Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas teistel on/oli tunnuseid nii vara?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas teistel on/oli tunnuseid nii vara?

Postitas:

Lugu selline, et tegin testi dpo10 päeval. Sain imeõrna teise triibu. Täna on dpo12 päev, rohkem ei ole teste teinud ja ootan selle hetke ära kui see päevade tulemis aeg oleks, siis teen uue. Täna peaks siis mul olema 3+4 nädalat vist. Aga mure selles, et mitte mingisuguseid tunnuseid ei ole! Okei, no vahepeal pikalt alakõhus on valulik olnud, kuid see on ka kõik. Ei ole iiveldust, väsimust, ega ka rindade tundlikust. Muidu mul on alati enne päevade algust nädal aega rinnad valusad olnud,ka seda pole. Olen siit lugenud, et kõikidel taolised rasedus tunnused, mul aga mitte midagi. On see ikka normaalne? Ma olen üsna segaduses ja hirmul, et äkki midagi on valesti. Või need tunnused alles tulevad? Kas teistel kes on nii varakult raseduse avastanud on kohe ka tunnused olnud?

Väga vabandan, kui mu küsimus kuidagi rumal tundub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.12 17:30; 10.12 17:39; 10.12 18:45; 10.12 19:11; 10.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti normaalne. Tihti hakkab rasedusaegne iiveldus jne alles kuskil 6.-7. nädala paiku.
Ja normaalne on ka see, kui tavaliselt on 100+1 tunnust ja siis kui rase tegelikult ka oled, pole mitte kõssugi 🙂 mul oli ka nii, tavaliselt rinnad valusad ov järel jne, kui rase olin, polnud kohe üldse mitte! Valusaks ja suureks läksid paar nädalat hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 17:33; 11.12 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, aitäh-aitäh sulle kiire vastuse eest 🙂 Rahustasid mu maha, ma juba mõtlesin igasugu hulle asju kokku. Ega natuke oli häbi küsida ka, sest no tegelikult see pole mu esimene rasedus ja võiks ju teada. Aga varem pole ilma tunnusteta alanud ja no nii pabinasse ajas 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.12 17:30; 10.12 17:39; 10.12 18:45; 10.12 19:11; 10.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud ühtegi tunnust. Rasedusest sain teada dpo12. Ei iiveldanud, rinnad polnud valusad ega muud sellist 😀 Rasedusest andis teada ainult paisuv kõht 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedustest oli positiivne 9DPO, praegu 5 + 1 ja ei ole ühtegi tunnust.

(Okei, valetan, rinnanibud on valusad kui katsuda, aga see tekkis u 4 + 6)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kes veel vastasid, mul kohe palju rahulikum 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.12 17:30; 10.12 17:39; 10.12 18:45; 10.12 19:11; 10.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain nii positiivset tagasisidet, et küsiks siis juba ühe küsimuse veel. Mainisin, et alakõhus on valulik. No ilmselt siis emakas suureneb vms. Aga mure mul veider, et see on rohkem vaid vasakult poolt. Kas see on ka okei või peaks ühtlaselt olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.12 17:30; 10.12 17:39; 10.12 18:45; 10.12 19:11; 10.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain nii positiivset tagasisidet, et küsiks siis juba ühe küsimuse veel. Mainisin, et alakõhus on valulik. No ilmselt siis emakas suureneb vms. Aga mure mul veider, et see on rohkem vaid vasakult poolt. Kas see on ka okei või peaks ühtlaselt olema?

Vabalt võib olla ainult ühelt poolt. Mul hetkel 12+ ja päris algusjärgus oli ka samamoodi valus ainult ühelt poolt. Nüüd pigem selline pinge- ja venimistunne ühtlasemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vara veel – rasedus ju nii väike alles. Mul on kõige varem rinnad hellaks läinud alles nädal pärast oodatava mensi ärajäämist (ehk siis 5+ nädalat). Iiveldamine tuleb kuskil 6-7 nädala paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain testile kaks triipu DPO12, tunnuseid polnud ja ei tulnud ka. Rasedus oli kerge ilma mingite nii öelda hädadeta, ka sünnitus läks ruttu.
Rääkides valudest, siis mul oli ka ainult ühel pool tunda midagi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse! ???? mul valutas ka ühelt poolt ja siis jälle teiselt poolt. Praegu on mul 9+2 ning ikka annab tunda pigem ühelt või teiselt poolt, mitte niiväga kuskilt keskelt . Mul enne UH-d vahepeal kogu aeg valutas ühelt poolt, niiet hakkasin isegi emakavälist kartma aga kõik oli korras.
Sain rasedusest teada 3+6 ja siis polnud mingeid tunnuseid. Erinevalt tavalisest polnud rinnad üldse valusad. Kogu 4. nädal polnud ka muid tunnuseid kui hellad nibud ja täiesti kohutavad gaasid. Alles alates 5. nädalast hakkasid rinnad valulikuks muutuma ja osad toidud hakkasid vastikust tekitama. Edasi juba iiveldus, kohutav väsimus ja vahepeal ka peavalud. Kusjuures rinnad pole ka kogu aeg valusad/tundlikud olnud. Mõni päev pole midagi olnud ja siis jälle hästi palju. Oksendatud olen kahel korral natuke.
Mind isegi üllatas, et alguses polnudki suurt midagi tunda. Raseduse sümptomid on individuaalses ning igal inimesel erinevad. Katsu rahulikult võtta ja ära muretse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, nii palju positiivseid vastuseid 🙂 Suuur aitäh kõigile! Nüüd tunnen küll, et sain tänu teile oma muredele vastused. Siin on nii toredad ja positiivsed inimesed ???????? Võtan nüüd palju rahulikumalt ja kui mõni tobe küsimus jälle tekib, siis küsin siit nõu. Aitäh veelkord kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.12 17:30; 10.12 17:39; 10.12 18:45; 10.12 19:11; 10.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on raseduse alguses kaenla alt mõõtes alati kõrgem temperatuur? Ma sain positiivse rasedustesti ja veretest näitas ka rasedust kuid nüüd 5 nädalal on kaenla alt mõõtes 36,6 kraadi. Ma mäletan, et eelmise rasedusega olu 37,2. Nüüd ongi kartus, et rasedus on peetunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas just alati, aga kuna olen nagunii soojavereline (tavatemperatuur on minu jaoks 36.9), siis rasedusega niisama kraadides oli tihtipeale 37,2 vms. Ja tihtipeale oli 36,6. See nüüd küll peetumist ei tähenda! Kehatemperatuur kõigub iga minut, söömise järel on 0,2, isegi kuni 0,5 kraadi kõrgem, füüsiline tegevus jne. Ja see, mis peaks olema kogu aeg kõrgem, on hoopis basaaltemperatuur, mitte suvalisest päevasest kraadimisest võetud näit. Ei pea olema mingit päevast palavikku ja enamasti ei olegi.

Edu! Need nn emaka venimise valud võivad vabalt olla ühel pool ja vahel päris torkavad. Mul mingeid muid tunnuseid ei tulnudki 🙂 ei mingit iiveldust, rase olemine läks ikka ülikergelt (ainult 1 kord oksendasin, kui lolli peaga võtsin tõhja kõhuva rasedavitamiini, see ajab korralikult iiveldama ja edaspidi võtsin ainult korraliku söögiga!).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 17:33; 11.12 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen sulle, et sa oled õnnelil kui sul neid tunnuseid pole. Ma olen juba 2 kuud oksendanud, nii et eluisu otsas.
Aga….sul radedust niiii vähe alles. Rinnad muutusid mul tundlikuks u 5 nädalal. Iiveldus 5 ja oksendamine 6 nädal.
Sul ilmselt esimene laps? Siis pabistad ja mõtledki üle. Ma ka esimesega tunnetasin iga torget ja jõudsin pabinas ka erakorralisse. Aga reaalsuses on kõik kerged torked ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas teistel on/oli tunnuseid nii vara?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.