Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas tsentrifuugite kõiki asju?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kas tsentrifuugite kõiki asju?

Postitas:
Kägu

Mina ei ole julgenud tsentrifuugida igasugu dzempreid ja ka venivamast materjalist pluuse, sest paari asjaga on kunagi olnud kogemus, et asjad on välja veninud inetult. Aga sel moel paraku on kuivamisaeg nii pikk, et nad kipuvad sellise vastiku läppanud haisu külge võtma. Mis teie teete?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kas tsentrifuugite kõiki asju?

Kui tsentrifuug materjalile keelatud pole ja kardad väljavenimist, siis pane ese pesukotti. Saad tsentrifuugida, ese ei jää ligumärg ega veni välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

õrnadele asjadele kasutan käsipesu tsentrifuugi. arvan, et see on isegi leebem kui käte vahel väänamine, samas saavad asjad kuivemaks väänatud.
pesukott on ka tihedas kasutuses muidugi, igasugu trikotaa¸esemeid (k.a. t-särgid) ilma selleta pessu ei panegi, lähevad muidu ajapikku laiaks ja lühikeseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ei olegi pesukotti kasutanud, kas see on mingi spetsiaalne kott ja kus müüakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan pesukotina padjapüüre.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] ligumärg [/tsitaat]Ligemärg e läbimärg.

Võib-olla on sul lihtsalt aps, ent ka varem on perekoolis täpselt sama viga silma jäänud, seepärast kirjutasin.

Teemale vastuseks: jah, tsentrifuugin kõike, mida tsentrifuugida võib. Pesen pesu vastavalt juhistele ja siis püsivad riided kenad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tsentrifuugin ka asju mida ei või. Enamusi spordiriideid ei või. Aga ligemärgade asjadega, millel veerada tegelda ei viitsi. Spordiriietega pole mu meelest miskit juhtunud ka pika aja jooksul.

Üldse kiputakse tsentifuugimist liiga paljudele asjadele keelama. Oma närvide huvides sellel liigset tähelepanu ei pööra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ei olegi pesukotti kasutanud, kas see on mingi spetsiaalne kott ja kus müüakse?[/tsitaat]
müüakse seal, kus igasugu majatarbeidki. võrkmaterjalist, lukuga.
padjapüüri kasutamine ei ole minu meelest eriti mugav, sest sealt võivad asjad välja tulla ja siis peaks igaks pesukorraks üks vastavat värvi padjapüür musta pesu hulgas olema.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas tsentrifuugite kõiki asju?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.