Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tõesti PPA on nii võimetu seda hullust peatama?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 383 )

Teema: Kas tõesti PPA on nii võimetu seda hullust peatama?

Postitas:
Kägu

end molekulaarbioloogiks nimetav Saarna

Ei ole või? Googeldasin teda, miskit infi nagu pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuulutaks valitsuse asemel eriolukorra välja ja paneks kõik lukku. Istume siis rõõmsalt kodus, kaotame töökohad, vähendame palkasid. Vaktsineerimata inimesed saavad rõõmust lakke hüpata- nende soovid on täidetud. Ei mingit lõhestamist, kõik on võrdselt luku taga. Oi, kas elektriarve tuleb ikka ära maksta?

+16
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole vaktsiinivastaste üritus. See on vaktsineerimisvabadust pooldav üritus.

On ta sul jah! Vaadates kes neid promovad, ei ole mingit kahtlust, et see on antivaksikute üritus. Mina olen vaktsineeritud, aga peaks fotoaparaadi kaasa võtma ja minema ullikesi pildistama, äkki saab mõne kuldaväärt kaadri. Nende kahe lolli tibina pilt, kes suits suus värsket õhku nõudsid, on ilmselt selle aasta parim pilt üldse.

Siingi teemas ju vaktsineeritud inimesed öelnud, et osalevad. Kas sul on arusaamisega tõsised raskused? http://www.meeleavaldus.ee lehel on selgelt välja toodud, et see on vaktsineerimisVABADUSE poolt, seda hoiakut võivad toetada ka vaktsineeritud inimesed. Johhaidii!

+12
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ürituse sõnum on muudetud “vabaduse nimel ürituseks”, et saada massi juurde. Kui nad ütleks, et me võitleme vaktsineerimise vastu ja ivermektiini poolt, mida nad tegelikult ju nõuavad, ei tuleks sinna rohkem kui 10 inimest.

Võta oma külapõhikoolist saadud mõtlemisvõime kokku ja proovi need kolm punkti, millega seoses homme välja minnakse endale kõva häälega ette lugeda – äkki saad isegi sisust aru.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ses sultes oled õigel teel (ise selle sisust aru saamata), et delfi ja potimees tõepoolest = valitsus ????

Ehk sul ei ole vastuseid. No selge, lihtsalt määgid.

See oli vastus küll, aga sa ei saanud sellest (ootuspäraselt ja nagu ma juba ka eespool vihjasin) aru 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole vaktsiinivastaste üritus. See on vaktsineerimisvabadust pooldav üritus.

On ta sul jah! Vaadates kes neid promovad, ei ole mingit kahtlust, et see on antivaksikute üritus. Mina olen vaktsineeritud, aga peaks fotoaparaadi kaasa võtma ja minema ullikesi pildistama, äkki saab mõne kuldaväärt kaadri. Nende kahe lolli tibina pilt, kes suits suus värsket õhku nõudsid, on ilmselt selle aasta parim pilt üldse.

Siingi teemas ju vaktsineeritud inimesed öelnud, et osalevad. Kas sul on arusaamisega tõsised raskused? http://www.meeleavaldus.ee lehel on selgelt välja toodud, et see on vaktsineerimisVABADUSE poolt, seda hoiakut võivad toetada ka vaktsineeritud inimesed. Johhaidii!

Johhaidii kas sa oled deb**lik??? Vabadus ongi siiani olnud. Tulemus ei ole 70%.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ürituse sõnum on muudetud “vabaduse nimel ürituseks”, et saada massi juurde. Kui nad ütleks, et me võitleme vaktsineerimise vastu ja ivermektiini poolt, mida nad tegelikult ju nõuavad, ei tuleks sinna rohkem kui 10 inimest.

Võta oma külapõhikoolist saadud mõtlemisvõime kokku ja proovi need kolm punkti, millega seoses homme välja minnakse endale kõva häälega ette lugeda – äkki saad isegi sisust aru.

Lapsevanemana kinnitan, et laste sundvaktsineerimist EI TOIMU. Võtke ometi rohud ära või laske need endale kirjutada!

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen põdenud ja vaktsineeritud. Mina ka lähen!!!

See ei ole normaalne riik! See on täis viha ja mõnitamist! Juba sinu postitus on väga vaenulik! Ma ei taha, et minu lapsed, minu vanemad ja eakad vanavanemad peaksid sellises riigis elama. Tahan tagasi Eestis, kus päevast-päeva ei toimu sellist mõnitamist ja hirmutamist!!

+15
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ürituse sõnum on muudetud “vabaduse nimel ürituseks”, et saada massi juurde. Kui nad ütleks, et me võitleme vaktsineerimise vastu ja ivermektiini poolt, mida nad tegelikult ju nõuavad, ei tuleks sinna rohkem kui 10 inimest.

Haha, ja siis kirutakse “antivaxxereid” vandenõuteoreetikuteks.

Mis lugu selle pinnu ja palgiga oligi?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ürituse sõnum on muudetud “vabaduse nimel ürituseks”, et saada massi juurde. Kui nad ütleks, et me võitleme vaktsineerimise vastu ja ivermektiini poolt, mida nad tegelikult ju nõuavad, ei tuleks sinna rohkem kui 10 inimest.

Võta oma külapõhikoolist saadud mõtlemisvõime kokku ja proovi need kolm punkti, millega seoses homme välja minnakse endale kõva häälega ette lugeda – äkki saad isegi sisust aru.

Lapsevanemana kinnitan, et laste sundvaktsineerimist EI TOIMU. Võtke ometi rohud ära või laske need endale kirjutada!

Paberil ei toimu sundvaktsineerimist mitte kusagil. Küll aga toimub ilmpeen survestamine privileegide ja piirangute lubamisega. Valitsus saab öelda JOKK.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ürituse sõnum on muudetud “vabaduse nimel ürituseks”, et saada massi juurde. Kui nad ütleks, et me võitleme vaktsineerimise vastu ja ivermektiini poolt, mida nad tegelikult ju nõuavad, ei tuleks sinna rohkem kui 10 inimest.

Võta oma külapõhikoolist saadud mõtlemisvõime kokku ja proovi need kolm punkti, millega seoses homme välja minnakse endale kõva häälega ette lugeda – äkki saad isegi sisust aru.

1 ja 2 punkt täituvad sul ka kohe, kui tänu madalale vaktsineeritud tasemele eriolukord taas välja kuulutatakse. No on ikka lolle meie seas, uskumatu…

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ürituse sõnum on muudetud “vabaduse nimel ürituseks”, et saada massi juurde. Kui nad ütleks, et me võitleme vaktsineerimise vastu ja ivermektiini poolt, mida nad tegelikult ju nõuavad, ei tuleks sinna rohkem kui 10 inimest.

Võta oma külapõhikoolist saadud mõtlemisvõime kokku ja proovi need kolm punkti, millega seoses homme välja minnakse endale kõva häälega ette lugeda – äkki saad isegi sisust aru.

Lapsevanemana kinnitan, et laste sundvaktsineerimist EI TOIMU. Võtke ometi rohud ära või laske need endale kirjutada!

Paberil ei toimu sundvaktsineerimist mitte kusagil. Küll aga toimub ilmpeen survestamine privileegide ja piirangute lubamisega. Valitsus saab öelda JOKK.

Ära jutusta! Lapsi ei piirata kuidagimoodi. Võta rohud ära või mine psüh kliinikusse

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen põdenud ja vaktsineeritud. Mina ka lähen!!!

See ei ole normaalne riik! See on täis viha ja mõnitamist! Juba sinu postitus on väga vaenulik! Ma ei taha, et minu lapsed, minu vanemad ja eakad vanavanemad peaksid sellises riigis elama. Tahan tagasi Eestis, kus päevast-päeva ei toimu sellist mõnitamist ja hirmutamist!!

Viha ja vaen on, sest inimesed ei ole kasutanud vaktsineerimisvabadust. Sa lähed sinna toetama antivaxereid.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjastiili järgi tundub, et eriti tuliseid antivaxeri vastuseid loobib siia mu enda tuttav, kelle ma just fb-st blokkisin lauslolluste jagamise pärast

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su lapsed suuremaks saavad ja teada saavad mis jama sa neile sisse lasid süstida…siis nemad eemaldavad sind oma elust.

+8
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/94937103/paeva-teema-vilja-kiisler-vabadus-olla-rumal

Homsetele ullikestele.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära jutusta! Lapsi ei piirata kuidagimoodi. Võta rohud ära või mine psüh kliinikusse

https://www.err.ee/1608251565/laste-enesetapud-tegid-mullu-musta-rekordi

Kas tõesti tahad rääkida rääkida rohtudest ja psühhiaatriakliinikust?

Ja et lastega on kõik ok? 🙂

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/94937103/paeva-teema-vilja-kiisler-vabadus-olla-rumal

Homsetele ullikestele.

Paistab, et VK kasutab oma vabadust olla rumal üsna aplalt.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjastiili järgi tundub, et eriti tuliseid antivaxeri vastuseid loobib siia mu enda tuttav, kelle ma just fb-st blokkisin lauslolluste jagamise pärast

Sellised detektiivid ja mõttelugejad siin koos, et uskumatu!

Kui sa hakkad natuke liiga palju märke ja mustreid nägema, mis viitavad mingitele soovidele või hirmudele, ole ettevaatlik – see võib viidata sellele, et oled natuke ära keeranud ja kujutad endale asju ette.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kisas, et haiglad on ülekoormatud  – miks ei suudeta välja öelda tõde, et paljud VAKTSINEERITUD töötajad on hoopis haiged ja rajalt maas. Aga ei, muidugi üritatakse aina süüdistada patuseid vaktsineerimata inimesi. 🙂

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et VK kasutab oma vabadust olla rumal üsna aplalt.

Sina kasutad seda ju 24/7.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Lähen ka, sest see mis toimub, pole normaalne enam. Kui oleks vaja olnud midagi keelata, oleks pidanud need valimis kampaaniad/peod, sealt tuli mitut kollet. Valitsus on rahva hukule viinud oma passidega, mis on põhjustanud sellise ulatusliku nakkuslaine. Tuleb rõhutada, et distantsi hoidmine aitab ning vähendab üheaaegset läbipõdemist.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui arstid ja õed hakkavad oma õiguseid ja vabadusi nõudma ja hakkavad järjest töölt lahkuma… Kelle arvelt neid vabadusi nõutakse?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nulltolerants mõnitamisele ja mõrvaritele!!!

Pea nüüd hoogu, kes need mõrvarid sul on? Sa oled ju ise vähemalt sama hull kui sinu poolt põlatud antivaxxerid.

Keegi ei mõnita arste ja inimesed, kes homme mingile meeleavaldusele kogunevad, ei ole mõrvarid.

Ma ise olen praegu kodus haige, muidu läheks ka. Üllatus-üllatus, mul ei olegi koroona, täiesti tavaline bronhiit. Arsti käest sain ravimiretsepti telefoni teel, ei kurda. Rohud ostsin välja, aga veel ei ole võtma hakanud, sest arst ütles, et võta ainult siis, kui tunned, et nüüd on vaja.

Minu meelest on see, mis praegu ühiskonnas toimub eesotsas teemaalgatuse laadse kisaga – õudne. Mõrvariteks muutuvad peagi just niisugused teemaalgatajad, kes nõuavad kellegi näidispoomist, töölt vallandamist, luku taha panemist, vägisi süstimist. Teemaalgataja, kas sa ise aru saad sellest, et sinu sõnavõtt on vägivaldne vihakõne? Küllap mitte, küllap sul jääb õigust veel ülegi. Juhmakas.

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeleavaldusele tulevad ka kiirabitöötajad- jah, need samad kangelased, kes eelmine aasta oma pere kõrvalt olid pikalt tööl ja ka kurnatud!!! aga see aasta nad enam kangelased ei ole- sest nad ei soovi vaktsineerida. Eelmisel aastal räägiti neist kui kangelastest, jah, nad olidki!!! aga nüüd nad enam ei kõlba kiirabisse ja siis loeme uudiseid (teie pühast delfist), et personali puudus on!

Ka on tulemas sinna kaitseväelased, kes on teeninud meie riiki aastaid. Sama ka politseidega- ja nüüd nad on järsku teie jaoks kõntsad!? antivaxerid!

Palun, mõelge nüüd ka…kuhu me oleme jõudnud? Kas peeglisse vaadates ei ole kordki halb tunne, et äkki ma olen ülekohtune?? Kas lapsevanemana olete te eeskuju oma lastele..sellise vihkamisega?

kurb, kurb..

 

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah, ja kui motiveerituna tunneksid ka end arstide ja õdede asemel praegu? Rohkem kui korra on viimaste päevade jooksul öeldud, et ei jaksa enam, keegi ei taha enam covid-osakonda tööle minna.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/94937103/paeva-teema-vilja-kiisler-vabadus-olla-rumal

Homsetele ullikestele.

Selline keskmise perekoolika tasemel mõttelend Viljal:

Eriti raske on seda mõistmist taluda inimestel, kes on omalt poolt nii teiste kui ka iseenda kaitsmiseks kurja tõve eest teinud kõik, mis võimalik: kaitsesüstinud end esimesel võimalusel, kandnud maski, vältinud kontakte. Tugevdanud oma immuunsussüsteemi, toetanud oma lähedaste häid terviseharjumusi.

Kujutan seda lugedes elavalt ette ähkivat ja puhkivat 120kg süstitud mammit, kes on “teinud kõik”, või esimesel võimalusel pärast teist süsti puhkuselennule tõmmanud tõuskikuid “kes on vältinud kontakte”, või magusa kõrrejoogiga paksu noort ema lapsekäruga, kes on “toetanud oma lähedaste häid terviseharjumusi” ning diivanil õlut laskvat pekitissidega keskealist meest, kes “on tugevdanud oma immuunsüsteemi” 😀 😀 😀

Ja kui neid siis tabab ootamatu terviserike, nagu võib kõigele vaatamata ka terviseteadlike inimestega, jäävad nad ilma kaua oodatud arstiabist, sest haiglad on tulvil kaitsesüstimata koroonapatsiente…

Jaa, see on tõesti traagiline, et isegi selliste “terviseteadlike” inimestega (sest nad ju lasid endale “tasuta tervist” süstida) võib juhutda hirmsaid lugusid…

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah, ja kui motiveerituna tunneksid ka end arstide ja õdede asemel praegu? Rohkem kui korra on viimaste päevade jooksul öeldud, et ei jaksa enam, keegi ei taha enam covid-osakonda tööle minna.

Kasutame siinkohal sõnu, millega mittevaktsineerituid tihti kostitatakse: “ega keegi ei sunni teid arstide ja õdedena töötama, mis te vingute koguaeg”

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/94937103/paeva-teema-vilja-kiisler-vabadus-olla-rumal

Homsetele ullikestele.

Paistab, et VK kasutab oma vabadust olla rumal üsna aplalt.

😀 😀 😀
Tõepoolest. Mul oleks piinlik, kui ma nimetaksin ennast ajakirjanikus ja üllitaksin sellise loogikavigadest kubiseva jura.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt paljudest homsel meeleavaldustel osalejatest saavad need “vinguvad” arstid, õed ja hooldajad omale minemakõndimist lubada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 383 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tõesti PPA on nii võimetu seda hullust peatama?