Esileht Kodunurk Kas teil on riidekapid korras?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas teil on riidekapid korras?

Mulle meeldivad korras riiulid, aga tegelikkus on see, et need kipuvad ikka üliruttu sassi minema. Voldid riided kenasti üksteise otsa, aga siis on vaja altpoolt mõnda särki või kampsunit ja juba ongi see kena virn mitte enam nii kena ja nii see läheb. Eriti kiiresti muutuvad inetuks seapesaks muidugi teismeliste laste kapid.

Olen üritanud võimalikult palju riideid lihtsalt riidepuudele riputada, siis on virna volditavaid asju vähem ja on kergem kappi korras hoida.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 18:10; 08.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahuldavas korras. Aga jah, iga nädal tuleks ikka üle lapata, et ilus välja näeks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt korras. Ei meeldi ka sassis kodu. Riiulid pole head, pigem sahtlid-korvid ja stange.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda jaoks piisavalt korras, külaliste silmadele mitte eriti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

polegi riidekappi. pole ka probleemi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismeliste kappides on hullumaja aga neid enam ei puutu ka. Enda kapid suudan korras hoida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just mõtisklesin, et kas korvide kasutusele võtt parandaks olukorda. Tegelikult peaks tegema korraliku tühjenduse, sest mida vähem -seda rohkem korras on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üksik inimene, kes ei ela väljaspoole näituseks, loomulikult on mul riided kenasti korras. Aga kui oled glamuurinimene siis oh seda seapesa kodus.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kohutav, mis mu kappides toimub. Lisaks on mul veel terve kapitäis asju, mille peaks ära andma, aga pole seni viitsinud tegeleda. Seega õudne. Tahaks juba puhkusele minna, äkki pärast puhkamist ja kodust eemal olekut suudan selle asja käsile võtta 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel on korvides ning konmari järgi rulli keeratud, püsivad üsna okeilt, neist on hea ülevaade. Endal on riiulid ja kaos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kapid on kõik korras. Ausõna. Ma vihkan kortsus riideid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kelle pilguga vaadata. Minu jaoks on korras. Kõik, absoluutselt kõik pealisrõivad, ka topid, seene-, matka- ja trenniriided näiteks, ripuvad riidepuudel. Ma lihtsalt tean, et sagedamini kantavad asjad on vasakul, piduriided ( ja matuseriided), mida harvem vaja, on paremal. Suusakampsun alumises reas jne.

Pesusahtlis on lihtsalt ühes pesu ja teises sokid-sukkpüksid. Sokid paarikaupa koos. Kuna sokkide ja sukkpükste materjal on ju erinev, siis vaatan, lükkan lihtsalt käe sisse, võtan õiget värvi vastavalt kas sokid või sukkpüksid ja kogu mure. Paljude jaoks oleks see ilmselt jube segadus.

Villased sokid on omaette sahtlis, kuna neid on mul väga palju ja väga palju ka vaja. Neljandas pesusahtlis on ujumis- ja päevitusrõivad ning paar öist rõivaeset. Salli ja mütsi ei kanna, rätikud on riidekapis vastava aja pealisrõivaste peal, kindad taskus nii, et otsad paistavad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on spetsiaalselt sellised garderoobikapid ehitatud koju et riiuleid ei olegi. Kõikide jaoks on spetsiaalsed pulgad, stanged, hoidjad jne. Et midagi üksteise peal kuskil ei ole. Aluspesu jaoks on korvid, jalanõude jaoks ka spets stanged alt üles(meie magamistoas “walk-in”garderoob).
Ka laste tubades on samal põhimõttel ehitatud garderoobikapid, et riiulid puuduvad, kõik saab eraldi stangedele-hoidjatele

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paras segadus. Kui korda hakkan looma, siis on alati rõõmu juba unustatud hilpude üle, mis kuidagimoodi ennast kapinurka on ära peitnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesud-sukad-sokid on sahtlites, T-särgid rullikeeratuna korvides, teksad nagides ja kõik ülejäänud asjad stangedel. Ei kujuta ettegi, et miski võiks sassi minna.
Lapsepõlves oli mul riiulitega kapp, alati segamini ja vandusin, et sellist mööblieset mu tulevases elus olema ei saa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 19:57; 09.06 00:01;
To report this post you need to login first.

Kas teil need rullikeeratud t-särgid kortsus ei ole?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 18:10; 08.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha enda koju enam kunagi sellist asja nagu klassikaline riideKAPP. Lapsepõlvest mäletan vaid sassis riiuleid. Mingil kapil tahtsid need veel lisaks alla kukkuda…
Praegu on stanged riidepuudega ja sahtlitega kummut ja tean täpselt, kus miski on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 20:36; 09.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kõik riided riidepuudel, mida sinna vähegi panna saab. Riiulitel on püksid ja seelikud ning pesu, sokid, sukad jms korvides. Nii mugav on, lööd ukse lahti ja kohe on ülevaade kõigist riietest olemas. Panen peale pesu juba asjad puu peale kuivama ja siis saab kohe pärast kuivamist kappi tõsta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil need rullikeeratud t-särgid kortsus ei ole?

Ei. Paljud pole üldse kortsuvast materjalist, katsun juba ostmisel järele. Need, mis võivad kortsu minna, voldin sirgelt pooleks, käised sirutan korralikult sisse ja siis rullin. Ei saagi kortsuda.
Rullimise nipi sain teada mingilt reisisaidilt, kus õpetati kohvreid pakkima nii, et riided pärast 24 h lendamist ka kohe head välja näeksid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 19:57; 09.06 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Paljud pole üldse kortsuvast materjalist, katsun juba ostmisel järele. Need, mis võivad kortsu minna, voldin sirgelt pooleks

Siis jääb ju keset eset sügav triip?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 20:36; 09.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole elamises ühtegi riiulit riietele. Minu jaoks oleks nende korras hoidmine liiga närvesööv 😀 Lapsed topiksid raudselt suvaliselt sisse asjad ja isegi hommikul kiirustades võin kogemata riiuli segamini tõmmata.

Sahtlites ja korvides ei ole asjad üksteise peal vaid kõrval ning seetõttu suudavad ka lapsed hoida oma asju rahuldavas korras. Umbes nii

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie voldime ka Konmari õpetuse järgi ja juba mitu aastat püsib isegi 7-aastase kapp (sahtlid) korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Kas teil on riidekapid korras?