Esileht Pereelu ja suhted Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

Näitan 4 postitust - vahemik 241 kuni 244 (kokku 244 )

Teema: Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?

Postitas:
Kägu

Troll, uuu?

Ta tegi viimase sissekande eile kell 13.02, ka mul on juba mure, et mis juhtus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõni aeg tagasi ilmus artikkel, milles vist keegi prantslane avaldas arvamust, et üle 50 aastast naist ei saa armastama. See teema jäi natuke kripeldama. Olen 54 ja mees on paar aastat vanem. Sooviksin teada oma eakaaslastelt, kas te tunnete ja teate, et teie mees teid armastab ja ka ihaldab? Kas on spontaanset seksi või mis mehe käitumises paneb teid uskima, et ta tõesti teist hoolib ja isegi ihaldab?

Meil on tegelikult kõik hästi, ei tohiks millegi üle kurta. Ma olen kindel, et mu mees mind armastab. Intiimelu on ka üsna hea, eriti pärast laste väljakolimist. Seksime 1-2 korda nädalas. Mehele pole vanus selles osas liiga teinud. Peale laste lahkumist on mees isegi innukam, pole vaja karta, et keegi kuuleb või näeb. Kuna mõlemad käime tööl ja õhtuks väsinud,lükkub seks tavaliselt nädalavahetusele. Siiski on ka spontaanseid hetki, mis näitavad, et ma pole talle vastumeelt. Varasemast rohkem on silitamist, näit. hommkul kui süüa teen pistab käe hommikumantli vahele ja silitab rindasid või saunas pakub selga pesema ja silitab ka mujalt. Telekat vaadates on silitamine viinud ka seksini.

Sellises vanuses ei tohiks lasta ennast rumalast artiklist lasta häirida, aga natuke kurb hakkas. Mees pole ka enam lehviva lakaga ja treenitud kehaga, aga armastan meie ühiseid mälestusi ja koos veedetud aega, oleme nii palju koos üle elanud ja ma tean, et ta on minu parim sõber ja kaaslane. See kõik teeb ta minu silmis ahvatlevaks. Loodan, et tunneb sama.

Ootan just eakaaslaste mõtteid, kuna nooremad naised on nagunii väga ilusad ja tõenäoliselt ei mõista minu mõtteid. Ütlen kohe, et mehega pole arutanud kuna ei taha rahulikku suhet rikkuda oma väikestele puudustele osutades. Hirmu polegi, aga lihtsalt tekkisid mõtted, mida sooviksin teistega jagada.

See artikkel ongi sinusuguse kohta, kui inimene pole 50a jooksul enesekindlust saavutanud ja mittemidagi saavutanud, siis sa oledki lihtsalt mingi mõttetu naine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Troll, uuu?

Ta tegi viimase sissekande eile kell 13.02, ka mul on juba mure, et mis juhtus?

Sossi klubisse läks…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest on hoopis kurb, et naine selles vanuses ikka selliste pubekalike asjade peale mõtleb, et kas on kellegi jaoks pandav või mitte. See on tegelikult isegi 17-18aastase puhul kurb, sest keskkoolis võiks rohkem mõistust olla. See on ju tüüpiline käitumine varapubekatele, et kas olen piisavalt ilus ja mu väärtus on mu keha ja näo ilu. Nii imelik on lugeda raamatuid, kus keskealine naine end peegli ees uudistab ja mõtleb, et kas keegi ta peale erutub. Võiks juba isiksus ja huvid olla selles vanuses ja mitte välimusele keskenduda.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 241 kuni 244 (kokku 244 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas üle 50 naine on oma mehele ahvatlev?