Esileht Ilu ja tervis Kas tšekkidelt ka võib nakkuse saada?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas tšekkidelt ka võib nakkuse saada?

Postitas:

Olen raamatupidaja ja homme tuuakse mulle terve pakk neid neetud sula- ja kaardimaksetšekke. Ok, ma näppe suhu jah ei topi, aga mõni on väikse/uduse kirjaga, peab päris lähedalt vaatama. Hingan viirused sisse või?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 00:04; 19.03 00:20; 19.03 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas neid väljas hoida saaksin? Saavad ju niiskeks. Toojat kardan ka, aga teda on üks, tšekke on katsunud kümned.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 00:04; 19.03 00:20; 19.03 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kasuta kummikindaid ning luupi. Võta üks nuustik, tee niiskeks ning tee näpp niiskeks selle peal. Saad tšekke kerge vaevaga üksteisest eraldada. Vanasti loeti raha sedasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paberil jt siledatel pindadel põsib viirus kuni 48 t. Pane seniks seisma, tegele nendega mitte enne kui 2 päeva pärast

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tšekid pidid väga mürgised olema. Olen näinud kassapidajaid kinnastes just sel põhjusel. Kui hädavajalik pole, ärge võtke poes tšekki. Sina peaksid ka neid kinnastega puutuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tšekid pidid väga mürgised olema. Olen näinud kassapidajaid kinnastes just sel põhjusel. Kui hädavajalik pole, ärge võtke poes tšekki. Sina peaksid ka neid kinnastega puutuma.

Tšekke ei ole mõistlik suhu panna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen raamatupidaja

Sul siis raha üldse ei ole?
Ostad omale sellise asja ja hoiad oma tsekke seal paar päeva. Enne nende lutsutamist.

Kui parasjagu tsekke pole, saad ka pelmeene ja metskitse liha hoida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiviajas elate või? Meil on tšekid juba 10 aastat digitaliseeritud. Kõige lihtsam variant on pildifail, aga praegu juba olemas programmid, mis su tšekid ise raamatupidamisprogrammi sisestavad koos andmetega, raamatupidaja vaatab lihtsalt kande üle ja vajutab “kinnita” nuppu. Viimane aeg oleks kiviajast välja tulla, praegune olukord soodustab seda igati.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen raamatupidaja ja homme tuuakse mulle terve pakk neid neetud sula- ja kaardimaksetšekke. Ok, ma näppe suhu jah ei topi, aga mõni on väikse/uduse kirjaga, peab päris lähedalt vaatama. Hingan viirused sisse või?

Viimasel päeval hakkad alles käibemaksuga tegelema? 20 päeva oli aega selleks, oleks tsekid karantiinis olnud vahepeal ja poleks mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paberil jt siledatel pindadel põsib viirus kuni 48 t. Pane seniks seisma, tegele nendega mitte enne kui 2 päeva pärast

See konkreetne Ei püsi 48h!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel päeval hakkad alles käibemaksuga tegelema? 20 päeva oli aega selleks, oleks tsekid karantiinis olnud vahepeal ja poleks mingit probleemi.

Pk oma tuntud headuses! Mulle tuuakse alles jaanuari tšekid, iga programm ei võta digitaliseeritud tšekke vastu ja kui neid on sadades, siis ei nõustu klient neid pildistama, ma ei usu, et külmutamine abiks oleks. Kolleeg soovitas triikrauda. Pean ainult uurima ega kuumus kirja ära kustuta….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 00:04; 19.03 00:20; 19.03 13:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kas tšekkidelt ka võib nakkuse saada?