Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas tunnete kedagi kes tõesti teenib mingi amway, tupperware gnld vms selllise asjaga?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas tunnete kedagi kes tõesti teenib mingi amway, tupperware gnld vms selllise asjaga?

Postitas:
Kägu

Mina ühte inimest tean kes tõesti teenib sellega.Aga tal on ka hull viitsimine sellega tegeleda ja ta tõesti usub sellesse.
Summat ma muidugi ei tea aga elavad hästi.

gnldst siis tema puhul jutt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

RE: Kas tunnete kedagi kes tõesti teenib mingi amway, tupperware gnld vms selllise asjaga?

sellega ei teeni keegi peamist elatist. need on legendid.

Please wait...
Postitas:
oravatirts

RE: Kas tunnete kedagi kes tõesti teenib mingi amway, tupperware gnld vms selllise asjaga?

Minul 3 tuttavat ja ei elata nad sellega end ära vaid nö hobi nende jaoks. Isiklikult olen proovinud neid tooteid ja täielik pask.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema tegeleb GNLD-ga põhitöö kõrvalt, aga ta on korralik ärimutt, teeb kõvasti tööd ka selle nimel ja teenib üsna hästi sellega. Eks aastate jooksul on inimesed, kes tema käest tellinud soovitanud ka teistele ja nüüd pigem võetakse juba emaga ise ühendust, kui midagi soovitakse. Samuti minu ja õe töökaaslased, kes teavad, et ema sellega tegeleb, tellivad aegajalt. Need puhastusvahendid on minu enda jaoks saanud täiesti asendamatuteks, kõik peale pesupulbri, mis on kahjuks väga vilets.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, pärast seda, kui nad tolle turustamise võrku langesid, ma enam neid ei tunne. hullemad kui Jehoovatunnistajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemast ei tea midagi aga kui siin liigub mõni tupperware tädi siis ma oleks jube õnnelik kui mulle tuleks meilile nende kuupakkumisi ja üldse igast infot. Olen tupperware hull aga ostan asju siis kui need on soodushinnaga. Tahaks oma tupperware kontakti 🙂 Siiani juhuslikult peale sattunud pakkumistele tuttavate kaudu.
chupa02@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu tuttav teenib väga hästi oriflamega, põhitöö talle.

Please wait...
Postitas:
jaanuaris

Jah

Please wait...
Postitas:
sirtsu11

Need Amway,Tupperware ei kõlba kuhugile,saast.Raha raiskamine ,lollid kes sellist paska ostavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ema tegeleb GNLD-ga põhitöö kõrvalt, aga ta on korralik ärimutt, teeb kõvasti tööd ka selle nimel ja teenib üsna hästi sellega. Eks aastate jooksul on inimesed, kes tema käest tellinud soovitanud ka teistele ja nüüd pigem võetakse juba emaga ise ühendust, kui midagi soovitakse. Samuti minu ja õe töökaaslased, kes teavad, et ema sellega tegeleb, tellivad aegajalt. Need puhastusvahendid on minu enda jaoks saanud täiesti asendamatuteks, kõik peale pesupulbri, mis on kahjuks väga vilets.
[/tsitaat]

Sina oled vist ise selle gnld jamaga tegeleja ja loodad siit mõnd lollikest õnge võtta? Sa ei ole ju isegi gnld äriideele pihta saanud, selles (nagu enamuses teisteski) võrkudes ei teenita mitte müügi vaid uute lihtsameelsete liitmise pealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd ju veel miski (vähemalt minu jaoks) uus asi välja tulnud MonaVie – mingid hirmkallid ja tervislikud mahlad. Seal ka vist teenimine mitte niivõrd müügi, vaid uute liikmete liitmise eest. Lühikese ajaga kaks tuttavat mulle sellega pinda käima hakanud. Kas see ka kellegile tuttav ette tuleb? On mõni teeninud ka sellega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina oled vist ise selle gnld jamaga tegeleja ja loodad siit mõnd lollikest õnge võtta? Sa ei ole ju isegi gnld äriideele pihta saanud, selles (nagu enamuses teisteski) võrkudes ei teenita mitte müügi vaid uute lihtsameelsete liitmise pealt.[/tsitaat]

ei tegele ise. Tean küll, kuidas asi toimib võrgustikes, aga teenitakse müügi pealt ka, emal on väike võrgustik ka, kes tegelevad ja sealt tuleb ka mingi summa. Ära pabista, mina pole küll inimene, kes sellega ise tegeleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma tean, et Pärnus üks juuksur teenis küll mõned aastad tagasi sellega päris arvestatavaid summasid. ta oli tegeles vist Amwayga ja alustas sellega siis kui see alles Eestisse tuli ehk siis oli seal püramiidi tipus. ma usun, et need, kes esimestena liituvad, need teenivad iga püramiidskeemiga päris häid summasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tean ainult neid, kes sellega lisa teenivad aga tahaks Tupperware kaitseks paar s6na oelda kyll… mina lausa armastan nende konserviavajat ning seda sheikerit 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean oma GNLD \”diilerit\”, kelle käest ostan Super 10-t, mida olen kasutanud truult juba umbes 15 aastat. Lisaks ka aloe vera geeli, mis on täiesti asendamatu sääsekuplade leevendamisel. Sellega tahan öelda, et ei pea seda üldse halvaks ja mõttetuks asjaks. Aga ei teagi, kas diiler sellest ära elab või teenib lihtsalt natuke kõrvalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tean oma GNLD \”diilerit\”, kelle käest ostan Super 10-t, mida olen kasutanud truult juba umbes 15 aastat. Lisaks ka aloe vera geeli, mis on täiesti asendamatu sääsekuplade leevendamisel. Sellega tahan öelda, et ei pea seda üldse halvaks ja mõttetuks asjaks. Aga ei teagi, kas diiler sellest ära elab või teenib lihtsalt natuke kõrvalt.[/tsitaat]

ja kohe saad süüdistuse, et oled üks edasimüüjatest….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul naabritädi on kõva tupperware mammi. Teenib hästi, käib preemiareisidel ja värkidel ja mullegi pudeneb vahel mõni kauss või värk (no ilmselt ta saab miskit ka asjadena boonuseks, sest vaevalt ta mulle neid ostab sealt). No sünnipäevadeks, aga vahel ka täitsa niisama.

Ühte inimest tean veel, kes Oriflamega proovis ja korra ka natuke teenis. Aga siis vajus tal see värk ära. No teenis selle arvelt, et liitis enda alla terve posu rahvast. Aga nüüd vist see rahvas ka enam ei tegel asjaga.

Aga mõlemal neil on ka muu töö, müüki tehti lisatööna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tean, et ühes massaazisalongis naine-mees (ilmselt naise firma) mõlemad usinasti tegelevad amwayga ja teevad oma klientidele ikka sellist ajupesu, et lase olla. viivad seal samas ruumides läbi ka nn. värbamiskoolitusi. mitmed-mitmed inimesed pole seetõttu enam tahtnudki sinna firmasse sisse astuda. aga kindlasti on samas leidunud ka ullikesi, kes õnge läinud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina müüsin kunagi kooli ajal Avonit – olin püramiidi kõige alumine lüli, nii et teenisin ainult niipalju, kui müügist sain. Aga kogu endale vajamineva kosmeetikavärgi ma sel ajal Avonist teenitu eest ostsin, nii et asi seegi. Äraelamiseks oleks vist ikka hullu moodi pidanud jamama. Seni, kuni kogu püramiidivärk käib enda ja oma sõprade-töökaaslaste varustamiseks ja kellelegi pinda ei käida, on see minu arust ok.

Please wait...
Postitas:
Lonelygirl_LG

Amway ajupesu on üritatud mullegi teha, kuid ei tea kedagi, kes sellega teeniks. GNLD kohta tean niipalju, et üks tuttav kes aastakümneid tagasi sai jala ukse vahele, teenib küll, rohkem huvi ei ole tundnud.
Iseenda kohta võin öelda, et hobi korras kosmeetikaga tegelemine toob sisse täpselt nii palju, et lubada endale vajalikke koolitusi, huvi pakkuvaid üritusi ning ka lastele nipet-näpet.
Aga mitte mingeid hiigelvarandusi 🙂
Aga et kellelegi pähe määrida, ajupesu teha…Ei, aitäh. Iga täiskasvanud inimene oskab ise mõelda, mida ta teha tahab ja tarbida soovib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav müüb põhitöö kõrvalt Avonit. Tal on oma püsikunded juba ammu olemas – peab ainult õigel ajal katalooge jagama ja tellimusi kohale viima. Eluks vajalik sissetulek tuleb ikka põhitööst, Avoniga saab taskuraha 🙂

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas tunnete kedagi kes tõesti teenib mingi amway, tupperware gnld vms selllise asjaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.