Esileht Kodunurk Kas teil on WC poti ees vaip

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )

Teema: Kas teil on WC poti ees vaip

Postitas:

Iga päev tõmban põranda üle ja nii on palju parem puhtust tagada.

Nõrk. Ma tõmban ikka kolm korda vähemalt iga päev põranda vetsus üle.

Aga mul on ühe mahapissija asemel kolm kah…:)

Miks see pissija ise ei korista?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 05:28; 14.10 05:29; 14.10 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kateeTer on see sõna.
kateeDer on ülikoolis või auditooriumis.

Auditoorium ei või ülikoolis olla?

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 05:28; 14.10 05:29; 14.10 05:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kateeTer on see sõna.

kateeDer on ülikoolis või auditooriumis.

Auditoorium ei või ülikoolis olla?

Ülikoolis on nii auditooriumid kui kateedrid. Auditooriumid võivad olla nii ülikoolides kui ka mujal. Kateeder kui kõnepult võib olla nii väljaspool ülikooli, kui ka väljaspool auditooriumit. Kateeder kui õppetool on pigem ülikoolide teema. Seega midagi valet seal vastuses polnud. Inimene tahtis lühidalt tuua välja erinevuded kateedri ja kateetri vahel.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab keegi püsti kusema?

Põhjuseks on väärikus. Istudes kusev mees on nagu eit. Istudes kusemine ei sobi kokku traditsioonilise pere väärtustega. Tõesti suudad endale ette kujutada, et Martin Helme, Jaak Madison või Varro Vooglaid pissivad istudes nagu naised, homod või neegrid?

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, sest lisaks mehele on mul 4 poega vanuses 1-11a

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks on väärikus. Istudes kusev mees on nagu eit.

Siis on küll tegu ikka väga madala enesehinnanguga mehega, kui püstikusemisest väärikust ammutab. (loomulikult võib seda püstiasendis teha metsas, avalikus wc jne)
Aga kodus õige mees peab ka teistest lugu ja istub. Ja üldjuhul inimesed teevad seda siiski üksi ja keegi ei näe, kas ta on “väärikas” või mitte.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 13.10 14:33; 13.10 14:49; 13.10 15:37; 13.10 17:26; 13.10 20:22; 14.10 13:42; 14.10 14:02; 17.10 08:51; 17.10 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks on väärikus. Istudes kusev mees on nagu eit.

Siis on küll tegu ikka väga madala enesehinnanguga mehega, kui püstikusemisest väärikust ammutab. (loomulikult võib seda püstiasendis teha metsas, avalikus wc jne)

Aga kodus õige mees peab ka teistest lugu ja istub. Ja üldjuhul inimesed teevad seda siiski üksi ja keegi ei näe, kas ta on “väärikas” või mitte.

Kui prilllaud jääb peale tema käimist alla siis on see kōigile selge, mis moodi ta kusel käis. Jutud liiguvad, blaa, blaaa, blaa ja varsti on see ka tööl ja spordisaalis vōi hobiringiski teada.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 13.10 14:41; 14.10 00:49; 14.10 13:48; 16.10 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutud liiguvad, blaa, blaaa, blaa ja varsti on see ka tööl ja spordisaalis vōi hobiringiski teada.

MEEST mingid jutud ei häiri ja pole tal selliseid tuttavaidki, kes kusemise alusel inimest hindaks.
Vaevalt, et selline üldse spordiga tegeleks või mingit hobi omaks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 13.10 14:33; 13.10 14:49; 13.10 15:37; 13.10 17:26; 13.10 20:22; 14.10 13:42; 14.10 14:02; 17.10 08:51; 17.10 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis eesmärgil on, jalgu soojas hoida kui potil pikemalt läheb? Kas ja kui tihti seda pesete?

On vaip. Ikea väike punane. Sellepärast, et silmale ilus. Wc on ainult minu. Keegi täis seda pole lasknud ja põrandla on ka küte.
Mehel on oma wc.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vets ja vannituba koos, üks suur ruum. Vaipu seal ei kasuta. Peres on 3 naist ja kui vannitoas juukseid kammida, siis on põrandal üsna palju juuksekarvu. Kord päevas pesen põrandat, vaipadeta saab selle palju kiiremini ja lihtsamalt tehtud. Mingi aeg oli küll ka vaip, aga siis sai kõrini, iga kord, kui põrandat pesta, tõsta seda eest ja klopi + vaiba pesemine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaip on ainult külaliste WC-s, et oleks üldiselt kenam. Keegi seda täis kusenud ei ole õnneks (ma ei tea, kas külalised istuvad või seisavad tegevuse ajal).
Me enda kasutatavas WC-s pole vaipa – ei ole vajadust ja nii on lihtsalt mugavam koristada. Vannitoas on ainult üks vahetatav rätik dušinurga ees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra mõtlesin, et imelik küsimus. Aga siis avastasin, et oma kolme kodu kohta pole kunagi poti ees vaipa olnud. Järelikult ei meeldi.
Lihtsam põrandat puhtana hoida. Põrandad on õnneks soojad.
Aga on vaip vanni ees ja teises pesuruumis dušikabiini ees, turvalisuse pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll vaip maas, eriti talvel, hea kui jalad külmal põrandal pole. Suvel olen ära võtnud, kui toas palav on, vahel saab mõneks päevaks pandud.
Pesen tihti vaipa, asendusvaipa pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 20 a abielus ja ausalt – see on ikka mehe enda asi, kuidas ta kuseb. Samamoodi võiks mees hakata nõudma, et naine peab kasutama sidemeid, mitte tampoone.
Mööda ei kuse ka keegi.
Vaip on vaid vanni ees, samuti on põrandaküte.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hästi kummaline, kui mõtlema hakata. ma ei talu vaipasid enamuses elamises, kõik toad on vaibavabad. mul pole isegi kardinaid 😀
aga vot vannituba/WC-s PEAVAD mul vaibad olema, sest muidu tundub see ruum kuidagi lage…
dušikabiini ees ilmselt sellepärast, et märg jalg ei libiseks põrandaplaadi peal ja külm ei oleks, sest põrandakütet mul pole. WC poti ees on ka vaibake, mis jala alla jääb, kui istuda. miks? ei oska vastata, see PEAB seal olema 😀
praegu mõtlen isegi, et hästi imelik tõesti, pole selle üle varem kunagi juurelnud.
pesen siis, kui näen, et pesemist vajab. elame tütrega kahekesi, mingit erilist määrdumist ei esine.
üks vaip on ka koridoris, et jalnõudega väljast korterisse toodav sodi sinna jääks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab keegi püsti kusema? Ammu tõestatud, et see tekitab eesnäärmeprobleeme ja põieprobleeme, lisaks see räpp ja pritsmed, päris õudne, milleks? Muidu ei küüni meheks olema kui püsti lastes?

Kus see tõestus on? Anna link!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 17:18; 16.10 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kodus pole ei wc-s ega vannitoas ühtki vaipa – milleks neid mustuse- ja tolmukogujaid, mida peab õue kloppima minema ja pesumasinas eraldi pesema, vaja on, ei saa aru. Kummaski ruumis on põrandaküte, vannitoas avatud duširuum ja libisemiskindlad põrandaplaadid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

60ndate kortermaja, WC ja vannituba ühes miniatuurses ruumis, üks vaip, see jääb nii dušinurga, kraanikausi kui ka WC poti ette. Põrandaküte on, aga ei tööta nii nagu peaks, seda ei kasuta. Täis pole vaipa lastud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on põrandaküte, meest ja vaipa ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meespere (poeg ja mees) pissivad juba mitu aastat istudes. Esiteks, see on tervislikum. Teiseks, ei teki tilku põrandale.

Hiljuti kuulsin Lauri Leesi intervjuud, kus ta tunnistas, et Prantsuse Lütseumis on kõik poisid õpetatud istudes pissima. See on elementaarne.

Minu poeg õpib tPL-is juba üle 10 aasta, aga kuseb püsti 😛 Nii et Leesi pole päris kõigega vist kursis.

Tervislikkusest rääkides – kõige tervislikum on s.ttuda kükakil. Seega – potid elamisest välja ja jalajäljed asemele.

Ühes WC-s on vaip (põrandakütet pole), teises on põrandaküte ja vaip on vanni ees. Pesen nii nagu vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks on väärikus. Istudes kusev mees on nagu eit.

Siis on küll tegu ikka väga madala enesehinnanguga mehega, kui püstikusemisest väärikust ammutab. (loomulikult võib seda püstiasendis teha metsas, avalikus wc jne)

Aga kodus õige mees peab ka teistest lugu ja istub. Ja üldjuhul inimesed teevad seda siiski üksi ja keegi ei näe, kas ta on “väärikas” või mitte.

Kui prilllaud jääb peale tema käimist alla siis on see kōigile selge, mis moodi ta kusel käis. Jutud liiguvad, blaa, blaaa, blaa ja varsti on see ka tööl ja spordisaalis vōi hobiringiski teada.

Intelligentne inimene paneb pärast kasutamist potile kaane peale, selleks ju potil ongi kaas küljes. Vahet pole siis, mis soost ta on ja mille jaoks potti kasutas ja mis asendis ta seda tegi. Kui jäi tegevusest jälgi, siis koristab kõrvaloleva harjaga ära ja paneb potile kaane peale.

Potikaane lahti jätmine on pigem “teise eesti” komme.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 17:18; 16.10 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intelligentne inimene paneb pärast kasutamist potile kaane peale,…
…. selleks ju potikaane lahti jätmine on pigem “teise eesti” komme.

Vau! Jälle mingi selline teadaanna, millist kuuleb vaid korra milleniumi jooksul!
Ma olen näinud ja suisa kasutanud wc ruumis potti, millel oligi vaid prilllaud. Ilma kaaneta! Kas intelligentne inimene läheb siis uut potikohta otsima vōi laseb ennast täis, kui pole kaant mida peale hädatamist sulgeda!? Intelligentsus kukub kolinal.
Selliste kaaskodanikega on parem olla “teine eesti”, kui nōrk esimene.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 13.10 14:41; 14.10 00:49; 14.10 13:48; 16.10 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meespere (poeg ja mees) pissivad juba mitu aastat istudes. Esiteks, see on tervislikum. Teiseks, ei teki tilku põrandale.

Hiljuti kuulsin Lauri Leesi intervjuud, kus ta tunnistas, et Prantsuse Lütseumis on kõik poisid õpetatud istudes pissima. See on elementaarne.

Minu poeg õpib tPL-is juba üle 10 aasta, aga kuseb püsti ???? Nii et Leesi pole päris kõigega vist kursis.

Tervislikkusest rääkides – kõige tervislikum on s.ttuda kükakil. Seega – potid elamisest välja ja jalajäljed asemele.

Ühes WC-s on vaip (põrandakütet pole), teises on põrandaküte ja vaip on vanni ees. Pesen nii nagu vaja.

Leesi õpetab siiski, et kooli WC-s käitutakse nagu kodus – ehk ei ronita jalgupidi peale, ei aeta midagi maha ja kui midagi juhtub kuhugi kõrvale-peale minema, siis koristatakse enda järelt ära. Nagu kodus. Poti kõrval keegi ei valva.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 14:24; 16.10 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intelligentne inimene paneb pärast kasutamist potile kaane peale,…

…. selleks ju potikaane lahti jätmine on pigem “teise eesti” komme.

Vau! Jälle mingi selline teadaanna, millist kuuleb vaid korra milleniumi jooksul!

Ma olen näinud ja suisa kasutanud wc ruumis potti, millel oligi vaid prilllaud. Ilma kaaneta! Kas intelligentne inimene läheb siis uut potikohta otsima vōi laseb ennast täis, kui pole kaant mida peale hädatamist sulgeda!? Intelligentsus kukub kolinal.

Selliste kaaskodanikega on parem olla “teine eesti”, kui nōrk esimene.

Kuule, ära hüsteeritse. Kaane olemasolul lastakse kaas loomulikult alla, sest veetõmbamisel levivad potis kõik bakterid/ viirusef ümbritsevale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, ära hüsteeritse. Kaane olemasolul lastakse kaas loomulikult alla, sest veetõmbamisel levivad potis kõik bakterid/ viirusef ümbritsevale.

Viirused levivad siis, kui potti kasutab viirusekandja ehk et haige inimene. Baktereid on soolestikus ikka, aga need on ka enamasti inimesele loomulikud.
Kaane pealepanek aitab ainult siis, kui see tõesti pannakse kinni enne vee tõmbamist. Aga tavaliselt ju mitte – kasutaja tahab tavaliselt veenduda, kas tema suurem häda ka lõplikult alla läks. Eriti, kui ta on võõras kohas.
Mina oma kodus ei luba potile kaant üldse peale panna. Põrandaküte soojendab potijalas oleva vee üles ja see kondenseerub kaane siseküljele, lõpuks on ka prill-laud märg.
30 aasta jooksul pole meie peres vaatamata lahtisele kaanele ühtki soolenakkust olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 00:35; 18.10 02:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau! Jälle mingi selline teadaanna, millist kuuleb vaid korra milleniumi jooksul!
Ma olen näinud ja suisa kasutanud wc ruumis potti, millel oligi vaid prilllaud. Ilma kaaneta! Kas intelligentne inimene läheb siis uut potikohta otsima vōi laseb ennast täis, kui pole kaant mida peale hädatamist sulgeda!? Intelligentsus kukub kolinal.
Selliste kaaskodanikega on parem olla “teine eesti”, kui nōrk esimene.

Ära vauta siin midagi, sinusugune kitsa silmaringiga inimene peaks iga päev kuulma midagi üllatavat, sest sa pole enamus asjadest elus kuulnudki.

Näiteks, kindlasti tuleb sulle üllatusena, et ka feng shui soovitab WC poti kaane alati sulgeda.
Ja osad inimesed lihtsalt usuvad sellesse 3000 aasta vanusesse tarkusesse, samuti nagu osad usuvad 2000a vana kristlusesse.
Analoogiliselt kaanega, soovitatakse kogu aeg suletuna hoida WC uks.
Üks kägudest eespool tõi välja ka tänapäevase, teadusliku selgituse neile teguviisidele – bakterid.

Aga kul seal “kolmandas Eestis” vast muud polegi, kui üks auk põrandas ja jalajäljed? Tühja sellest feng shuist ja bakteritest, eksole.

P.S. Üks vihje sulle, kui wc suhtes pimedusega löödule, veel: kui satud kogemata mõne normaalse inimese juurde külla ja ta hoiab wc potti suletuna, siis pärast oma toimingut lase kaanel vabalt kukkuda ja ära suru sellele peale.
Kaan lihtsalt sulgubki ise ja vaikselt, seda nimetatakse soft close`ks.
Muidu lõhud veel midagi ära oma taipamatuses.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 13.10 14:33; 13.10 14:49; 13.10 15:37; 13.10 17:26; 13.10 20:22; 14.10 13:42; 14.10 14:02; 17.10 08:51; 17.10 22:45;
To report this post you need to login first.

On vaip (valge, kergesti masinaga pestav) poti ees, aga sellepärast et kõrvalolevast vannist oleks mõnusam välja astuda. Vannitoas ka selline pärsia stiilis suurem vaip, aga see jääb potist kaugemale.

Potikaas on aeglaselt sulguv, ja alati kinni kui potti ei kasuta. Nii feng shui, ilu kui harjumuse pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põrandakytet pole, vaip on kenasti riiulis rullis & kes kaane alla või prill-laua yles installib, saab pexa.

Mul on nimelt kajaka seedimine. Vulkaanipurset sula tahtejõuga kinni hoides on tubli, kui tule jõuab sisse lylitada (õnnex on mehel komme see põlema unustada niikuinii), mingi kaanega kyll kolistada aega ei jää. Aga vaip on kiirustaja jaox suurepärane komistuskivi, mistõttu potis maandub hoopis pea & põrand vajab pesemist.

See-eest kuulub WC standardvarustusse raamaturiiul. Põnev lektyyr nina alla & ei mäleta keegi enam mingit põrandat, kuni uxe taga kolkiv järgmine hädaline reaalsuse tagasi toob. Minul on kokandus, krimkad & ajalugu, mehel peamiselt filosoofia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti kuulsin Lauri Leesi intervjuud, kus ta tunnistas, et Prantsuse Lütseumis on kõik poisid õpetatud istudes pissima.

Ära valeta! Kindlasti ei öelnud ta midagi niisugust.
See, et Sina öeldust niimoodi aru said, ei tähenda veel, et Sul on õigus oma tõlgendust kellegi teise suust tulnud sõnadeks kuulutada.
Selle eest võib tänapäeval ennast varsti kohtuteel leida.

P.S. Minu poeg on hiljuti Lütseumi lõpetanud ja tema ülesandeks oli vanemates klassides muuhulgas WC-s väiksemate koolivendade tähelepanu puhutuse hoidmisele juhtida st. Lütseumi gümnasistid teevad koolis seda tööd, mille vanemad kodus tegemata jätavad.
Seda, kas mu poeg ja abikaasa pissivad püsti või istuli, ma ei tea ja ei tahagi teada – meie kodus käiakse wc-s üksinda. Piisab sellest, et wc püsib puhas. Kuidas seda saavutatakse, ei puutu minusse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põrandakytet pole, vaip on kenasti riiulis rullis & kes kaane alla või prill-laua yles installib, saab pexa.

Mul on nimelt kajaka seedimine. Vulkaanipurset sula tahtejõuga kinni hoides on tubli, kui tule jõuab sisse lylitada (õnnex on mehel komme see põlema unustada niikuinii), mingi kaanega kyll kolistada aega ei jää. Aga vaip on kiirustaja jaox suurepärane komistuskivi, mistõttu potis maandub hoopis pea & põrand vajab pesemist.

See-eest kuulub WC standardvarustusse raamaturiiul. Põnev lektyyr nina alla & ei mäleta keegi enam mingit põrandat, kuni uxe taga kolkiv järgmine hädaline reaalsuse tagasi toob. Minul on kokandus, krimkad & ajalugu, mehel peamiselt filosoofia.

Kuidas sul kajaka seedimise ja vulkaanipurske juures jääb veel aega midagi lugeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )


Esileht Kodunurk Kas teil on WC poti ees vaip

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.