Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tuleb vaktsiinikohustus?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 147 )

Teema: Kas tuleb vaktsiinikohustus?

Postitas:
Kägu

ihihiii ja ahahahaaa, vaktsineerimise tagajärjel on Eestis surnud jätkuvalt ainult kaks inimest, eksju? (Su küsimus polnud kül mulle esitatud, ma lihtsalt sekkusin, nii lõbusa ja aruka inimesega on alati meeldiv vestelda)

Palun andmed, kui palju neid siis surnud on. Ja ära tule nüüd ütlema, et kõik on maha vaikitud ja sinu tutvusringkonnast on enamik surnud.

USAs 17 000 raporteeritud vaktsiinisurma, kus 86% juhtudest ei ole mingit teist põhjust registreeritud

Raporteeritud, mitte kontrollitud. Raporteerida võib kõiksugu asju,

Need on siiski ametlikud andmed (nagu meiegi 1-2 vaktsiinisurma) – ehk siis teie palavalt armastatud kontrolli koefitsient on neist juba üle käinud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, on siitki teemast kõik teravamad kommentaarid ära kustutatud. Nagu ka peavoolumeedias, võib siin kirjutada ainult poliitiliselt õigeid kommentaare vaktsiinide kiituseks ja vaktsiinivastaste laituseks. Huvitav arusaam demokraatiast ja sõnavabadusest.

Eksid, minu vaktsineerimist pooldav teema on ka ebasobivaks kuulutatud. Aga sellest pole midagi, seda nuppu võib igaüks vajutada, kellele teema ei meeldi. Ebasobivaks kuulutati minu 6 aastat tagasi tehtud täiesti neutraalne teema arvutimängudest. Nii et ma ei imesta millegi üle. See on ikka üks äärmiselt mõttetu nupp. Midagi ega kedagi kritiseerida ei tohi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Demokraatiaga kaasneb ka vastutus oma faktide õigsuse eest. Seepärast ei saagi peavoolumeedias kõike avaldada. Ja vaktsiinivastaseid ongi lihtsalt vähem, lõppudelõpuks on u, 70% täiskasvanutest meil vaktsineeritud, seepärast jääbki mulje, nagu vaktsineerimist pooldavaid kommentaare on rohkem.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Demokraatiaga kaasneb ka vastutus oma faktide õigsuse eest. Seepärast ei saagi peavoolumeedias kõike avaldada. Ja vaktsiinivastaseid ongi lihtsalt vähem, lõppudelõpuks on u, 70% täiskasvanutest meil vaktsineeritud, seepärast jääbki mulje, nagu vaktsineerimist pooldavaid kommentaare on rohkem.

Kust sa võtad, et vaktsineerimist pooldavaid kommentaare rohkem on. Mina näen FBs ainult sõimu ja lauslollust pooldavaid kommentaare. Seda vaest Tanel Kiike on lõpmatuseni mõnitatud. Lihtsalt nii kurb hakkab. Meie politseid on maha tehtud, võrreldud SSga. Samas, kui politsei teeb oma tööd ja nõuab valitsuse korralduste täitmist. Kiidetakse taevani räuskavaid MEMi teenindajaid jne. Mitte ükski vaktsiinipooldaja ei astu nendele vastu, ei ütle kaitsvat sõna, sest see süüakse muidu elusast peast ära. Ja kui keegi julgeb piiksatada, siis öeldakse, et tõmba minema siit teemast. Ja need inimesed julgevad oma õige nime all sellist jama suust välja ajada. Lihtsalt uskumatu ja piinlik.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidetakse taevani räuskavaid MEMi teenindajaid jne. Mitte ükski vaktsiinipooldaja ei astu nendele vastu, ei ütle kaitsvat sõna, sest see süüakse muidu elusast peast ära. Ja kui keegi julgeb piiksatada, siis öeldakse, et tõmba minema siit teemast. Ja need inimesed julgevad oma õige nime all sellist jama suust välja ajada. Lihtsalt uskumatu ja piinlik.

Olen nõus. See on ühiskonna põhjakiht. Piinlik kaader. Selle asemel, et tööl käia, tegelevad lollustega.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ligi 805 000 covid-surma.

Kas need on ka sellised, kus mingit muud tervislikku põhjust ei olnud? Ei surnud keegi vanadusest, ülekaalust ega muu tervisehäda tõttu? Puhtalt covid?

Ilmselt jah nagu meie surmade statistika, suur osa vanuses 80+. Alati vaatan, et kus nad kõik paneks 100+ välja kui seda koroonat ei oleks. Kus need raugad üldse nii massiliselt nakatuvad?

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

USAs 17 000 raporteeritud vaktsiinisurma, kus 86% juhtudest ei ole mingit teist põhjust registreeritud

Raporteeritud, mitte kontrollitud. Raporteerida võib kõiksugu asju,

Sellele liida juurde sellega mitmekordne number raporteerima jäänutest.
Lisaks vaktsiiniga rikutud tervised.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

hakkab juba eeltöö, vaja EL ülemuste kintsu kaapida https://tv.delfi.ee/artikkel/95294215/video-kaja-kallas-voimalikust-kohustuslikust-vaktsineerimisest-tulevikus-valistada-ei-saa-selle-viiruse-puhul-midagi

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

USAs 17 000 raporteeritud vaktsiinisurma, kus 86% juhtudest ei ole mingit teist põhjust registreeritud

Raporteeritud, mitte kontrollitud. Raporteerida võib kõiksugu asju,

Sellele liida juurde sellega mitmekordne number raporteerima jäänutest.

Lisaks vaktsiiniga rikutud tervised.

Ma pigem lahutan maha väga suure protsendi, mis on valesti raporteeritud. See vastab palju paremini tegelikkusele. Kui ei usu, siis küsi mõne immunoloogi käest. Räägi mis tahes, aga nemad teavad seda teemat oluliselt paremini kui sina või mina.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/100009115658753/videos/614426273011421

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ka kevadel vaatasin, et mingid peast lihtsad protesteerivad vabaduse väljakul ja provotseerivad politseid, siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Ma olen koroonapositiivsel käinud külas ja isegi suudelnud koroonapositiivsega, lisaks muud kokkupuuted mujal ja mittevaktsineerituna ei ole õnnestunud haigeks jääda, samal ajal kui seal seltskonnas vaktsineeritud nakatasid üksteist.

Asi ei ole koroonas kui haiguses, asi on selles vaktsiinis ja loodevatasi selgub kelle huvides see kõik lõppude lõpuks on.

Ja vaadates “koroonasurmade” statistikat, siis enamus on 80+, 90+ inimesed, need inimesed surid vanadusse ja noorematel on rasked kaasuvad haigused nagu hiljuti just oli kingitud elu fb lehel, et viimases staadiumis maksavähiga 41-aastane naine kahjuks suri ja terviseameti fb lehel oli ta pandud koroonasurmade alla, et suri vaktsineerimata 41-aastane naine. Paraku ongi nii, et paljud raskelt haiged vaktsineerimata inimesed on nii raskelt haiged muudel põhjustel, et neid ei ole võimalik vaktsineerida koroona vastu ja nad lähevad haiglasse ja nakatuvad seal koroonasse ja survevad ja statisikasse lähevad kui vaksineerimata koroonasse surnud inimesed. Ehk see statistika on nii kallutanud.

 

+7
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

Erinevalt sinust, ta ilmselt loeb, kuulab, mõtleb, loob seoseid, teeb järeldusi…

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust, ta ilmselt loeb, kuulab, mõtleb, loob seoseid, teeb järeldusi…

😀 😀 😀
Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

just kirjutasin oma kogemuse selle koroonaga, et olles nii palju kordi väga lähikontaktne ma ei ole haigestunud, ma olen terve inimene töötava immuunsüsteemiga ja ma hoolitsen oma tervise eest.

teine asi, mida tähele pannud ongi see kui õelaks ja pahatahtlikuks vaktsiinipooldajad muutuvad. nagu need kommentaarid ka siin. kohe muutuvad isiklikuks ja hakkavad isiklikult ründama ja isegi märganud seda inimeste puhul, kellega varem normaalselt läbi saanud, lihtsalt selles osas eriarvamusel.

+7
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

just kirjutasin oma kogemuse selle koroonaga, et olles nii palju kordi väga lähikontaktne ma ei ole haigestunud, ma olen terve inimene töötava immuunsüsteemiga ja ma hoolitsen oma tervise eest.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Kuidas reisimas kavatsed käia, kui sind kuhugi ei lasta?

https://www.delfi.ee/artikkel/95296359/saksamaa-keelab-vaktsineerimata-inimestel-avalikes-kohtades-aja-veetmise

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

sinu vaba valik. millega sa rahul ei ole?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust, ta ilmselt loeb, kuulab, mõtleb, loob seoseid, teeb järeldusi…

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

Jah, loomulikult mõtleb. Huvitav, mis ajast oma peaga mõtlemises midagi taunimisväärset on? Arusaadavalt sina ja sinu mõttekaaslased (khm) ei mõtle üldse vaid lihtsalt tunnevad ja reageerivad. See on pärsi ohtlik tendents, muide. Sellist seltskonda on väga lihtne manipuleerida – tõmbad kerge paanika üles ja lambad juba jooksevad kätte antud suunas.
Aga, et sellest aru saada, on vaja kaasa mõelda, mida sa ei tee… Suletud ring, tunne ja reageeri ja jookse määgides edasi. Emotsioonid ruulivad. Usu ka muidugi, see on ka hea.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

Sa ka, kui võileiba osta tahad:

tryne find my booster pass

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arusaadavalt sina ja sinu mõttekaaslased (khm) ei mõtle üldse vaid lihtsalt tunnevad ja reageerivad. See on pärsi ohtlik tendents, muide. Sellist seltskonda on väga lihtne manipuleerida – tõmbad kerge paanika üles ja lambad juba jooksevad kätte antud suunas.

Vastupidi. Meie mõtlesime ja vaktsineerisime. Mingit paanikat ei ole näinud. Ammugi mitte hirmutamist, mida väidetavalt teisitimõtlejad pidevalt väidetavalt tunnevad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Hakka raha koguma.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95296105/austrias-ei-tule-sundvaktsineerimist-aga-vaktsineerimata-inimesed-voivad-saada-kuni-7200-eurot-trahvi-ja-korduvalt

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

sinu vaba valik. millega sa rahul ei ole?

Selles ju probleem ongi, et valik ei ole vaba, kui ühel kaalukausil on vaktsiin ja teisel töökoha kaotus. See on väga jõhker sundimine.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

sinu vaba valik. millega sa rahul ei ole?

Selles ju probleem ongi, et valik ei ole vaba, kui ühel kaalukausil on vaktsiin ja teisel töökoha kaotus. See on väga jõhker sundimine.

nii ongi. teiseks täiesti kindel, et millalgi selguvad tõsised vaktsiini kõrvaltoimed, kui ma vaktsineeriks siis äkki kuskil 5 aasta pärast kuniks äkki rohkem infot asjade kohta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammugi mitte hirmutamist

Vaata siiasamasse teemasse, kus paar kommentaari eespool üks kägu hakkas kohe lämbumisega ähvardama kui üks julges öelda, et ta ei ole vaktsineeritud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Kuidas reisimas kavatsed käia, kui sind kuhugi ei lasta?

Aga sa ise muidugi vaktsineerisid ikka tervise pärast ja ühiskonna heaks ja vanaema kaistseks, eks? Mitte mingitel ajuvabadel põhjustel nagu restoran ja reisimine, eks?

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

sinu vaba valik. millega sa rahul ei ole?

Selles ju probleem ongi, et valik ei ole vaba, kui ühel kaalukausil on vaktsiin ja teisel töökoha kaotus. See on väga jõhker sundimine.

mina mäletan veel seda riiki, kus nii töötamine kui vaktsineerimine olid kohustuslikud. täna saad sa ise valida, nii ühte kui teist.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Kuidas reisimas kavatsed käia, kui sind kuhugi ei lasta?

Aga sa ise muidugi vaktsineerisid ikka tervise pärast ja ühiskonna heaks ja vanaema kaistseks, eks? Mitte mingitel ajuvabadel põhjustel nagu restoran ja reisimine, eks?

elus on asjad enamasti omavahel seotud. kaitstes ennast, kaitsed ka vanaema ja saate koos kontserdile ja restorani minna. ja reisima ka, kui tahtmist on.

siis olles nüüd olukorras, kus pidin töölt lahkuma vaktsiinikohustuse tõttu on mu arvamus sellest kõigest 180 kraadi muutnud.

Mis sul vaktsineerimise vastu oli?

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

sinu vaba valik. millega sa rahul ei ole?

Selles ju probleem ongi, et valik ei ole vaba, kui ühel kaalukausil on vaktsiin ja teisel töökoha kaotus. See on väga jõhker sundimine.

mina mäletan veel seda riiki, kus nii töötamine kui vaktsineerimine olid kohustuslikud. täna saad sa ise valida, nii ühte kui teist.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 147 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tuleb vaktsiinikohustus?