pigem elustiil. Võib-olla blogide lugemine on hobi. Neid meeldivaid tegevusi on päris palju. Milleski väga hea ei ole aga päris äpu ka mitte pigem loominguline ellusuhtumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatute lugemine, heegeldamine ja muidu selline käsitöö, asjade valmistamine. Varem ka joonistasin. Selline loominguline pool on mul loomuses ja need on elukestvad. Praegu mõlgutan peas mõtteid, et kuidagi käsitööd turustada (leida ni¨¨, mis müüks). Meeldib vabas õhus trenni teha.

Kui lapsed suureks kasvatan, siis hakkaksin proovima üht-teist veel lisaks. Tuletaks näiteks kudumist meelde, lohesurfi prooviks, hakkaks maalima (mul tuttav kunstnik)….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matkamine, toidu valmistamine, raamatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutamine; vanade raamatute kogumine; prometoloogia; vanade uste ja mööbli restaureerimine; merelihvitud klaasikildude kogumine; käekottide kollektsioneerimine; fotoalbumite korrastamine; ainuraamatute koostamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Piibuga naine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kirjutamine; vanade raamatute kogumine; prometoloogia; vanade uste ja mööbli restaureerimine; merelihvitud klaasikildude kogumine; käekottide kollektsioneerimine; fotoalbumite korrastamine; ainuraamatute koostamine [/tsitaat]

Mis asi on prometoloogia? Puhtast huvist küsin, proovisin googeldada ka, aga sellist asja eiandnud. Kas mõeldud on primatoloogiat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koerandus – treenimine, näitused, grooming jne. Ainult aretusega ei tegele, kuigi tean oma tõugude liine, koerte sugupuid jne unepealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Piibuga naine kirjutas:[/small]

Mis asi on prometoloogia? Puhtast huvist küsin, proovisin googeldada ka, aga sellist asja eiandnud. Kas mõeldud on primatoloogiat?[/tsitaat]
Eestis oli kunstnik Aleksander Promet ja temal kirjanikust tütar Lilli Promet. Tegelen nende kahe uurimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean blogi. Kirjutan oma kogemustest, mõtetest ja emotsioonidest. Kda huvitab, tulge lugema http://almersjane.blogspot.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hobiks on võõrkeeled. Räägin ja kirjutan vabalt eesti, vene, inglise ja soome keeles. Tönkan saksa keelt (plaan seda üles kruntima hakata).
Kunagi õppisin ladina keelt ja läks väga hästi. Ilus ja maagilise kõlaga keel.
Rootsi keelest saan pm lugedes aru.
Viimane big crash on prantsuse keel. Käisin seal reisil ja nüüd olen sajaga armunud kõigesse prantsuspärasesse! Kuulan youtube’st prantsuskeelseid laule ingliskeelsete subtiitritega ja juba tulevad fraasid…ja häälduspõhimõte hakkab pärale jõudma. Lisaks loen ja kuulan netist Prantsusmaa ajaloo kohta. Mõnulen kohvikus prantsuse koogikeste taga ja olen….noh…kõrvuni armunud kõigesse prantsuspärasesse:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sport, alates 2. eluaastast olen regulaarselt tegelenud spordiga. Praegu olen 40.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodus, ravimtaimed, fotograafia, esoteerika, antiik jpm. Natuke kurb on ainult see, et kahjuks pole lähedaste seas kedagi, kes minuga neid huvisid jagaks. Vahest oleks tore kellegiga koos näiteks loodusesse pildistama minna või taimi korjata aga keegi ei tule kuna huvi selle asja vastu puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahvatants oli, sport oli. Nüüd lugemine, käsitöö ja aed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikkimine ja kudumine. Tikkimise avastasin enda jaoks alles hiljuti, aga kudunud olen lapsest saadik.
Siis kasvatan ma veel papagoisid. Põnev on jälgida, kuidas linnud omavahel suhtlevad ja kui erinevad on nende iseloomud. (kodus neli erinevat liiki linde, kokku 13 isendit.)
Vahepeal pean blogi ka, kui muude asjade kõrvalt aega üle jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Hobinurk kas teil on hobisid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.