Esileht Pereelu ja suhted Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 242 )

Teema: Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

Postitas:

Mõni aeg tagasi ilmus artikkel, milles vist keegi prantslane avaldas arvamust, et üle 50 aastast naist ei saa armastama. See teema jäi natuke kripeldama. Olen 54 ja mees on paar aastat vanem. Sooviksin teada oma eakaaslastelt, kas te tunnete ja teate, et teie mees teid armastab ja ka ihaldab? Kas on spontaanset seksi või mis mehe käitumises paneb teid uskima, et ta tõesti teist hoolib ja isegi ihaldab?
Meil on tegelikult kõik hästi, ei tohiks millegi üle kurta. Ma olen kindel, et mu mees mind armastab. Intiimelu on ka üsna hea, eriti pärast laste väljakolimist. Seksime 1-2 korda nädalas. Mehele pole vanus selles osas liiga teinud. Peale laste lahkumist on mees isegi innukam, pole vaja karta, et keegi kuuleb või näeb. Kuna mõlemad käime tööl ja õhtuks väsinud,lükkub seks tavaliselt nädalavahetusele. Siiski on ka spontaanseid hetki, mis näitavad, et ma pole talle vastumeelt. Varasemast rohkem on silitamist, näit. hommkul kui süüa teen pistab käe hommikumantli vahele ja silitab rindasid või saunas pakub selga pesema ja silitab ka mujalt. Telekat vaadates on silitamine viinud ka seksini.
Sellises vanuses ei tohiks lasta ennast rumalast artiklist lasta häirida, aga natuke kurb hakkas. Mees pole ka enam lehviva lakaga ja treenitud kehaga, aga armastan meie ühiseid mälestusi ja koos veedetud aega, oleme nii palju koos üle elanud ja ma tean, et ta on minu parim sõber ja kaaslane. See kõik teeb ta minu silmis ahvatlevaks. Loodan, et tunneb sama.
Ootan just eakaaslaste mõtteid, kuna nooremad naised on nagunii väga ilusad ja tõenäoliselt ei mõista minu mõtteid. Ütlen kohe, et mehega pole arutanud kuna ei taha rahulikku suhet rikkuda oma väikestele puudustele osutades. Hirmu polegi, aga lihtsalt tekkisid mõtted, mida sooviksin teistega jagada.

+37
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 21:30; 03.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sul polegi millegi üle kurvastada. Hoopis üks asi on armastav abikaasa, kes on sama vana ja samamoodi vananenud, ei ole üks sixpacki ja tiheda juuksepahmaga ega teine kikkis rindade ja lameda kõhuga. Aga kui inimene on oma ja armas, ei olegi sellel tähtsust. Miks peaks sellisele täisverelist õnnelikku abielu elavale naisele korda minema ühe vananeva võõramaalasest playboy plärtsumine…

+39
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll ligi 10 aastat noorem, aga umbes samad mõtted on peast läbi käinud.

Mu meelest selle mehe jutt on lihtsalt kogu naissugu alandav ja solvav. Ja mitte ainult teatud eapiiri ületanud naisi, vaid igas vanuses naisi solvav. Sellepärast, et kunagi saavad kõik noored naised vanaks.

Ja oleks siis see mees ise kuidagi nooruslik ja kena. Oma vanusest näeb ta oma 10 aastat vanem välja. Aga enda arvates playboy missugune!

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 21:41; 03.02 12:31; 13.02 07:29; 13.02 19:40; 14.02 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselge näide, et tuleb vähem lugeda :). Tegelikult on isegi kurb, et inimesed on sinnamaale jõudnud, et kahtlevad selles, kas pikk ühine elu, oma pere, kodu, mälestused, lapsed ja kõik muu, mis teid elu jooksul kokku on sidunud, võiks järsku olla väärtusetu ega vääriks enam armastust – sest üks pidetu mees kuskil käis välja mingi jabura mõtte.
Sulaselge rõõm, et sellised paarid on ikka veel olemas, kes teineteise olemasolu tähtsaks peavad ja suhet väärtustavad. Teemaalgataja, ära piina ennast mõttetute kahtlustega – rõõmusta, sul on elus väga vedanud!

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need igapäevased jutud meedias, kuidas meie oma tuntud inimesed muudkui lahutavad ja naised üha nooremate vastu vahetavad, lisab ka veel õli tulle ja teeb meele kurvaks. Isegi kui see hetkel mind ennast ei puuduta, leian ennast mõttelt, et ei tea, millal siis minu kord on. Vananemine on masendav.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea mida mõeldakse selle all kui öeldakse, et tahan sinuga koos vananeda. nii ütlevad vist küll noored rohkem, kes nagu muuseas mõtlevad vananemisele.
Kui see vananemine on käes, siis on see üsna ehmatav. tulevad tervisehädad, jõudu jääb vähemaks ja keha läheb kortsu. muidugi siis saab sellele ka abi, nagu saab näha reklaamidest-ilutooted ja lõikused. kasuta. sa ei pea leppima. kas see on siis see vananemine millest noored mõtlevad.
muidu mõtled küll, et küll oleks tore, kui “päevad” juba läbi saaks. see ongi tore. aga kui see on käes, siis saad aru, et teatud etapp on ka looduse poolt su eest otsustatud. oleks et need siis plõksust läbi on. ka sinna ikka jõudes pead taluma naisena ebamugavaid kuumahooge.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 08:06; 17.02 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult vanus ei pea olema kriteerium.
K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53-aastane, minu kaaslane 50-ne. Päris kindlasti oleme teineteisele atraktiivsed ja ahvatlevad. Tema lahutas ca aasta tagasi 30 aastat kestnud abielu ja vahetas “vana” naise veel palju vanema vastu. Ei otsita seega alati vaid nooremat. Ja mina polnud selle lahutuse põhjuseks. Kohtusime palju hiljem. Minul on olnud aegade jooksul nii poole nooremaid kui 30ndate alguses kaaslasi. Ka nende jaoks olin vägagi atraktiivne. Aga näe, eelistan seda “vana” meest ja just temaga tunnen ennast hästi. Armastan tema veidi väsinud keha. Ja naudin intiimsust ning lähedust. Tundub, et on vastastikune.

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 10:21; 03.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53-aastane, minu kaaslane 50-ne. Päris kindlasti oleme teineteisele atraktiivsed ja ahvatlevad. Tema lahutas ca aasta tagasi 30 aastat kestnud abielu ja vahetas “vana” naise veel palju vanema vastu. Ei otsita seega alati vaid nooremat. Ja mina polnud selle lahutuse põhjuseks. Kohtusime palju hiljem. Minul on olnud aegade jooksul nii poole nooremaid kui 30ndate alguses kaaslasi. Ka nende jaoks olin vägagi atraktiivne. Aga näe, eelistan seda “vana” meest ja just temaga tunnen ennast hästi. Armastan tema veidi väsinud keha. Ja naudin intiimsust ning lähedust. Tundub, et on vastastikune.

No kui ta lahutas aasta tagasi ja teie kohtusite palju hiljem, siis olete koos olnud nii paar-kolm kuud? Vara sul hõisata. Võtab sind lihtsalt kui vahepeatust.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.02 11:22; 03.02 13:20; 05.02 14:18; 07.02 19:01; 08.02 05:58; 22.02 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53-aastane, minu kaaslane 50-ne. Päris kindlasti oleme teineteisele atraktiivsed ja ahvatlevad. Tema lahutas ca aasta tagasi 30 aastat kestnud abielu ja vahetas “vana” naise veel palju vanema vastu. Ei otsita seega alati vaid nooremat. Ja mina polnud selle lahutuse põhjuseks. Kohtusime palju hiljem. Minul on olnud aegade jooksul nii poole nooremaid kui 30ndate alguses kaaslasi. Ka nende jaoks olin vägagi atraktiivne. Aga näe, eelistan seda “vana” meest ja just temaga tunnen ennast hästi. Armastan tema veidi väsinud keha. Ja naudin intiimsust ning lähedust. Tundub, et on vastastikune.

No kui ta lahutas aasta tagasi ja teie kohtusite palju hiljem, siis olete koos olnud nii paar-kolm kuud? Vara sul hõisata. Võtab sind lihtsalt kui vahepeatust.

Jälle üks pühapäevahommikune päikesekiir kohal 😀

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sina küll ei pea muretsema. Minul on hoopis teine lugu. Kohe algusest peale oli aru saada, et mu mehe fantaasiavõime on vilets. Tema ei suuda ihaldada mälestust endistest aegadest. Tema näeb silmadega, et ma ei ole enam nii prink kui varem ja tunneb, et mu sõrmed on vaatamata pidevale kreemitamisele karedad ja teda ei haara mingi heldimustunne ja endiste aegade meenutamine, ta ei oska mõelda kaasat meeldivaks. Selleks peab omama fantaasiavõimet. Niisiis olen temale hetkel ebaatraktiivne ja nii ongi. Temaga koos elan seepärast, et pragmaatiliselt võttes ega ma kusagilt mingit uut toredat suhet kolme lapsega ei leiaks, sest nagu öeldud, prink nagu 20 aastane ma enam ei ole. Ja koos on lastega asjatada ikka kergem.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 11:36; 12.02 13:23; 22.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lugesin kunagi ühest Kenderi raamatust, et väga tähtis on naise juures suguelundite väljanägemine. Et paljudel naistel on seal kui ahvilõust ja see olevat jube. Ma põdesin seda päris pikalt kartes, et äkki olen mina ka selline. Ilma Kenderi raamatuta poleks ma sellise asja peale eladeski tulnud. Seega – ära loe igasugu jampsi ja kui kogemata lugesid, siis unusta ära. Ma arvan, et see prantslane ise pole ka eriti suurem asi mees.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:38; 03.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lugesin kunagi ühest Kenderi raamatust, et väga tähtis on naise juures suguelundite väljanägemine. Et paljudel naistel on seal kui ahvilõust ja see olevat jube. Ma põdesin seda päris pikalt kartes, et äkki olen mina ka selline. Ilma Kenderi raamatuta poleks ma sellise asja peale eladeski tulnud. Seega – ära loe igasugu jampsi ja kui kogemata lugesid, siis unusta ära. Ma arvan, et see prantslane ise pole ka eriti suurem asi mees.

Oli seal ka jutuks, et milline see “õige” välja näeb?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 21:41; 03.02 12:31; 13.02 07:29; 13.02 19:40; 14.02 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lugesin kunagi ühest Kenderi raamatust, et väga tähtis on naise juures suguelundite väljanägemine. Et paljudel naistel on seal kui ahvilõust ja see olevat jube. Ma põdesin seda päris pikalt kartes, et äkki olen mina ka selline. Ilma Kenderi raamatuta poleks ma sellise asja peale eladeski tulnud. Seega – ära loe igasugu jampsi ja kui kogemata lugesid, siis unusta ära. Ma arvan, et see prantslane ise pole ka eriti suurem asi mees.

Oli seal ka jutuks, et milline see “õige” välja näeb?

muidugi. Kender ju.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:38; 03.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 50+ ja tegelikult mind ei huvita üldse, et mu mees mind naisena kohutavalt ihaldaks. Seksuaalelu on enda meelest ok, mõni päev kaks korda, mõnikord jääb aga lausa 5-6 päeva vahele. Keskmine vast 3-4 korda nädalas.

See veel puuduks, kui ta mind samasuguse ihalusega laapaks ja katsuks ning tissist mudiks, kui 25 aastat tagasi, kui abiellusime.

See vist oleks mu elus hirmsaim mõte, et kui ka 50+ aasta vanuses mu mees elaks minuga ja armastaks mind esmajoones seepärast, et ma olen väga seksikas. Ma ikka eeldan, et ta nüüdseks armastab mind kui inimest rohkem kui emast.

Oleks ikka kole lugu küll, kui ma oleksin tänagi põlvini märg lihtsalt teda nähes, nagu 25 aastat tagasi ja tema tooks kaminasse puid, täiskõvana, sest ma olen lihtsalt nii vastupandamatult seksikas.

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 12:57; 03.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema näeb silmadega, et ma ei ole enam nii prink kui varem ja tunneb, et mu sõrmed on vaatamata pidevale kreemitamisele karedad ja teda ei haara mingi heldimustunne ja endiste aegade meenutamine, ta ei oska mõelda kaasat meeldivaks. Selleks peab omama fantaasiavõimet.

Mina arvan, et selleks peab omama armastust.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.02 11:22; 03.02 13:20; 05.02 14:18; 07.02 19:01; 08.02 05:58; 22.02 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned mehed lihtsalt armastavadki ainult “pakendit”, mitte naist ennast. Ja siis jooksevadki nooremate manu . Lootes nii ise rohkem isasem välja paista. Paraku tutvusringkonnas viimasel ajal see nagu katk levinud.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välimuselt mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sina küll ei pea muretsema. Minul on hoopis teine lugu. Kohe algusest peale oli aru saada, et mu mehe fantaasiavõime on vilets. Tema ei suuda ihaldada mälestust endistest aegadest. Tema näeb silmadega, et ma ei ole enam nii prink kui varem ja tunneb, et mu sõrmed on vaatamata pidevale kreemitamisele karedad ja teda ei haara mingi heldimustunne ja endiste aegade meenutamine, ta ei oska mõelda kaasat meeldivaks. Selleks peab omama fantaasiavõimet. Niisiis olen temale hetkel ebaatraktiivne ja nii ongi. Temaga koos elan seepärast, et pragmaatiliselt võttes ega ma kusagilt mingit uut toredat suhet kolme lapsega ei leiaks, sest nagu öeldud, prink nagu 20 aastane ma enam ei ole. Ja koos on lastega asjatada ikka kergem.

Kokkuvõttes sa tahad öelda, et oled aru saanud, et ta ei armasta sind enam. Oled aru saanud ja arvad, et kreemitamisega saaks seda parandada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 12:57; 03.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 50+ ja tegelikult mind ei huvita üldse, et mu mees mind naisena kohutavalt ihaldaks. Seksuaalelu on enda meelest ok, mõni päev kaks korda, mõnikord jääb aga lausa 5-6 päeva vahele. Keskmine vast 3-4 korda nädalas.

See veel puuduks, kui ta mind samasuguse ihalusega laapaks ja katsuks ning tissist mudiks, kui 25 aastat tagasi, kui abiellusime.

See vist oleks mu elus hirmsaim mõte, et kui ka 50+ aasta vanuses mu mees elaks minuga ja armastaks mind esmajoones seepärast, et ma olen väga seksikas. Ma ikka eeldan, et ta nüüdseks armastab mind kui inimest rohkem kui emast.

Olen teemaalgataja. Ma ei miinusta vastust kuna vaatamata bravuurikale sõnakasutusele on mõte päris õige. Arvan lihtsalt, et sul on kooselu korras ja seepärast sa väljendad end nii julgelt. Ju ei ole sul mehe poolsest tähelepanust puudus. Mulle tundub, et need, kellel mees vaatab nooremaid, kes tajuvad, et nad pole kaaslase jaoks selles vanuses enam atrktiivsed, tunneksid sellest siiski natuke puudust. Vanemaks saades ei ole see muidugi enam nii tähtis kui nooremana, sest aastakümneid kooselu põhineb millelgi muul kui ainult seksil ja välisel atraktiivsusel, aga siiski… kurb kui seda enam ka pole või see kuidagi äkki kaob.
Minu kogemus on selline, et kui peale laste lahkumist muutus intiimelu paremaks, muutus paremaks ka omavaheline läbisaamine (mitte, et see varem halb oleks olnud), oli rohkem soojust, lähedust ja tähelepanu. Tekkis justkui uue kvaliteediga suhe. Lapsed, ka täisealised, kui nad elavad kodus, hajutavad tähelepanu.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 21:30; 03.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta lahutas aasta tagasi ja teie kohtusite palju hiljem, siis olete koos olnud nii paar-kolm kuud? Vara sul hõisata. Võtab sind lihtsalt kui vahepeatust.[/quote]

Võimalik, et olen vahepeatus. Olen sellega arvestanud. Me esmakordselt ei kohtunud siiski mõni kuu tagasi. Tunneme teineteist pea terve elu. Lihtsalt viimased 35 aastat ei kohtunud. 15-aastasena oli ta meeletult armunud. Unistas… ma 18-aastasena neile tunnetele väga ei vastanud. Ju ta jättis oma unistustes ajalise dimensiooni märkimata. No nüüd saab elada oma unistuses. Me mõlemad saame. Ja see on nii kuradima ilus.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 10:21; 03.02 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta lahutas aasta tagasi ja teie kohtusite palju hiljem, siis olete koos olnud nii paar-kolm kuud? Vara sul hõisata. Võtab sind lihtsalt kui vahepeatust.

Võimalik, et olen vahepeatus. Olen sellega arvestanud. Me esmakordselt ei kohtunud siiski mõni kuu tagasi. Tunneme teineteist pea terve elu. Lihtsalt viimased 35 aastat ei kohtunud. 15-aastasena oli ta meeletult armunud. Unistas… ma 18-aastasena neile tunnetele väga ei vastanud. Ju ta jättis oma unistustes ajalise dimensiooni märkimata. No nüüd saab elada oma unistuses. Me mõlemad saame. Ja see on nii kuradima ilus.[/quote]

Kuigi koos olete olnud väga vähe aega ja ei saa veel ka olla tekkinud rutiini ega muud taolist, siis on üks suur pluss ometi teil, mis on märgiks, et võite kokku jääda. See on see, et uuele ringile minnes see mees ei valinud noort piigat, vaid teadlikult sellises vanuses naise.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 03.02 14:53; 07.02 12:07; 12.02 13:30; 12.02 16:36; 12.02 17:05; 12.02 21:44; 13.02 09:54; 14.02 12:10; 14.02 12:17; 14.02 12:24; 14.02 12:30; 14.02 12:49; 14.02 13:06; 14.02 13:30; 14.02 13:48; 14.02 13:52; 14.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned mehed lihtsalt armastavadki ainult “pakendit”, mitte naist ennast. Ja siis jooksevadki nooremate manu . Lootes nii ise rohkem isasem välja paista. Paraku tutvusringkonnas viimasel ajal see nagu katk levinud.

haha. Nii lolli seletust võib ainult siit foorumist lugeda.
Pigem levib teil tutvusringkonnas naiste seas meeste valesti mõistmine, peate mehi kellekski mida nad ei ole. Tavaline mehi vihkav feminism. Mehed jooksevadki sellise ajuhaiguse eest, mitte et tahavad isasemad välja näha.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalne ahvatlemine ei ole minu elus mitte üheski vanuses olnud oluline, see ei ole kunagi minu elu mõjutanud ega mõjuta ka üle 50-sena.
Minu jaoks on alati olnud olulisem see, et minuga soovitakse koos olla mitte kui seksobjektiga, vaid kui suurepärase ja huvitava, hea huumorimeele ja turvalise inimesega.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas selle kirjaniku arvamus muigama, miks ta arvab, et 50-aastane mees on 20-30 aastase jaoks ahvatlev? Vananevad elumehed on minu jaoks hale nähtus, nii siis, kui sai ise noor ja ahvatlev oldud ning selliseid mehi pikalt saadetud. Nüüd samuti – üritavad meeleheitlikult tõestada, et on minev kaup.
Olen 22 aastat abielus ja armastame teineteist.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kuiv suutäis naiste jaoks, saan sellest aru, kuid ilmselt nii see tõesti on. 50+ naine ei ole enam seksuaalselt ahvatlev. Vanasti lubati 40+ naine meeste sauna võtmehoidjaks, sest teda ei peetud enam vastassooliseks. Nüüd on piir 10 aastat edasi läinud, asi seegi ju.

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 61 korda. Täpsemalt 04.02 09:27; 04.02 18:47; 05.02 00:02; 07.02 11:29; 07.02 12:11; 07.02 20:38; 07.02 22:00; 08.02 05:47; 08.02 06:08; 08.02 14:37; 11.02 13:52; 11.02 14:19; 11.02 18:39; 12.02 09:32; 12.02 10:11; 12.02 10:55; 12.02 11:18; 12.02 13:20; 12.02 14:02; 12.02 14:51; 12.02 17:20; 12.02 17:28; 12.02 18:25; 12.02 19:07; 12.02 20:02; 13.02 08:56; 13.02 09:00; 13.02 09:42; 13.02 11:30; 13.02 12:17; 13.02 12:34; 13.02 20:34; 14.02 10:17; 14.02 10:24; 14.02 12:04; 14.02 12:10; 14.02 12:18; 14.02 12:19; 14.02 12:41; 14.02 12:53; 14.02 13:19; 14.02 13:39; 14.02 14:10; 14.02 14:58; 14.02 20:53; 16.02 14:47; 18.02 08:34; 18.02 08:37; 18.02 09:09; 18.02 10:47; 18.02 11:20; 18.02 12:14; 18.02 12:23; 18.02 12:31; 18.02 13:04; 18.02 13:17; 18.02 13:35; 19.02 11:55; 19.02 12:05; 21.02 12:17; 21.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil ka nii?
Ostad mõne uue riidetüki ja kui lähed mehele seda enda seljas näitama, siis vaatab, vaatab ja teatab, et kõige parem on ikka ilma selleta ja üldse ilma.
Eh, kuni see toimib, siis ärge muretsege, ma pakun.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 10:51; 07.02 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 50+ naine on mulle ahvatlev. Sale, sportlik, rinnad ei ripu jne. Samas voodisse teda on üha raskem saada. Viimati oli vastus “unista edasi!”. Pole enam mitu kuud teda paljalt ka näinud. Seega ahvatlev on aga see ahvatlus tekitab pigem pingeid. Tundub et minule ta eelistab iga kell on telefoni näppimist. Mõnikord (veel?) lubab kaissu võtta.

Samas enamus, valdav enamus 50+ naisi pole ahvatlevad, pigem eemaletõukavad. Pooled tugevas ülekaalus, ütleme ikka paksud mis paksud, vaadake või rannas. Vaalade lesila – pole valesti öeldud. Miinustage nüüd või teatage ebasobivast, ei huvita. +väga paljud on elust väsinud ja elus pettunud selles vanuses.

Kui nüüd ütlete, et ka pooled 50+ mehed on õllekõhuga ja näevad päris tropid välja, siis ka see on tõsi, ei hakka vastu vaidlema.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd ütlete, et ka pooled 50+ mehed on õllekõhuga ja näevad päris tropid välja, siis ka see on tõsi, ei hakka vastu vaidlema.

Nojaa, aga asi on selles, et päris paljud naised ikkagi armuvad siiralt ja kõrvuni sellistesse meestesse, kes on karmilt võttes meheliku ilu ideaalist kaugel. Asi pole isegi selles, et mehed on aja jooksul selliseks muutunud, vaid nad suhte alguses kohe olidki sellised. Kusjuures, tänaval suvalist samasugust meest ei pruugi naine väga tähelegi panna, aga vot, oma mees on hoopis teine asi, sest ta on ju see oma Madis või Kalle.

Ma arvan, et mehed jagunevad ka kaheks: ühed suudavad armastada oma naisi samamoodi nii, nagu naised armastavad oma “kõhuga ja päris tropp väljanägev” mehi. Teised mehed seda ei suuda ja kui kasvõi sõrmed muutuvad karedaks (muudest vananemisilmingutest rääkimata), siis läheb meel mõruks ja mõte kellegi noorema vastu väljavahetamise peale.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd ütlete, et ka pooled 50+ mehed on õllekõhuga ja näevad päris tropid välja, siis ka see on tõsi, ei hakka vastu vaidlema.

Nojaa, aga asi on selles, et päris paljud naised ikkagi armuvad siiralt ja kõrvuni sellistesse meestesse, kes on karmilt võttes meheliku ilu ideaalist kaugel. Asi pole isegi selles, et mehed on aja jooksul selliseks muutunud, vaid nad suhte alguses kohe olidki sellised. Kusjuures, tänaval suvalist samasugust meest ei pruugi naine väga tähelegi panna, aga vot, oma mees on hoopis teine asi, sest ta on ju see oma Madis või Kalle.

Ma arvan, et mehed jagunevad ka kaheks: ühed suudavad armastada oma naisi samamoodi nii, nagu naised armastavad oma “kõhuga ja päris tropp väljanägev” mehi. Teised mehed seda ei suuda ja kui kasvõi sõrmed muutuvad karedaks (muudest vananemisilmingutest rääkimata), siis läheb meel mõruks ja mõte kellegi noorema vastu väljavahetamise peale.

Naistele pole vist nii oluline see füüsiline pool. Aga meestele on küll.
Teine asi on see, et paljud mehed on ka selleks ajaks juba impoks jäänud või lihtsalt ei viitsi seda jama läbi teha, mis naise vahetus kaasa toob. Vanemad inimesed on mugavad.
Jah noh paljud ei leia ka kedagi muud, kuigi ehk tahaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 61 korda. Täpsemalt 04.02 09:27; 04.02 18:47; 05.02 00:02; 07.02 11:29; 07.02 12:11; 07.02 20:38; 07.02 22:00; 08.02 05:47; 08.02 06:08; 08.02 14:37; 11.02 13:52; 11.02 14:19; 11.02 18:39; 12.02 09:32; 12.02 10:11; 12.02 10:55; 12.02 11:18; 12.02 13:20; 12.02 14:02; 12.02 14:51; 12.02 17:20; 12.02 17:28; 12.02 18:25; 12.02 19:07; 12.02 20:02; 13.02 08:56; 13.02 09:00; 13.02 09:42; 13.02 11:30; 13.02 12:17; 13.02 12:34; 13.02 20:34; 14.02 10:17; 14.02 10:24; 14.02 12:04; 14.02 12:10; 14.02 12:18; 14.02 12:19; 14.02 12:41; 14.02 12:53; 14.02 13:19; 14.02 13:39; 14.02 14:10; 14.02 14:58; 14.02 20:53; 16.02 14:47; 18.02 08:34; 18.02 08:37; 18.02 09:09; 18.02 10:47; 18.02 11:20; 18.02 12:14; 18.02 12:23; 18.02 12:31; 18.02 13:04; 18.02 13:17; 18.02 13:35; 19.02 11:55; 19.02 12:05; 21.02 12:17; 21.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 242 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.