Esileht Pereelu ja suhted Kas tõesti saab meest vägistada?

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: Kas tõesti saab meest vägistada?

Postitas:
rlv

RE: Kas tõesti saab meest vägistada?

[tsitaat]Lase omale vasektoomia teha, ei pea iga hommik peale krõpsutamist külm higi otsaees ärkama ja tööl mureliku näoga ringi liikuma…[/tsitaat]Ma jumala abiga loodan ikka veel ühe lapse teha. Kuigi aasta-aastalt tundub üha enam sedamoodi, et ega see meil kahjuks vist ei õnnestu. Aga kunagi oli küll aeg, kus majanduslikult ennast veel nii kindlalt ei tundnud, et last oleks soovinud. Siis leppisin ikka naise kinnitusega, et ta pille võtab. Nüüd selgub antud teemast, et oleksin pidanud igal juhul ikka kondoomi ka kasutama, sest naine, sinder, ei olevat usaldusväärne.

Kuidas teiega siis on, nais-Käod? Olete usaldusväärsed või ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma jumala abiga loodan ikka veel ühe lapse teha. Kuigi aasta-aastalt tundub üha enam sedamoodi, et ega see meil kahjuks vist ei õnnestu. Aga kunagi oli küll aeg, kus majanduslikult ennast veel nii kindlalt ei tundnud, et last oleks soovinud. Siis leppisin ikka naise kinnitusega, et ta pille võtab. Nüüd selgub antud teemast, et oleksin pidanud igal juhul ikka kondoomi ka kasutama, sest naine, sinder, ei olevat usaldusväärne.

Kuidas teiega siis on, nais-Käod? Olete usaldusväärsed või ei ole?[/tsitaat]

Ma juba kirjutasin sulle eespool, et ka usalduväärsel naisel ei pruugi pillid toimida! Kas sa oled juhm või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma jumala abiga loodan ikka veel ühe lapse teha. Kuigi aasta-aastalt tundub üha enam sedamoodi, et ega see meil kahjuks vist ei õnnestu. Aga kunagi oli küll aeg, kus majanduslikult ennast veel nii kindlalt ei tundnud, et last oleks soovinud. Siis leppisin ikka naise kinnitusega, et ta pille võtab. Nüüd selgub antud teemast, et oleksin pidanud igal juhul ikka kondoomi ka kasutama, sest naine, sinder, ei olevat usaldusväärne.

Kuidas teiega siis on, nais-Käod? Olete usaldusväärsed või ei ole?[/tsitaat]Ju sa ise tead, millised on sinu suhted, sinu armastatud naise vahel. Kas teda saab usaldada või mitte. Mina pole oma mehele salaja ja vägisi lapsi teinud. Kõik 4 last on mehega koos planeeritud. Samas, ei saa ju perekooli naised garanteerida, et kõik naised niimoodi käituvad.
Ma saan aru, et sina ja veel mõningased meesisendid kipuvad siin perekoolis kangesti sellel teemal kisama, et naised on petturid ja teevad mehi vastu nende tahtmist isaks. Siit ongi tehtud teile vastukäik, et kui on ikka nii suur mure ja hirm mehel selles osas, siis tuleb kondoomi kasutada. Või mis variant sinu arvates siis veel on?
Ühest küljest süüdistad naisi ebausaldusväärsuses, teisest küljest karjud, et sina küll kondoomi ei kasuta.
Mida te siis lõppkokkuvõttes tahate? Ise saate aru?

Põhimõtteliselt on siiski nii, et kui sul on kindel püsisuhe, siis eeldatavasti pead seda püsisuhet sellise naisega, kellega lapse saamine (kui juhtub kogemata) ei ole suur õnnetus.
Kui elad püsisuhtes naisega, kellega lapsi kindlasti ei soovi, siis võid tõesti vaid iseennast süüdistada, kui sa kondoomi ei kasuta ja kui naine sinu tahte vastaselt rasestub.

Sa nagu kangesti tahad sellel teemal vaielda, aga enne mõtle enda peas kõik läbi ja saa ise aru, mis su soov on, siis su jutt ei ole nii vastuoluline.
Praegu tundub kuidagi niimoodi, et sa muudkui vaidled, viskad mingi teesi õhku ja siis vaidled ise sellele vastu.
Sa nagu ise ka ei orienteeru enam enda jutus ja seisukohtades.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei taha, jumal hoidku!Konteksti vaata postitusest 07/02/2012 23:44. Mõni siin väidab, et naist ei tohi usaldada ja iga mees peaks igal juhul ikka ISE ennast kaitsma. Ma siin üritan lihtsalt tasapisi vastu vaielda või vähemalt imestust avaldada – kas tõesti ei ole mitte ükski naine, sh minu oma, siis usaldust väärt?[/tsitaat]see 07/02/2012 23:44 postitaja olin mina, aga praegune teema on ju siiski eelkõige juhusuhetest ja ma olen endiselt veendunud, et mingi juhusuhte puhul ei saa usaldada ainult teise poole sünu vaid tuleb ka ise enda eest hoolt kanda.
kindla ja usaldusväärse partneri puhul kehtivad loomulikult teised reeglid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas tõesti saab meest vägistada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.