Esileht Väikelaps Kas tõesti Libero mässud nii kehvad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas tõesti Libero mässud nii kehvad

Postitas:

Kas kellegil on ka tekkinud Libero mähkmetega lastele löövet?Oleme kasutanud Libero Comfort fit
(New slim fit) kuskil 3 päeva.Nüüd on tekkinud vill mis eilse seisuga oli veel väike,aga täna juba väga suur ja nagu oleks nahk maas tüdrukul häbemebokakese peal.Oleme enne ka neid kasutanud pole löövet olnud.Hetkel määrin tsink salviga Sudocrem
kuidas olete ravinud seda või peaks arstile näitama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 09:43; 12.02 10:27; 12.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsele tekib mähkmelööve, ei tähenda, et mähkmed on kehvad vaid sinu laps on tundlik. Proovi lihtsalt teisi mähkmeid.
Kui sulle ingi söök ei sobi, siis ei tähenda see ju automaatselt, et söök on halb…

Kui on üksik vill, siis ei pruugi see 100% mähkmest olla. Aga vaheta igaks juhuks marki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime viimane kord Rimist Liberod, Comfort Fit Mega Pack oli sooduskampaanias. Kui paki lahti tõmbasin, lõi esimese hooga hirmus hais sealt välja (tugev hais kadus alles kuskil 4-5 päevaga), kirjutasin ka maaletoojale, kes kinnitas, et kui mingi ebameeldiv lõhn mähkmetel küljes on, siis see on pakendilt tulnud ja mähkmete kvaliteet kuidagi kannatanud ei ole, aga et kui me rahul pole, võime mähkmed tagastada ja saame raha tagasi. Ausalt ei viitsinud selle tagasiviimisega jamama hakata, kasutasime neid ikka edasi. Ja kolmandal päeval peale nende kasutama hakkamist lõi lapsel väga tugev lööve mähkmepiirkonda. No ma ei tea, maaletooja võib väita mida iganes, aga kui lapsel esimest korda pooleteise aasta jooksul naha punaseks lööb just siis, kui me neid mähkmeid kasutame, siis…

Teemaalgataja, vaata korraks paki pealt, mis teie mähkmete partiinumber on. Meil oli SE021535

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]IrenaK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me ostsime viimane kord Rimist Liberod, Comfort Fit Mega Pack oli sooduskampaanias. Kui paki lahti tõmbasin, lõi esimese hooga hirmus hais sealt välja (tugev hais kadus alles kuskil 4-5 päevaga), kirjutasin ka maaletoojale, kes kinnitas, et kui mingi ebameeldiv lõhn mähkmetel küljes on, siis see on pakendilt tulnud ja mähkmete kvaliteet kuidagi kannatanud ei ole, aga et kui me rahul pole, võime mähkmed tagastada ja saame raha tagasi. Ausalt ei viitsinud selle tagasiviimisega jamama hakata, kasutasime neid ikka edasi. Ja kolmandal päeval peale nende kasutama hakkamist lõi lapsel väga tugev lööve mähkmepiirkonda. No ma ei tea, maaletooja võib väita mida iganes, aga kui lapsel esimest korda pooleteise aasta jooksul naha punaseks lööb just siis, kui me neid mähkmeid kasutame, siis…

Teemaalgataja, vaata korraks paki pealt, mis teie mähkmete partiinumber on. Meil oli SE021535[/tsitaat]

Olen teemaalgataja meie partii number on SE021125
Ostsime ka Rimist ja sooduskampaania oma.Meil pole kunagi olnud mähkmelöövet ja nüüd selline vill tekkinud,et jube.Midagi peab viltu olema,et juba teine inimene kes sama juttu räägib.Meil oli veel selline asi ka,et mässu oli all kuskil 3 h vaatasin vahepeal ja mässu oli seest poolt kõik lahti tulnud,et lausa mingid graanulid sealt väljas.Ei teagi mida nüüd teha…Kas peaks ka maaletoojale helistama esmaspäeval ja rääkima probleemist.Sellise asja puhul nad peaks raha tagastama.Aga mida siis teha pean ju edasi kasutama pole võimalus osta jälle uut pakki…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 09:43; 12.02 10:27; 12.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

beebifoto.ee lehel on pretensiooni esitamise avaldus, mina täitsin selle. Täitmise ajal oli minu jaoks probleem ainult mähkmete lõhnas, kasutama hakkasime neid alles siis, kui mähkmed olid juba mitu päeva voodi all tuuldunud. Vahepeal olime jõudnud otsusele, et ei viitsi selle tagasiviimisega tegelema hakata, kasutame ikka vaikselt need ära. Nii et jõudsime pakendi juba ära visata.
Kui teil pakend alles on, siis pole ju probleemi, täida ka see avaldus seal ära ja järgmine nädal saad mähkmed Jungentisse ära viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]IrenaK kirjutas:[/small]
[tsitaat]beebifoto.ee lehel on pretensiooni esitamise avaldus, mina täitsin selle. Täitmise ajal oli minu jaoks probleem ainult mähkmete lõhnas, kasutama hakkasime neid alles siis, kui mähkmed olid juba mitu päeva voodi all tuuldunud. Vahepeal olime jõudnud otsusele, et ei viitsi selle tagasiviimisega tegelema hakata, kasutame ikka vaikselt need ära. Nii et jõudsime pakendi juba ära visata.
Kui teil pakend alles on, siis pole ju probleemi, täida ka see avaldus seal ära ja järgmine nädal saad mähkmed Jungentisse ära viia. [/tsitaat]OK,täidan ära.Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 09:43; 12.02 10:27; 12.02 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mäss lahti või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäss- mässud-ülestõus,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen lapsel tema sünnist alates kuni praeguse 1 a 4 kuud vanuseni Libero mähkmeid kasutanud ja pole kunagi olnud ühtegi probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Axapta kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen lapsel tema sünnist alates kuni praeguse 1 a 4 kuud vanuseni Libero mähkmeid kasutanud ja pole kunagi olnud ühtegi probleemi.[/tsitaat]
10 päeva tagasi võisin mina sama lause öelda. Ja siis sattus see õnnetu haisev mähkmepakk meile.
Aga vist jään ikka lollikesena edasi lootma, et ehk rohkem sellist jama ei ole ja ostan Liberot edasi ikkagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei usu hästi, et kolme päevaga kohe mässu allergiast vill tekiks.[/tsitaat]

Allergia võib tekkida väga kiiresti. Meie laps ei talu Pampersi püksmähkmeid ja välja lõi see praktiliselt kohe. Jõudsime kasutada 2 mähet ja lapse pepu läks konkreetselt kärna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Kas tõesti Libero mässud nii kehvad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.