Esileht Ilu ja tervis Kas teist keegi toitub Role järgi? Lobiseme…

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas teist keegi toitub Role järgi? Lobiseme…

Postitas:

Mul on ka selle süsteemi järgi toitumise kohta huvi suur, kuid ma ei oska ilmselt päris nii süüa nagu seda tegelikult tegema peab. Proovide andmine on üsna kallis ja hetkel ma seda teha ei saa. Samas tahaks nagu ise proovida süüa nö. õigeit toite omavahel. Kas on kuskil retsepte, mida valmistada, et toituksin õigesti? Kuidas teile see toitumisplaan aitas ja kuidas end tunnete jne? Ma ise tunnen, et kõht on kogu aeg õhtuks punnis, nagu rase käin ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mees ja paar sõpra-tuttavat seda dieeti pidanud. Kõigil oli keelatud suhkur, valge jahu, samuti kõik suhkrurikkamad puuviljad (banaan, viinamari) jne.

Ühesõnaga kõik paksukstegev \”ei sobinud vere põhjal\” ja kõik, mida tavapäraseltki dieettoiduks peame, oli lubatud. Samas olid piirangud, mida millega koos süüa, seega saigi süüa maksimaalselt kahte lahjat asja korraga (väga väike oht, et niimoodi üle sööd). Sealiha ei sobinud, sobisid ainult väherasvased lihad ja kalad.

Praadida ei tohtinud, soovitati keetmist ja aurutamist.

Igatahes mulle jäi mulje, et hoolimata väikestest variatsioonidest oli kõigil enam-vähem sama menüü. Seega võid hoida raha kokku, jätta vereproovi tegemata ja süüa ise väherasvast, vähemagusat toitu väikeste portsjonitena. Ma usun, et võtad täpselt sama edukalt alla kui Rolega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Kas teist keegi toitub Role järgi? Lobiseme…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.