Esileht Ilu ja tervis Kas tupekuivus, tupeseen või lihtsalt haige mõte……

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas tupekuivus, tupeseen või lihtsalt haige mõte……

Postitas:

Probleem nimelt selles, et peale oma esimese lapse sündi hakkasid mind hästi tihti külastama põiepõletikud. Vahepeal oli iga kuu üks ägenemine. Raviti igasugu ab-dega, aga ikka tuli tagasi,siis lisandus veel ka seen, millest lahti ei saa. Peaaegu aasta tagasi lasin panna Mirena spiraali, kõik ok ja muidu rahul, aga koguaeg on mingi tunne, et nagu hakkaks põiepõletik tulema. Nimelt käin pissil ära, ei ole valus ega midagi, aga varsti peale seda on selline ärritustunne, et tahaks kohe tagasi minna, aga tegelt ei ole häda, lihtsalt tunnen , et midagi nagu kõditaks/kriibiks. Olen saanud ka seeneravi nii Fluconazoli kui Prokonazoliga, lisaks igakuiselt tupeküünlad, aga ikka tuleb tagasi. Olen proovinud veel süüa Pearls YB probiootikume, mis ongi mõeldud urogentiaalsete vaevuste korral- no ei aita midagi. Praegu saime koos kaasaga ravi ka ureaplasma jaoks, aga kaebused on ikka. Lisaks oli perearst nõus kirjutama mulle Nitrofurantoin 3 kuu pikkuse kuuri, kus iga õhtu võtan 1 tableti. Aga see ei võta ära sellist ärritust :S. Olen veel proovinud Femigeli, Eccozillin kapsleid, Canifug 200 mg küünlaid, Gyno Lact tablette…. Multi Gyn Actigeli ja Liquidgeli , aga ei midagi. Kas kellegil on samu kaebusi või nõuandeid, kuidas saada oma normaalne elu tagasi. PS: stringe ei kanna, samuti pesukaitsmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole nüüd tubli tüdruk ja mine uuri sõnaraamatust, et misasjad on \”kaitsmed\”. Pesu aga \”kaitstakse\” ja pesul on \”kaitsed\”.

Seene kohta: proovi paar-kolm nädalat süüa 0gr süsikaid. Väldi nagu tuld tärklist, valget jahu, suhkrut. St mine väga rangele Atkinsi dieedile ja proovi seen välja \”näljutada\”. Seen toitub \”suhkrust, jahust ja maasikavahust\”. Minu puhul toimis. Lisaks hakkas uus eluviis meeldima ja kaotasin 3-4 üleliigset kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina laseks hoopis e-coli proovi teha uriinist, kui Sul see veel tegemata on. Mul olid samad tundmused selle bakteriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Kas tupekuivus, tupeseen või lihtsalt haige mõte……

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.