Esileht Pereelu ja suhted Kas Tinderi mehed tahavad kohe seksi?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Kas Tinderi mehed tahavad kohe seksi?

Postitas:

Seda näeb juba esimesel korral, kas inimene sulle meeldib või mitte.

Mõni näeb, mõni mitte. Ja ega iga meeldimine pea intiimsuhtluseni viima.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 09:07; 17.05 16:08; 22.05 21:55; 23.05 00:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni näeb, mõni mitte. Ja ega iga meeldimine pea intiimsuhtluseni viima.

Mis mõttes…sa ei näe, et inimene sulle meeldiks ning saad ikka kokku? Nii meeleheitel ka ikka olla ei tasuks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:55; 22.05 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei näe, et inimene sulle meeldiks ning saad ikka kokku

Mina ei tinderda. Aga… inimene ei pruugi meeldida selle sõna tavalises tähenduses, küll aga võib ta olla huvitav isend ja see võib olla põhjus, miks kokku saada. Näiteks.
Inimesed suhtlevad, seksivad, abielluvad ja lahutavad väga erinevatel põhjustel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 09:07; 17.05 16:08; 22.05 21:55; 23.05 00:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on näidanud, et tinder on täis meeleheitel mehi, kes otsivad eelkõige just püsisuhet. Ja ei saa mainimata jätta, et eesti mehed on ikka erakordselt koledad ja vormist väljas. Sirvid neid mehi ja lihtsalt masendus tuleb peale…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha kõik mehed seksi, on lihtsalt naisi kellel pole midagi muud pakkuda.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha kõik mehed seksi, on lihtsalt naisi kellel pole midagi muud pakkuda.

Selle lause eest tahaks kohe 10 plussi panna! Tõepoolest…õige naise puhul hakkab see tavaliselt ainult seksi otsiv mees tahtma ka palju enamat.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:53; 04.06 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean olema inimesega vähemalt kuu aeg tuttav nii, et kohtume mitu korda nädalas, et üldse tema vastu huvi tekiks. Ometi räägitakse, et kolmandal kohtumisel kätte andev naine on vanamoeline. Minu jaoks on mees siis ikka veel kontvõõras, ei ole temast sisse võetud.

Kuidas viitsib keegi käia nädalaid ja kuid kohtingutel, ilma et oleks sisse võetud? Seda näeb juba esimesel korral, kas inimene sulle meeldib või mitte.

mehe jaoks muutub naine enamasti siis õigeks, kui seks klapib.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle seks ei meeldi, siis nii ütlegi mehele, mitte ära hakka kättesaamatut printsessi mängima. Oled sa üldse nii väärt naine, kelle pärast peaks mees kuu aega nagu koer sul järel jooksma, enne kui oma “roosinupukese” juurde lased?
Ütlen ausalt, kui ma oleks mees, siis üle paari nädala ma naist taga ei viitsiks ajada, siis on juba selge, et sellest naisest tulevikus ka üks frigiidne pereema tuleb.

Mida kommentaar!!! Kas tõesti selliseid naisi on olemas? Nii vildaka mõtlemisega, niisuure meeleheitega, nii ajupestud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 18:25; 02.06 18:29; 02.06 18:37; 04.06 19:35; 05.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õige naise puhul hakkab see tavaliselt ainult seksi otsiv mees tahtma ka palju enamat.

Ei hakka, see, kes ainult seksile orienteeritud, see ei hakka midagi muud tahtma. See on selline elumeeste linnalegend, et küll kunagi truuks ja korralikuks pikaajaliseks partneriks hakkan, kui selle õige vaid leian. Tõsiasi on aga see, et nad ei leiagi, ehk jäävadki õielt õiele lendlema. Kui sul ikka ei ole naiste vastu austust, siis nii see ongi..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 18:25; 02.06 18:29; 02.06 18:37; 04.06 19:35; 05.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiks sulle lihtviisil välja töötada nädalase programmi, kust selguks kas üks või teine. Kõik üle selle on juba ajaraisk.

Miks siis inimesed lahutavad kui sinu meelest ainuüksi nädalaga saad oma tulevasest partnerist täieliku pildi? Päris nii see ikka ei ole ju..lahutataksegi sellepärast, et inimest tegelikult ei oldud piisavalt tundma õpitud..ja ma arvan, et mingi nädalakesega ei õpi sa tundma mitte ühtegi inimest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 18:25; 02.06 18:29; 02.06 18:37; 04.06 19:35; 05.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiks sulle lihtviisil välja töötada nädalase programmi, kust selguks kas üks või teine. Kõik üle selle on juba ajaraisk.

Miks siis inimesed lahutavad kui sinu meelest ainuüksi nädalaga saad oma tulevasest partnerist täieliku pildi? Päris nii see ikka ei ole ju..lahutataksegi sellepärast, et inimest tegelikult ei oldud piisavalt tundma õpitud..ja ma arvan, et mingi nädalakesega ei õpi sa tundma mitte ühtegi inimest.

Pigem pigistatakse kõigi ohumärkie osas algul silm kinni ja/või oodatakse, et asjad muutuvad, kuigi mitte kunagi ei muutu.

Ei ole ma veel näinud suhet, kus mees/naine muutuks ootamatult mingiks sitapeaks. Enamasti on see ikka juba alguses kaugele näha, et head nahka sealt ei tule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle seks ei meeldi, siis nii ütlegi mehele, mitte ära hakka kättesaamatut printsessi mängima. Oled sa üldse nii väärt naine, kelle pärast peaks mees kuu aega nagu koer sul järel jooksma, enne kui oma “roosinupukese” juurde lased?

Ütlen ausalt, kui ma oleks mees, siis üle paari nädala ma naist taga ei viitsiks ajada, siis on juba selge, et sellest naisest tulevikus ka üks frigiidne pereema tuleb.

Mida kommentaar!!! Kas tõesti selliseid naisi on olemas? Nii vildaka mõtlemisega, niisuure meeleheitega, nii ajupestud?

On küll jah. On olemas naisi, kes ei arva, et seks nendega on nii ületähtsustatud, et kättesaamatu printsessi mängimine neid kuidagi paremaks teeb.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 08:40; 17.05 11:53; 03.06 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle seks ei meeldi, siis nii ütlegi mehele, mitte ära hakka kättesaamatut printsessi mängima. Oled sa üldse nii väärt naine, kelle pärast peaks mees kuu aega nagu koer sul järel jooksma, enne kui oma “roosinupukese” juurde lased?

Ütlen ausalt, kui ma oleks mees, siis üle paari nädala ma naist taga ei viitsiks ajada, siis on juba selge, et sellest naisest tulevikus ka üks frigiidne pereema tuleb.

Mida kommentaar!!! Kas tõesti selliseid naisi on olemas? Nii vildaka mõtlemisega, niisuure meeleheitega, nii ajupestud?

On küll jah. On olemas naisi, kes ei arva, et seks nendega on nii ületähtsustatud, et kättesaamatu printsessi mängimine neid kuidagi paremaks teeb.

Ma arvan, et asi pole mitte selles, et kättesaamatut printsessi mängida, vaid paljudel naisterahvastel läheb natukene aega, et teise inimesega end nii mugavalt tunda, et ligi laseb. Lisaks võivad olla kompleksid välimuse osas jne. See maailmapilt pole nii mustvalge ja ei tasu halvaks mõista neid, keda ei mõista – siia alla käivad nii üheöösuhted kui ka need inimesed, kes vajavad aega.

Kui aga teisele inimesele pole ok oodata, siis – ega need kaks inimest kokku ei kuulugi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni näeb, mõni mitte. Ja ega iga meeldimine pea intiimsuhtluseni viima.

Mis mõttes…sa ei näe, et inimene sulle meeldiks ning saad ikka kokku? Nii meeleheitel ka ikka olla ei tasuks.

Muidugi ei saada nendega kokku, kes kohe üldse pildi põhjal ei meeldi, aga pildi põhjal ongi ainult võimalik öelda, et kes ei meeldi ja mitte, et kes kindlalt meeldib. Päriselt loeb ka hääletoon, jutt, kehahoiak, käitumine jms. Saadakse kokku ja siis mõne mittevisuaalse asja pärast ei meeldi. Või lihtsalt ei teki kontakti, kuigi on hea välimusega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 00:18; 17.05 19:24; 03.06 20:09; 03.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle seks ei meeldi, siis nii ütlegi mehele, mitte ära hakka kättesaamatut printsessi mängima. Oled sa üldse nii väärt naine, kelle pärast peaks mees kuu aega nagu koer sul järel jooksma, enne kui oma “roosinupukese” juurde lased?

Ütlen ausalt, kui ma oleks mees, siis üle paari nädala ma naist taga ei viitsiks ajada, siis on juba selge, et sellest naisest tulevikus ka üks frigiidne pereema tuleb.

Mida kommentaar!!! Kas tõesti selliseid naisi on olemas? Nii vildaka mõtlemisega, niisuure meeleheitega, nii ajupestud?

On küll jah. On olemas naisi, kes ei arva, et seks nendega on nii ületähtsustatud, et kättesaamatu printsessi mängimine neid kuidagi paremaks teeb.

Ega kohe mitte seksida tahtmine pea olema kellegi mängimine. Mõni ei taha lihtsalt juhututtavaga seksida. Sõprade saamisel on ju sama asi, mõni avab end aeglasemalt, aga siis ei öelda, et mängib kedagi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 00:18; 17.05 19:24; 03.06 20:09; 03.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha kõik mehed seksi, on lihtsalt naisi kellel pole midagi muud pakkuda.

Ja on naisi, kes tahavad ka lihtsalt seksi. Tulge kaasaega. Naine ja mees on inimesed, pole paremad ega halvemad. Ärge sildistage soo järgi. Mina pärast lahutust tahtsin sarvi maha joosta, tinderdasin seksi pärast. Olen kohtunud mitme väga normaalse mehega, kellega siiani suhtlen, pole eestlased, olen käinud reisimas neil külas. Ei tunne ennast üldse halvasti. Ei klammerdu, lõbutseme ja saame hästi läbi. Kas parem on 10 aastat õiget oodata ja kasse ja kaktusi kasvatada. Loomulikult igaühega ei seksi, aga kui tõmme on….

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võõrastega ei peagi seksima, kui ei taha. Küll tinderis ka mõni selline mees on, kes oodata viitsib

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldan siis tinderinaistele selle saladuse ka ära, kaua te muidu siin tühja jahute.

Meestel, konto tegemisel, kui tinderile on juba selge, et sa oled meessoost, siis seatakse eritingimused: sa pead pärast esimest kohtingut selksini jõudma. Ja sellest tinderit ka informeerima.

Kui oled juba kolm korda kohtunud ja seksinud pole, saad miinuseid, mis lõpuks viivad su konto kustutamisele tinderi poolt.
Seega: imestab või rumalaid küsimusi esitab ainult rumal naine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja on naisi, kes tahavad ka lihtsalt seksi. Tulge kaasaega. Naine ja mees on inimesed, pole paremad ega halvemad. Ärge sildistage soo järgi. Mina pärast lahutust tahtsin sarvi maha joosta, tinderdasin seksi pärast. Olen kohtunud mitme väga normaalse mehega, kellega siiani suhtlen, pole eestlased, olen käinud reisimas neil külas. Ei tunne ennast üldse halvasti. Ei klammerdu, lõbutseme ja saame hästi läbi. Kas parem on 10 aastat õiget oodata ja kasse ja kaktusi kasvatada. Loomulikult igaühega ei seksi, aga kui tõmme on….

Ma ei tea kuidas sina..aga mina ei ole küll kohanud mitte ühtegi sellist seksi peal väljasolevat meest kohanud, kes naist austaks. Ja selline mees, kes naist ei austa on minu silmis täielik turn off.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 18:25; 02.06 18:29; 02.06 18:37; 04.06 19:35; 05.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja on naisi, kes tahavad ka lihtsalt seksi. Tulge kaasaega. Naine ja mees on inimesed, pole paremad ega halvemad. Ärge sildistage soo järgi. Mina pärast lahutust tahtsin sarvi maha joosta, tinderdasin seksi pärast. Olen kohtunud mitme väga normaalse mehega, kellega siiani suhtlen, pole eestlased, olen käinud reisimas neil külas. Ei tunne ennast üldse halvasti. Ei klammerdu, lõbutseme ja saame hästi läbi. Kas parem on 10 aastat õiget oodata ja kasse ja kaktusi kasvatada. Loomulikult igaühega ei seksi, aga kui tõmme on….

Ma ei tea kuidas sina..aga mina ei ole küll kohanud mitte ühtegi sellist seksi peal väljasolevat meest kohanud, kes naist austaks. Ja selline mees, kes naist ei austa on minu silmis täielik turn off.

Milles see naise austamine täpsemalt seisneb?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:53; 04.06 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles see naise austamine täpsemalt seisneb?

No et naine saaks end naisena tunda, et naine tunneks, et temast hoolitakse, et ollakse viisakas jne. No et naine saab loota, et tema kaitseks astub mees välja, et naine saab loota, et mees tuleb talle vastu, et mees teeb midagi tema heaks..jne. Et naine on mehele oluline, mitte et oluline on vaid ta keha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.06 18:25; 02.06 18:29; 02.06 18:37; 04.06 19:35; 05.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderi mees tahab kohe seksi. Proovi järgi. Kui ei taha, siis pole ta ka mingi Tinderi mees. Võid seda talle õelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas Tinderi mehed tahavad kohe seksi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.