Esileht Kodunurk Kas tort või kringel?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas tort või kringel?

Postitas:

3a. lapse sünnipäeva peole, kas siis tort või kringel? Mida lapsed rohkem armastavad? Lapsi vanuses 3-7a.
Ja äkki oskate mõnda head sünnipäeva mängu soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun enda järgi(kui laps olin)et tort ikka märksa maitsvam ja huvitavam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele maitseb ikka tort. Kringel on rohkem vanainimeste maitsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele maitseb siis, kui on hea ja kvaliteetne asi. Kui on kehv tort, siis jäävad torditükid taldrikutele. Sama ka kehva kringliga. Aga tort on selles mõttes kindlam valik, et tordikaunistused on alati in.

Sünnipäeva mängud sõltuvad ikka väga sellest, kus sünnipäeva peetakse ja kas on mingi temaatiline sünnipäev. Nt maastikumängu pole ju mõtet soovitada, kui te kuskil mängutoas peate või korteris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 17:25; 29.04 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooled lapsed nagunii rosinatega kringlit ei söö, tavaline sai oleks natuke nadi nagu, ikka tort seega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen loobunud tordi-kringli tellimisest, sest sööjateks osutuvad ainult vanemad. Kõige parem tort lastele sünnpäeval on küpsisetort. Alati võetakse rohkem kui 1tk ja kõik kiidavad. Hea ja lihtne! Ja et asja huvitavaks teha, saab ju tordi peale pildi tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3-4aastaste rühmas käiva lapse õpetajad rääkisid, et see rühm on selles suhtes eriline, et nad armastavad torti. Näiteks nende õpetajate eelmises rühmas oli sünnipäevaks lasteaeda tordi toomine puhas raharaisk, sest lapsed ainult sonkisid tordis ja sõid mõne suutäie. Lastepeo tort peab olema kindlasti magus, aga mitte läila või lihtsalt liiga tugeva maitsega. Minu äsja neljaseks saanu sülitas välja jogurti-maasikatordi. Oli imehea magushapu tort tarrendkreemiga, mis kõigile täiskasvanutele ja suurematele lastele meeldis. Ei saanudki aru, kas asi oli tarrendkreemis või oli see tema meelest liiga hapu. Sefiiritordil sõi ainult põhja, sest sefiir oli vist liiga magus ja hapu. Paljud lapsed ei söö mandleid ega pähkleid, mida kasutatakse tortide servade katmiseks. Mõni ei söö torti, milles on sees seemned (vaarikamoos ja vaarikad ju seemnetega), mõni ei taha kompotivirsikuid, mõni õunakompotti. Kohupiimatort on suhteliselt kindel valik.

Rosinaid kringli sees ühed armastavad ja teised jälestavad.

Kohupiimakreemiga tuuletaskud on muide asi, mis lastele tavaliselt maitseb. Kahjuks ei mõju need nii pidilikult kui tort või uhke glasuuriga kringel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks lapsena üldse torti ei tahtnud. Kringel läks aga väga hästi.
Lapsed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Isetehtud küpsisetort on kindla peale minek, seda söövad kõik. Ei ole liiga magus, samas paraja konsistentsiga, et lastel hea ise süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida küll inimesed selles küpsisetordis leiavad. Minu arust üks kohutavamaid leiutisi üldse. See jääb alati nii kuiv. Minu arust on kohupiimatordid kõige kindlam valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee küpsisetort. Seda söövad lapsed vanuses 3-10 hea meelega.
Vahele kohupiim ja kaunistuseks kummikommikarud peale.
Ainult ära küpsiseid kohviga leota, pigem kas morsiga voi Sprite-ga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaidleks vastu, et kõik lapsed söövad küpsisetorti. Minu oma mitte. Või no ehk mõnda sööks, aga viimased sünnipäevad on tema tükk järgi jäänud (sõin ise lõpuni ja saan aru küll miks – suht kuiv ja maitsetu oli). Minu tehtud biskviitpõhjaga torti sööb küll.

Neil sünnipäevadel teised lapsed tundusid ikka söövat seda torti, aga väike tort oli ja palju lapsi ning ikka jäi torti üle. Seega ma väidaks, et ükski tort pole kindla peale minek, kui see pole hästi tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 17:25; 29.04 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lastele maitseb siis, kui on hea ja kvaliteetne asi. Kui on kehv tort, siis jäävad torditükid taldrikutele. Sama ka kehva kringliga. Aga tort on selles mõttes kindlam valik, et tordikaunistused on alati in.
[/tsitaat]

Njah.
Lastele maitseb võimalikult magus ja võimalikult värvilisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida atraktiivsem ja maitsvam seda parem.

Mulle nt tordid ei meeldinud, kuna need olid pea kõik mingi vahukoorega.

Aga täidisega kringel (eriti soolane) oli üle prahi.

Mina soovitaks sellist omapärase kujuga kringlit nt. Tehke sellest nt rong (pange rattad küljele) vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres nt mitte keegi küpsisetorti ei söö.
Üleüldse eelistatakse tordile kringlit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida küll inimesed selles küpsisetordis leiavad. Minu arust üks kohutavamaid leiutisi üldse. See jääb alati nii kuiv. Minu arust on kohupiimatordid kõige kindlam valik.[/tsitaat]
ühinen arvamusega. isegi kui on korralikult läbi leotatud, siis see tavaliste küpsiste maitse käib ikka kõigest üle ja mingit \”torditunnet\” ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Kas tort või kringel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.