Esileht Pereelu ja suhted Kas tütre sünd perre, on mehed ka pehmeks teinud :-)

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kas tütre sünd perre, on mehed ka pehmeks teinud :-)

Postitas:

Kirjutan kuna hakkas huvitama, et kas teiste mehed ka kuidagi muutunud paremaks ja hellemaks siis 🙂 Mina oma mehega koos hakkasin elama oli tal poeg. Suhtlevad ilusti ja sõbralikult, kuid kui meil sündis tütar muutus mees kohe väga. Heas mõttes muidugi 🙂 Pliks on nagu silmatera, muudkui nunnutatakse ja täidetake iga pisem soov. Varem mees ei väljendanud oma tundeid, nüüd kuidagi palju armastavam 🙂 Kas teil ka mehed muutunud või ma lihtsalt kujutan ette, et tütar ta kuidagi pehmeks teinud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 15:00; 13.06 15:38; 13.06 15:57; 14.06 02:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On, on…issi silmatera võeti juba kuuvanuselt venemaale kaasa diislit tooma. 😀 Ja väga lahe on vaadata kuidas üleni roosas inglike papa garaazis ringi kõnnib, koledad mustad ja karvased mehed pluss mootorrattad ümberringi 😀
Nagu näha, on nad kõik ümber sõrme keeratud, laupäeval grilli tehes ütles piiga issi, ma nii ammastan sind ja siis need koledad tätoveeritud onud tegid awwww selle peale 😀
Issi on plika üle nii uhke, nagu oleks ta ainuke tüdruk maa peal..laps on vaevu kolmene ja juba issi räägib, et kuidas ta ikka kõik kavalerid enne üle vaatab ja proovile paneb ja seda ja toda…
Naerma ajab küll, aga samas mõtlen kadedusega, et oleks minul selline isa olnud. Minu isa oli tavaline alkohoolik, kes pere juurest jalga lasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 15:22; 15.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii armas ikka 🙂 Siis ikka asi tütres, mitte milleski muus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 15:00; 13.06 15:38; 13.06 15:57; 14.06 02:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii armas ikka 🙂 Siis ikka asi tütres, mitte milleski muus 🙂 [/tsitaat] Kahjuks polnud ka mul sellist isa, kes oleks minu üle nii rõõmus olnud, oli samuti tavaline alkohoolik. Sain seega liiga ruttu suureks…Usun, et minu tütrest kasvab sisemiselt tervem inimene, kui mina seda olen 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 15:00; 13.06 15:38; 13.06 15:57; 14.06 02:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil peres nii tütar kui poeg ja suisa süda läheb pahaks, kui näen, kuidas tütart armastatakse isa poolt, poega aga suisa vihatakse ja ühtki head sõna tema jaoks ei leita ega kiideta(põhjendamatult, sest poiss õpib ja käitub palju paremini kui tüdruk).
Mina emana armastan mõlemit ja küll nõnda vahet teha ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et asi on just tütre sünnis. Lapse sünd muudab meest. Pole vahet, kas poeg või tütar.
Teemaalgataja, arvan, et äkki sai Sinu mees esimese lapse siis, kui oli noor ja ei osanud seda siis hinnata. Nüüd aga täiskasvanumaks saanud ja ka väärtused on muutunud. 🙂
Minu mees on ka natuke softiks muutunud…enne poja sündi oli ikka ehtne alfa isane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jääb mõistmatuks miks sa lased ühte hoida rohkem kui teist? Te olete pere ja lapsed peaksid olema võrdselt mõlemil esimene koht. See ei oma tähtsust kas oma v mitte, kui olete pere siis on need teie mõlemi lapsed! Rumalad naised on need kes lasevad mehel teha lastele erandeid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslane oli 20, kui sai isaks ja võin väita küll, et tütre sünd muutis ta pehmekeseks. Jubedalt nunnutab meie tütart, on küll armas vaadata, aga tegelikult kardan ma, et meil kasvamas üks hellitatud tüdruk:) Kusjuures võõraid lapsi ei nunnuta ta kuidagi, rasedana pelgasin sellepärast, arvasin et äkki oma lapse vastu ka kuidagi tõrges, aga tegelikult kohtleb ta meie last nagu tõelist printsessi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 20:02; 14.06 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jälgim asi, mida ma olen kuulnud: üks isa nimetab oma väikest tütart pisiprintsessiks. Alati, kui tütrest räägib, siis kasutab seda sõna. Sorry, aga öökima ajab.

Mulle meeldib, et minu mees tütart ikka nimepidi kutsub. Ok. hea tahtmise juures annaksin andeks, kui laps on alles väga väike, aga no aastast last enam nii ei kutsu ju. Jube on juba see, kui need tibuemmed oma võsukesi igasugu totrate nimedega kutsuvad (minu naabrilapse hüüdnimi on \”pepu\”…ökk), aga et juba isad ka…kuhu me nii jõuame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei väärtusta lapsi ebavõrdselt,ega teegi neil vahet. Üks kommenteerija just ütles, et elumehe tüüpi mees oli enne. Nüüd selline pehmeke. Poisiga tehaksegi mehiseid asju ja hoitakse ikka aga sellist nännutamist ma nagu ei täheldanud. Sellest ka siis teema, et ehk tütre sünd on teda muutnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 15:00; 13.06 15:38; 13.06 15:57; 14.06 02:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi, missugused vanermad. hellitavad plikad per..vestideks. Ja siis pärast litsid, hariduseta ja rääbakad. Sest kõik tehti nunnukestele ette ja taha ära. Pe***t ka pühitakse ma pakun.
Idioodikari.
To kägu 16:36. Väga kurb oli seda lugeda.
Su mees on viimane jobu üldse. Kindlasti oled sa temaga ka rääkinud. Palun minge nõustaja juurde. Esiteks peab ta oma tegu mõistma ja seda ise ka aktsepteerima, teiseks olgu mis on, aga lapsed ei tohi tunda sellist vahe tegemist.
Mul su pojast kahju. Loodan, et nii kaua, kuni mehel mõistus sealt tagasi tuleb, hoiad sina poega rohkem. Mitte teiste ees, aga siis kui te kahekesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 08:08; 14.06 08:10; 14.06 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On, on…issi silmatera võeti juba kuuvanuselt venemaale kaasa diislit tooma. 😀 Ja väga lahe on vaadata kuidas üleni roosas inglike papa garaazis ringi kõnnib, koledad mustad ja karvased mehed pluss mootorrattad ümberringi 😀
Nagu näha, on nad kõik ümber sõrme keeratud, laupäeval grilli tehes ütles piiga issi, ma nii ammastan sind ja siis need koledad tätoveeritud onud tegid awwww selle peale 😀
Issi on plika üle nii uhke, nagu oleks ta ainuke tüdruk maa peal..laps on vaevu kolmene ja juba issi räägib, et kuidas ta ikka kõik kavalerid enne üle vaatab ja proovile paneb ja seda ja toda…
Naerma ajab küll, aga samas mõtlen kadedusega, et oleks minul selline isa olnud. Minu isa oli tavaline alkohoolik, kes pere juurest jalga lasi.
[/tsitaat]

Ja sellisele tekstile pandi plusse?
Nii värdjalikku juttu pole ma eales lugenud. Tüüpiline idikate pere, kus laps on Jumal.
Jube, missugune ülistus mingi lapse pärast. Puhta ära keeranud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 08:08; 14.06 08:10; 14.06 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tütar ja poeg. Tütar vanem. Eks ta ikka nunnutas tütart ka, kuid minu meelest on poeg ta lemmikum. Või leidis ta üksvahe, et väiksem peab saama kõik mis tahab, et suurem pidi tema arvates kogu aeg väiksemale järgi anda (teda ennast vist on ka nii kasvatatud), kuid me rääkisime sellest ja nüüd ta kohtleb lapsi võrdselt. Ise ei näe ju end kõrvalt ja alati ei saa arugi oma käitumisest. Igatahes möllab ta mõlemaga võrdselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 09:20; 14.06 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja sellisele tekstile pandi plusse?
Nii värdjalikku juttu pole ma eales lugenud. Tüüpiline idikate pere, kus laps on Jumal.
Jube, missugune ülistus mingi lapse pärast. Puhta ära keeranud[/tsitaat]

Milline tekst! Endal polepiinlik sellist kirjutada? Või on viinamarjad hapud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 09:20; 14.06 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Milline tekst! Endal polepiinlik sellist kirjutada? Või on viinamarjad hapud?[/tsitaat]

Ei ole. Hapu oled sa küll vaid ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 08:08; 14.06 08:10; 14.06 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et selline poputamine tuleb sellest, et mehed ju tegelikult on kasvatatud naisi hoidma ja poputama. Poisist peab mees sirguma ja sellepärast poistega ollakse ilmselt ka karmim. Aga tüdrukud on ju sellised pehmekesed, sellepärast ka selline hellitamine. Ennem las poputavad oma lapsi, kui üldse lapsekasvatamise juures ei osale. Aga perekoolis ju teada värk, kõike tehakse maha:) Häda, kui mees isa ei taha olla ja häda ka siis, kui mees oma last poputab. Mina olen siiski õnnelik, et minu lapsel on selline isa, kes teda hoiab ja kaitseb ja lapsekasvatamine pole ainult minu õlgadel olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 20:02; 14.06 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vanema laps poeg ja temaga oli mees just palju hellem, lähedasem jne. Nüüd 8k piiga ka ja temaga pole sellist lähedust.
Mitte, et mulle mu tütar ei meeldiks aga mulle meeldivad ka poisid rohke:) Plika on ülinunnu ja armastan üle kõige maailmas kuid kui valida antakse siis meeldivad poisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul jääb mõistmatuks miks sa lased ühte hoida rohkem kui teist? Te olete pere ja lapsed peaksid olema võrdselt mõlemil esimene koht. See ei oma tähtsust kas oma v mitte, kui olete pere siis on need teie mõlemi lapsed! Rumalad naised on need kes lasevad mehel teha lastele erandeid![/tsitaat]
Tavaliselt hoitakse ikka ühte rohkem, kui teist. Vähesed julgevad seda tunnistada.
Mind hoidis ka isa ikka väga rohkem. Venda hoidis jälle ema rohkem. Kui samast soost lapsed, siis tavaliselt isa hoiab vanemat last rohkem ja ema nooremat. Sellised on minu tähelepanekud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina räägitakse ikka sellest, et isa hoiab tütart ja ema poega rohkem. Mina ei oskaks tütrega midagi peale hakata, kuid naine oleks valmis vist kasvõi terve jalgpalli meeskonna sünnitama, kui ainult selle ihaldatud tütre kätte saaks.

Eks ma olen ka \”parem poeg kriminaal kui tütar lits\” tüüpi isik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need naised ja mehed, kelle enda isad olid alkohoolikud ja muidu vägivaldsed, need oskavad oma lapsi ja nende lapsepõlve hinnata.
Minu sõbranna sai oma 12 aasta sünnipäeval oma isa käest sinise silma ja litsiks sõimata, kuna laps ei tahtnud isale kohalikust poest kirjakesega suitsu võlgu tooma minna.
Pigem las need isad nunnutavad oma plikasid, nii on tüdrukutel juba algusest peale teada, et õiged mehed kannavad neid ka tulevikus kätel. 😀
Samas, ka poisse võib nunnutada, seda teevad pigem emmed ja see kestab ainult teatud vanuseni. Kahjuks. 😀
Mina kui isatu laps igatsesin endale lapsena just sellist nunnutajat isa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 15:22; 15.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees nunnutab poega rohkem, kuna poeg on pesamuna, kui tütar sündis olime ise muidugi palju nooremad. Poeg oli mehe ja kogu suguvõsa poolt väga oodatud, kuna mehe suguvõsas on väga tugev naisliin ja kõigil ümberringi tütred ja kogu suguvõsa niiöelda \”päästmine\” on nüüd meie pojal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei usu, et asi on just tütre sünnis. Lapse sünd muudab meest. Pole vahet, kas poeg või tütar.
Teemaalgataja, arvan, et äkki sai Sinu mees esimese lapse siis, kui oli noor ja ei osanud seda siis hinnata. Nüüd aga täiskasvanumaks saanud ja ka väärtused on muutunud. 🙂
[/tsitaat]

Kusjuures meil ongi täpselt nii. Poja ja tütre vanusevahe on 10 aastat ja mees kogu aeg räägib, kuidas ta ei osanud pojale, kui too väike oli, üldse isa olla (poiss nüüd juba täisealine) ja kuidas ta tüdrukuga selle kõik nüüd tasa teeb. Eks ta tõesti teeb ka 😛
Kuigi polnud mingi verinoor poisi sündides, 25.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on peres 3 tütart.
mis te arvate, kes vajab peres nunnutamist ja kaitset naistele omase manipuleerimise ja pisarate ja armsa naeratuse eest ;P.
ei ole mehe poolt mingit erilist nunnutamist, ega tütarde manipulatsioonidele allumist.
mees on ellujääja nelja naisega majas. karastub. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu mees nunnutab poega rohkem, kuna poeg on pesamuna, kui tütar sündis olime ise muidugi palju nooremad. Poeg oli mehe ja kogu suguvõsa poolt väga oodatud, kuna mehe suguvõsas on väga tugev naisliin ja kõigil ümberringi tütred ja kogu suguvõsa niiöelda \”päästmine\” on nüüd meie pojal 🙂 [/tsitaat]

Millise kuningriigi pärijaga on tegemist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot huvitav, meil ka tütar ja mehel esimesest kooselust poeg. Näis kuidas nende suhted hakkavad olema, poissi hoiab küll :).
Piiga meil väike veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas tütre sünd perre, on mehed ka pehmeks teinud :-)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.