Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teil on iha?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kas teil on iha?

Postitas:
Kägu

Kas teil on iha.ee-s kasutaja?
Miks?

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil on iha.ee-s kasutaja?

Miks?

Ei ole iha.ee-s “kasutajat” nagu pole ka ketikora või kolme pead.
Teemaalgataja sõnastuse kohaselt midagi sellist ju küsitakse.
Aga kulla teemaalgataja, paar küsimust sullegi:
Kas sul on iha.ee-s konto?
Kui on, siis miks?
Kui ei ole, siis miks?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil on iha?

Perekoolikal on kogu aeg iha. Sest ta ei leia omale partnerit nagu sinagi.

Normaalne inimene leiab kõigepealt partneri ja siis alles tekib tal iha.
Kui tekib, mõnedel vblla ei tekigi.
Viimasel juhul elatakse kokku parema puudumisel ja teematakse perekoolis, et mees on nii ja naa kõver.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õlakehitus

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole seal kontot, kuna ma ei tööta seksuaalteenuste pakkujana ega ostjana, sponsorit ei vaja ja ma pean ennast piisavalt atraktiivseks ja huvitavaks naisterahvaks, et vajadusel ka ilma iha.ee vahenduseta seksi saada.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lugesin: kas teil on raha?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on kunagi olnud. Tahtsin huvist teada saada, mida seal siis tehakse. Palju toredaid inimesi….
Me ei tule selle pealegi, mida mehed naistelt küsivad ja mida naised meestele pakuvad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oli kunagi, kui mu elus olid probleemid. Iha.ee konto loomulikult neid probleeme ei vähendanud, ainult tegi juurde. Kuni sai kõrini. Silmaringi mõttes aga oli päris hariv – et mis on inimeste fantaasiad, mida otsitakse, mida pakutakse ja millest erututakse.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Te kaks viimast, kellel konto on olnud, valgustage meid siis ka mida seal otsitakse, mida pakutakse ja millest erututakse. Ma ei viitsi kontot tegema hakata, aga teada tahaks küll.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te kaks viimast, kellel konto on olnud, valgustage meid siis ka mida seal otsitakse, mida pakutakse ja millest erututakse. Ma ei viitsi kontot tegema hakata, aga teada tahaks küll.

Aga mine ja loe. Kuulutusi saad minu arust ka sisse logimata lugeda. Inimeste profiile ei saa.
Kes sooviks varbaid lakkuda ja kes palub, et naised oma kasutatud ja pesemata pesu kuhugi kokku lepitud kohta jätaks, et saaks selle võtta. Kes tahab kolmekat ja kes otsib oma naisele naisarmukest. Jne. Kui sind ikka väga huvitab, siis ega pääsu ole, pead selle konto tegema.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mine ja loe. Kuulutusi saad minu arust ka sisse logimata lugeda. Inimeste profiile ei saa.

Kes sooviks varbaid lakkuda ja kes palub, et naised oma kasutatud ja pesemata pesu kuhugi kokku lepitud kohta jätaks, et saaks selle võtta. Kes tahab kolmekat ja kes otsib oma naisele naisarmukest. Jne. Kui sind ikka väga huvitab, siis ega pääsu ole, pead selle konto tegema.

Rõve

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Onlyfans lehele said kasutaja tehtud, teemaalgataja? Nüüd juba uue portaali kohta siin uurimas

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rõve

Tõsi. Eks need olid äärmused. Suurem mass ikka otsis tavalist seksi. Ja eks mõni sinisilm ka pikemat suhet. Tegelikult kõige suurem mass, sealhulgas mina, muidugi kiibitses niisama, tegudeni kunagi ei jõudnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul vist ei ole iha, sest ma juba korduvalt loen, et pealkirjas on “liha”.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eks ikka on, iha on kirg ja seda jätkub erinevate asjade vastu

0
0
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Konto on seal, aga pole aastaid külastanud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minult paluti selliseid asju:
*varbaseks (üks paar palus) –
*pikkade tuletikkudega peenise kõrvetamine
*paaritumine dogiga
*Munade keerutamine

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lugesin: kas teil on raha?

Kusjuures sama! Ja need ei ole väga sarnased sõnad.
Aga selle teema peale läksin ja vaatasin millest jutt. Jah, olen 45 ja polnud siiani kokku puutunud taolise…labasusega. Ei, mitte et seksteenuste ost-müük mingi tabu oleks, aga no see kodukootud halvakvaliteediline sait on lihtsalt piinlik! Mitte mingit “isu” ei tekita.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii aasta tagasi sai huvi mõttes sinna konto tehtud, et vaadata, mis koht see selline on ja mis seal ka toimub. Selle aasta jooksul, mil mul konto on olnud, ilma pildita kusjuures, olen saanud kümnetelt erinevatelt meessoost isikute kontodelt kirju kokku saamiseks, kellegagi sauna minemiseks, mingisuguseks biseksuaalseks suhteks koos paariga või ettepanekuga lasta endal midagi imeda. Homo ja biseksuaalsete kalduvustega meessoost isikute jaoks tundub antud koht väga populaarne olema kust siis omale uus partnereid leida…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on mehega paarikonto. oleme kohtunud teiste paaridega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli ka mõnda aega konto, kirjutasin meestega, et teada saada, mida nad tahavad. Mõnega kohtusin (ei seksinud) ja kohtun siiani, mõnega kirjutan (anonüümselt) siiani, huvitavad inimesed ja saab ka seksist vabalt rääkida, sest kumbki pool ei tea kellega tegemist ning võibki kõike arutada, ka seda, mis teeb varvaste imemise nii meeldivaks või milles on “kuldse vihma” nauding. Saab hulga targemaks. Kas see ka õnnelikumaks teeb, on hoopis iseasi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, on konto.

Tutvun inimestega intiimsetel eesmärkidel.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii aasta tagasi sai huvi mõttes sinna konto tehtud, et vaadata, mis koht see selline on ja mis seal ka toimub. Selle aasta jooksul, mil mul konto on olnud, ilma pildita kusjuures, olen saanud kümnetelt erinevatelt meessoost isikute kontodelt kirju kokku saamiseks, kellegagi sauna minemiseks, mingisuguseks biseksuaalseks suhteks koos paariga või ettepanekuga lasta endal midagi imeda. Homo ja biseksuaalsete kalduvustega meessoost isikute jaoks tundub antud koht väga populaarne olema kust siis omale uus partnereid leida…

Proovi need pakkumised ära. See ongi selline koht – salaja ja diskreetselt

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas seal on vähe valikut? Piisab sulle tänaseks ehk? Vägisi küll ihasse ei vea tead, nö motiveeri edasi, ikke ei tööta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas seal on vähe valikut? Piisab sulle tänaseks ehk? Vägisi küll ihasse ei vea tead, nö motiveeri edasi, ikke ei tööta.

Sa ei pea vastumeeleste tegevustega tegelema. Mingi huvi sul ju siiki olemas.

0
-1
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teil on iha?