Esileht Pereelu ja suhted Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 188 )

Teema: Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

Postitas:
Kägu

Kui nüüd ütlete, et ka pooled 50+ mehed on õllekõhuga ja näevad päris tropid välja, siis ka see on tõsi, ei hakka vastu vaidlema.

Nojaa, aga asi on selles, et päris paljud naised ikkagi armuvad siiralt ja kõrvuni sellistesse meestesse, kes on karmilt võttes meheliku ilu ideaalist kaugel. Asi pole isegi selles, et mehed on aja jooksul selliseks muutunud, vaid nad suhte alguses kohe olidki sellised. Kusjuures, tänaval suvalist samasugust meest ei pruugi naine väga tähelegi panna, aga vot, oma mees on hoopis teine asi, sest ta on ju see oma Madis või Kalle.

Ma arvan, et mehed jagunevad ka kaheks: ühed suudavad armastada oma naisi samamoodi nii, nagu naised armastavad oma “kõhuga ja päris tropp väljanägev” mehi. Teised mehed seda ei suuda ja kui kasvõi sõrmed muutuvad karedaks (muudest vananemisilmingutest rääkimata), siis läheb meel mõruks ja mõte kellegi noorema vastu väljavahetamise peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nüüd ütlete, et ka pooled 50+ mehed on õllekõhuga ja näevad päris tropid välja, siis ka see on tõsi, ei hakka vastu vaidlema.

Nojaa, aga asi on selles, et päris paljud naised ikkagi armuvad siiralt ja kõrvuni sellistesse meestesse, kes on karmilt võttes meheliku ilu ideaalist kaugel. Asi pole isegi selles, et mehed on aja jooksul selliseks muutunud, vaid nad suhte alguses kohe olidki sellised. Kusjuures, tänaval suvalist samasugust meest ei pruugi naine väga tähelegi panna, aga vot, oma mees on hoopis teine asi, sest ta on ju see oma Madis või Kalle.

Ma arvan, et mehed jagunevad ka kaheks: ühed suudavad armastada oma naisi samamoodi nii, nagu naised armastavad oma “kõhuga ja päris tropp väljanägev” mehi. Teised mehed seda ei suuda ja kui kasvõi sõrmed muutuvad karedaks (muudest vananemisilmingutest rääkimata), siis läheb meel mõruks ja mõte kellegi noorema vastu väljavahetamise peale.

Naistele pole vist nii oluline see füüsiline pool. Aga meestele on küll.
Teine asi on see, et paljud mehed on ka selleks ajaks juba impoks jäänud või lihtsalt ei viitsi seda jama läbi teha, mis naise vahetus kaasa toob. Vanemad inimesed on mugavad.
Jah noh paljud ei leia ka kedagi muud, kuigi ehk tahaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 45 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kusjuures (olen sellest palju palju kordi kirjutanud) 🙂

(Olen perekooli foorumi lugeja alates aastast 1999)
Usute, foorumi algusaastatel tümitat naisi 30+ : pole enam noor, kortsud siin ja voldid seal, parim enne möödas jne
Läks 10 aastat edasi, hakkas pihta 40+: jälle kõik sama

Ja mu silmad on näinud: nüüd ollakse 50+ naiste kallal

Olen ise kogu aeg sobivalt vanuses, kes on peksu all 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usute, foorumi algusaastatel tümitat naisi 30+ : pole enam noor, kortsud siin ja voldid seal, parim enne möödas jne

Kahtlustad et prantsuse härra siin sõna võtab või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis jääb ju veel loota vaid seda, et näed ka aega, kus 100+ on liiga kortsus ja kole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hehee mina see vaalnaine😂 vist… (põhjuseks geneetika, kilpnäärme talituse häired jms suuresti vanusega tekkinud iseärasused) aga mu mees vaatab mind ikka heldinult, meil on millest rääkida on särtsu ja lähedust ja kujuta ette sekselu on ka vilgas. Palju vabam on olla kui kunagi varem, oma kehaga olen rahu teinud, lippame paljalt ringi nädalavahetusel. Eks vanus ja gravitatsioon oma tööd teinud ka mehega 🤭. Me üritame võtta aega teineteise jaoka, käime koos kinos, söömas väljas jne. Näitame välja, et me hoolime. Tõsi see on, et vanusega muutub suhe kuidagi küpsemaks, väärtustatakse teineteist mitte ainult lämmatava kire järgi. Samas saan täitsa aru kui kerge on lahku kasvada kui kumbgi kapselduks oma mulli, sest ühiseid kohustusi näiteks laste näol ju enam pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hehee mina see vaalnaine😂 vist… (põhjuseks geneetika, kilpnäärme talituse häired jms suuresti vanusega tekkinud iseärasused) aga mu mees vaatab mind ikka heldinult, meil on millest rääkida on särtsu ja lähedust ja kujuta ette sekselu on ka vilgas. Palju vabam on olla kui kunagi varem, oma kehaga olen rahu teinud, lippame paljalt ringi nädalavahetusel. Eks vanus ja gravitatsioon oma tööd teinud ka mehega 🤭. Me üritame võtta aega teineteise jaoka, käime koos kinos, söömas väljas jne. Näitame välja, et me hoolime. Tõsi see on, et vanusega muutub suhe kuidagi küpsemaks, väärtustatakse teineteist mitte ainult lämmatava kire järgi. Samas saan täitsa aru kui kerge on lahku kasvada kui kumbgi kapselduks oma mulli, sest ühiseid kohustusi näiteks laste näol ju enam pole.

Kuidas vaal lippab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Need Alfonsid tunneb ära selle järgi, et kipuvad üsna ruttu sissekolima. kui vahepeal üksi elasin, siis nägin neid küll ja veel. minu jaoks oligi seal piir – lähen suhtesse ainult sellise mehega, kellega on võimalik nullist uuel pinnal alustada, nii et kumbki ei koli kummagi juurde.
õnneks jõudsin sellise ära oodata. tema ostis meile uue korteri. elasime minu juures cirka aasta, kuni seda ostetud korterit renoveerisime. see aasta näitas, et tahan küll temaga koos edasi minna. nüüd juba koos 15 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Misasja ma just lugesin?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellises vanuses ei tohiks lasta ennast rumalast artiklist lasta häirida, aga natuke kurb hakkas.

Totrad probleemid, 50+ vanuses võiks endal juba midagi kõrvade vahel olla. Selline artikkel peaks naerma ajama, mitte kurvaks tegema. ÜHE tolvani arvamusest lased end kõigutada ja veel sellise, keda sa ei tunne ka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nõus eelmise käoga.
Ise olen teemaalgatajast küll tervelt 6 aastat noorem, nii et ma ei tea, kas vastan tema kriteeriumidele eakaaslasest, aga mõned tema väited panid kulmu kergitama. Näiteks “nooremad naised on nagunii väga ilusad” – kui ise noorest peast nagunii ilus olid, kas käisid siis ringi kinniste silmadega ega märganud enda ümber vinnilisi, paksukesi või mõne teise välise puuduse pärast põdevaid tüdrukuid? Ja siis kohe “mehega pole arutanud kuna ei taha rahulikku suhet rikkuda oma väikestele puudustele osutades” – taevake, kellega siis veel kõiki maailma pentsikusi arutada kui mitte oma abikaasaga? Kui seda ei tee, siis hakkab ju igav, ega paarisuhe siis ainult seksi ei tähenda (nojah et mõnel on seksi osakaal suurem ja mõnel väiksem, aga ikkagi on ju seksi kõrval ka muud laadi suhtlemist). Aru ma ei saa, kuidas niisuguste asjade arutamine saaks rahulikku suhet rikkuda. On ju ometi selge, et meest ei koti sinu vananemine.
Mul endal ka ikka kortsukesi on lisandunud, aga peeglisse ju kogu aeg ei vahi ja tegelikult on imelik mõelda, et vanus juba nii soliidne. Eakaaslastega omavahel on ikka sama tunne nagu omal ajal (üli)koolis käies. Ainult et tollastest väikelastest on nüüdseks täiskasvanud inimesed saanud. No kui mingeid vanu fotosid vaadata, siis jah imestad, et kui noored me siis välja nägime. Aga muidu igapäevaselt kaaslastega harjunud olles ei pane seda vahet tähelegi. Oma abikaasaga on sama lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks kahtlustan ma, et artikli tõlge polnud täpne, teiseks seda, et too prasntslane, kes end nii väljendas, ei tea, et armumine ja armastus on kaks eri asja ja arvan, et ta rääkis armumisest. Loomulikult on 50+ naist võimalik armastada, aga armumine 50+ naisesse on tõesti üliharv nähtus ehk sellega olen nõus, et mingit kirge 50+ naise vastu eriti olla ei saa. Loodusseadused töötavad nii, et kirge juhib sugutung, sugutungi on aga loodus elusolenditele andnud ainult ühel eesmärgil ja selleks on järglaste saamine ehk liigi säilimine, seega 50+ inimliigi esindaja osas ei saa sugutung enam eksisteerida. Aga tuleb korrata, et sugutungil ning kirel ja armumisel ei ole suuremat pistmist armastusega.
On selge, et kuna mehed on järglaste saamiseks võimelised praktiliselt elu lõpuni, siis nende armumishood võivadki kesta surmani välja ehk nad võivad korduvalt armuda ja loomulikult saavad armumisobjektid olla ainult fertiilses eas naised.
Ahjaa, olen ise 50+ naine ja 19 aastat õnnelikus kooselus/abielus ühe ja sama mehega.
Teemaalgataja toodud näited mehe poolsest õrnutsemisest teeksid mind ettevaatlikuks, on üldteada fakt, et mehed muutuvad oma naise suhtes tähelepanelikumaks just siis, kui nad on samal ajal armunud kellessegi teisesse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

on üldteada fakt, et mehed muutuvad oma naise suhtes tähelepanelikumaks just siis, kui nad on samal ajal armunud kellessegi teisesse.

Miks sa nii otsustasid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

on üldteada fakt, et mehed muutuvad oma naise suhtes tähelepanelikumaks just siis, kui nad on samal ajal armunud kellessegi teisesse.

Miks sa nii otsustasid?

Seda pole mina otsustanud. Sellest on nii palju kirjutatud, et mees muutub teisesse armudes ka oma naise vastu tähelepanelikumaks.
http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/minu-mees-on-armunud?id=13055628

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa nii otsustasid?

Seda pole mina otsustanud. Sellest on nii palju kirjutatud, et mees muutub teisesse armudes ka oma naise vastu tähelepanelikumaks.

See võib siis kõne alla tulla, kui mees justkui äkki muutus selliseks, et mis põhjusel? Aga kui ta ongi kogu aeg taoline olnud, siis selle taga ei pea olema teisi naisi.
See selgitus, et mees muutub teise armudes oma naise vastu tähelepanelikumaks, ei ole ainus tõde ega käitumislaad. See võib olla nii, aga üldiselt enamjaolt see nii ei ole. Pigem on elus vastupidi. Kuid muidugi võib olla nii ja naa, aga mina olen suuremalt jaolt kuulnud ja näinud vastupidist. Et..mees elab omas maailmas, ei pane naist tähele, ei seksi, käib ära aina kuskil, on muutunud, paljudel juhtudel ei talu üldse oma naise lähedust ja väldib seda, ja võib päris kuri ja vastik olla. Ja kui küsima hakatakse ja uurima, siis mees läheb marru, hakkab märatsema ja võib lüüagi. Loe siitki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks sa nii otsustasid?

Mehed on ju kõik täpselt ühesugused…nunuh

Please wait...
Postitas:
Kägu

armumine 50+ naisesse on tõesti üliharv nähtus ehk sellega olen nõus, et mingit kirge 50+ naise vastu eriti olla ei saa

Vabandust, aga see on ka totrus kuubis. Rääkige pisut aktiivsete vallaliste sportlike 50-60-aastastega ja saate aru, et armumine ei käi aastaarvude järgi. Igas eas võid ise armuda ja võidakse sinusse armuda, lihtsalt enamus 50+ ei satu olukordadesse, kus sellist võimalust oleks (vanaemad istuvad plapselastega kodus, mitte ei käi tantsimas, eks). Ja kes on bvormist väljas ja ebaatraktiivne, on seda reeglina ikka omal süül ja mitte vanuse tõttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olin 50 kui ma kohtusin oma elukaaslasega ja me mõlemad olime teineteisesse armunud kui teismelised. Nüüdseks, 5 a hiljem, on armumise elevus kadunud, aga suhe toimib ja ilmselt olen talle ahvatlev ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olin 50 kui ma kohtusin oma elukaaslasega ja me mõlemad olime teineteisesse armunud kui teismelised. Nüüdseks, 5 a hiljem, on armumise elevus kadunud, aga suhe toimib ja ilmselt olen talle ahvatlev ka.

Siinpool sama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

armumine 50+ naisesse on tõesti üliharv nähtus ehk sellega olen nõus, et mingit kirge 50+ naise vastu eriti olla ei saa

Vabandust, aga see on ka totrus kuubis. Rääkige pisut aktiivsete vallaliste sportlike 50-60-aastastega ja saate aru, et armumine ei käi aastaarvude järgi. Igas eas võid ise armuda ja võidakse sinusse armuda, lihtsalt enamus 50+ ei satu olukordadesse, kus sellist võimalust oleks (vanaemad istuvad plapselastega kodus, mitte ei käi tantsimas, eks). Ja kes on bvormist väljas ja ebaatraktiivne, on seda reeglina ikka omal süül ja mitte vanuse tõttu.

Räägib inimene, kellest bioloogia on kauge kaarega mööda käinud, rääkimata füsioloogiast ja kes ei tea, et armumine on otseselt seotud hormoonidega ja hormoonide tootmine inimorganismis vanuse tõustes väheneb. Et naine saaks mehesse armuda ja vastupidi, peab partner eritama vastavaid feromoone, mille lõhna tajudes toimub alateadlik armumine või eemaletõukumine.
Teiseks, kuidas saab väita, et 50+ inimesed ei satu olukordadesse, kus nad kohtavad vastasoo esindajaid? Istuvad kodus nelja seina vahel või? Nii loll annab ikka olla. Kui inimene isegi ei tea, millises vanuses saab tänapäeval pensionipõlve pidama hakata, pole sellisega tõesti millestki rääkida. Pensionile saab meil nimelt ametlikult jääda praegu 63-aastaselt, et saaks kodus istuda ning lapsi hoida ja siis ka enamik ei jää, vaid teeb tööd edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa nii otsustasid?

Mehed on ju kõik täpselt ühesugused…nunuh

Jah, bioloogiliselt võttes on mehed kõik ühesugused, väga väheste eranditega. Veider, et see mõnele täiskasvanule üllatusena tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa nii otsustasid?

See võib siis kõne alla tulla, kui mees justkui äkki muutus selliseks, et mis põhjusel? Aga kui ta ongi kogu aeg taoline olnud, siis selle taga ei pea olema teisi naisi.

See selgitus, et mees muutub teise armudes oma naise vastu tähelepanelikumaks, ei ole ainus tõde ega käitumislaad. See võib olla nii, aga üldiselt enamjaolt see nii ei ole. Pigem on elus vastupidi. Kuid muidugi võib olla nii ja naa, aga mina olen suuremalt jaolt kuulnud ja näinud vastupidist. Et..mees elab omas maailmas, ei pane naist tähele, ei seksi, käib ära aina kuskil, on muutunud, paljudel juhtudel ei talu üldse oma naise lähedust ja väldib seda, ja võib päris kuri ja vastik olla. Ja kui küsima hakatakse ja uurima, siis mees läheb marru, hakkab märatsema ja võib lüüagi. Loe siitki.

Vaata, seda juttu, et mees ja naine on kõik 20-30 aastat suhtes ühesugused, iga päev õrnad ja hoolivad, võid oma dementsele vanaemale rääkida.

Kui mees muutub kellessegi teisesse armudes oma naise vastu vastikuks (seda tõesti esineb), siis ta pole oma naist juba pikalt armastanud, kui ta üldse naist kunagi armastanud on, mis ongi kõige tõnäolisem variant.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägib inimene, kellest bioloogia on kauge kaarega mööda käinud, rääkimata füsioloogiast ja kes ei tea, et armumine on otseselt seotud hormoonidega ja hormoonide tootmine inimorganismis vanuse tõustes väheneb. Et naine saaks mehesse armuda ja vastupidi, peab partner eritama vastavaid feromoone, mille lõhna tajudes toimub alateadlik armumine või eemaletõukumine.

Kle, mis sa plähmerdad lollusi. Loomulikult saab kõrvuni just nimelt ARMUDA ka 50+vanuses, ka selles vanuses naisesse. Sul on mingi arusaam, et armumine on seotud paljunemisfunktsiooniga ja armuda saab vaid fertiilises eas inimesse, mis totrus. Ei tea, kuidas need meie looduskaitsealused homod siis teinesteisesse armuvad, nii geid kui lesbid? Või sinu teooria kohaselt hakkavad kohe armastama, sest neis ei ole ju bioloogilist tungi teise homoga järgasi saada ja seetõttu nad ei armu? Lollus. Vaata oma bioloogiatunnist kaugemale, ei tähenda armumine ainult seksuaalset kirge ja soovi saada järglasi. Selle loogika kohaselt oleks siis ka niipidi, et 50+ naine ise ei armu enam kellessegi, sest tal on menopaus, seega östrogeeni tal (peaaegu) ei ole ja ta ei saa lapsi, ta ei plaani neid ei teadlikult ega alateadlikult, sinu bioloogia välistab selle tungi täielikult. Väidad, et 50+ naised ei armu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kle, mis sa plähmerdad lollusi. Loomulikult saab kõrvuni just nimelt ARMUDA ka 50+vanuses, ka selles vanuses naisesse. Sul on mingi arusaam, et armumine on seotud paljunemisfunktsiooniga ja armuda saab vaid fertiilises eas inimesse, mis totrus. Ei tea, kuidas need meie looduskaitsealused homod siis teinesteisesse armuvad, nii geid kui lesbid? Või sinu teooria kohaselt hakkavad kohe armastama, sest neis ei ole ju bioloogilist tungi teise homoga järgasi saada ja seetõttu nad ei armu? Lollus. Vaata oma bioloogiatunnist kaugemale, ei tähenda armumine ainult seksuaalset kirge ja soovi saada järglasi. Selle loogika kohaselt oleks siis ka niipidi, et 50+ naine ise ei armu enam kellessegi, sest tal on menopaus, seega östrogeeni tal (peaaegu) ei ole ja ta ei saa lapsi, ta ei plaani neid ei teadlikult ega alateadlikult, sinu bioloogia välistab selle tungi täielikult. Väidad, et 50+ naised ei armu?

Just, vanadekodudes on alati armunuid olnud. Hormoonid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, sellel on oma nimi ka – gerontofiilia. Lausa surnussegi võib armuda, see on nekrofiilia.
Nii et kõigil on veel lootust;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, sellel on oma nimi ka – gerontofiilia.

Kaks vanurit armuvad teineteisesse ja see on sinu arust gerontofiilia? Idioot, tõesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiseks, kuidas saab väita, et 50+ inimesed ei satu olukordadesse, kus nad kohtavad vastasoo esindajaid? Istuvad kodus nelja seina vahel või? Nii loll annab ikka olla. Kui inimene isegi ei tea, millises vanuses saab tänapäeval pensionipõlve pidama hakata, pole sellisega tõesti millestki rääkida. Pensionile saab meil nimelt ametlikult jääda praegu 63-aastaselt, et saaks kodus istuda ning lapsi hoida ja siis ka enamik ei jää, vaid teeb tööd edasi.

Sa ela enne – minu moodi – sinna 50+ vanusesse ära, ole aktiivne ja asjalik ja vaata, kas oled tundetu kui kivi. Võimalik, et oledki, aga ära seda viga tee, et arvad, et KÕIK inimesed sinumoodi tundetud on. Ei ole. Sa võid oma “bioloogial” põhinevat eksiarvamust ise ju uskuda, aga ära arva, et see selle tõttu ka tõde on. Keskealised ja vanemad inimesed armuvad täitsa segaselt. Sinu arust 50+ ei seksi ka enam, eks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiseks, kuidas saab väita, et 50+ inimesed ei satu olukordadesse, kus nad kohtavad vastasoo esindajaid? Istuvad kodus nelja seina vahel või? Nii loll annab ikka olla.

Ma ise pidasin rohkem silmas, et ENAMUS on juba paarisuhtes nii ehk naa, tiksuvad pereelu ja elvad täitsa tavalist elu. Kiremöll käib reeglina vabadel ikka, mitte, et abielurahvas ei võiks ringi joosta ja hullult armuda, aga enamik neist seda ei tee siiski, sest on oma rahuliku tiksumisega õnnelikud niigi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ela enne – minu moodi – sinna 50+ vanusesse ära, ole aktiivne ja asjalik ja vaata, kas oled tundetu kui kivi. Võimalik, et oledki, aga ära seda viga tee, et arvad, et KÕIK inimesed sinumoodi tundetud on. Ei ole. Sa võid oma “bioloogial” põhinevat eksiarvamust ise ju uskuda, aga ära arva, et see selle tõttu ka tõde on. Keskealised ja vanemad inimesed armuvad täitsa segaselt. Sinu arust 50+ ei seksi ka enam, eks?

Suur enamus 50+ naisi on tõesti seksiga lõpparve teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suur enamus 50+ naisi on tõesti seksiga lõpparve teinud.

Sa oled suure enamuse 50+ naistega sel teemal rääkinud? Oled sa enamusegagi rääkinud? Mõnegagi? Või oletad ise, et ju nii on?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 188 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?