Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tuleb vaktsiinikohustus?

Näitan 27 postitust - vahemik 121 kuni 147 (kokku 147 )

Teema: Kas tuleb vaktsiinikohustus?

Postitas:
Kägu

See on nüüd natuke karm hinnang. Aga reaalselt võib covid-19 põdemisest tervel noorel inimesel tekkida selline kopsukahjustus, millega ta ei saa enam kunagi normaalselt sporti teha. Või neeru kahjustus, või pankrease kahjustus, millest igaüks mõjutab oluliselt edasist elukvaliteeti. Ja mitte ühele tuhandest vaid ühele kümnest.

Ja nende ulatuslike kahjustusteni jõuavad patsiendid miks? Sellepärast, et globaalselt on ära blokitud koroona varajane ravi, mis tõestatult hoiab ära haiguse arenemise sinnamaale, kus need kahjustused üldse võimalikuks saavad.

Kas te lapsepõlvest seda ei mäleta, kuidas ema rääkis, et angiini peab ravima, sest muidu saab süda kahjustada? Loogiline ju, kui haigusel lastakse metsikult möllata ning inimestel soovitatakse lihtsalt kodus istuda ja oodata kuni huuled siniseks tõmbavad ning siis haiglasse minna – sellisele käitumisele järgnevad tüsistused.

Ja jälle oleme selle varajase ravi juures tagasi. Mis sinu lahendus oleks? Palun ära ütle, et see oleks kõikidele noortele inimestele hobuseannuse ussirohu sissesöötmine.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun mine lenda Istanbuli, mine seal apteeki. Seal on müügis see I-tähega rohi. Või sa arvad, et hobuserohtu müüakse apteegis? Või sa reaalselt kujutad ette, et HOBUSELE antakse paracetamoli suurust tabletti?

Muide, minu kass oli haige, pidin andma antibiootikume..  kas sinu arvates on see edaspidi loomarohi?

Kui kaua teil läheb aega, enne kui saate aru, et teid tehakse lolliks? Ja et te oletegi lollid?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see oleks kõikidele noortele inimestele

Ravi ja vaktsineerimise vahe on selles, et ravi antakse siiski ainult nendele inimestele, kes juba on haigestunud ja kellel on selle ravi saamiseks ka näidustused. Keegi ei soovi seda, et kõik koroonat parasjagu mitte põdevad inimesed mingit rohtu manustaksid, ükskõik missugust ravimit. Ka ei ole mõtet kamaluga tablette sisse sööta sellele, kes alles täna sai positiivse  diagnoosi. AGA niipea kui on näha, et läheb korralikumaks põdemiseks, siis ravima hakata, mitte soovitada lihtsalt palju vedelikku juua ja pikutada. praegu ju kuidagi ravima hakatakse alles neid, kes juba hinge vaaguvad, see on liiga hilja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun mine lenda Istanbuli, mine seal apteeki. Seal on müügis see I-tähega rohi. Või sa arvad, et hobuserohtu müüakse apteegis? Või sa reaalselt kujutad ette, et HOBUSELE antakse paracetamoli suurust tabletti?

Muide, minu kass oli haige, pidin andma antibiootikume.. kas sinu arvates on see edaspidi loomarohi?

Kui kaua teil läheb aega, enne kui saate aru, et teid tehakse lolliks? Ja et te oletegi lollid?

Palun mine lenda Istanbuli, mine seal apteeki. Seal on müügis see I-tähega rohi. Või sa arvad, et hobuserohtu müüakse apteegis? Või sa reaalselt kujutad ette, et HOBUSELE antakse paracetamoli suurust tabletti?

Muide, minu kass oli haige, pidin andma antibiootikume.. kas sinu arvates on see edaspidi loomarohi?

Kui kaua teil läheb aega, enne kui saate aru, et teid tehakse lolliks? Ja et te oletegi lollid?

Hobuseannus viitab kogusele, mitte hobustele mõeldud ravimitele. Niipalju võiks eesti keelt ikka tunda. Ravimi koguseid arvutataksegi kehakaalu järgi. Lõunas ongi parasiidiravimid rohkem vajalikud ja müüakse sellepärast apteegis. Mul on raskusi aru saamisega, miks sa arvad, et me oleme lollid, kuna ei usu hullu rediseuurija väiteid, et ivermektiin ravib nii lühikest kui pikka covidit igal ajahetkel ja kõigil ühtemoodi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ei kvalifitseeru töökohal töötamiseks, siis kaotad töökoha. Nii on see alati olnud. See, et sinul “ei ole vaja vaktsiini”, on sinu enda puudulikust informeeritusest tingitud otsus, mille tõttu sa ei kvalifitseerunud oma töökohal töötamiseks. Kas siis on ka probleem, kui tahad kaubaauto juhiks saada, aga ei võeta tööle, sest sul pole kaubaauto kategooria juhiluba, sest “mul ei ole vaja seda luba”?

Absoluutselt! Ega load ei sõida, juht sõidab. C kategooria luba mul pole, kuid veoautoga sõidan täiesti vabalt, 100 korda sõitnud külavahel. Kui mind selle inimäärikust alandava paberi tõttu, mille jaoks pole mingit reaalset vajadust, nüüd rekajuhiks ei võeta, siis lähen Vabakale piketeerima, koos Ilvesega hümni laulma ning Huusega politseiriiki siunama. See on aparteheid mis toimub, orjandusliku korra kehtestamine- täpselt seda see on, kui MEH kohvikus saiakest süüa ei saa!

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on raskusi aru saamisega, miks sa arvad, et me oleme lollid, kuna ei usu hullu rediseuurija väiteid, et ivermektiin ravib nii lühikest kui pikka covidit igal ajahetkel ja kõigil ühtemoodi.

Juba selle ühe lause järgi saab otsustada, et su silmaring on ahtake ja keeleoskuse tase on “umbkeelne”. Kui sa oled siiani sellest ravimist kuulnud ainult läbi Kaari Saarma (eestikeelse) suu ja tänu FB-le, siis ei ole sinuga rohkem millestki rääkida sel teemal.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa ei kvalifitseeru töökohal töötamiseks, siis kaotad töökoha. Nii on see alati olnud. See, et sinul “ei ole vaja vaktsiini”, on sinu enda puudulikust informeeritusest tingitud otsus, mille tõttu sa ei kvalifitseerunud oma töökohal töötamiseks. Kas siis on ka probleem, kui tahad kaubaauto juhiks saada, aga ei võeta tööle, sest sul pole kaubaauto kategooria juhiluba, sest “mul ei ole vaja seda luba”?

Absoluutselt! Ega load ei sõida, juht sõidab. C kategooria luba mul pole, kuid veoautoga sõidan täiesti vabalt, 100 korda sõitnud külavahel. Kui mind selle inimäärikust alandava paberi tõttu, mille jaoks pole mingit reaalset vajadust, nüüd rekajuhiks ei võeta, siis lähen Vabakale piketeerima, koos Ilvesega hümni laulma ning Huusega politseiriiki siunama. See on aparteheid mis toimub, orjandusliku korra kehtestamine- täpselt seda see on, kui MEH kohvikus saiakest süüa ei saa!

Ullikesed on nüüd juhilubade kujundist rääkimise selgeks saanud. Siiani käis mingi turvavööjutt. Milline kohatu võrdlus järgmiseks?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on raskusi aru saamisega, miks sa arvad, et me oleme lollid, kuna ei usu hullu rediseuurija väiteid, et ivermektiin ravib nii lühikest kui pikka covidit igal ajahetkel ja kõigil ühtemoodi.

Juba selle ühe lause järgi saab otsustada, et su silmaring on ahtake ja keeleoskuse tase on “umbkeelne”. Kui sa oled siiani sellest ravimist kuulnud ainult läbi Kaari Saarma (eestikeelse) suu ja tänu FB-le, siis ei ole sinuga rohkem millestki rääkida sel teemal.

Ei olegi, kui vaja kedagi uskuda, siis ma usun arste kellelt ma olen abi saanud, mitte juhme libateadlasi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas mõni saab võrrelda juhiluba koroonapassiga? Nagu siga ja kägu ju. Üks väljastatakse sulle teadmiste ja praktilise poole eest, selleks on soov oma masinat juhtida. On ka alternatiiv kasutada ühistransporti.

Teisel juhul oled sa nõus enda sisse laskma tõestamata efektiivsusega ja uurimata toimega ainet. Nagu mõned riigid näitavad, ei ole siin enam võimalik valida.

Mis neil kahel ühine nimetaja on? Et tulemuseks on Dokument? Mina ei näe siin muud ühisosa.

+10
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üks väljastatakse sulle teadmiste ja praktilise poole eest

Lollus, ei väljastata seda millegi “eest”, vaid selle dokumendi ainus mõte on kinnitada, et sa oled teistele suhteliselt ohutu, et tõenäosus, et sa neile otsa sõidad, on väike. Täpsalt sama mis vaktsineeritusega.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ullikesed on nüüd juhilubade kujundist rääkimise selgeks saanud. Siiani käis mingi turvavööjutt. Milline kohatu võrdlus järgmiseks?

Mis seal kohatut? Kas sa oled seesama narr, kes seletas, et juhiluba on auhind teadmiste eest?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks väljastatakse sulle teadmiste ja praktilise poole eest

Lollus, ei väljastata seda millegi “eest”, vaid selle dokumendi ainus mõte on kinnitada, et sa oled teistele suhteliselt ohutu, et tõenäosus, et sa neile otsa sõidad, on väike. Täpsalt sama mis vaktsineeritusega.

Lisaks veel, et selle “teadmise ja praktika eest” saadud kõrgest auhinnast võid ilma ka jääda, kui tervisetõendi pikendamine ebaõnnestub. Järjekordne meditsiiniline diskrimineerimine ja aparteheid! 🙁

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aed ja aiaaugud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et globaalselt on ära blokitud koroona varajane ravi,

Kõtt, ullike!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, kui vaja kedagi uskuda, siis ma usun arste kellelt ma olen abi saanud, mitte juhme libateadlasi.

Mitmed neist “juhmidest libateadlastest” on oma varasemas elus tugevat tunnustust, mõni lausa Nobeli preemia saanud. Huvitav, et nad koos koroona tulekuga kõik järsku ebausaldusväärseteks hulludeks muutusid (kui Wikipediat uskuda). Või äkki juhtus hoopis Wikipediaga midagi? 😀

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et globaalselt on ära blokitud koroona varajane ravi,

Kõtt, ullike!

Keegi ei sunniks sind seda endale manustama, ma usun. Soovi korral saaks ikka kodus peegli ees oodata huulte siniseks minekut ja siis haiglasse jalutada, kui oled praeguse raviprotokolli vankumatu austaja.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

Armastatakse jah rääkida, kuidas vaktsineerimata kodanikud on kõik mmsi usku 5G pelguritest soodad, kes nunnusid vaktsineeritud inimesi sõimavad ja kiusavad. Ma ei tea küll, kust nad selliseid otsimas käivad… kuskil Eestlaste kolmnurgast äkki? Mina ja minu vaktsineerimata tuttavad-sõbrad oleme viisakad, tagasihoidlikud ja targad inimesed. Igaühel oma põhjus, miks ta vaktsineeritud pole, mis küll näiteks siinseid koroonahüsteerikuid absoluutselt ei huvita, sealt tuleb ainult sisinat “vabanduste leiutamise” vms kohta. Sest teadlased räägivad, et Eestis on ainult sadakond inimest, kel on vaktsineerimiseks meditsiiniline vastunäidustus, ja kes pole nende saja hulgas, ei vääri inimese nimegi. Ning… see on see kontingent, kes paistab ennast esimeseks Eestiks pidavat. Parandage, kui ma eksin, aga kas päriselt intelligentsed ja tasakaalus inimesed kulutaksid nii palju energiat teiste vihkamise, mõnitamise, põlgamise ja alavääristamise ning naudinguga neile halba soovimise peale? Loomulikult on nende silmis see kõik õigustatud, “sest mis nad siis on nii uhhuud.” Klassikalised vägivallatsejad on alati oma pursked ära põhjendanud sellega, et neid provotseeriti.

Oh ma ei teagi, miks oma reede õhtut sellise teema peale üldse kulutan. Nädalavahetuse meediapaast alkaa… nyt!

+8
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

Armastatakse jah rääkida, kuidas vaktsineerimata kodanikud on kõik mmsi usku 5G pelguritest soodad, kes nunnusid vaktsineeritud inimesi sõimavad ja kiusavad. Ma ei tea küll, kust nad selliseid otsimas käivad… kuskil Eestlaste kolmnurgast äkki? Mina ja minu vaktsineerimata tuttavad-sõbrad oleme viisakad, tagasihoidlikud ja targad inimesed. Igaühel oma põhjus, miks ta vaktsineeritud pole, mis küll näiteks siinseid koroonahüsteerikuid absoluutselt ei huvita, sealt tuleb ainult sisinat “vabanduste leiutamise” vms kohta. Sest teadlased räägivad, et Eestis on ainult sadakond inimest, kel on vaktsineerimiseks meditsiiniline vastunäidustus, ja kes pole nende saja hulgas, ei vääri inimese nimegi. Ning… see on see kontingent, kes paistab ennast esimeseks Eestiks pidavat. Parandage, kui ma eksin, aga kas päriselt intelligentsed ja tasakaalus inimesed kulutaksid nii palju energiat teiste vihkamise, mõnitamise, põlgamise ja alavääristamise ning naudinguga neile halba soovimise peale? Loomulikult on nende silmis see kõik õigustatud, “sest mis nad siis on nii uhhuud.” Klassikalised vägivallatsejad on alati oma pursked ära põhjendanud sellega, et neid provotseeriti.

Oh ma ei teagi, miks oma reede õhtut sellise teema peale üldse kulutan. Nädalavahetuse meediapaast alkaa… nyt!

Vihkamisest rääkides. Avastasin eile FB-st sellise grupi nagu Valguse võit ehk siis “valguse” ja headuse eest seisvad vaktsiinifännid. Põhimõtteliselt on tegu grupi lihtsakoeliste mõnitajatega. Mitte mingisugust sisulist arutelu seal ei toimu, ainult ärapanemine ja solvamine. Tsiteerin üht reljeefsemat postitust, mis silma jäi (kirjavead muutmata kujul):

“Paistab et meil on kodusoda? Fakje olen alati tahtnud vardjaid tappa ????.”

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

Täiesti mõistan kirjutajat, kuna siin ona mingi “tarkpea”, kes ajab oma talutoidu ja immuunsüsteemi jura nonstop suust välja. Et temal pole vaktsiini vaja, sest tema on nii terve, terve. Enamik inimesed in nii terved, ilma ökojurata.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

Armastatakse jah rääkida, kuidas vaktsineerimata kodanikud on kõik mmsi usku 5G pelguritest soodad, kes nunnusid vaktsineeritud inimesi sõimavad ja kiusavad. Ma ei tea küll, kust nad selliseid otsimas käivad… kuskil Eestlaste kolmnurgast äkki? Mina ja minu vaktsineerimata tuttavad-sõbrad oleme viisakad, tagasihoidlikud ja targad inimesed.

Siin on väike viga sissekukkunud. Peaks olema – peame ennast viisakaks, tagasihoidlikuteks ja tarkades. Tark inimene ei saa põhimõtteliselt vaktsiinivastane olla.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tark inimene ei saa põhimõtteliselt vaktsiinivastane olla.

“Tark” mingite sinu ringkonna kriteeriumide järgi? Mingi firmaJUHT äkki, ettevõtja? 😀
Ma arvan, et sa ei ole päriselus targa inimesega silmast silma kohtunudki.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

Armastatakse jah rääkida, kuidas vaktsineerimata kodanikud on kõik mmsi usku 5G pelguritest soodad, kes nunnusid vaktsineeritud inimesi sõimavad ja kiusavad. Ma ei tea küll, kust nad selliseid otsimas käivad… kuskil Eestlaste kolmnurgast äkki? Mina ja minu vaktsineerimata tuttavad-sõbrad oleme viisakad, tagasihoidlikud ja targad inimesed.

Siin on väike viga sissekukkunud. Peaks olema – peame ennast viisakaks, tagasihoidlikuteks ja tarkades. Tark inimene ei saa põhimõtteliselt vaktsiinivastane olla.

Sul läks lugemine natuke segamini, püüa teksti veidi paremini süveneda. Vaktsiinivastaseid polnud siin mainitudki, ainult (covidi vastu) vaktsineerimata inimesi. Ilmselt on paljudel raske sellist asja haarata, aga kujutage ette, on kohe päriselt olemas inimesi, kes on igasugu asjade vastu vaktsineeritud, aga mitte koroona!!! Ja samas kannavad nad avalikes kohtades maske! Ja ei ole kordagi Vabaduse platsil meeleavaldustel käinud, isegi Facebooki pole kirjutanud, et arstid ei tea midagi. Nad on muidu isegi täitsa lääne meditsiini usku, vajadusel saavad antibiootikumegi võetud. Täiesti hämmastav lugu, kas pole?
Olen aga ammu aru saanud, et see kõik tundub end teadlasteks vaktsineeritud uus-eliidi jaoks nii ulmeline. Palju lihtsam end puruks irvitada vaheldumisi ahastamisega, et KUI lollid inimesed ikka olemas on. Reaalselt arvavad, et vaktsiin kasvatab neile saba! Ja oma lastel ei luba ka vaktsineeritutega kokku puutuda, kohe päris ausalt! Sest minister Kersna rääkis niimoodi, ühes Lõuna-Eesti koolis oli selline lugu!!!!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitustega kõigile vaktsiini- jm valitsuse poolt alla tulevaid kohustusi pooldavatele suitsetavatele kägudele. Loodame, et sama kord rakendub ka Eestis ja ikka karmimalt 😀

https://www.err.ee/1608430454/2008-aastal-ja-hiljem-sundinud-uusmeremaalased-ei-tohi-kunagi-suitsu-teha

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi, kui vaja kedagi uskuda, siis ma usun arste kellelt ma olen abi saanud, mitte juhme libateadlasi.

Mitmed neist “juhmidest libateadlastest” on oma varasemas elus tugevat tunnustust, mõni lausa Nobeli preemia saanud. Huvitav, et nad koos koroona tulekuga kõik järsku ebausaldusväärseteks hulludeks muutusid (kui Wikipediat uskuda). Või äkki juhtus hoopis Wikipediaga midagi? ????

Mingil täiesti asjassepuutumatul erialal Nobeli preemia saamine ei muuda kedagi kompetentseks immunoloogia alal kaasa rääkima. Ja kui inimene ise oma Nobeli preemiaga veel vehib, et oma jutule pimedaid jüngreid rohkem juurde värvata, siis on see selge märk, et tema jutul puudub reaalne sisu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil täiesti asjassepuutumatul erialal Nobeli preemia saamine ei muuda kedagi kompetentseks immunoloogia alal kaasa rääkima.

Kelle Nobelile sa viitad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ????

Ehm “mõtleb oma peaga” nagu tüüpiline uhhuu.

väga lihtne põhjus, mul ei ole vaja seda vaktsiini ja tõendi pärast ei vaktsineeri

Tuleta oma sõnu meelde, kui juhtumisi haiglas lämbumas oled.

OMG, sa oled see immuunsüsteemimutt. Oeh.

Lugege oma kommentaare uuesti ja mõelge, missugune inimene niimoodi teisele kirjutaks. Südamlik, hooliv, armas ei ole kindlasti omadused, mis sellise teksti kirjutajaid iseloomustaks. Aga ega see tähenda, et te südames nii õelad olete kui siin välja paistab. Tõenäoliselt aitab väike meediapaast ja Perekoolist hoidumine te meeldivatel külgedel jälle mõjule pääseda.

Armastatakse jah rääkida, kuidas vaktsineerimata kodanikud on kõik mmsi usku 5G pelguritest soodad, kes nunnusid vaktsineeritud inimesi sõimavad ja kiusavad. Ma ei tea küll, kust nad selliseid otsimas käivad… kuskil Eestlaste kolmnurgast äkki? Mina ja minu vaktsineerimata tuttavad-sõbrad oleme viisakad, tagasihoidlikud ja targad inimesed. Igaühel oma põhjus, miks ta vaktsineeritud pole, mis küll näiteks siinseid koroonahüsteerikuid absoluutselt ei huvita, sealt tuleb ainult sisinat “vabanduste leiutamise” vms kohta. Sest teadlased räägivad, et Eestis on ainult sadakond inimest, kel on vaktsineerimiseks meditsiiniline vastunäidustus, ja kes pole nende saja hulgas, ei vääri inimese nimegi. Ning… see on see kontingent, kes paistab ennast esimeseks Eestiks pidavat. Parandage, kui ma eksin, aga kas päriselt intelligentsed ja tasakaalus inimesed kulutaksid nii palju energiat teiste vihkamise, mõnitamise, põlgamise ja alavääristamise ning naudinguga neile halba soovimise peale? Loomulikult on nende silmis see kõik õigustatud, “sest mis nad siis on nii uhhuud.” Klassikalised vägivallatsejad on alati oma pursked ära põhjendanud sellega, et neid provotseeriti.

Oh ma ei teagi, miks oma reede õhtut sellise teema peale üldse kulutan. Nädalavahetuse meediapaast alkaa… nyt!

Vihkamisest rääkides. Avastasin eile FB-st sellise grupi nagu Valguse võit ehk siis “valguse” ja headuse eest seisvad vaktsiinifännid. Põhimõtteliselt on tegu grupi lihtsakoeliste mõnitajatega. Mitte mingisugust sisulist arutelu seal ei toimu, ainult ärapanemine ja solvamine. Tsiteerin üht reljeefsemat postitust, mis silma jäi (kirjavead muutmata kujul):

“Paistab et meil on kodusoda? Fakje olen alati tahtnud vardjaid tappa ????.”

Samuti on Facebookis grupp nimega Maskide, QR koodide, immuunpasside ja kiipide vaba ning eluterve Eesti. Ka sealne rahvas ei tegele mingite aruteludega, vaid enamasti leiab sealt viha Kaja Kallase, Politsei- ja Piirivalve, Tanel Kiige etc. vastu. Hambusse jäävad kõik, kes vähegi proovivad siin seda Eesti koroonaolukorda hallata.

ps! Pole mina mitte kummagi grupi liige ega pooldaja, lihtsalt see kord ühe ja kord teise süüdistamine on nii ära tüüdanud. Pada sõimab katelt, ühed mustad mōlemad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 121 kuni 147 (kokku 147 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas tuleb vaktsiinikohustus?