Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas töökaotus on maailmalõpp?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kas töökaotus on maailmalõpp?

Postitas:

Mul vist eeldatavalt kipub see 4,5 aastat tulema. Sellepärast küsimus, et 5 kuud olnu ja 4a11k olnu vahel on vaid pool palka. Nojah 5-10 aastat on juba suuremad hüvitised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:32; 12.01 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui esimest korda ja täiesti ootamatult, siis võtab emotsionaalselt maha küll. Eriti kui tegu on töökohaga kus oled viimased 8 aastat töötanud probleemideta. Mulle nii öeldigi keset päeva, et võid nüüd koju minna!  Õnneks oldi teisest küljest normaalsem, et tööandja maksis 3 kuu palga hüvituseks ja neljanda kuu summa moraalse kahju tekitamise eest + eelmise kuu palga, sest järgmine päev oleks olnud palgapäev nagunii. Lisaks andis TK veel ühe palga.  Esimese pool aastat istusingi muretult kodus ja ei kavatsenudki midagi otsida. Raha jätkus ja TH tuli ka juurde igakuiselt. Siis hakkas igav ja asusin ringivaatama kas midagi sobivat leiduks. Sain päris hea töökoha ja edasi liikusin ka. Nüüd olen vanem ja ilmselt oleks kohutavam, sest uue töö leidmine pole enam nii lihtne. Ka olen oluliselt nõudlikum, lisaks pole tervis enam nii hea, et igasugune, kuigi huvitav töö, kohe sobiks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kuidas läheb, teemaalgataja? Oled leidnud midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas töökaotus on maailmalõpp?