Esileht Koolilaps Kas tõesti on normaalne, et 8 aastane tüdruk higistab nagu täiskasvanu?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas tõesti on normaalne, et 8 aastane tüdruk higistab nagu täiskasvanu?

Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta, et endal nii oli ja ka vanemal poisil, kes juba 18. Aga tüdruk on 8 aastane ja nädalavahetusel tundis mees esimest korda, et lapsel on tugev higihais. Täna tuli koolist ja jälle sama. Nii et nüüd ongi siis aeg seal maal. Küsimus on selles, et kas 8 aastasel lapsel tuleb hakata nüüd higipulka kasutama. See on ju keemia. ma tean, et tüdrukutel algab kõik varem, kui poistel, aga juba 8selt?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas tõesti on normaalne, et 8 aastane tüdruk higistab nagu täiskasvanu?

Minu 6 aastasel on ka higihais, see olevat normaalne. Ma isegi konsulteerisin lastearstiga.
Otsin loogusliku, ülikalli deodorandi. Igapäev ei kasuta, kuid kui ta koolis hakkab käima, siis võib olla hakkab ka igapäev kasutama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu 6 aastasel on ka higihais, see olevat normaalne. Ma isegi konsulteerisin lastearstiga.
Otsin loogusliku, ülikalli deodorandi. Igapäev ei kasuta, kuid kui ta koolis hakkab käima, siis võib olla hakkab ka igapäev kasutama.[/tsitaat]

Palun ütle, millise. Meil sama teema. Otsin ka head.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun ütle, millise. Meil sama teema. Otsin ka head.[/tsitaat]

ütle jah, meil ka sama tee ees. ega ei saa enam, laps käib koolis ja keka tunnid ka ja ega me ei pääse. see higihais on ikka tuntav ja ei saa nii…

Please wait...
Postitas:
Preili kontus

Ise kasutan Aloe Vera tooteid. Vaata ja uuri sealt .. Forever Living Products http://4ever.ee/Forever_Living

Please wait...
Postitas:
Kägu

Acorelle, dr. Hauschka, Lavera deodorandid. Valikut on. Biomarketites ja teistes looduspoodides (ka Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas on loodussarjade nurgake)on pädevad müüjad, kes oskavad soovitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 13a pojal ei ole veel mingit haisu. Kohe kogu pere (5 inimest) ei tunne midagi isegi pärast eriti ränka trenni.
See on seotud suguküpsusega – hakkavad tööle teist tüüpi higinäärmed. Ilmselt on tüdrukul ka juba muid murdeea tunnuseid.
Erandjuhud: halb toitumine, vähene uni, stress, mingi haigus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pesemist ei tohiks ka ära unustada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]pesemist ei tohiks ka ära unustada![/tsitaat]

Kui laps pole veel murdeeas, siis selleks, et pesematusest haisema hakata, peab ikka nädalalaid pesemata olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun ütle, millise. Meil sama teema. Otsin ka head.[/tsitaat]
Chrystal essence Mineral deodorant. roll on. Made in USA

Please wait...
Postitas:
Ritabell

Mina soovitaks siiski lasta igaks juhuks ka endokrinoloogil kontrollida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina soovitaks siiski lasta igaks juhuks ka endokrinoloogil kontrollida. [/tsitaat]
Kas Sul on kogemusi? kui jah, siis mida konkreetsemalt saab endokrinoloog teha? Kirjutab ravimeid/hormoone? või?

Mu enda tütrel on ka sama asi, hihais oli juba eelmine aasta kui ta oli 5.5 aastane. Lisaks on nüüd ka tema pikkus kuidagi seisma jäänud.

Konsulteerisin tuttava endokrinoloogiga ja isegi uuringutele ei kutsunud. Käskis rahulikult jälgida. Ega neid hormoone kergelt ei määrata, ja kui aus olla, siis kardan neid ikka hirmsasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et lapsele hakatakse hormoone sisse söötma? Võib-olla on kilpnäärmega probleemid (ületalitlus), seda tuleb aga ravida. Ja eelnevalt kontrollida. Pead liiva alla peita pole mõtet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega ma ei teagi jah, kahjuks. Pole üldse kursis sellega (kilpnäärme probleemidega või raviga).
Pean siis ikka ka ise võib olla ikka laskma uurida, miks lapse kasv kinni ja higihais nii vara tekkis.
Tänan.

Please wait...
Postitas:
Ritabell

[tsitaat] [small]Ritabell kirjutas:[/small]

Kas Sul on kogemusi? kui jah, siis mida konkreetsemalt saab endokrinoloog teha? Kirjutab ravimeid/hormoone? või?

Mu enda tütrel on ka sama asi, hihais oli juba eelmine aasta kui ta oli 5.5 aastane. Lisaks on nüüd ka tema pikkus kuidagi seisma jäänud.

Konsulteerisin tuttava endokrinoloogiga ja isegi uuringutele ei kutsunud. Käskis rahulikult jälgida. Ega neid hormoone kergelt ei määrata, ja kui aus olla, siis kardan neid ikka hirmsasti.[/tsitaat]

Endokrinoloog teeb alustuseks põhjaliku vereproovi – määrab kilpnäärmehormoonide taseme veres ning hindab sellega kilpnäärme talitust.

Lisaks hindab endokrinoloog diabeedi võimalust, mis järjest sageneb ning mis esineb järjest noorematel inimestel.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Koolilaps Kas tõesti on normaalne, et 8 aastane tüdruk higistab nagu täiskasvanu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.