Esileht Pereelu ja suhted Kas tõesti on see võimalik??

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas tõesti on see võimalik??

Postitas:

Et leidub selliseid emasid? Kas tõesti see sõltuvus mehest, paneb ema sellisesse situatsiooni, et tema enda poeg kannatama peab? Mina saadaks küll mehe ikka väga pikalt!

Jutt käib siis esimesest loost.

http://kanal2.ee/vaatasaateid/Saladused-1?videoid=1082

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik on võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Never ei lubaks ma oma last niimoodi kohelda!!!! Ükski mees ei vääri seda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne näide, kui jube on olla majanduslikult sõltuv naine. Ise ei hakka enne lapsi tegema, kui jalad (iseseisvalt) väga kindlalt maas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu on muidugi südantlõhestav. Aga erinevalt enamikust \”Saladuste\” lugudest kaldun ma kartma, et see võib olla päriselt tõestisündinud ega ole isegi eriti haruldane. On inimesi, kes teevad uskumatuid jõledusi. 🙁

Ma saan aru, et niisuguses olukorras oleks naisel kahe lapsega hirmus raske meest maha jätta, aga kuidas saab üldse lubada endale niisuguse olukorra kujuneda laskmist? Või mis mees see selline on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole võimalik! Ei saa lastel vahet teha, kas mõlemad saavad või mitte keegi. Seda meest saadaks ka kaugele. jube

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline olukord ei teki üleöö, vaid vaikselt ja tasapisi. Naine ei pruugi algul ise aru saadagi, et mees m*nn on. Ja ega mees ei olegi naise vastu paha, naisega käitub ta algul väga hästi ja vb isegi naise lapsega, seni kuni saab oma lapse. Ega siis ei pruugi nainegi veel arusaada, et asi mäda, arvab lihtsalt, et mees muretseb väiksema pärast. Lõpuks ongi naine mehest sõltuv ja ta arvab, et pole kuhugi minna ega midagi väärt. Mul sugulasel samasugune mees ja naine ei saa aru, et midagi valesti oleks. Mees teeb parajat ajupesu. See, mida mina ja veel teisedki kõrvalt näeme ning talle räägime, seda ta ei usu. Ja vägisi me teda ju selle mehe juurest ära tuua ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist elu,ka veel hullemas võtmes,on kahjuks meie ümber olemas.
Olen sellise teemaga lähedalt kokkupuutuv inimene,Aga ka kõige suuremate pingutuste juures,mis vähegi on minu võimuses olnud,jäävad käed lühikeseks.. Siit siis kivi meie õigusliku riigi kapsaaeda.Õigust võibolla on,aga õiglusest on tugevalt puudu.
Niipalju veel,et selles loos on lapsel ema ikka emana niivõrd kuivõrd alles.
Teeb kurvaks,et mõned inimesed peavad selliste lapsepõlve mälestustega elama.
Jääb soovida ainult tugevust ja vastupidavust sellises olukorras elavatele lastele..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas tõesti on see võimalik??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.