Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas töötukindlustushüvitis on iga kuu erinev?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas töötukindlustushüvitis on iga kuu erinev?

Postitas:

Olen viimased kolm kuud saanud töötukindlustushüvitist ühe summa, nüüd veebruari eest laekus väiksem summa. Kas see on siis iga kuu erinev olenevalt päevade arvust kuus? Aga ega viimasel kolmel kuul ju ka sama palju päevi kuus ei olnud, aga summa oli alati üks ja sama. Miks nii? Tegemist ei ole selle erinevusega, et alguses saab 50 protsenti varasemast tulust ja hiljem 40 protsenti. Viimased neli kuud ongi kogu aeg selle 40 protsendiga tegu olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 21:59; 10.03 08:49; 10.03 10:00; 11.03 01:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki hakkab läbi saama? Mul oli küll sama summa kogu aeg, va viimane kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läbi ka ei hakka saama. Mais saab läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 21:59; 10.03 08:49; 10.03 10:00; 11.03 01:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki siis küsid oma konsultandilt Töötukassast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki siis küsid oma konsultandilt Töötukassast?[/tsitaat]

Ta ei teadnud või siis ei tahtnud sel teemal sõna võtta, andis mingi hüvitiste arvutamise osakonna kontaktid, sealt pole vastatud. Eks jah saan varsti teada, aga arvasin, et siin keegi äkki oskab kohe vastata, siis ma ei piinakski neid töötajaid seal. Loogiline oleks, et iga kuu on erinev summa, sest hüvitist arvutatakse ju kalendripäevade järgi, aga siis sellest ei saagi aru, miks varem on kogu aeg sama summa olnud, kuigi vahel on kuus 30, vahel 31 kalendripäeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 21:59; 10.03 08:49; 10.03 10:00; 11.03 01:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel 100 hüvitise saamise päeval saate iga päeva eest hüvitist 50% ning seejärel 40% ühe kalendripäeva keskmisest töötasust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimesel 100 hüvitise saamise päeval saate iga päeva eest hüvitist 50% ning seejärel 40% ühe kalendripäeva keskmisest töötasust.
[/tsitaat]

Nagu teemaalgatuses juba mainisin, ei ole asi hetkel selles, et alguses saab 50 protsenti ja hiljem 40 protsenti endisest töötasust. Juba mitu kuud saangi 40 protsenti endisest töötasust iga kalendripäeva eest. See on mulle teada, küsimus ei tekkinud sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 21:59; 10.03 08:49; 10.03 10:00; 11.03 01:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas töötukindlustushüvitis on iga kuu erinev?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.