Esileht Väikelaps Kas turvatool 9-18 ,9-25 või 9-36

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas turvatool 9-18 ,9-25 või 9-36

Postitas:

Millise kaalukategooria oma kasutate ,mitte ei jõua otsusele 9-18 kuni 4 aastani ,kas siis edasi ainult iste

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ainult 9-18kg on minu valik kolmandat korda ja siis alles see suurem, kui laps on nii 4ne umbes, kus seljatugi eemaldatav ja pepualus eraldi.Kuigi ma pole seljatagust 2 esimesel eemaldanud ja 1. läks kooli ka alles seljatoega tool autos. On jah nii kulukam, aga lapsele on mugavam talle rohkem parajam tool, kui esialgu liiga suur. Ja parajam on turvalisem, laps loksub sees vähem, kõik kaitse asjad on kenasti õige koha peal, mida vähem liigendeid ja juppe, seda tugevam tool tundub.
Ise olen ma muidugi MC toolide fänn, sest käib lamavasse asendisse, lape pea ei vaju magades ette. eile just ühe kaksikute vanematega, kes 3.ootavad, arutasime toolide üle. nemad olid küll seda meelt, et 9-36kg tooli nad enam ei osta, et 9-18kg ikka. seljatugi oli liiga püsti ja pea tolknes magades ja lõpuks võeti seljatugi ära, mis tähendas, et kaitset väiksele lapsele tegelt vähendati, seega mis on enam tooli kasutamise mõte sel juhul? Parem kohe korralik ja kulukam tee, kui mingi universaal, mida kasutada pole mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-18kg
römer duo plus isofixiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb toolist. Minu poeg sai aastaselt Kiddy löögipadjaga turvatooli 9-36kg (kaalus siis 9,5kg) ja seda saab reguleerida pikkusesse ja laiusesse vastavalt lapse kasvamisele. Poollamavasse asendisse saab ka panna (kui on pikem sõit, paneme kohe selle asendi, sest ilma last välja tõstmata asendit muuta ei saa). Turvatool on oluliselt turvalisem kui \”pepualus\”, sest kaitseb last ka külgedelt.
Loe seda ka
http://www.mnt.ee/public/Turvatoolid_webi.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps 2a ja 9-18kg ja ikka sellepärast, et kui peaks sõitma pikemat otsa või laps väsinud siis teised toolid ei saa panna magamisasendisse ja laps peab istudes magama :S mis väikese lapse puhul ilmselgelt liig. vanemal lapsel 8a tool 15-36 ja ikka kasutame koos seljatoega, mis kaitseb külgkokkupõrge puhul kuna sellest pepupadjast sel juhul kasu suur 0!
PS need toolid, mida reklaamitekse Cubex ja KIddy, et saab magamisasendisse panna on tegelikkuses ses osas kasutud kuna kallak on lihtsalt olematu. kõige prem endal poodi minna ja proovida laps panna erinevatesse toolidesse siis ise ka näed vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka MC fänn, et ehk olid 9-18 toolid ja nüüd sisi edasi 18-36 toolid. 9-18 tool oli äärmiselt mõnus, sest seal oli lastel ikka väga mõnus magada.

Ise ei usu nendesse liiga pika kasutusajaga toolidesse. Niimoodi pidevalt vahetades on kallim, aga kokkuvõttes lastel muavam ja ka turvalisem.

Kägu kaksikutega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub lapse suurusest. Sai ostetud ka 9-18 kg kuid laps 2a8k pikkus 101cm ja tool on väike. Lootsin ka, et saan 4a-ni kasutada…(meil oli Maxi-Cosi Priori SPS tool)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ka kindlasti 9-18 tooli. peale selle, et on rohkem lamav asend asetseb laps selles ka tunduvalt kõrgemal, nii et ulatub ka autoaknast välja vaatama.
meil kestis 9-18 tooli vanuses 9kuud – 4 aastat kusjuures laps oli neljaseks saades 112 cm pikk. nii et oleneb ka toolist (kiidan väga enda oma – oli Ramatti Venus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel lastel oli 9-36. Firmat ei mäleta, sest ei olnud mingi tänapäeval kuulus nimi. Loksumise välistas peakaar. Seljatoe kallet sai muuta. Seljatoe ärakäimine polnud vajalik, sest kui vanem ainult alusega sõitma hakkas, kolis noorem hällist tooli(Häll oli piisavalt suur, laps mahtus sinna kaua.) ja ostsime vanemale uue aluse.
Kolmandale ostsime 9-18. Kui saaksin uuesti otsustada, siis enam sellist ei valiks. Ainus pluss oli kõrgemal istumine, aga laps kasvab piisavalt kiiresti, et peagi ka madalamalt toolilt välja näha. Praegu, 3aastasele, tundub see tool juba üsna ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult iste sobib siis, kui sõidad vaid linnas lühikesi otsi. Mina sõidna lastega pikki vahemaid ja ei kujutaks ette, et neljane ainult alusega hakkama saab. Nimelt ta magab autos ja aluse peal vajub külje peale ära-proovitud. Minu jaoks oluline, et lapsed oleks autos turvaliselt ja kaitstud a külglöögi eest.
Mul nii neljasel kui kaheksasel turvatoolid. Ühel maxi-cosi rodi xp, teisele sai ostetud cybex.
Soovitan ka kõigepealt 9-18 tooli ja siis edasi juba suurem tool osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kas turvatool 9-18 ,9-25 või 9-36

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.