Esileht Hobinurk Kas teile meeldib “Naised köögis”?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Kas teile meeldib “Naised köögis”?

Postitas:
Kägu

Kas teie meelest see, mida nad teevad, on vaimukas/vahe/tabav?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned asjad meeldivad küll ja on vaimukad. Kenad on vaadata ka. Korra olen kontserdile sattunud, vaatasin enam-vähem lõpuni ja jäin rahule.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldi! Kangesti meenutavad mulle ansambel “Seelikukütte”.

Samas, ei eita, et Ehini tekstid (eriti ühiskonnakriitilised) on väga head ja tabavad. Aga ainult niisama, mitte nende endi laulu sisse pandult. Ja iga naine eraldivõttes on ka igati sümpaatne. Aga kokku, kombona, ei mõju üldse meeldivalt.

Mitte kunagi ei läheks neid vaatama.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, meeldivad. Laulusõnu on põnev kuulata, ja neid on vaadata ka huvitav.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi, meeldis ainult näosaate paroodia nendest, eriti Anne Reemann. Ehin on kaunis ja luuletused head, aga kahjuks laulda küll ei oska, nagu need teisedki selles ansamblis. Iga kord hakkab kuidagi piinlik neid esinemisi vaadata.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga meeldivad. Laulutekstid on ägedad ning kontserdid on suht humoorikad. Mulle meeldib kui artist ei ole laval tuim ning ei laula lihtsalt mingit lugu, vaid sinna juurde käib ka jutt v lugu

+10
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult ei meeldi. Inimestena mulle väga meeldivad Sofia Joons ja Kairi Leivo ja meeldib ka see, mida nad mõlemad muusika mõttes “Naised köögis” kooslusest väljaspool teevad/on teinud.

Aga no see “Naised köögis” ei lähe kohe mitte.

Nõrk on, nõrk. Ja eriti nõrk on seal Kristiina Ehin. Mul on alati nii piinlik, kui ma juhtun kuulma, kuidas ta mõnes laulus soolot laulab. No taevas halasta! Siuke tunne, et kohe praksatavad tal häälepaelad pingutusest katki, kuigi sealt suurt peale õhukahina ei tule. Aga no kui see nii raske on, siis ära ometi laula. Kirjuta ja ole lihtsalt ilus edasi. Keegi ei ootagi enamat.

Kairi Leivost ja tema võimetest on selles koosluses lihtsalt kahju. Tal on endal nii võimas hääl, aga ta ei saa seda seal kasutada, sest kui ta hakkaks seal enda moodi laulma, siis lendaks õhkõrn Ehin teise Eesti otsa ja Sofia viiulikeeled katkeks puhtast kadedusest. Selline võimas hääl on Kairil!

+27
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui harva kontserdil käin, siis ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldi! Kangesti meenutavad mulle ansambel “Seelikukütte”.

Samas, ei eita, et Ehini tekstid (eriti ühiskonnakriitilised) on väga head ja tabavad. Aga ainult niisama, mitte nende endi laulu sisse pandult. Ja iga naine eraldivõttes on ka igati sümpaatne. Aga kokku, kombona, ei mõju üldse meeldivalt.

Mitte kunagi ei läheks neid vaatama.

Täpselt sama. Ainult et Seelikukütid tegid iseenda üle nalja aga need kööginaised arvavad, et on vist suured muusikud.

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kairi Leivost ja tema võimetest on selles koosluses lihtsalt kahju. Tal on endal nii võimas hääl, aga ta ei saa seda seal kasutada, sest kui ta hakkaks seal enda moodi laulma, siis lendaks õhkõrn Ehin teise Eesti otsa ja Sofia viiulikeeled katkeks puhtast kadedusest. Selline võimas hääl on Kairil!

No vot, ma pole tähele pannudki, et seal keegi laulda oskav inimene ka üldse on, sest Ehin domineerib ja temalt kahjuks mingit tõsiseltvõetavat laulu ei tule.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaimukad ja tabavad tekstid, aga kollektiiv ei ole kahjuks musikaalne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaimukad ja tabavad tekstid, aga kollektiiv ei ole kahjuks musikaalne.

Musikaalsed on nad seal küll kõik, aga kooslusena mitte piisavalt musikaalsel tasemel, et suisa bändi teha ja ilmaravale esineda! Musikaalsuse seisukohast. Aga mis musikaalsuses puudu jääb, teevad nad tasa väga nutikate tekstide ja kindla nišiga, milles püsivad – nad on meeste kõrtsi/lorilaulude naiselik variant, ehk siis peavadki mõjuma natuke labaselt ja lihtrahvalikult. Erinevalt paljudest tundub mulle küll, et nad endasse siiski väga tõsiselt ei suhtu, st on võimelisedka eneseirooniaks (nt baleriinilaulus tuleb eriti reljeefselt esile, aga tegelikult paljudes teiste spalades ka), lihtsalt see Ehini hõljuv-ebamaine haldjafetiš natuke viskab selle iroonia errorisse, tekitab ebakõla. Laulukirjutaja/luuletajana on Ehin aga väga sügav ja professionaalne, lihtsalt esinedes veits uhuu, väga edev ja kahjuks ka endasse sutike liiga tõsiselt suhtuv on ta seejuures ka. Aga kes meist on täiuslik?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vihkan, et enam ei saa vigu parandada PK-s, palun vabandust, et nii sodise teksti teele saatsin ilma enne läbi lugemata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi ja ei kuula, kuna mulle ei meeldi kui täsikasvanud naine titehäält teeb (üks neist teeb ka lauldes). Kui telekast juhuslikult juhtun nägema, siis kohe kanalit ei torma vahetama. Samas ilmselt on nad eraldi võttes kõik andekad.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nad on meeste kõrtsi/lorilaulude naiselik variant, ehk siis peavadki mõjuma natuke labaselt ja lihtrahvalikult.

Mulle küll pole muljet jäänud, et nende eesmärk on labane ja lihtrahvalik olla. Minu arust teeb Ehin siin päris tõsimeeli ühiskonnakriitikat, aga välja kuigi hästi see ei kuku, sest tal pole lauluhäält ja on liiga suur eputis, et seda esinemist saaks nautida. Mulle ei meeldi ka seda kuulata, kuidas ta oma luuletusi loeb, see on nii võlts ja teatraalne. Igapäevaelus ta pole üldse selline, mängib mingit rolli avalikkuse ees, mis mulle üldse ei meeldi.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekstid vast on head, aga seda kätsatamist ei kannata kuulata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie meelest see, mida nad teevad, on vaimukas/vahe/tabav?

Mulle mõni laul meeldib aga  solisti hääl on niii õudne. Isegi kui intekaid annab, on tunne, et ta kohe heidab hinge.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt meeldiks,  kui laulaks Kaire Leivo. Kuna Ehini edevus aga sunnib teda ennast soleerima,  siis tema olematu (ausalt öeldes lausa kole) lauluhääl nullib ära ka enamasti  head laulusõnad.

Ehini puhul sobib küll ütlemine,  et iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt meeldiks, kui laulaks Kaire Leivo. Kuna Ehini edevus aga sunnib teda ennast soleerima, siis tema olematu (ausalt öeldes lausa kole) lauluhääl nullib ära ka enamasti head laulusõnad.

Ehini puhul sobib küll ütlemine, et iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.

Nii tundub mullegi. Sõnad on  head, aga kui saaks laulma ometi kellegi, kelle hääl ka võimsalt ja  lauluna kõlaks! Luulet võin ka vaikuses ise lugeda.

Isegi kui intekaid annab, on tunne, et ta kohe heidab hinge.

Ööülikool Ehina ja Jüssiga oli täiega ebameeldiv kuulamine.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööülikool Ehina ja Jüssiga oli täiega ebameeldiv kuulamine

Kas see oli see, mida nad kuskil lodjal tegid? Mulle see küll meeldis väga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga muidu ei ole nende tegemisi jälginud, aga viimast sõjateemalist laulukest kuuldes küll naersin (läbi pisarate) Väga tabavad sõnad. Oleks ainult sõnadest kasu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööülikool Ehina ja Jüssiga oli täiega ebameeldiv kuulamine

Kas see oli see, mida nad kuskil lodjal tegid? Mulle see küll meeldis väga.

Oli jah see. Olen seda kaks korda näinud ja kuulnud. Jutt on õige (kuigi vägagi äraleierdatud, kümneid aastaid on kõik sedasama rääkinud), aga see kõnelemine on täpselt nii, nagu üks eelmine kägu mainis:

Isegi kui intekaid annab, on tunne, et ta kohe heidab hinge.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi ja ei kuula, kuna mulle ei meeldi kui täsikasvanud naine titehäält teeb (üks neist teeb ka lauldes). Kui telekast juhuslikult juhtun nägema, siis kohe kanalit ei torma vahetama. Samas ilmselt on nad eraldi võttes kõik andekad.

Kas see titehäälega rääkimine on omaette diagnoos ka? Selle aasta Naabrist paremas on samasugune läbi peanaha iniseja.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on väga kohane eelpool kellegi toodud võrdlus Seelikuküttidega. Selline rahvalik leelotamine, sobib jaanipäevale või kuhugi kõrtsi. Kontserdile ei läheks iial. Arusaamatu, miks Ehin laulma tükib, neid tekste võiks esitada ometigi keegi, kes laulda oskab. Vähe sellest, et ta ei ole üldse mingit lauluhäält, mõjub ta nende laulude jaoks liigselt kuivikuna. Pilt ja laul ei lähe üldse kokku.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei meeldi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on väga kohane eelpool kellegi toodud võrdlus Seelikuküttidega. Selline rahvalik leelotamine, sobib jaanipäevale või kuhugi kõrtsi. Kontserdile ei läheks iial. Arusaamatu, miks Ehin laulma tükib, neid tekste võiks esitada ometigi keegi, kes laulda oskab. Vähe sellest, et ta ei ole üldse mingit lauluhäält, mõjub ta nende laulude jaoks liigselt kuivikuna. Pilt ja laul ei lähe üldse kokku.

Tegelikult, tema laulusõnu vist laulavadki enamasti keegi teised… “pruuniks, 2. juuniks…”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi ja ei kuula, kuna mulle ei meeldi kui täsikasvanud naine titehäält teeb (üks neist teeb ka lauldes). Kui telekast juhuslikult juhtun nägema, siis kohe kanalit ei torma vahetama. Samas ilmselt on nad eraldi võttes kõik andekad.

Kas see titehäälega rääkimine on omaette diagnoos ka? Selle aasta Naabrist paremas on samasugune läbi peanaha iniseja.

Vist on jah. Oma kooli ajast mäletan, et meil oli neid neidusid, kes armastasid rääkida titehäälega. Eriti hulluks kiskus siis, kui noil neiudel oli vaja avalikult esineda. Siis oli raud-polt-kindel, et tuli mingi ime-armas-tite-häälne esitus.Muidu olid nagu täitsa normaalsed neiud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma neutraalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi ja ei kuula, kuna mulle ei meeldi kui täsikasvanud naine titehäält teeb (üks neist teeb ka lauldes). Kui telekast juhuslikult juhtun nägema, siis kohe kanalit ei torma vahetama. Samas ilmselt on nad eraldi võttes kõik andekad.

Kas see titehäälega rääkimine on omaette diagnoos ka? Selle aasta Naabrist paremas on samasugune läbi peanaha iniseja.

Vist on jah. Oma kooli ajast mäletan, et meil oli neid neidusid, kes armastasid rääkida titehäälega. Eriti hulluks kiskus siis, kui noil neiudel oli vaja avalikult esineda. Siis oli raud-polt-kindel, et tuli mingi ime-armas-tite-häälne esitus.Muidu olid nagu täitsa normaalsed neiud.

Sest nii on naiselik ja õrn ja armas ja saab omale rikka mehe ja kuldse retriiveri ja kaks imearmsat last.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Hobinurk Kas teile meeldib “Naised köögis”?