Esileht Kodunurk Kas teil on WC poti ees vaip

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Kas teil on WC poti ees vaip

Postitas:

Hiljuti kuulsin Lauri Leesi intervjuud, kus ta tunnistas, et Prantsuse Lütseumis on kõik poisid õpetatud istudes pissima.

Ära valeta! Kindlasti ei öelnud ta midagi niisugust.

See, et Sina öeldust niimoodi aru said, ei tähenda veel, et Sul on õigus oma tõlgendust kellegi teise suust tulnud sõnadeks kuulutada.

Selle eest võib tänapäeval ennast varsti kohtuteel leida.

P.S. Minu poeg on hiljuti Lütseumi lõpetanud ja tema ülesandeks oli vanemates klassides muuhulgas WC-s väiksemate koolivendade tähelepanu puhutuse hoidmisele juhtida st. Lütseumi gümnasistid teevad koolis seda tööd, mille vanemad kodus tegemata jätavad.

Seda, kas mu poeg ja abikaasa pissivad püsti või istuli, ma ei tea ja ei tahagi teada – meie kodus käiakse wc-s üksinda. Piisab sellest, et wc püsib puhas. Kuidas seda saavutatakse, ei puutu minusse.

Ära ise valeta! Ja ära ähvarda!

Huvitav, kuidas sina siis tema öeldut tõlgendad? Täiesti üheselt väljendab ennast.

https://etv.err.ee/v/paevakajasaated/saated/7d90c96c-2a03-4ab4-8b1c-df298a2126cf/lauri-leesi-opetaja-hariduse-tanavalt-etv-2018

Vaata alates 40:00

Üleüldse ei saa aru, miks sind selline jutt riivab, et niimoodi reageerid? Just nagu oleksin sind isiklikult solvanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 22:51; 17.10 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põrandakytet pole, vaip on kenasti riiulis rullis & kes kaane alla või prill-laua yles installib, saab pexa.

Mul on nimelt kajaka seedimine. Vulkaanipurset sula tahtejõuga kinni hoides on tubli, kui tule jõuab sisse lylitada (õnnex on mehel komme see põlema unustada niikuinii), mingi kaanega kyll kolistada aega ei jää. Aga vaip on kiirustaja jaox suurepärane komistuskivi, mistõttu potis maandub hoopis pea & põrand vajab pesemist.

See-eest kuulub WC standardvarustusse raamaturiiul. Põnev lektyyr nina alla & ei mäleta keegi enam mingit põrandat, kuni uxe taga kolkiv järgmine hädaline reaalsuse tagasi toob. Minul on kokandus, krimkad & ajalugu, mehel peamiselt filosoofia.

Kuidas sul kajaka seedimise ja vulkaanipurske juures jääb veel aega midagi lugeda?

Eeem . . . istudes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nimelt kajaka seedimine. Vulkaanipurset sula tahtejõuga kinni hoides on tubli, kui tule jõuab sisse lylitada (õnnex on mehel komme see põlema unustada niikuinii), mingi kaanega kyll kolistada aega ei jää.

See on muidugi hea.
Naine käib vetsus tuumaplahvatusi organiseerimas, mille peale mees, kes on rahulikum pool, küürib poti seinad, lae ja põranda puhtaks ja võtab riiulilt rahulikult Shopenhaueri, mida loeb edasi järjehoidjaga märgitud kohast.

Hoolimata sellest, et kumbki pool oma enamuse vabast ajast veedab selles pisikeses ruumis, on kasutuskord kokku leppimata: (õnnex on mehel komme see põlema unustada niikuinii)
Õnneks muidugi, sest lüliti asendi järgi kohalolekut hinnata ju ei saa; inimesed soovivad ikks läbi ukse vestelda, et kas oled või ei ole…

Iseenesest kena idüll ja vblla ka eeskuju vääriv, et seda nii detailselt kirjeldama peab; aga vabariiklikus mastaabis selle kirjeldamine vast ei ole hea mõte. Ma trükiks selle välja ja paigaldaks kohalike Paldiski reklaamtulpade peale. Seal on ehk vblla isegi mingi iva sees.
Kahes keeles, muidugi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.10 14:03; 13.10 14:33; 13.10 14:49; 13.10 15:37; 13.10 17:26; 13.10 20:22; 14.10 13:42; 14.10 14:02; 17.10 08:51; 17.10 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest kena idüll ja vblla ka eeskuju vääriv, et seda nii detailselt kirjeldama peab; aga vabariiklikus mastaabis selle kirjeldamine vast ei ole hea mõte.

Tead, siin teemas kirjeldab 40+ inimest oma peldiku seisukorda ja selle kattematerjale, lisaks ka meespoolte kusemisasendeid – kas see on “vabariiklikus plaanis” su meelest ikka huvitav? Sama hästi võiksid ise oma esimese kirjutise reklaamtulbale kleepida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 00:35; 18.10 02:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Kodunurk Kas teil on WC poti ees vaip

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.