Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tõesti PPA on nii võimetu seda hullust peatama?

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 383 )

Teema: Kas tõesti PPA on nii võimetu seda hullust peatama?

Postitas:
Kägu

Mul on sellest Saarmast sügavalt “poogen”.

Selle metaanalüüsi kriitikal, millele viitad, tegelt nagu liha ei olnud. Siiani kõik avaldatu selle vastu on olnud, ei vabanda väljendamast – puhas sensatsiooniline ajakirjanduslik p*sk.

Näita selles metauuringus kõigepealt mõni korrektne uuring ära.

Näita vaktsiinide kohta mõni konkreetne uuring ära.

Sina tõid ivermektiini metauuringu jälle jutuks, nii et tõestus on sinu kanda. Ära vii juttu mujale, vaid näita korrektsed uuringus selles metauuringus! Mul hakkab tekkima kahtlus, et sa ise ei suudagi neid uuringuid analüüsida, vaid paned nagu papagoi kellegi teise sõnu edasi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kardab!

Kas kaitseväes ometi ei õpetata infoallikaid üksteisest eristama? Kuidas siis kaitseväelased Vene riigi propagandast hoiduda oskavad, kui nad ei oska hoiduda facebooki ja naabrinaise juttudest, mis tõepoolest tunduvad väga usutavad ja loogilised, just nagu vene propaganda tundub loogiline ja sütitav. Ainult et vaktsiinide antipropaganda tuleb peamiselt 12 maailmakodaniku sulest, kelle eesmärk ei ole mitte riiki vallutada vaid raha teenida läbi alternatiivkoolituste jms.

Las su mees loeb, mida Eesti erialateadlased räägivad, ( Merits, Fisher, teadusnõukoja liikmed jne.). Kui nad ajaksid jama, tuleks kohe suur kisa teiste teadlaste poolt ( nagu juhtus selle nö. 100 kirja puhul, mis kohe ära koristati). Nende tõepoolest erialateadmistest lähtuv arvamus on igal pool meedias kättesaadav. Ülikoolide töötajaskond on 90% ulatuses vaktsineetitud, nende lapsed on vaktsineeritud. Ja ometi teavad nemad vaktsiinide toimimisest tunduvalt rohkem kui tavainimene. Ja teades, kuidas vaktsiinid toimivad, nad ei karda.

Palun kirjuta siia meie teadusnõukoja koosseis. Vihje: teadusnõukoda ei koosne teadlastest

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vajaksin küll selgitust, kuidas põhiseaduslik kord keelab kriisiolukorras piirangute kehtestamist, et võimalikult vähesed inimesed sureksid.

Ma usun, et selliste piirangute vastu ei olekski kellelgi midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust testimine on oluliselt tõhusam.

Testimine annab tulemuse vaid siis, kui viirusosakeste arv on juba piisavslt suur, enne käid ikka ringi ja levitad, seega selle poolest see meede vaktsineerimisest väga palju psrem ei ole. Lisaks näitab test koroonat paar nädalat peale põdemise ja nakkamise lõppu. Teiseks, nii lausaline testimine tähendab väga suurt kulu riigile, mis omakorda tähendab oluliselt riigipoolsete teenuste kokku tõmbamist. Kolmandaks nii lausaline testimine suurendab veelgi ju kogunemisi, mitte distantsi hoidmist.

Ma arvan, et sa ei ole päriselt välja arvutanud mida aja-, raha- ja inimressursina tähendab kogu Eesti rahva pidev testimine.

Lisaks ei tule keegi testima väikeste aevastuste peale või kui pea kergelt valutab vms. Kerged nähud, mil inimene juba kenasti levitab haigust aga ei hinda ennast ise ohtlikuks.

Bingo! Võtsid ise selle vaktsiinipassi täieliku mõttetuse ilusti ja arusaadavalt kokku

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellest Saarmast sügavalt “poogen”.

Selle metaanalüüsi kriitikal, millele viitad, tegelt nagu liha ei olnud. Siiani kõik avaldatu selle vastu on olnud, ei vabanda väljendamast – puhas sensatsiooniline ajakirjanduslik p*sk.

Näita selles metauuringus kõigepealt mõni korrektne uuring ära.

Näita vaktsiinide kohta mõni konkreetne uuring ära.

Sina tõid ivermektiini metauuringu jälle jutuks, nii et tõestus on sinu kanda. Ära vii juttu mujale, vaid näita korrektsed uuringus selles metauuringus! Mul hakkab tekkima kahtlus, et sa ise ei suudagi neid uuringuid analüüsida, vaid paned nagu papagoi kellegi teise sõnu edasi.

Kes tahab, uurib ise. Pole minu asi ega huvi sind ümber veenda.

Aga lihtsalt siin selleks, et öelda, et su argumendid on saast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi see immuunturgutus sinu meelest on? See on ju samasugune rahategemise masin nagu sinu meelest vaktsiin.

Näide sellest, kui “terviseteadlik” meie rahvas on 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellest Saarmast sügavalt “poogen”.

Selle metaanalüüsi kriitikal, millele viitad, tegelt nagu liha ei olnud. Siiani kõik avaldatu selle vastu on olnud, ei vabanda väljendamast – puhas sensatsiooniline ajakirjanduslik p*sk.

Näita selles metauuringus kõigepealt mõni korrektne uuring ära.

Näita vaktsiinide kohta mõni konkreetne uuring ära.

Sina tõid ivermektiini metauuringu jälle jutuks, nii et tõestus on sinu kanda. Ära vii juttu mujale, vaid näita korrektsed uuringus selles metauuringus! Mul hakkab tekkima kahtlus, et sa ise ei suudagi neid uuringuid analüüsida, vaid paned nagu papagoi kellegi teise sõnu edasi.

Kes tahab, uurib ise. Pole minu asi ega huvi sind ümber veenda.

Aga lihtsalt siin selleks, et öelda, et su argumendid on saast.

Sul lihtsalt pole argumente!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unista edasi.

Olen siin juba piisavalt argumenteerinud, ainult, et mingi kirjavea peale kõik kolinal alla lastakse. Kusagile tuleb piir tõmmata.

Olge terved.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiin, muuseas, ongi kõige parem immuunsüsteemi tugevdaja.

😀 😀 😀 oeh 😀 😀 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kõige suurem immuunsüsteemi osa on nt nahk

Oled juba ninakarvadest edasi jõudnud. Tubli! Loe loe 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unista edasi.

Olen siin juba piisavalt argumenteerinud, ainult, et mingi kirjavea peale kõik kolinal alla lastakse. Kusagile tuleb piir tõmmata.

Olge terved.

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadlaseid ja arste peab uskuma? Mis nad on, kaasaegsed preestrid?

Teadused on siiani toiminud ainult tänu sellele, et nad on oma natuuri poolest avatud kriitikaks. Teadus ei toimi konsensuse baasil või usu baasil.

Informatsioon, mida erinevad kvalifitseeritud teadlased sellel teemal avaldavad, on vastuoluline, niisamuti on konflitset informatsiooni meditsiinitöötajate poolt.

Need samad arstid on ravinud nende teadmiste alusel miljoneid inimesi ja seda edukalt.

Kas sa, käsi südamel, usud ja usaldad nt. Karmen Jollerit, kui ta ütleb televisioonis maha järgmised read (ei ole sõna-sõnalt, aga mõte oli see): “läbipõdemisest ei saa mingit immuunsust, võib-olla vaid siis, kui haiglas põed, aga siis ei ole see ka võrreldav vaktsiinist saadava immuunsusega”
Usud ja usaldad rohkem kui maailmast tulnud uuringuid, mis tõendavad vastupidist?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

Palun nimeta maailmast 3 teadlast, kelle töid sa hindad ja usaldad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22/10/2021 Europarlamendis tehti ka idaeuroopat

https://www.youtube.com/watch?v=KAJy9ySToPU

Wow! See on küll ootamatu. Mida perekoolikad sellest arvavad? Kas Euroopa Parlamendi näol on tegemist uhuu-parlamendiga, kes ei usu, et vaktsiinipassidest oleks nakkusohutustõenditena kasu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

Palun nimeta maailmast 3 teadlast, kelle töid sa hindad ja usaldad.

Alan Turing, Isaac Newton, Louis Pasteur näiteks. Neid on veel kümneid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadlaseid ja arste peab uskuma? Mis nad on, kaasaegsed preestrid?

Teadused on siiani toiminud ainult tänu sellele, et nad on oma natuuri poolest avatud kriitikaks. Teadus ei toimi konsensuse baasil või usu baasil.

Informatsioon, mida erinevad kvalifitseeritud teadlased sellel teemal avaldavad, on vastuoluline, niisamuti on konflitset informatsiooni meditsiinitöötajate poolt.

Sa võid gravitatsiooni ka mitte uskuda, see töötab siiski. Sinu õnneks.

Sa võid vaktsiinidesse veel kõvemini uskuma hakata ja selle nimel mõõga ka kätte võtta, aga see ei lõpeta meie pandeemia probleemi siiski. Meie kõigi kahjuks.

Samuti ei aita mõttetute loosungitega vehkimine ja maha valitsus karjumine. Tegelikult oleme juba ületanud piiri kus üldse midagi veel aitaks peale riigi totaalse lukkukeeramise. Haiglavõimekuse täitumine on päevade küsimus. Meil on vähemalt veerand miljonit vaktsineerimata ja läbipõdemata inimest. 90% nendest jääb haigeks väga tõenäoliselt. Nüüd on ainult see küsimus, et kuidas kahjusid minimiseerida. Ma olen õnnelik, et ei pea neid otsuseid tegema, aga need kes peavad, ilus ei saa see olema. Mitte ühelgi viisil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lätis arutatakse vaktsineerimata koroonahaigetele raviarve esitamist

https://maailm.postimees.ee/7369460/latis-arutatakse-vaktsineerimata-koroonahaigetele-raviarve-esitamist

Sama peaks tegema Eestis!

Kui ei taha vaktsineerida, vastuta oma tegude eest ise!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

Palun nimeta maailmast 3 teadlast, kelle töid sa hindad ja usaldad.

Alan Turing, Isaac Newton, Louis Pasteur näiteks. Neid on veel kümneid.

Nii, ja mida nad covidi kohta kirjutavad? 😀
Arusaadavalt pidasin ma silmas hetkemaailma, mitte kauget minevikku. Aga sa tegelikult ei tea ju sellest hetke teadusmaailmast (ega ka varasemast) midagi ja ajad ainult mingeid krooksatusi välja oma delfi lutipudeli otsas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti ei aita mõttetute loosungitega vehkimine ja maha valitsus karjumine.

Ka Euroopa Parlamendi saadikud viitasid riikide valitsustele, kelle tegevust antud olukorra lahendamisel nad õigeks ja efektiivseks ei pea. Miks ei või olla valitsuse kriitiline? Isegi siis, kui sa ise oled selle valitsuse sinna heas usus ja nende lubadusi usaldades hääletanud, võid sa alati olla selle valitsuse suhtes kriitiline ning ka lausa selle valitsuse vastu, kui nad osutuvad kellekski teiseks, kui sa arvasid.
Me ei ole Venemaa, ehkki suur osa näib sellisest režiimist unistavat lausa. Paljud tänased inimesed ei oma kahjuks elukogemust seesuguse riigikorra ajal, sellest ka see lokkav naiivsus ja totaalne lühinägelikkus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

Palun nimeta maailmast 3 teadlast, kelle töid sa hindad ja usaldad.

Alan Turing, Isaac Newton, Louis Pasteur näiteks. Neid on veel kümneid.

Nii, ja mida nad covidi kohta kirjutavad? ????

Arusaadavalt pidasin ma silmas hetkemaailma, mitte kauget minevikku. Aga sa tegelikult ei tea ju sellest hetke teadusmaailmast (ega ka varasemast) midagi ja ajad ainult mingeid krooksatusi välja oma delfi lutipudeli otsas.

Tahad sa näiteks Grigori Perelmani tööst rääkida?

Tim Berners-Lee
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unista edasi.

Olen siin juba piisavalt argumenteerinud, ainult, et mingi kirjavea peale kõik kolinal alla lastakse. Kusagile tuleb piir tõmmata.

Olge terved.

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

D*biilik, kus ma Helmet eksperdiks pidanud olen?

Vaimuhaige inimene oled.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitus läks katki. Elusolevatest Ray Kurzweil, Elizabeth Blackburn, Tim Berners-Lee, Neil deGrasse Tyson jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lätis arutatakse vaktsineerimata koroonahaigetele raviarve esitamist

https://maailm.postimees.ee/7369460/latis-arutatakse-vaktsineerimata-koroonahaigetele-raviarve-esitamist

Sama peaks tegema Eestis!

Kui ei taha vaktsineerida, vastuta oma tegude eest ise!

*Unistab natsirežiimist*

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadlaseid ja arste peab uskuma? Mis nad on, kaasaegsed preestrid?

Teadused on siiani toiminud ainult tänu sellele, et nad on oma natuuri poolest avatud kriitikaks. Teadus ei toimi konsensuse baasil või usu baasil.

Informatsioon, mida erinevad kvalifitseeritud teadlased sellel teemal avaldavad, on vastuoluline, niisamuti on konflitset informatsiooni meditsiinitöötajate poolt.

Sa võid gravitatsiooni ka mitte uskuda, see töötab siiski. Sinu õnneks.

Sa võid vaktsiinidesse veel kõvemini uskuma hakata ja selle nimel mõõga ka kätte võtta, aga see ei lõpeta meie pandeemia probleemi siiski. Meie kõigi kahjuks.

Samuti ei aita mõttetute loosungitega vehkimine ja maha valitsus karjumine. Tegelikult oleme juba ületanud piiri kus üldse midagi veel aitaks peale riigi totaalse lukkukeeramise. Haiglavõimekuse täitumine on päevade küsimus. Meil on vähemalt veerand miljonit vaktsineerimata ja läbipõdemata inimest. 90% nendest jääb haigeks väga tõenäoliselt. Nüüd on ainult see küsimus, et kuidas kahjusid minimiseerida. Ma olen õnnelik, et ei pea neid otsuseid tegema, aga need kes peavad, ilus ei saa see olema. Mitte ühelgi viisil.

S*tapea, meeleavaldust ei tehtud seoses leviku, vaid seadusega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

Palun nimeta maailmast 3 teadlast, kelle töid sa hindad ja usaldad.

Alan Turing, Isaac Newton, Louis Pasteur näiteks. Neid on veel kümneid.

Nii, ja mida nad covidi kohta kirjutavad? ????

Arusaadavalt pidasin ma silmas hetkemaailma, mitte kauget minevikku. Aga sa tegelikult ei tea ju sellest hetke teadusmaailmast (ega ka varasemast) midagi ja ajad ainult mingeid krooksatusi välja oma delfi lutipudeli otsas.

Tahad sa näiteks Grigori Perelmani tööst rääkida?

Tim Berners-Lee

Ei, ma tahan, et sina tutvustad meile oma iidoleid ja räägid, miks sa neid usaldad. Siiani oled sa ainult Helmet nimetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

S*tapea, meeleavaldust ei tehtud seoses leviku, vaid seadusega.

Ja lõpuks jõudsid ikkagi välja keskmise vaktsineerimisvastase tasemele – labasele sõimule. Hea tõendusmaterjal tulevikuks, kui head, õiglased ja viisakad vaktsineerimisvastased tegelikult on. Tänan!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lätis arutatakse vaktsineerimata koroonahaigetele raviarve esitamist

https://maailm.postimees.ee/7369460/latis-arutatakse-vaktsineerimata-koroonahaigetele-raviarve-esitamist

Sama peaks tegema Eestis!

Kui ei taha vaktsineerida, vastuta oma tegude eest ise!

Hurraa! Teen ettepaneku rakendada kogu politseijõud 100% koroonameetmete kontrolli vankri ette. Miks ainult kasutu liikluspolitsei ümber suunata? Unustagem ka muud kurjategijad. Me peame keskenduma olulisele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa haigeks jääd, siis ära mine arsti juurde, vaid palu isiklikult Martin Helmel sind ravida. Ta ju ekspert sinu arust!

Palun nimeta maailmast 3 teadlast, kelle töid sa hindad ja usaldad.

Alan Turing, Isaac Newton, Louis Pasteur näiteks. Neid on veel kümneid.

Nii, ja mida nad covidi kohta kirjutavad? ????

Arusaadavalt pidasin ma silmas hetkemaailma, mitte kauget minevikku. Aga sa tegelikult ei tea ju sellest hetke teadusmaailmast (ega ka varasemast) midagi ja ajad ainult mingeid krooksatusi välja oma delfi lutipudeli otsas.

Tahad sa näiteks Grigori Perelmani tööst rääkida?

Tim Berners-Lee

Ei, ma tahan, et sina tutvustad meile oma iidoleid ja räägid, miks sa neid usaldad. Siiani oled sa ainult Helmet nimetanud.

Sa võid palju asju tahta. Ma ei näe mingit seost Helmega. Perelman on geenius, Helme on suhteliselt juhm tegelane isegi poliitiku kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

S*tapea, meeleavaldust ei tehtud seoses leviku, vaid seadusega.

Ja lõpuks jõudsid ikkagi välja keskmise vaktsineerimisvastase tasemele – labasele sõimule. Hea tõendusmaterjal tulevikuks, kui head, õiglased ja viisakad vaktsineerimisvastased tegelikult on. Tänan!

Sa oled kahjuks nii tuhm, et ei saanud isegi nüüd aru, mida sulle öelda taheti. Lootusetu 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22/10/2021 Europarlamendis tehti ka idaeuroopat

https://www.youtube.com/watch?v=KAJy9ySToPU

Wow! See on küll ootamatu. Mida perekoolikad sellest arvavad? Kas Euroopa Parlamendi näol on tegemist uhuu-parlamendiga, kes ei usu, et vaktsiinipassidest oleks nakkusohutustõenditena kasu?

Perekoolikad ei arva loomulikult midagi, sest nad ei saa muffigi aru, millest seal räägitakse.
Loomulikult ei sõnagi kajastust sellest üsna sensatsioonilisest esinemisest ei delfis, postimehes ega err-is…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 383 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tõesti PPA on nii võimetu seda hullust peatama?