Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas tõesti peale katkemist kohe uuesti rasedaks?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas tõesti peale katkemist kohe uuesti rasedaks?

Postitas:
Kägu

Tere, alustan algusest.
Beebi oli väga oodatud ja planeeriti. Kahjuks esimesel arstivisiidil kui pidi olema 7nädalat hakkas hommikul verejooks.
Arst vaatas kiirelt (ja tõesti paari sekundiga) üle ja ütles, et siin pole enam mingit rasedus.. Kodus hakkasid suuremad valud tuli tükke jne. Kutsus nädala pärast kontrolli aga kogu selle koroona pärast jäeti mu kontroll ära. Helistasin paari nädala pärast, et ikka valud ja tunnen ennast halvasti. Käskis valuvaigistit võtta ja rahulik olla.
Okei… Kannatasin ja proovisin mitte üle mõelda. 3.aprillil tegin päeval testi mis oli justkui negatiivne.
Mainin ära, et helistasin ka ämmaemanda nõuandeliinilne kus öeldi, et vbl ei katkenud, oli tsüst või hoopis kaksik rasedus…
See polnud eriti lohutav, et te teaksite. Igatahes tunne oli ikka imelik, munasarjas valud, alakõht valutas ja selg ka. Tegin 5.aprill uue testi ja seal olid ikka korralikud triibud ja nüüdseks olen teinud 10 testi küll. Kõik 10tundlikusega, tugevad triibud aga ühe tegin 25 tundlikusega ja selle triip oli heledam.
Helistasin oma arstile ja lõpuks hakkas too ka vist põdema ja pani mulle esmaspäevaks aja lõpuks, et üle vaadata.
Aga no ma ei suuda rahulik olla… Kas uus rasedus(mis on ju ka võimalik) või polnudki täielik katkemine?
Ehk kellelgi sarnane kogemus olnud ja oskab minuga kaasa rääkida 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võib olla uus rasedus ja võib olla ka nii, et pole korralikult puhastunud, ning tänu sellele imelikud valud.
Testide asemel oleksid võinud teha vereteste, tõus/langus näitab kohe ära mis olukord on.
Annan teada, kuidas emsaspäeval läks! Tundub huvitav, mis saab. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna sul see katkemine oli? Kui 3.aprillil, kui said neg testi oli katkemisest juba paar nädalat, siis jah, võis olla kõik puhastunud jne. Ja olemas uus rasedus (kas arst ei käskinud seksiga vahet jätta katkemise ja verejooksu arvestades?). Ega me ei oska öelda, mis oli ja mis saab, mõlemad võimalused on olemas- et kas tegelikult ei katkenud (isegi suure verejooksuga on see võimalus, et mingi verevalum jooksis tühjaks vms) või on uus rasedus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Katkemine algas 3.märtsil.
Arst ei käskinud pausi pidada.
Aga eks esmaspäeval selgub 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu emal näiteks juhtus nii, et olid erimunaraku kaksikud ning üks katkes ära ning teine jäi alles.
Ka kahtlustas rasedust (nõukaajal ise testida ei saanud) ja pani arstiaja. Siis päev enne arstile minekut oli korralik verejooks ja ta arvaski, et kas päevade hilinemine lihtsalt või raseduse katkemine. Arsti juures aga selgus, et olid olnud kaksikud, aga üks katkes, teine jäi alles (ja allesjäänud on minu tubli ja vahva vend, kes ammu juba ise isa).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii kaua, poolteist kuud ei püsi rasedushormoon peale katkemist veres. Kas siis ei olnud tegelikult katkemine või on uus rasedus (arvan pigem viimast). Loodame sulle häid uudiseid siis esmaspäeval!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on lausa kaks korda niimoodu juhtunud.
Esimene kord oli katkes rasedus 8.nädalal, uusi päevasid ootasin täpselt 28 päeva pärast. Aga ei tulnudki ja rasedustest oli positiivne. Arst tegi vereanalüüsi, rasedushormoon oli juba üle 1500. Selle raseduse kandsin ilusti lõpuni.
Ja teine kord oli sarnane lugu – rasedus katkes 5.nädalal. Kolm nädalat hiljem läksin kontrolli, arst vaatas üle ja ütles, et kõik ilusti puhastunud, kohe varsti hakkavad päevad. Ei hakanud oodatud ajal, ei hakanud ka nädal hiljem. Pidin uuesti kontrolli minema, siis oli uus rasedus juba UH-ga näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin arstil ja olengi uuesti rase💖 küll alles 4 nädalat ja miskit näha peale nn loote koti polnud. Homme lähen veretestile ja loodan südamest, et see pisike tahab meie juurde tulla ja jääb püsima.
Aitäh kõigile, kes oma lugusid jagasid 😍

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli ka märtsi alguses katkemine. Eile tegin testi ja uued triibud kohal. Täna käisin kontrollis mis rasedust kinnitas

Please wait...
Postitas:
Annabella11

Minul oli täpselt sama lugu:)

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas tõesti peale katkemist kohe uuesti rasedaks?