Esileht Sünnitus Kas tõesti on vaja nüüd sekkuda ja sünnitust kiirendada?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas tõesti on vaja nüüd sekkuda ja sünnitust kiirendada?

Postitas:

Esimene KTG oli paha , laps ei liigutanud ennast ktg ajal. Teine KTG oli hea. laps liigutas ja kõik on ok. vaatamata sellele,et teine KTG oli normaalne. UH korras, vedelikku piisavalt. Ikkagist taheti veed lahti teha. Kas tõesti on vaja nüüd sekkuda ja sünnitust esile kutsuda? Ise olen seda meelt,et sünnitus algaks ise ja laps sünniks siis kui ise tahab .

Teie kogemused?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 18:08; 07.12 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis on piisav põhjus. Niisama seda ei tehta. Ma aastaid tagasi kaotasin oma esimese lapse. Tehti KTG, kuna laps ei liigutanud. Tehti ka kordus-KTG kohe, sest kuigi südametöö oli olemas, oli sel midagi kahtlast. Arst otsustas, et kohe siiski ei hakka esile kutsuma (mul oli tähtajani veel 1 kuu aega ka). Pidin 5 päeva hiljem ikkagi esilekutsumisele minema, aga siis avastati, et laps on vahepeal kõhus ära surnud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalikkus oleneb ilmselt ka rasedusnädalatest.
Mina siiski kuulaks arste. Kui 37 nädalat on täis kantud, ei loeta last isegi enneaegseks.
Ma arvan(õnneks ise ei ole kogenud ja vabandan, kui valesti mõtlen/tean), et kui rasedust on vähemalt 35 nädalat, ei ole enneaegsuse riskid ja komplikatsioonid nii jirmsad, kui varasematel nädalatel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EH, loomulikult tasub arste kuulata. Ei saa mõelda, et kõik peab ilmtingimata käima loomulikku rada mööda, sest kurb reaalsus on see, et beebid surevad samuti. Mina sain ka kreepsu kui päevapealt pidi keisrilõikusele minema. Mul oli väga raske uskuda, et kas tõesti on see vajalik, aga tagantjärgi teame nüüd, et jah, lapsel oli kõhus juba väga halb!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on vaja nüüd sekkuda ja sünnitust esile kutsuda? Ise olen seda meelt,et sünnitus algaks ise ja laps sünniks siis kui ise tahab .

“Nüüd” on muidugi väga selge ajamäärus tõesti. Mitmes nädal?
Tean, et USAs alustati katsetega, et ei mingit sünnituse esilekutsumist, tulgu lapsed, millal loodus tahab. Aga see eksperiment lõpetati väga kiiresti, sest juba paari kuu tulemuseks oli mitu prenataalset surma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid ei sekku ju täiesti ilmaasjata. Mind paneb alati imestama kui ilma vastava hariduseta inimene arvustab kellegi sellise tööd, kes on 10 aastat vastavat eriala õppinud ja pikalt praktiseerinud. Kuidas saaks perekooli foorumist saadev nõuanne asjalikum olla? Iga juhtum on ometigi erinev ja kõige olulisem on laps elusa ja tervena kätte saada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 07:23; 25.11 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisem on päästa ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisem on päästa ema.

0
0
Please wait...

Sul on õigus. Aga hetkel on emaga kõik korras, küsimus on selles, kas laps tuleb veidi kiiremini välja saada kui ta ise loomulikult tuleks või mitte.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 07:23; 25.11 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lasknud sekkuda. Põhjust polnud. Arstil polnud vastust kui küsisin miks on vaja veed lahti teha. Ütles vaid,et igaksjuhuks. Tundus,et arst tahtis lihtsalt kiirendada,et minuga saaks ühele poole. Mina tundsin end hästi ja laps tundis ka. Esimese ktg ajal laps magas.
16h hiljem laps tuli ise.

Kindlasti on olukordi kus on vaja lapa ruttu kätte saada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 18:08; 07.12 16:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Kas tõesti on vaja nüüd sekkuda ja sünnitust kiirendada?