Esileht Pereelu ja suhted Kas truud mehed on olemas?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )

Teema: Kas truud mehed on olemas?

Postitas:

Päris elus (mitte Perekoolis) ei peta mehed rohkem kui naised. Ja need, kes petta tahavad, leiavad selleks alati põhjuse. Neid, kes ei taha, ei aja selleks ülekilod ega rutiin.

Truudus ei ole juhuse puudus. Valik on.

Nõustun 100%. Kus ma iganes kuulen kusagil mõnda meest rääkimas, et “meestel on vajadused”, siis ma jooksen… Nendel inimestel pole inimeseks olemisest mingit arusaama, seks on vaid tehnika ja regulaarselt läbi viidav (u. nagu hambapesu) protseduur kindla eesmärgiga, MINU vajaduste rahuldamine ja naise kohta on nende teadmised 8 klassi locker roomí tasemel. Põhiliselt on naine asi, mis rahuldab tema vajadused (ja siit edasi tulevad need, et mehele on vaja võileiba ja suuseksi ja et naine oleks vait ja muud äärmiselt rumalad stereotüüpsused).
Öak!

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma iganes kuulen kusagil mõnda meest rääkimas, et “meestel on vajadused”, siis ma jooksen

Kui naine vajadustest (näiteks lähedusvajadusest) räägib, kas siis jooksed samas suunas või vastassuunas? Seda võimalust ju ei ole, et sa siis ei jookse? Või üks vajadus on kuidagi õigem vajadus kui teine?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 13.08 12:44; 13.08 14:02; 13.08 14:47; 13.08 14:50; 13.08 16:16; 13.08 16:59; 13.08 18:12; 13.08 21:15; 14.08 10:06; 14.08 10:11; 14.08 10:36; 14.08 10:49; 14.08 10:50; 14.08 11:20; 14.08 11:35; 14.08 12:14; 14.08 13:06; 14.08 13:16; 14.08 13:19; 14.08 13:36; 14.08 13:48; 14.08 14:06; 14.08 15:13; 14.08 17:19; 15.08 14:55; 15.08 16:07; 15.08 17:45; 15.08 18:37; 16.08 10:44; 16.08 11:42; 16.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(ja siit edasi tulevad need, et mehele on vaja võileiba ja suuseksi ja et naine oleks vait ja muud äärmiselt rumalad stereotüüpsused).

ei saa jätta teemat natuke risustamata…kurat küll! ka naistel on vaja suuseksi, head võileiba ja vaikust.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:18; 13.08 14:38; 14.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris elus (mitte Perekoolis) ei peta mehed rohkem kui naised. Ja need, kes petta tahavad, leiavad selleks alati põhjuse. Neid, kes ei taha, ei aja selleks ülekilod ega rutiin.

Truudus ei ole juhuse puudus. Valik on.

Nõustun 100%. Kus ma iganes kuulen kusagil mõnda meest rääkimas, et “meestel on vajadused”, siis ma jooksen… Nendel inimestel pole inimeseks olemisest mingit arusaama, seks on vaid tehnika ja regulaarselt läbi viidav (u. nagu hambapesu) protseduur kindla eesmärgiga, MINU vajaduste rahuldamine ja naise kohta on nende teadmised 8 klassi locker roomí tasemel. Põhiliselt on naine asi, mis rahuldab tema vajadused (ja siit edasi tulevad need, et mehele on vaja võileiba ja suuseksi ja et naine oleks vait ja muud äärmiselt rumalad stereotüüpsused).

Öak!

Sinu jaoks on seksivajadus öak, sest sul endal pole seda vajadust kunagi. On mehi ja naisi, kes tõepoolest seksi vajavad, lisaks ka lähedust, hoolimist jm. Kõigile ei piisa terve elu vaid käest kinni hoidmisest, tahaks ka enamat. Sinu jaoks on selline inimene elajas, sest tunneb füüsilist iha. Minu meelest on see normaalne vajadus- nii naiste kui meeste puhul.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 14:57; 13.08 15:01; 13.08 21:26; 14.08 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris elus (mitte Perekoolis) ei peta mehed rohkem kui naised. Ja need, kes petta tahavad, leiavad selleks alati põhjuse. Neid, kes ei taha, ei aja selleks ülekilod ega rutiin.

Truudus ei ole juhuse puudus. Valik on.

Nõustun 100%. Kus ma iganes kuulen kusagil mõnda meest rääkimas, et “meestel on vajadused”, siis ma jooksen… Nendel inimestel pole inimeseks olemisest mingit arusaama, seks on vaid tehnika ja regulaarselt läbi viidav (u. nagu hambapesu) protseduur kindla eesmärgiga, MINU vajaduste rahuldamine ja naise kohta on nende teadmised 8 klassi locker roomí tasemel. Põhiliselt on naine asi, mis rahuldab tema vajadused (ja siit edasi tulevad need, et mehele on vaja võileiba ja suuseksi ja et naine oleks vait ja muud äärmiselt rumalad stereotüüpsused).

Öak!

Sinu jaoks on seksivajadus öak, sest sul endal pole seda vajadust kunagi. On mehi ja naisi, kes tõepoolest seksi vajavad, lisaks ka lähedust, hoolimist jm. Kõigile ei piisa terve elu vaid käest kinni hoidmisest, tahaks ka enamat. Sinu jaoks on selline inimene elajas, sest tunneb füüsilist iha. Minu meelest on see normaalne vajadus- nii naiste kui meeste puhul.

Sa ei saanud aru, mida ma kirjutasin. Esiteks on see räige stereotüüp, et ainult meestel on seksi vaja (minu arvates sellest on ka siin foorumis nii palju räägitud, et see peaks olema nüüd juba kõikidele selge), teiseks, ei saa nõuda teiselt poolelt enda vajaduste rahuldamist, ise midagi vastu pakkumata, ei saa nõuda teiselt poolelt enda vajaduste rahuldamist, kui see on objektiivselt võimatu (kui äsja isaks saanud mees jookseb mööda küla ringi, sest noh, temal on vajadused, selle asemel, et olla toeks ja abiks enda naisele). Jah, ma ütlen öak! kõikide nende meeste suunal, kes jooksevad enda vajadusi rahuldades mööda küla, samal ajal kui nende naine ei saa vastsündinuga isegi 5 minutit, et dušši all käia. Ma rääkisin sellest! See stsenaarium algab kõik sellest vaevukuuldavast virinast: “aga minul mehena on vajadused… ” ja see pole täiskasvanud inimese jutt! Meil kõikidel on omad vajadused aga suhtes ei rahuldata neid teise inimese arvelt ja pakutakse ka midagi vastu! Kui minu isik on jälle oluline, siis minu isiklik libiido on keskmisest kõrgem ja seks on väga oluline!

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma ütlen öak! kõikide nende meeste suunal, kes jooksevad enda vajadusi rahuldades mööda küla, samal ajal kui nende naine ei saa vastsündinuga isegi 5 minutit, et dušši all käia. Ma rääkisin sellest!

Ei, sa ei rääkinud sellest. Sa rääkisid meestest, kes nimetavad oma vajadusi ja et sinul on selle peale ökk. Väljenda end siis korralikult, kui sa ei mõtle mitte kõiki mehi, kellel on vajadused, vaid ainult vastsündinute isasid või punapäid või meeter seitsekümmend pikkasid.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 13.08 12:44; 13.08 14:02; 13.08 14:47; 13.08 14:50; 13.08 16:16; 13.08 16:59; 13.08 18:12; 13.08 21:15; 14.08 10:06; 14.08 10:11; 14.08 10:36; 14.08 10:49; 14.08 10:50; 14.08 11:20; 14.08 11:35; 14.08 12:14; 14.08 13:06; 14.08 13:16; 14.08 13:19; 14.08 13:36; 14.08 13:48; 14.08 14:06; 14.08 15:13; 14.08 17:19; 15.08 14:55; 15.08 16:07; 15.08 17:45; 15.08 18:37; 16.08 10:44; 16.08 11:42; 16.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine ei sobi, siis on mehel valida
1) ütled naisele, lähed lahku ja hakkad uut otsima – nii teeb normaalne mees

2) ei ütle naisele, naudid kooselust saadavat kasu ja paned aktiivselt kõrvalt – nii teeb ebanormaalne mees, omakasupüüdlik mugav töll

Igas lahkuminekus on ebameeldivat, aga vähegi mõtlev mees (eriti kui seotud on ka lapsed) mõtlwb, milline tee on see ausam, mis talle endale väärikuse jätab.

Variant number 2 on just see, kus mõistlikke suhteid laste emaga peaaegu säilitada pole võimalik. Sest sisuliselt oled teist poolt alandanud, infost ilma jätnud. Arvanud, et ta ei peagi teadma, olgu vakka ja pesku su sokid.

Sealt edasi jõuame sinna, et ka lapsed kasvavad teadmisega, et isa ei saa usaldada.

Aga tegelikult, olemas on ka selliseid mehi, kes ei peta. Nagu ka naisi. Vist polegi siin oluline sugu, vaid see, mis kahe kõrva vahel. Valikute küsimus. Kas enne vana lõpetada ja siis uut alustada, või oled arg töll, kes kahest kuhjast korraga sööb.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati arvatakse, et mehed petavad ja 24/7 seksinäljas on?

Mina sattusin kokku eksemplariga, kes alguses (armumisperioodil) tahtis seksi umbes 1-2 korda nädalas. Paariaastase kooselu järel muutus see korraks kuus, siis juba korraks kvartalis.

Üldse oli mees nõus seksima vaid kodus magamistoas ja õhtul, enne magamaminekut. Ainult misjonäripoosis, kõik muu oli tema jaoks vastuvõetamatu. Kohutavalt kompleksides tüüp. Ok, ta oli/on ülekaaluline, aga sellegipoolest võiks ju end vabaks lasta kui on inimene kõrval, kes sind sellisena armastab?

Ütleski mulle, et ma olevat nümfomaan ja imelik naine, et tahan liiga palju seksi ja seksis vaheldust (nt telgis, autos, looduses vms) et ega me mingid teismelised ei ole, kes iga nurga peal pidevalt nahistavad. Seksida olevat vaja laste saamiseks ja kuna meil on juba lapsed olemas, siis tegelikult ei olegi enam tarvis seksida. Kus seda enne nähtud on, et naine kurdab seksipuuduse üle? Temal küll polevat mingit vajadust seksi järele, seks on lihtsalt kohustus milleta lapsi ei saa.

Ja nii meil seks ära kaduski. Mees polnud siis veel neljakümnenegi..

Praeguseks pole me vist juba seitse aastat omavahel seksinud ja magame üldse eraldi tubades. Mehel on uneapnoe ja ta norskab kohutavalt. Arsti juurde loomulikult üks “õige mees” ei lähe ????

Armukest ei ole mu mehel kindlasti mitte, ärge küsige, kuidas ma seda tean. Kui üldse mingi variant, siis on meesarmuke ilmselt.. Vähemalt kõik sümptomid viitavad kapis olemisele va see, et oma välimuse eest ei hoolitse ta absoluutselt. Tüüpiline paks mees, pleekinud T-särgis, suvaliste põlvpükste, sokkide ja kummiplätudega ???? Habet ajab kord kolme kuu jooksul koos juustega (ise, juukselõikusmasinaga kodus nö ring ümber pea, kõik kiilaks) Deodoranti ega lõhnaõli ei kasuta.

Minul oli vahepeal aastaid armuke, kellega sain rahuldavat seksi ja oma fantaasiaid ellu viia. Praeguseks on see suhe läbi ja viimased 2 aastat olengi täiesti ilma seksita olnud.

Oleks mul see klassikaline “normaalne” mees kõrval, kes pidevalt seksi tahab, oleksin õnnega koos. Praeguseks olen 20 aastat oma elust tegelikult lihtsalt ära raisanud, samas tundub ka imelik seksi puudumise pärast lahutama hakata. Kuidas ma seda lastele põhjendan?

Varsti on lapsed suured, ehk leian minagi kord oma õige…

Rõve lugeda, ausõna, oled nagu loom. Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve lugeda, ausõna, oled nagu loom. Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

Täiskasvanud inimest, kellel on väljakujunenud arvamused ja veendumused, ei ole võimalik ravida kui tema ise seda ei taha ja vajalikuks ei pea. Niimoodi oma soovide järgi voolida annab kahekümneaastast noormeest. Väljakujunenud isiksusega koos elades tuleb ühel hetkel loobuda piltlikultöeldes pea vastu seina peksmisest ja leida endapoolseid lahendusi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 14:33; 13.08 14:57; 13.08 15:10; 15.08 09:00; 16.08 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

Räägib naine, kes pole iial sellise probleemiga kokku puutunud.

Rõve lugeda, ausõna, oled nagu loom. Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

Täiskasvanud inimest, kellel on väljakujunenud arvamused ja veendumused, ei ole võimalik ravida kui tema ise seda ei taha ja vajalikuks ei pea.

Täpselt nii. Võid või pea peal käia – kui teine aru ei taha saada, sest tema probleemi ei näe, siis ei teegi muud, kui lahendad oma probleemi ise, teda asjasse segamata. Kui tema ei taha selles osas sinu elus osaleda, siis arvadki ta välja.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 08:00; 14.08 11:13; 15.08 10:33; 15.08 17:39;
To report this post you need to login first.

Kui kõik oleks truud, siis inimkond sureks välja. Bioloogiline elu on keeruline. Meestel tuleb geene levitada, sigida sigida sest naised on sigimises passiivsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 11:21; 15.08 11:22; 15.08 12:25;
To report this post you need to login first.

Räägime truudusest. Mulle tundub, et perekoolis on väga suur hulk naisi, kes arvavad, et truudust praktiliselt ei eksisteeri või kui, siis ainult paar esimest armumisaastat, mil kõik kena ja tore. Kui aga saabub argipäev laste, ajapuuduse, välimuse käestlaskmise ning vähese seksiga, siis hakkavad eranditult kõiki mehed kõrvalt võtma. Seda mõtet ei väsita kuulutamast igas teemas stiilis “no muidugi otsib mees endale silmarõõmu, kui naine enam ilus ei ole”, “mismõttes te ei seksigi iga päev – kindlasti leiab mees siis seksi mujalt” jne.

Iseendast naiivsus ja sinisilmsus ei tule kunagi kasuks, aga mul on siiski uskumus, et hoolimata “eluraskusest” on mõni mees ikkagi truu. Kes põhimõttest, kes seepärast, et armastab oma naist ka 20kg raskemana või misiganes muul põhjusel.

Või arvate tõesti, et truudus on vaid juhuse puudus? Samas kuidas te küll oma elu siis ära elate? Kahtlustate ja nuhite kogu aeg? Muretsete? Pingutate vere ninast välja, et olla 24/7 ilus ja igal õhtul alati valmis vastavalt härra soovile?

Jah, õnnetul kombel olen ka mina nõus, et enamik mehi petavad sobivate asjaolude kokkulangemisel. Küll aga ei tee seda kindlasti mitte kõik ja mõned neist mittepetjatest tõepoolest kuuluvadki ka perekooli naistele. Seega milleks mõnitada naisi, kes siiralt usuvad, et nende abikaasa on truu. Äkki ongi?

Ma elan oma elu nii, et annan endale aru – mehed on inimesed ja inimesed teevad vigu.

Pikaajaline armukesepidamine ei ole juhuslik viga, aga pea kaotamine napsuse peaga ja yhekordselt on.

Põnev, kui erinevad on inimesed. Mul täpselt vastupidi – suvaka mõtlematu üheöösuhte andestaksin, pikaaegset armukesepidamist mitte kunagi. Esimesel juhul on tegemist ühekordse ja piiritletud juhtumiga, teisel juhul nö ette planeeritud pikaaegse petmisprotsessiga.

Sa kirjutadki ja täpselt sama asja, mida see kirjutas, kellele sa vastu vaidled.

Mina aga kuulun küll vastupidisesse leeri: mõistaksin pikaajalist armukesesuhet (mitte, et see kuidagi vähem haiget teeks!) – võib tõesti juhtuda, et mees armus tõsiselt ja siiralt teisesse naisesse ära. Muidugi oleks õiglane sellisel juhul oma naisega rääkida ENNE, kui petmiseks läheb, aga ma vähemasti idee poolest saan sellisest olukorrast aru. Küll aga olen absoluutselt kompromissitu üheöösuhete osas! Kui mees petab mind mingi täiesti suvalise naisega selle õigustusega, et oli purjus ja et teadnud, mida teeb, ja et see ei tähendamud tema jaoks misagi, siis mida ma pean sellisest mehest arvama? Et ongi tegemist süüdimatu litsmehega, kes alkoholi saades enam oma tegude eest ei vastuta? Kuidas ma saaksin sellist meest veel iial usaldada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 11:21; 15.08 11:22; 15.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris elus (mitte Perekoolis) ei peta mehed rohkem kui naised. Ja need, kes petta tahavad, leiavad selleks alati põhjuse. Neid, kes ei taha, ei aja selleks ülekilod ega rutiin.

Truudus ei ole juhuse puudus. Valik on.

Nõustun 100%. Kus ma iganes kuulen kusagil mõnda meest rääkimas, et “meestel on vajadused”, siis ma jooksen… Nendel inimestel pole inimeseks olemisest mingit arusaama, seks on vaid tehnika ja regulaarselt läbi viidav (u. nagu hambapesu) protseduur kindla eesmärgiga, MINU vajaduste rahuldamine ja naise kohta on nende teadmised 8 klassi locker roomí tasemel. Põhiliselt on naine asi, mis rahuldab tema vajadused (ja siit edasi tulevad need, et mehele on vaja võileiba ja suuseksi ja et naine oleks vait ja muud äärmiselt rumalad stereotüüpsused).

Öak!

Sinu jaoks on seksivajadus öak, sest sul endal pole seda vajadust kunagi. On mehi ja naisi, kes tõepoolest seksi vajavad, lisaks ka lähedust, hoolimist jm. Kõigile ei piisa terve elu vaid käest kinni hoidmisest, tahaks ka enamat. Sinu jaoks on selline inimene elajas, sest tunneb füüsilist iha. Minu meelest on see normaalne vajadus- nii naiste kui meeste puhul.

Sa ei saanud aru, mida ma kirjutasin. Esiteks on see räige stereotüüp, et ainult meestel on seksi vaja (minu arvates sellest on ka siin foorumis nii palju räägitud, et see peaks olema nüüd juba kõikidele selge), teiseks, ei saa nõuda teiselt poolelt enda vajaduste rahuldamist, ise midagi vastu pakkumata, ei saa nõuda teiselt poolelt enda vajaduste rahuldamist, kui see on objektiivselt võimatu (kui äsja isaks saanud mees jookseb mööda küla ringi, sest noh, temal on vajadused, selle asemel, et olla toeks ja abiks enda naisele). Jah, ma ütlen öak! kõikide nende meeste suunal, kes jooksevad enda vajadusi rahuldades mööda küla, samal ajal kui nende naine ei saa vastsündinuga isegi 5 minutit, et dušši all käia. Ma rääkisin sellest! See stsenaarium algab kõik sellest vaevukuuldavast virinast: “aga minul mehena on vajadused… ” ja see pole täiskasvanud inimese jutt! Meil kõikidel on omad vajadused aga suhtes ei rahuldata neid teise inimese arvelt ja pakutakse ka midagi vastu! Kui minu isik on jälle oluline, siis minu isiklik libiido on keskmisest kõrgem ja seks on väga oluline!

samas võiks öelda ööäääääk kõigile naistele kes kodus oma mehele seksi ei anna. aga öööögi rõõmsalt, sest küll on vastsündinud majas, küll pea valutab, küll mees ei pesnud nõusid ära, küll ei toonud lilli, üldse käib pinda jne.

mida sina mehele vastu pakud? mitte kui midagi peale valede, ilusate lubadustega surmani koos. hiljem tuled perekooli oma meest salgama. ööööääääk

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 13.08 12:14; 13.08 12:48; 13.08 12:50; 13.08 13:43; 13.08 19:57; 14.08 10:44; 14.08 10:47; 14.08 10:57; 14.08 10:59; 14.08 11:02; 15.08 11:39; 15.08 11:42; 15.08 16:59; 16.08 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati arvatakse, et mehed petavad ja 24/7 seksinäljas on?

Mina sattusin kokku eksemplariga, kes alguses (armumisperioodil) tahtis seksi umbes 1-2 korda nädalas. Paariaastase kooselu järel muutus see korraks kuus, siis juba korraks kvartalis.

Üldse oli mees nõus seksima vaid kodus magamistoas ja õhtul, enne magamaminekut. Ainult misjonäripoosis, kõik muu oli tema jaoks vastuvõetamatu. Kohutavalt kompleksides tüüp. Ok, ta oli/on ülekaaluline, aga sellegipoolest võiks ju end vabaks lasta kui on inimene kõrval, kes sind sellisena armastab?

Ütleski mulle, et ma olevat nümfomaan ja imelik naine, et tahan liiga palju seksi ja seksis vaheldust (nt telgis, autos, looduses vms) et ega me mingid teismelised ei ole, kes iga nurga peal pidevalt nahistavad. Seksida olevat vaja laste saamiseks ja kuna meil on juba lapsed olemas, siis tegelikult ei olegi enam tarvis seksida. Kus seda enne nähtud on, et naine kurdab seksipuuduse üle? Temal küll polevat mingit vajadust seksi järele, seks on lihtsalt kohustus milleta lapsi ei saa.

Ja nii meil seks ära kaduski. Mees polnud siis veel neljakümnenegi..

Praeguseks pole me vist juba seitse aastat omavahel seksinud ja magame üldse eraldi tubades. Mehel on uneapnoe ja ta norskab kohutavalt. Arsti juurde loomulikult üks “õige mees” ei lähe ????

Armukest ei ole mu mehel kindlasti mitte, ärge küsige, kuidas ma seda tean. Kui üldse mingi variant, siis on meesarmuke ilmselt.. Vähemalt kõik sümptomid viitavad kapis olemisele va see, et oma välimuse eest ei hoolitse ta absoluutselt. Tüüpiline paks mees, pleekinud T-särgis, suvaliste põlvpükste, sokkide ja kummiplätudega ???? Habet ajab kord kolme kuu jooksul koos juustega (ise, juukselõikusmasinaga kodus nö ring ümber pea, kõik kiilaks) Deodoranti ega lõhnaõli ei kasuta.

Minul oli vahepeal aastaid armuke, kellega sain rahuldavat seksi ja oma fantaasiaid ellu viia. Praeguseks on see suhe läbi ja viimased 2 aastat olengi täiesti ilma seksita olnud.

Oleks mul see klassikaline “normaalne” mees kõrval, kes pidevalt seksi tahab, oleksin õnnega koos. Praeguseks olen 20 aastat oma elust tegelikult lihtsalt ära raisanud, samas tundub ka imelik seksi puudumise pärast lahutama hakata. Kuidas ma seda lastele põhjendan?

Varsti on lapsed suured, ehk leian minagi kord oma õige…

Rõve lugeda, ausõna, oled nagu loom. Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

aga ongi, kui naine tuleb siia ja kirjutab milline jätis tema mees on, saab ta tohutult plusse, kui see naine tõmbab veel ringi, saab veel rohkem plusse. aga kui mõne mees tõmbab jätis naise kõrvalt ringi, siis saab tohutult miinuseid. ehk siis tegemist polegi mingi tõega vaid lihtsalt omakasust tuleva emotsionaalse hindamisega.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 13.08 12:14; 13.08 12:48; 13.08 12:50; 13.08 13:43; 13.08 19:57; 14.08 10:44; 14.08 10:47; 14.08 10:57; 14.08 10:59; 14.08 11:02; 15.08 11:39; 15.08 11:42; 15.08 16:59; 16.08 11:40;
To report this post you need to login first.

Miks alati arvatakse, et mehed petavad ja 24/7 seksinäljas on?

Mina sattusin kokku eksemplariga, kes alguses (armumisperioodil) tahtis seksi umbes 1-2 korda nädalas. Paariaastase kooselu järel muutus see korraks kuus, siis juba korraks kvartalis.

Üldse oli mees nõus seksima vaid kodus magamistoas ja õhtul, enne magamaminekut. Ainult misjonäripoosis, kõik muu oli tema jaoks vastuvõetamatu. Kohutavalt kompleksides tüüp. Ok, ta oli/on ülekaaluline, aga sellegipoolest võiks ju end vabaks lasta kui on inimene kõrval, kes sind sellisena armastab?

Ütleski mulle, et ma olevat nümfomaan ja imelik naine, et tahan liiga palju seksi ja seksis vaheldust (nt telgis, autos, looduses vms) et ega me mingid teismelised ei ole, kes iga nurga peal pidevalt nahistavad. Seksida olevat vaja laste saamiseks ja kuna meil on juba lapsed olemas, siis tegelikult ei olegi enam tarvis seksida. Kus seda enne nähtud on, et naine kurdab seksipuuduse üle? Temal küll polevat mingit vajadust seksi järele, seks on lihtsalt kohustus milleta lapsi ei saa.

Ja nii meil seks ära kaduski. Mees polnud siis veel neljakümnenegi..

Praeguseks pole me vist juba seitse aastat omavahel seksinud ja magame üldse eraldi tubades. Mehel on uneapnoe ja ta norskab kohutavalt. Arsti juurde loomulikult üks “õige mees” ei lähe ????

Armukest ei ole mu mehel kindlasti mitte, ärge küsige, kuidas ma seda tean. Kui üldse mingi variant, siis on meesarmuke ilmselt.. Vähemalt kõik sümptomid viitavad kapis olemisele va see, et oma välimuse eest ei hoolitse ta absoluutselt. Tüüpiline paks mees, pleekinud T-särgis, suvaliste põlvpükste, sokkide ja kummiplätudega ???? Habet ajab kord kolme kuu jooksul koos juustega (ise, juukselõikusmasinaga kodus nö ring ümber pea, kõik kiilaks) Deodoranti ega lõhnaõli ei kasuta.

Minul oli vahepeal aastaid armuke, kellega sain rahuldavat seksi ja oma fantaasiaid ellu viia. Praeguseks on see suhe läbi ja viimased 2 aastat olengi täiesti ilma seksita olnud.

Oleks mul see klassikaline “normaalne” mees kõrval, kes pidevalt seksi tahab, oleksin õnnega koos. Praeguseks olen 20 aastat oma elust tegelikult lihtsalt ära raisanud, samas tundub ka imelik seksi puudumise pärast lahutama hakata. Kuidas ma seda lastele põhjendan?

Varsti on lapsed suured, ehk leian minagi kord oma õige…

Rõve lugeda, ausõna, oled nagu loom. Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

Mismoodi peaks ravima kedagi, kes ei tunnista, et probleem on temas?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 11:21; 15.08 11:22; 15.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas võiks öelda ööäääääk kõigile naistele kes kodus oma mehele seksi ei anna. aga öööögi rõõmsalt, sest küll on vastsündinud majas, küll pea valutab, küll mees ei pesnud nõusid ära, küll ei toonud lilli, üldse käib pinda jne.

mida sina mehele vastu pakud? mitte kui midagi peale valede, ilusate lubadustega surmani koos. hiljem tuled perekooli oma meest salgama. ööööääääk[/quote]
Väga raske on argumenteerida inimesega, kes on nii stereotüüpe täis, aga ma siiski püüan.
Vaata, seks ei ole midagi sellist, mida naine annab mehele. Seks ei ole midagi sellist, mida naine võtab natuke mehe jaoks enda salajasest kapist või voodi alt, parimatel päevadel mitu kg ja halvematel ainult mõne grammi. Ja kui ta seda ei tee, siis ta lihtsalt on kade onju, ei taha, et mehel hea oleks! Seks on (enamasti) kahe inimese suhtlus, füüsiline kommunikatsioon. Kui me räägime seksi andmisest, siis tegelikult tähendab see seda, et naine annab enda keha mehe käsutusse, ilma protsessis üldse osalemata. Tegelikult ma siiski ei imesta Su mõtete üle, olen ka selliseid arvamusi kuulnud, et naistel ei ole ju seksi andmisega tegelikult probleeme, tuleb lihtsalt jalad laiali ajada ja panna libestit ja seks on antud!
Ma kindlasti ei tule enda partneri üle kurtma perekooli. Kuniks ta on mu partner, siis me lahendame enda probleemid ja mured isekeskis, kui me neid lahendada ei suuda, siis ta lihtsalt ei ole enam mu partner!
(Kokkuvõttes: hirmus, et me ümber on nii palju inimesi, kelledel pole üldse mingit arusaamist seksi olemusest!).

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asdf ajab suhteliselt ila, vabandage väljendust. Sellist naisteajakirjade lobajuttu. Tegelikult saabub suuremas osas pikkades suhtes hetk, kus tõepoolest peabki naine “seksi andma” hakkama, kui oma abikaasale head soovib ning suhet korras hoida soovib. Muidugi pole see raudne reegel, aga enamasti 40+ vanuses langeb naiste seksisoov, meeste oma aga mitte. Seega tekib üha tihemini hetki, kus naisel pole mingit seksisoovi, mehel aga on juba soov suur. Siin on naise valik – kas loeb uuesti üle Cosmo ja muud toredad roosad lehed, kus räägitakse, et seksida tohib ainult kirega ja naisel on õigus öelda “ei!” – või vaatab oma õnnetut meest, võidab oma soovi filmi vaadata ning mõtleb end konditsiooni, kus on võimalik seksida. See viimane on ju justnimelt seksi andmine ning väidan, et ainult sellise suhtumisega suhetes võib loota, et mees varem või hiljem ei hakka seksi mujalt otsima.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 13.08 12:44; 13.08 14:02; 13.08 14:47; 13.08 14:50; 13.08 16:16; 13.08 16:59; 13.08 18:12; 13.08 21:15; 14.08 10:06; 14.08 10:11; 14.08 10:36; 14.08 10:49; 14.08 10:50; 14.08 11:20; 14.08 11:35; 14.08 12:14; 14.08 13:06; 14.08 13:16; 14.08 13:19; 14.08 13:36; 14.08 13:48; 14.08 14:06; 14.08 15:13; 14.08 17:19; 15.08 14:55; 15.08 16:07; 15.08 17:45; 15.08 18:37; 16.08 10:44; 16.08 11:42; 16.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas võiks öelda ööäääääk kõigile naistele kes kodus oma mehele seksi ei anna. aga öööögi rõõmsalt, sest küll on vastsündinud majas, küll pea valutab, küll mees ei pesnud nõusid ära, küll ei toonud lilli, üldse käib pinda jne.

mida sina mehele vastu pakud? mitte kui midagi peale valede, ilusate lubadustega surmani koos. hiljem tuled perekooli oma meest salgama. ööööääääk

Väga raske on argumenteerida inimesega, kes on nii stereotüüpe täis, aga ma siiski püüan.

Vaata, seks ei ole midagi sellist, mida naine annab mehele. Seks ei ole midagi sellist, mida naine võtab natuke mehe jaoks enda salajasest kapist või voodi alt, parimatel päevadel mitu kg ja halvematel ainult mõne grammi. Ja kui ta seda ei tee, siis ta lihtsalt on kade onju, ei taha, et mehel hea oleks! Seks on (enamasti) kahe inimese suhtlus, füüsiline kommunikatsioon. Kui me räägime seksi andmisest, siis tegelikult tähendab see seda, et naine annab enda keha mehe käsutusse, ilma protsessis üldse osalemata. Tegelikult ma siiski ei imesta Su mõtete üle, olen ka selliseid arvamusi kuulnud, et naistel ei ole ju seksi andmisega tegelikult probleeme, tuleb lihtsalt jalad laiali ajada ja panna libestit ja seks on antud!

Ma kindlasti ei tule enda partneri üle kurtma perekooli. Kuniks ta on mu partner, siis me lahendame enda probleemid ja mured isekeskis, kui me neid lahendada ei suuda, siis ta lihtsalt ei ole enam mu partner!

(Kokkuvõttes: hirmus, et me ümber on nii palju inimesi, kelledel pole üldse mingit arusaamist seksi olemusest!).[/quote]

Nii võib öelda küll, aga ikkagi väike aga ka. Sinu jutus võib ka rollid vahetada ära. Nii et naise asemel on mees ja mehe asemel naine ehk lahtiseletatult, millest vähe varemalt räägiti, aga nüüd saab perekoolistki lugeda, et on küllalt palju paare, pikki abielusid, kus olukord on vastupidine. Mees ei anna naisele. Mis tahes põhjusel. Kui sellest kokkuvõte teha, siis tulemus on sarnane: need, kes ise mis tahes põhjusel ei seksi oma partneriga, tavaliselt pole nõus seda teemat ei lahkama ega lahendama. Nii mehed, kui naised.
Jah võib öelda, et “aga mina küll ei oleks siis temaga enam koos”. Kuid reaalselt on igal paaril see olukord omamoodi erinev. Kõike ei jaksaks välja kirjutada, ei jaksaks erinevaid näiteid tuua siis, aga midagi ütlen.
Kindlasti osad paarid sellise asja puhul lahku ka lähevad, aga igaüks erineval ajal, mitte kõik ja kohe. Oletame, et see mitteseksimise probleem tuleb tasapisi, aegamööda ja süveneb, mittesoovija manipuleerib või eemaldub vaikselt. Selgitusi ei anna, puikleb. Nii võib kesta aastaid, vahepeal mõni paar isegi seksib mõningase hooga, mis jälle vaibub. Teine kannatab, ootab, proovib, püüab uurida, mis on ja miks on, teine vingerdab. Ootaja siis hakkab oletama, et miks ikka nii on ja mis viga võib olla. Aga äkki on stress, äkki on tervisehäda, äkki on teab mis. Ja nii see aeg venib.
Mõtleb, et kuidas ma lahku lähen, kui muud asjad on normaalsed ja äkki muutub. Jääb aga õhku suur küsimus, mida oleks isegi vanal inimesele huvitav lugeda ja teada – miks see teine pool ei anna teada, mis viga siis on? Ja kui mitteseksija teab, et teine ju soovib, siis mida ta pakub lahenduseks oma kaasale selles vallas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 16:10; 14.08 12:19; 15.08 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asdf ajab suhteliselt ila, vabandage väljendust. Sellist naisteajakirjade lobajuttu. Tegelikult saabub suuremas osas pikkades suhtes hetk, kus tõepoolest peabki naine “seksi andma” hakkama, kui oma abikaasale head soovib ning suhet korras hoida soovib. Muidugi pole see raudne reegel, aga enamasti 40+ vanuses langeb naiste seksisoov, meeste oma aga mitte. Seega tekib üha tihemini hetki, kus naisel pole mingit seksisoovi, mehel aga on juba soov suur. Siin on naise valik – kas loeb uuesti üle Cosmo ja muud toredad roosad lehed, kus räägitakse, et seksida tohib ainult kirega ja naisel on õigus öelda “ei!” – või vaatab oma õnnetut meest, võidab oma soovi filmi vaadata ning mõtleb end konditsiooni, kus on võimalik seksida. See viimane on ju justnimelt seksi andmine ning väidan, et ainult sellise suhtumisega suhetes võib loota, et mees varem või hiljem ei hakka seksi mujalt otsima.

Kui me räägime jälle mingist keskmisest (mida Sulle väga meeldib teha!), siis naise seksuaalsuse kõrgpunkt on 40+, mehel 25+. Ma mõistan, käpardlikul ja enesekesksel mehel oleks väga mugav, kui halvale seksile temaga poleks ühelgi naisel õigust öelda “ei”, selles mõttes ma viha nende naisteajakirjade vastu mõistan (kuigi pole ühtegi enda elu jooksul lugenud ja tundub, et Sina tead paremini, millest need kirjutavad)! Ma veelkord toonitan ja Sa ise, kirgliku perekooli külastajana tegelikult tead, et Eesti on täis seksuaalselt rahuldamata naisi (enne, kui Sa hakkad mulle jälle mingeid silte kleepima, siis ma ei räägi endast). Eesti on täis abielunaisi, kes ootavad aastaid, et nende abikaasa võtaks ometi neid kuulda nende seksuaalsete soovide osas, ootavad aastaid, et neil oleks võimalik enda abikaasaga jõuda orgasmini ja kelle lootus on selles osas surnud, need lohutavad end mõttega, et ega seks ei olegi tegelikult nii oluline, saab ilma ka! Ja neid omakorda lohutatakse mõttega, et ega naised tegelikult seksi nii väga ei tahagi ja ega naisele ju seks ei olegi tegelikult oluline, naine lihtsalt annab seksi. Noh, selle jaoks, et mees ei läheks mujale ja oleks võimalik perekonda koos hoida, et lastel oleks isa! Peab ütlema, et nii on VÄGA MUGAV! Loomulikult ei ole kõikide naiste seksuaalsus ühene, aga heale seksile ei ütle naine lihtsalt “ei”. Siinkohal ma lõpetan Sinuga argumenteerimine, sest meil on kardinaalselt erinev arusaam seksi olemusest, Sinu jaoks on see nagu 2 minutit hambapesu, minu jaoks midagi muud! Meil pole millestki rääkida!

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui me räägime jälle mingist keskmisest (mida Sulle väga meeldib teha!), siis naise seksuaalsuse kõrgpunkt on 40+, mehel 25+.

Sa ajad segamini. Naise seksuaalsuse kõrgpunkt on 30+, mehel pigem 20.

Siinkohal ma lõpetan Sinuga argumenteerimine, sest meil on kardinaalselt erinev arusaam seksi olemusest, Sinu jaoks on see nagu 2 minutit hambapesu, minu jaoks midagi muud! Meil pole millestki rääkida!

Väga hea. Ära siis rohkem sõna võta. Kuigi muidugi oleks huvitav kuulda, kust sa selle võtsid, et seks minu jaoks 2 minutit hambapesu on … aga no vahet pole. Klišeedest (just mõtteklišeedest ja stampidest) kubiseb su tekst nagunii.
Ja veel – ma ei väitnud, et sa loed naistekaid. Ma väitsin, et su mõtted on nagu naistekast. See ei ole üks ja sama, eks ole? Ning millest veel me peaks rääkima kui mitte keskmistest inimestest – mis mõtet on rääkida pikemalt äärmustest?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 13.08 12:44; 13.08 14:02; 13.08 14:47; 13.08 14:50; 13.08 16:16; 13.08 16:59; 13.08 18:12; 13.08 21:15; 14.08 10:06; 14.08 10:11; 14.08 10:36; 14.08 10:49; 14.08 10:50; 14.08 11:20; 14.08 11:35; 14.08 12:14; 14.08 13:06; 14.08 13:16; 14.08 13:19; 14.08 13:36; 14.08 13:48; 14.08 14:06; 14.08 15:13; 14.08 17:19; 15.08 14:55; 15.08 16:07; 15.08 17:45; 15.08 18:37; 16.08 10:44; 16.08 11:42; 16.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudes välja mitte truu olemiseni uuesti, tahan öelda, et isegi kui üks naine on seksis kõrgajal vanuses 40+ ja isegi kui tema mees on samas asjas langusteel, isegi sellisel juhul petis leiab ikka veel põhjuse, miks ta naist petma peab, kuigi…ise ei saa koduski enam hakkama. Selline toob põhjuseks mida iganes, alates sellest, et tal on ikka midagi veel kodus puudu ja ta ei ole nii õnnelik, kui ta enda arust olema peaks, lõpetades sellega, et ta tunneb kodus survet seksida, kui ta seda ei taha, minnes mujale petma, lootuses, et äkki džinn tuleb nüid pudelist välja.

Aga ela üksi, sind ei saa keegi petta. Lihtne
Mul kunagi oli koer, nii kui korra rihmast lahti sai, pani kohe hulkuma. Selline iseloom oli.
Teine koer jälle jooksis koguaeg vabalt ringi ja ei jooksnud kunagi kaugemale kui 10meetrit.

Kui sa lood suhte litsmehega, siis saadki seda mida sa valisid. Aga petmine tähendab alati suhtega rahulolematust. Tee oma suhe paremaks siis või milleks koguaeg ulguda? Naised petavad mehi sama palju, mehed ei käi ju ulumas kuidas kõik naised petavad ja pole truud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 13.08 12:14; 13.08 12:48; 13.08 12:50; 13.08 13:43; 13.08 19:57; 14.08 10:44; 14.08 10:47; 14.08 10:57; 14.08 10:59; 14.08 11:02; 15.08 11:39; 15.08 11:42; 15.08 16:59; 16.08 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee oma suhe paremaks siis või milleks koguaeg ulguda? Naised petavad mehi sama palju, mehed ei käi ju ulumas kuidas kõik naised petavad ja pole truud.

Siin teemas eespool ju üks mees just kõige valjemini ulub.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 06:42; 15.08 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve lugeda, ausõna, oled nagu loom. Selle asemel, et meest ravida tõmbad ringi väkkkk. Mul on su mehest kahju.

Täiskasvanud inimest, kellel on väljakujunenud arvamused ja veendumused, ei ole võimalik ravida kui tema ise seda ei taha ja vajalikuks ei pea. Niimoodi oma soovide järgi voolida annab kahekümneaastast noormeest. Väljakujunenud isiksusega koos elades tuleb ühel hetkel loobuda piltlikultöeldes pea vastu seina peksmisest ja leida endapoolseid lahendusi.

Kas teie, kullakallid plussitajad, olete samal arvamusel ka siis, kui mees tõmbab ringi? Ei usu, selline mees saab hunniku miinuseid.

Naine petab – järelikult mees on halb, muidu naine ju ei petaks; mees petab – järelikult mees on halb, hea mees ju ei peta.

Kahepalgelised olete.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 21:31; 15.08 17:32; 15.08 18:00; 16.08 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga enamasti 40+ vanuses langeb naiste seksisoov, meeste oma aga mitte. Seega tekib üha tihemini hetki, kus naisel pole mingit seksisoovi, mehel aga on juba soov suur.

Seksisoov tekib inimestel erinevalt. Mõnel on spontaanne, n-ö soov olemas, teisel tekkib tegevuse käigus. Kui mehed ei oska naisi seksiks häälestada, siis miks peaks naine “seksi andma”?! Isegi need naised, kellel on seksisoov olemas, ei ole huvitatud sellest, et mees neisse lihtsalt masturbeeriks. Igal juhul on siis oma mänguasi või käed paremad. Kas seks iseendaga on ka partneri petmine? Või seks kujuteldava partneriga?

Aga petmine pole üldse ainult seksi teema. Võib ka nii petta, et püksid on jalas. Ja ei ole sugugi vähem valus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 08:00; 14.08 11:13; 15.08 10:33; 15.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie, kullakallid plussitajad, olete samal arvamusel ka siis, kui mees tõmbab ringi?

Siin ei ole juttu ringi tõmbamisest. Siin on juttu olukorrast, kus inimesele on jäänud veel viimane variant oma vajaduste rahuldamiseks – ja see on kõrvalsuhe. Seega jah, olen samal arvamusel nii sel juhul, kui kõrvalsuhte loob mees, kui ka siis, kui loob naine. Miks ei peaks, veider küsimus?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 13.08 12:44; 13.08 14:02; 13.08 14:47; 13.08 14:50; 13.08 16:16; 13.08 16:59; 13.08 18:12; 13.08 21:15; 14.08 10:06; 14.08 10:11; 14.08 10:36; 14.08 10:49; 14.08 10:50; 14.08 11:20; 14.08 11:35; 14.08 12:14; 14.08 13:06; 14.08 13:16; 14.08 13:19; 14.08 13:36; 14.08 13:48; 14.08 14:06; 14.08 15:13; 14.08 17:19; 15.08 14:55; 15.08 16:07; 15.08 17:45; 15.08 18:37; 16.08 10:44; 16.08 11:42; 16.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie, kullakallid plussitajad, olete samal arvamusel ka siis, kui mees tõmbab ringi?

Siin ei ole juttu ringi tõmbamisest. Siin on juttu olukorrast, kus inimesele on jäänud veel viimane variant oma vajaduste rahuldamiseks – ja see on kõrvalsuhe. Seega jah, olen samal arvamusel nii sel juhul, kui kõrvalsuhte loob mees, kui ka siis, kui loob naine. Miks ei peaks, veider küsimus?

Sina võibolla tõesti suhtud ühtemoodi, kuid kui vaadata plusside/miinuste arvu selliste postituste all, siis perekoolikad keskmiselt mõistavad mehe hukka ja naise õigeks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 21:31; 15.08 17:32; 15.08 18:00; 16.08 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võibolla tõesti suhtud ühtemoodi, kuid kui vaadata plusside/miinuste arvu selliste postituste all, siis perekoolikad keskmiselt mõistavad mehe hukka ja naise õigeks.

Okei, ilmselt on su jutus tõetera. Lihtsalt kuna ma ise olin ühe plussi autor, siis tundsin end puudutatuna 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 13.08 12:44; 13.08 14:02; 13.08 14:47; 13.08 14:50; 13.08 16:16; 13.08 16:59; 13.08 18:12; 13.08 21:15; 14.08 10:06; 14.08 10:11; 14.08 10:36; 14.08 10:49; 14.08 10:50; 14.08 11:20; 14.08 11:35; 14.08 12:14; 14.08 13:06; 14.08 13:16; 14.08 13:19; 14.08 13:36; 14.08 13:48; 14.08 14:06; 14.08 15:13; 14.08 17:19; 15.08 14:55; 15.08 16:07; 15.08 17:45; 15.08 18:37; 16.08 10:44; 16.08 11:42; 16.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas truud mehed on siis olemas?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.08 19:07; 14.08 10:23; 14.08 11:12; 14.08 11:22; 14.08 11:28; 15.08 22:21; 16.08 09:54; 16.08 11:32; 16.08 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas truud mehed on siis olemas?

On olemas keskmisest truumad ja on olemas keskmisest vähem truud mehed, see on pidev jada kõikvõimalike varjunditega. 100% kindlat truudust saab väita ilmselt vaid mõnel väga ekstreemsel introvertsuse juhul. Aga lisandub veel see, et paljudel elu sündmuste kulgedes ei tekigi seda vajadust, probleemi või olukorda, mis truudusetuseni viib ning seetõttu see erineva protsendina olemasolev truudusetuse potentsiaal ei realiseeru tegelikkuses. Aga paljud reaalselt petavad, selle kohta mehed ise tunnistavad näiteks USAs, et 70-ndaks eluaastaks on neist oma naist petnud 25% abielumeestest. 40-ndaks eluaastaks on oma sõnul petnud vaid 15% abielumeestest. Aga mida suurem on vanus, seda suurem on tõenäosus, et selle pika aja jooksul on truudusetust soodustavaid olukordi ette tulnud. Mingi protsent lisandub neid, kes ei tunnista, et nad on petnud ja vabaabieluinimesi see statistika ei kajasta.

Link ka: https://ifstudies.org/blog/who-cheats-more-the-demographics-of-cheating-in-america

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.08 14:33; 13.08 14:57; 13.08 15:10; 15.08 09:00; 16.08 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see erineva protsendina olemasolev truudusetuse potentsiaal

Ärme nüüd nii segaseks ja teoreetiliseks ka asja aja. Küsimus on selles, kui paljud surmatunnil seda öelda saavad, et nad tõesti truud olid, mitte teoretiseerida, mis olukorras mida juhtuda oleks võinud.

See statistika on huvitav, hea, et jagasid. Kui tõesti 25% tunnistab ning (ütleme, et) 25% valetab, siis võiks uskuda, et 50% ongi truud olnud. Võtame veel 20% maha, kuna Euroopas on pereväärtused USA-st madalamalt hinnatud. Lisaks veel võttes arvesse, et “Usu statistikat ja saad ikka poolega petta”, jääb 30%-st järgi 15% mehi, kelle osas võiks statistikale tuginedes eeldada, et nad tõesti on püsisuhtes selle või enda elu lõpuni truudust pidanud.

Niiet vastus võiks olla JAH

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.08 19:07; 14.08 10:23; 14.08 11:12; 14.08 11:22; 14.08 11:28; 15.08 22:21; 16.08 09:54; 16.08 11:32; 16.08 11:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 129 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas truud mehed on olemas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.