Esileht Pereelu ja suhted Kas tunnistada tundeid?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kas tunnistada tundeid?

Postitas:

Kuidas teie mehena suhtuksite sellesse kui naine tunnistab tundeid ja on aus?
Kui mees saadab segaseid signaale, aga samas on sama tutvusringkond, seega tuleb ilmselt hiljem veel kokku puutuda, kas siis oleks üldse mõistlik? Võimalik, et peol oli lihtsalt sellises tujus, aga tuju läks üle kui öö ära magas?
Tean, et ega ta ise esimest konkreetset sammu ei astuks, aga samas kui tal tunded tekkisid, kas siis võib olla, et ta kõike ignoreerib ja ikkagi midagi üritab?

Ühest küljest tahaks saada selgust, teisest küljest võib hiljem probleeme tekkida, kui see ainult minu fantaasia oli.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad tast lahti saada, siis kindlasti räägi oma tunnetest! Kuhu sul kiiret on?
Oi, vabandust, ma pole mees 🙁

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Džiisas, nagu mingi naiste jooksuaeg oleks alanud. Igas teises teemas keegi indleb…

PS! Vaatasin nüüd, et ainult meeste vastused kõlbavad. Pole küll mees, aga kui oled noor (ikka alla 30) ja kaunis, siis võid peale lennata küll. Ja tunnete kohta vabalt valetada, ei juhtu midagi hullu.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 18:31; 21.11 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Džiisas, nagu mingi naiste jooksuaeg oleks alanud. Igas teises teemas keegi indleb…

ei tea jah, kas on täiskuu vms. Mingi hullus on lahti läinud 😀

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 18:33; 21.11 18:36; 24.11 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie mehena suhtuksite sellesse kui naine tunnistab tundeid ja on aus?

Kui mees saadab segaseid signaale, aga samas on sama tutvusringkond, seega tuleb ilmselt hiljem veel kokku puutuda, kas siis oleks üldse mõistlik? Võimalik, et peol oli lihtsalt sellises tujus, aga tuju läks üle kui öö ära magas?

Tean, et ega ta ise esimest konkreetset sammu ei astuks, aga samas kui tal tunded tekkisid, kas siis võib olla, et ta kõike ignoreerib ja ikkagi midagi üritab?

Ühest küljest tahaks saada selgust, teisest küljest võib hiljem probleeme tekkida, kui see ainult minu fantaasia oli.

Ausus on alati liiast. Tunnistamine ka. Ega sa kohtus pole. Peaasi, et endale tunnistad.
Sa võid ju minna vastupidise jutuga. Vabandad, et peol läks asi käest ja tegelikult pole midagi. Kui mehel suunurgad allapoole lähevad, siis tead vastust isegi 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 18:33; 21.11 18:36; 24.11 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma jälle ei saa aru, miks ei vòi asju otse küsida, rääkida, vaid peab mingeid mänge mängima? Kas see peabki norm olema v? Saangi eitava vastuse, no mis siis on, elu lâheb edasi ju. Vòi mòtlen väga mööda?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei peaks julgema ise esimest sammu teha, kui peaks huvitatud olema? Julges peol ligi ajada, küll julgeb ka edasi toimetada, kui tal peaks tunded olema. Mina ei torgiks. Ootaks ära, mis edasi saab. Puutute ju varem voi hiljem niikuinii kokku. Eks siis paistab, mis ta teeb.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Džiisas, nagu mingi naiste jooksuaeg oleks alanud. Igas teises teemas keegi indleb…

Eks ta sinu meest indleb 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti mingite segast signaalide hooaeg on käes. Mina lasin meest just oma segaste signaalide käes küpseda, käisin väljas ka veel teiste meessõpradega, kuni segastest asjadest sai sirge jutt.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Džiisas, nagu mingi naiste jooksuaeg oleks alanud. Igas teises teemas keegi indleb…

Eks ta sinu meest indleb ????

Oh, ei minu mees mingeid signaale kuskile saada, ronib ilma pikema jututa selga. Ei mingeid segaseid signaale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 18:31; 21.11 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle nüüd, palju sa vorbid veel neid teemasid? Muudkui ühe ja teise nurga alt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin meest just oma segaste signaalide käes küpseda, käisin väljas ka veel teiste meessõpradega, kuni segastest asjadest sai sirge jutt.

Oma tossikest, sa tahtsid öelda. Mees oleks selle peale öelnud, et palun järgmine.
Sest sellise käitumise peale pole elades kindel, mida see mutt veel 20a kooselu keskel manipuleerimiseks välja suudab mõelda.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 20:24; 23.11 16:17; 23.11 16:31; 23.11 22:23; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.

Tõepoolest, mis naistega lahti on? Üks hull meestemurdmine muudkui käib. Hale! Mina võin oma pika elu kogemustele tuginedes väita, et ei ole ükski mees, kellele naine huvi pakub, selleks liiga arg, et esimest sammu astuda. Kui ta seda ei tee, siis järelikult pole huvi piisav.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi üks segane pidu ja juba tunded nii suured, et vaja teisele tunnistada?
Kui sul tekkis huvi mehe vastu, siis seda muidugi võib tunnistada ja märku anda, et oled huvitatud edasi suhtlema. Tunded jätaks esialgu mängust välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksisite ja nüüd on suured tunded?
Mina väga ei usaldaks neid tundeid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksisite ja nüüd on suured tunded?

Mina väga ei usaldaks neid tundeid.

Ei selgu ju, kas nad üldse seksisid. Teemaalgataja lihtsalt mainis, et “Võimalik, et peol oli lihtsalt sellises tujus, aga tuju läks üle kui öö ära magas?”
Aga kellega magas, kas teemaalgatajaga või üksi, see nagu täpselt ei selgu ju.
Ok, see tibin ei julge tunnistada ja siis tekkis küsimus.
Purjus mehele objektiks sattununa ma küll mingeid lootusi ei hellitaks.
Siis on kogu lugu juba algusest peale värisevatele jalgadele ja kiimale ehitatud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 20:24; 23.11 16:17; 23.11 16:31; 23.11 22:23; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma tossikest, sa tahtsid öelda. Mees oleks selle peale öelnud, et palun järgmine.
Sest sellise käitumise peale pole elades kindel, mida see mutt veel 20a kooselu keskel manipuleerimiseks välja suudab mõelda.

Loomulikult tuleb erinevate inimestega suhelda, kui kindlat paarilist pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tuleb erinevate inimestega suhelda, kui kindlat paarilist pole.

Jah, aga kui on kindla ja kõikide maailma meeste seast välja valitud paarilise SOOV olemas, siis mitte.
Sest siis see on manipulatsioon.
Sa ei näe vahet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 20:24; 23.11 16:17; 23.11 16:31; 23.11 22:23; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ükskord üks mees rääkis kuidas temas tekkisid kireliblikad kui ta mind nägi, armastuseks aga ei nimetanud. Mida see mees ikkagi tundis, ei tea? Kas tunneb ehk siiani?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 16:39; 24.11 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu

Who cares, mis sul 70ndatel purjus peaga juhtus?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 20:24; 23.11 16:17; 23.11 16:31; 23.11 22:23; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“muide sa meeldid mulle, väga. tahaks sinuga kohtingule minna”

ja kõik.

super raske, eks?

Ei ole, kui oled teda valesti lugenud siis kõik. Liigud oma ette edasi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegemist on kolleegi vms sellisega, siis võib hiljem elu natuke raskeks minna küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestega niisama vesteldes olen palju kuulnud, et naine võiks ka teha esimese sammu jne.

Meestega tunnete tasandil suheldes on aga alati nii olnud, et kui ma kahtlen mehe huvis ja pean selguse saamiseks ise mingi sammu tegema, siis oli asi siiski selles, et mehel lihtsalt huvi ei olnud. Ja enamasti selgust esimese küsimisega ei saa ka, nii et jõuad end ikka korralikult tolaks teha, enne kui mees oma vastustes mingit konkreetsust hakkab ilmutama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestega niisama vesteldes olen palju kuulnud, et naine võiks ka teha esimese sammu jne.

Meestega tunnete tasandil suheldes on aga alati nii olnud, et kui ma kahtlen mehe huvis ja pean selguse saamiseks ise mingi sammu tegema, siis oli asi siiski selles, et mehel lihtsalt huvi ei olnud. Ja enamasti selgust esimese küsimisega ei saa ka, nii et jõuad end ikka korralikult tolaks teha, enne kui mees oma vastustes mingit konkreetsust hakkab ilmutama.

meestel on meeldiv korvi saada ja tolaks ennast teha?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 18:33; 21.11 18:36; 24.11 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu

Who cares, mis sul 70ndatel purjus peaga juhtus?

See juhtus alles hiljuti. Paar aastat tagasi. 70Ndatel polnud mind olemaski. Sina vist juba olid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 16:39; 24.11 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestega niisama vesteldes olen palju kuulnud, et naine võiks ka teha esimese sammu jne.

Meestega tunnete tasandil suheldes on aga alati nii olnud, et kui ma kahtlen mehe huvis ja pean selguse saamiseks ise mingi sammu tegema, siis oli asi siiski selles, et mehel lihtsalt huvi ei olnud. Ja enamasti selgust esimese küsimisega ei saa ka, nii et jõuad end ikka korralikult tolaks teha, enne kui mees oma vastustes mingit konkreetsust hakkab ilmutama.

Ma ei saa sellest aru, miks peab oma yksikmehe kogemusi pidevalt jagama? See ei puuduta ju normaalseid inimesi mitte kuidagi?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.11 20:24; 23.11 16:17; 23.11 16:31; 23.11 22:23; 24.11 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kolm korda lähenenud ausalt ja kõik need kolm on ka minu omaks saanud (see on siis noh 20a periood). Seega mina valin alati aususe, palju lihtsam ja selgem, teised mängigu palju tahavad, mina ei viitsi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas tunnistada tundeid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.